Вече не ме е СРАМ В БГ-доживях

Разправят, че не всичко било риболов.
Вальо
Мнения: 306
Регистриран на: Съб Мар 26, 2005 11:12
Местоположение: София

Re: Вече не ме е СРАМ В БГ-доживях

Мнение от Вальо »

topsoft написа:Ами Терминал 2 нали го знаете къде е? Дим да Ви няма, кво лаете по форумите?
topsoft написа:Пепи то и аз не го очаквах от себе си, ама аман от ревачи по форумите. Като искат властта да бутат или да взимат да правят като украинците - половин милион пред параламента и това е. С писане на "умности" по интерент няма станат нещата.
topsoft написа:Ха и това излиза от устата на "бивша" мутра, какво доживехме верно....
Колега не те познавам,и ти мен ,но второ не рива ,а съм се бил напил и се кефих(написах защо), и първо терминал 2 е за теб и новите българи като теб(имам предвид младежта)за мен е късно за терминала,аз съм дете на "соцялизма" и така и не построения комунизъм,този строй и възпитание е дълбоко вкоренен в мисленето ми(и на всички мои набори) аз съм роден тук и тук ще ме заровят,посетете терминала вие младите няма да сбъркате.Трето и Любо не познавам лично,може да е бивша,сегашна и за в бъдеще мутра,но от това което пише личи че е мъж,поне си признава когато греши(много малко хора го правят не само във форума).Ние не сме на улицата,аз пенсия с наднормени килограми,Любо по негови си причини,и още и още много други,ние гледаме какво ще направите вие младите и новите.Но повярвай ми когато а не (ако)излезем ние няма да го има "най доброто правителство за последните 25 г.",няма да го има Волен,Бойко,Серж и цялата комунистическа паплач и башибозук.И тогава надявам се- ама на дали такива като теб и синовете ми ще останат в България и ще живеят малко по -добре.
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Вече не ме е СРАМ В БГ-доживях

Мнение от babydoctor »

yankosan написа:Пичове,мисля...че няма нужда от "политики" и крайности във форума :idea:
Начетох се на всякакви глупости :fish6:
И...какво става:човек срещу човека :fish6: ТОВА Е ФИШИНГ МАНИЯ :idea:
Ей, един да каже нещо умно! :D Докъде се докарахме, а зимата едва започва... :oops:
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
Райко Георгиев Загоров
Мнения: 380
Регистриран на: Вто Ное 14, 2006 17:26
Местоположение: София

Re: Вече не ме е СРАМ В БГ-доживях

Мнение от Райко Георгиев Загоров »

"И...какво става:човек срещу човека :fish6: ТОВА Е ФИШИНГ МАНИЯ :idea:"

Не, колега Yankosan....За съжаление това е България, а за още по-голямо съжаление тоя филм "човек срещу човека" го играхме вече веднъж през деветдесетте. Щом след близо 25 години пак сме толкова озверели значи нещо никак не е наред в Територията....
П.С.: Лично мнение, неангажиращо никого - след пет години ще се питаме отново оти ручахме жабетата....
Уважавайте мнението на колегите, за да има мир и разбирателство във форума!!!!!!!

"Нека не гледаме миджа в чуждото око, а стримера в собственото си..." написа Мунчо!!
esox22
Мнения: 551
Регистриран на: Нед Дек 25, 2011 17:55
Риболов: Na pluvka
получил Браво: 2 пъти

Re: Вече не ме е СРАМ В БГ-доживях

Мнение от esox22 »

Колеги, който от вас е фен на Анимал Планет ще се сети за ония филмчета със сурикатите.Там се казва: щом групата стане над 50-60, тя започва да се цепи на по-малки групи.
В много неща те наподобяват и нас. Все пак и хората са хишници.
Обществото от милиони елкзепляри хишници се стабилизираше доскоро от масова консумация, лъжи, религия, спорт и национална индентичност.
Интернет и кризата ги разруши и сега трябва да се почне отначало.
Малки групи, по-големи и т.н..
Аватар
sandista
Мнения: 4210
Регистриран на: Чет Сеп 11, 2008 18:48
Риболов: Spinning
Местоположение: Враца/ The "Great" Capital
дал Браво: 97 пъти
получил Браво: 178 пъти

Re: Вече не ме е СРАМ В БГ-доживях

Мнение от sandista »

LVitchev написа:
topsoft написа: Сандиста,никакви терминали,тия всичките червени мекерета дето слугуват на тези които ни ограбват вече 70 години да заминават към Анадола или при Путьо в Сибир.Ние оставаме тук :tup:
Споделям мненията и на двете срани.. За съжаление не виждам как ще се случат тези промени :( Как ще се спре корупцията,каналите,как ще се прочисти съдебната система и ще възтържествува справедливостта.. Та най-актуалния въпрос за мен би бил "КАК?!", а не "КОЙ?! избра Пеевски" ...

Много хора казват,че е национално предатество да напуснеш родината,да оставиш всичко и да миеш тенджери,да си пиколо,бъсер,барман на кораб или някаква друга "срамна" работа,но не казват честно дали чустват България като родина! Какво прави тя за тях..

Нека направия едно сравнение:
БГ:
Няма държава,всички институции ти обръщат гръб,няма обединение и гражданско общество,съдебната систена дори не я обсъждам. Данъците, монополите, октоподите,банките,мафията..всичко се е впило и точи последната ти капчица кръв.
Болниците и обслужването ...трагедия!
Природата - затъркаха я тотално! ПРЕзастроени плажове,мръсно море,алкохолен и секс туризъм. За пореден път долно употребени от развитите страни!
Планините-изсечени и разпродадени.
Реките - липсват! Само виждате как ВЕЦ-те тотално сложиха край на всичко... Цигани и други гладни твари изорават безнаказано всяка яма с надеждата да изчоплят и последната рибка от водоема.
Трафика, пътищата,хилядите убийства завършили с условни присъди.
Работата- в повечето пъти повече от нормалната(напрегната,10-12 часа на ден), в пъти под нормалното трудово възнаграждение за Европа...
Приятелите...все по-малко и все по-овълчени..

Ще дам за пример САЩ.
Ако сте коректен и си плащате данъците:
-бърза и справедлива съдебна система. Строго спазване на всички закони. Малка до нулева корупция на ниските нива. Дори не ми се пише за всичките плюсове .. Има и минуси с които трудно се привиква,но ако си съвестен гражданин ще имаш възможността да работиш,да почиваш и да създадеш нормално семейство..

Още един пример ..
Колежка от Белгия ходи на екскурзия за 8к евро в Турция.Като знания и позиция е под мен..
Колегата от Англия ходи на о.Бали за 20 дена преди няколко месеца, сега пусна нотификейшън,че няма да го има още 10-15 дена поради екскурзия в Австралия. Немеца пък си купил нова къща и се оплаква,че подводни води му наводнили 2те нови коли и сега трябвало да даде хиляди евро за дренаж.

Аз да взема да им пусна мейл,че няма да ме има защото отивам да се дебна с последните останали трансперантни кленчета в Ботуня-та? :) Че се налага да си взема почивен ден за да чакам в КАТ ; Че личната ми лекарка за пореден път ми казва"Нямам направления" и се налага да чакам по кабинети; Че отивам на протести за да ми се присмиват наглите депутатчитЪ на топло...

Дали ме е срам? Ами не! Дори се гордея,че успявам да преглътна всичките негативи в Булгаристан и все още тук! Гордея се,че нервите ми все още издържат да гледам как се отнасят с пенсионерите градили тази държава, със отношението на пияни професорчета към студенти и тн ... Обещавам да ни мъ йе срам, поне до момнета в който не получа добри новини от US Embassy :

Вчера случайно попаднах на едно интервю където се каза следното: Българското знаме никога не е попадало в плен,но България 4 пъти е била на страната на победените и е била зверски орязвана всеки път. Явно ние сами сме си послали да ни дупят!

И те така те.. честит празник и продължавайте търсите отговор на въпроса "КАК?!".
Live your life in such a way that when your feet hit the floor in the morning,
Satan shudders & says:"Oh crap....he's awake!!!"

Go Fishing! Leave nothing but steps, take nothing but pictures!
Аватар
Ангел-Ачо-Мангелачо
Мнения: 36
Регистриран на: Нед Сеп 15, 2013 19:59
Риболов: Спининглист, муха, булдо, блесна, връзвам блесни..
Местоположение: От София / Иначе от Монтанезиум

Re: Вече не ме е СРАМ В БГ-доживях

Мнение от Ангел-Ачо-Мангелачо »

Абе повечету верно в тоиу форум сте яку полирани мозъци 8) :lol:

Ей малко да се образовате :arrow:

http://www.youtube.com/playlist?list=PL5F5879E03CFA78FA" onclick="window.open(this.href);return false;

Вальо спри да пиеш брат! Сандиста като отиш у ФАЩ оти не станеш хилбилли (hillbillie) и без тва от резервату сте побратими :roll: :P :P

Честит Никулден! Живи и здрави да сте сички!

:fish7:
SHE TI DAVAM TURBO KURVO
Аватар
bat.galin
Мнения: 1952
Регистриран на: Чет Дек 06, 2007 18:50
Местоположение: Добрич
дал Браво: 637 пъти
получил Браво: 446 пъти

Re: Вече не ме е СРАМ В БГ-доживях

Мнение от bat.galin »

и таз тема се врачанизира,...
жалко!
а имаше потенцЯл.
maslinkata
Мнения: 152
Регистриран на: Чет Сеп 11, 2008 21:57
дал Браво: 61 пъти
получил Браво: 14 пъти

Re: Вече не ме е СРАМ В БГ-доживях

Мнение от maslinkata »

МАЙКА БЪЛГАРИЯ НА НИКОГО НЕ Е ОБЪРНАЛА ГРЪБ.ГОРДЕЯ СЕ,ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН.ЗА другите не ми дреме.
Вальо
Мнения: 306
Регистриран на: Съб Мар 26, 2005 11:12
Местоположение: София

Re: Вече не ме е СРАМ В БГ-доживях

Мнение от Вальо »

Ангел-Ачо-Мангелачо написа:Абе повечету верно в тоиу форум сте яку полирани мозъци 8) :lol:

Вальо спри да пиеш брат!

:fish7:
Е и да пиеме ли вече не може :twisted: :twisted: :twisted: ?Пушенето забраниха,като забранят и пиенето ще ходиме на кръчма за да си четем и пишем у Фейсбука.Имам една позната девойка 20годишна,хвалеше ми се че има 1200 приятели у Фейсбук,цял ден седи и нещо цъка,няма кой да я оноди,няма с кой едно кафе да пие,няма с кой по улицата да мине,но имала 1200 виртуални приятели -е мерси,не нам.Аз ще си пия по 3 ракии,ще си джасам по 3 кутии цигари(където може),кога има ще изръмба нещо докато мога, имам си и още 10-15 верни дружки(на някои от другите дадох пари на заем) имам си всичко.И когато оня горе (а не розовите му наместници тук) реши че вече не го кефя ще си ме повика.А вие младите дерзайте,живота е пред вас ще ви научи,дано само на 50 не се усетите че сте живели залудо.Защото само годините и да те уважат отзад не можеш да върнеш.А за тези за които форума е рибарски,ами нали затова сме в офф,всеки да си пише глупостите,за сериозен риболов си има други теми и подфоруми.

П.П.Сега слушам новините и Данчо -ментата каза че "Мая е истински мъж,изправяла се с голи гърди срещу озверялата и платена тълпа" е тая и Цеца не мога да ги уважа посмъртно,не мога толкова да издържам на пиене.
Plat1ka
Мнения: 5120
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 0:39
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 91 пъти

Re: Вече не ме е СРАМ В БГ-доживях

Мнение от Plat1ka »

Тук трябваше да има ЛС.
ilia0706
Мнения: 80
Регистриран на: Сря Юни 22, 2005 16:51
Местоположение: Враца
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 4 пъти

Re: Вече не ме е СРАМ В БГ-доживях

Мнение от ilia0706 »

Имам се и аз за Врачанин - та затова се включвам-, макар и минал през терминала преди 6г. и за това време съм се вращал преди 2г. за 2 седмици.Нямам и намерение да се вращам, макар, че много неща и хора ми липсват.Друго исках да разкажа - в началото се опитвах да обяснявам защо съм се махнал от БГ - че ми е писнало от корупции, управляващи разноцветни мафиоти, продаващи БЪЛГАРИЯ за жълти стотинки, отчаянието и безпомощността, че нищо не можеш да направиш, липсата на надежда и бъдеще, безизходицата - тук никой не го разбира това.Затова започнах да обяснявам по простичко -взех си жената и реших да сменя начина на живот - това го приемат.Няма идеални и лесни неща, но спазваш ли правилата, можеш да живееш нормално.
Колегите от Враца не ги познавам лично, а само от форума, врачани не сме лоши, поне докато не ни настъпят.
По Здрави.
Аватар
sandista
Мнения: 4210
Регистриран на: Чет Сеп 11, 2008 18:48
Риболов: Spinning
Местоположение: Враца/ The "Great" Capital
дал Браво: 97 пъти
получил Браво: 178 пъти

Re: Вече не ме е СРАМ В БГ-доживях

Мнение от sandista »

Мани,мани ... врачани се оказаха сега виновни и за трагичното положение на държавата ни... Айде,спирам да пиша да видим тоя въпросен потенциял....
Live your life in such a way that when your feet hit the floor in the morning,
Satan shudders & says:"Oh crap....he's awake!!!"

Go Fishing! Leave nothing but steps, take nothing but pictures!
Аватар
Специалистът
Мнения: 21
Регистриран на: Сря Сеп 25, 2013 17:09
Риболов: Спининг

Re: Вече не ме е СРАМ В БГ-доживях

Мнение от Специалистът »

Мен пък не ме е срам, че съм врачанин :idea:
Не рaзбирaм, зaщо се зaрaждa тaковa, негaтисвно отношение...
Поздрaви Иво.
Catching a fish like a BOSS!
Станимир
Мнения: 1760
Регистриран на: Пон Юли 10, 2006 16:28
Местоположение: София
дал Браво: 30 пъти
получил Браво: 7 пъти
Обратна връзка:

Re: Вече не ме е СРАМ В БГ-доживях

Мнение от Станимир »

sandista написа:Обещавам да ни мъ йе срам, поне до момента в който не получа добри новини от US Embassy
И аз така :tup:
Не ти цитирам целия пост, но съм съгласен на почти 100% с казаното.
Писах нещо в другата "срамежливо-правителствена" тема, дето май са я изтрили и не ми се 'аби пак да пиша, графомано-логореята ми е в ремисия в момента явно.
Хубав УЙкенд на всички и весело на студентите!
outsider написа:ПъСъ - "улов" е термин от жаргона на корсфишинга , също като "дропер" или "изтичане". Не ни обръщай внимание.
Аватар
wertus
Мнения: 2788
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 22:04
Риболов: риболов с изкуствени примамки
Местоположение: Oldenburg, Deutschland
дал Браво: 53 пъти
получил Браво: 76 пъти

Re: Вече не ме е СРАМ В БГ-доживях

Мнение от wertus »

Прекалено бля-бля-бля.....иначе, който действа, той не плямпа :idea: :)
"Мне, просто живота е кратък, и всеки миг удоволствие трее се консумира в цялятя му пълнота. Седиш си на чардака уморен от деня, а пред теб тече чиста, спокойна река... :D"- Чичо Док
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”