Чуденка за МЛ спининг

Ако става дума за едно такова дълго, без което никой рибар не може, значи сте на правилното място.
Публикувай отговор
Аватар
wertus
Мнения: 2788
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 22:04
Риболов: риболов с изкуствени примамки
Местоположение: Oldenburg, Deutschland
дал Браво: 53 пъти
получил Браво: 76 пъти

Re: Чуденка за МЛ спининг

Мнение от wertus »

Четейки тук си спомних за една операционна сестра от предишната ми месторабота. Така чудно излъскваше "инструментите", че от ултралайт айреа ставаха ХНеаvy и екстрафаст за секунди.......ееееех спомени, спомени..... :oops:
"Мне, просто живота е кратък, и всеки миг удоволствие трее се консумира в цялятя му пълнота. Седиш си на чардака уморен от деня, а пред теб тече чиста, спокойна река... :D"- Чичо Док
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1378 пъти
получил Браво: 423 пъти

Re: Чуденка за МЛ спининг

Мнение от Д-р Флекс »

wertus написа:Четейки тук си спомних за една операционна сестра от предишната ми месторабота. Така чудно излъскваше "инструментите", че от ултралайт айреа ставаха ХНеаvy и екстрафаст за секунди.......ееееех спомени, спомени..... :oops:

:mrgreen:

Интересно, и аз съм срещал такава опреационна сестра в предишна месторабота, ако и да съм д-р в съвсем други сфери... :D
Аватар
vinil
Мнения: 285
Регистриран на: Чет Юли 28, 2011 10:22
Местоположение: Варна
дал Браво: 49 пъти
получил Браво: 11 пъти

Re: Чуденка за МЛ спининг

Мнение от vinil »

Ами аз ...... в крайна сметка разбрах, че не си ли доктор на днешно време - сам си лъскаш пръчката, или я лакираш.....пак сам !? :oops: :oops: :oops:

Макар, към днешна дата да ми е далеч по-интересно, къде, аджеба мога да намеря костури с лодка на Цонево...!?
Аватар
OutCold
Мнения: 21
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 19:42
Местоположение: Пловдив
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 4 пъти

Re: Чуденка за МЛ спининг

Мнение от OutCold »

Здравейте!
Вече мога да кажа, че за добро или лошо, имам нова въдица. За добро, защото все пак това беше целта на цялата галимация, а за лошо защото първо, по една или друга причина, засега не мога да кажа с какво точно съм се сдобил и второ, сега най-вероятно ще се почнат едни чуденки дали пък да не лепна и една нова макара. Чудно нещо - мисля за нещо, правя планове как да се сдобия с него, очаквам го нетърпеливо и веднъж получил каквото желая, откривам че или искам повече, по-добро или пък съвсем друго. Малко женска работа моята. Както и да е. Не мога да кажа какво взех, защото обещах да не го правя (ако и да съм родом от Плевен, всъщност съм душица). Въпреки това искам да благодаря на всички, които изразиха мнение по моето питане и всъщност много ми помогнаха да направя своя избор.
Последващите впечатления от въдицата ще бъдат без да изпадам в подобробности, неясни и неособено свързани, за да са в тон с изказа ми, а и за да не се разбере какво си имам. Едно нещо ще кажа - не е Ламиглас-а, въпреки че към него най-много ме теглеше, но пък така ще си имам едно малко червейче, което да ме яде и да не ме оставя напълно спокоен, че хората намерили нирвана са ми съмнитиелни, а с тези, които пък не пият, хич не се разбирам. А да - надхвърлих първоначалния бюджет с 30%, но това си го очаквах. Тея 30% малко (имам впредвид много) съм ги намразил покрай ремонтите вкъщи - винаги така става, че уж перфектните изчисления (на жената) на парите за ремонт/обзавеждане, всъщност се оказват грешни с точно толкова.
И те така. Сега се надявам да направя няколко излета преди забраната, щото след това ще фана въдица на найци.
Още веднъж благодаря и извинете за вниманието!
He who has gas travels at the back of the pack!
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Re: Чуденка за МЛ спининг

Мнение от Мунчо »

wertus написа:Четейки тук си спомних за една операционна сестра от предишната ми месторабота. Така чудно излъскваше "инструментите", че от ултралайт айреа ставаха ХНеаvy и екстрафаст за секунди.......ееееех спомени, спомени..... :oops:
Румба, дочух страшен слух - изпаднал си дотам, че си купуваш въдици "Ексзога"? :D Вярно ли е?
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Аватар
OutCold
Мнения: 21
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 19:42
Местоположение: Пловдив
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 4 пъти

Re: Чуденка за МЛ спининг

Мнение от OutCold »

Такааа. След колегата, от който купих въдицата, реши че малко забавление не е излишно :D ето какво купих - Masterplan MP80l.
На тръскане изглежда добре, изработката е супер, а като за втора ръка изглежда супер - като от магазина е. Сега разбира се сърбежа се появи отново. Загледал съм един Twinpower 2500FC за 500лв на промоция от тукашен сайт. Не иде на новата въдица да сложа старото риоби, пък и Премиерчето ще осиротее. Ако на някой му се занимава с моите радини вълнения, може да драсне някое предложение каква макара до 500лв. ще си отива с мастерплана.
Наздраве и повече сгодни сестрички!
He who has gas travels at the back of the pack!
czd
Мнения: 603
Регистриран на: Сря Апр 07, 2010 15:55
дал Браво: 55 пъти
получил Браво: 18 пъти

Re: Чуденка за МЛ спининг

Мнение от czd »

http://forum.fishing-mania.com/viewtopi ... 31&t=62436" onclick="window.open(this.href);return false;

Ето я твоята макара, пък после може да ми продадеш кнобчето на дръжката, че няма да отива на мастер плана, а аз ще ти дам такова дето ще подхожда повече :D
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Re: Чуденка за МЛ спининг

Мнение от Мунчо »

OutCold написа:... Загледал съм един Twinpower 2500FC за 500лв на промоция от тукашен сайт. ...
Koлега, моя съвет е много внимателно да заобиколиш всичките български "представители" на "Шимано"(доколкото знам, има поне трима с подобна претенция) по комплексни причини. Свят голям.
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
gergi762
Мнения: 310
Регистриран на: Нед Яну 16, 2011 22:31
Местоположение: Плевен
дал Браво: 23 пъти
получил Браво: 15 пъти

Re: Чуденка за МЛ спининг

Мнение от gergi762 »

OutCold написа:Такааа. След колегата, от който купих въдицата, реши че малко забавление не е излишно :D ето какво купих - Masterplan MP80l.
На тръскане изглежда добре, изработката е супер, а като за втора ръка изглежда супер - като от магазина е. Сега разбира се сърбежа се появи отново. Загледал съм един Twinpower 2500FC за 500лв на промоция от тукашен сайт. Не иде на новата въдица да сложа старото риоби, пък и Премиерчето ще осиротее. Ако на някой му се занимава с моите радини вълнения, може да драсне някое предложение каква макара до 500лв. ще си отива с мастерплана.
Наздраве и повече сгодни сестрички!
Хоп готово,орджинално шиманце за под 500лв http://www.marunouchishop.com/main/shim ... power.html" onclick="window.open(this.href);return false; Като си ходиш по Плевен,ако се обадиш,ще ти кажа и как да му сложиш още две лагерчета на местото на една втулка,да стане съвсем перфектно.
Testis unos, Testis nullus
Аватар
OutCold
Мнения: 21
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 19:42
Местоположение: Пловдив
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 4 пъти

Re: Чуденка за МЛ спининг

Мнение от OutCold »

"Внимателно заобикаляй" ми хареса много. Аз тъкмо бях решил да си купя нещо от тук. От друга страна, след като жената е решила собственоръчно да рестартира българската икономика като изкупи мола, аз мога да пасувам и да напазаря отвън. Що пък не и още нещо втора употреба. Абе размисли и страсти да има (един е Юлиян Вучков, ама аз съм много далече от негов пророк)
He who has gas travels at the back of the pack!
Аватар
te4osoma
Мнения: 1881
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 16:30
Местоположение: ако го кажа,после трябва да ви убия.
дал Браво: 318 пъти
получил Браво: 122 пъти

Re: Чуденка за МЛ спининг

Мнение от te4osoma »

OutCold написа:Аз тъкмо бях решил да си купя нещо от тук
НЕДЕЙ :wink:
предложението на колегата gergi762 по горе е много добро :tup:
Не се обвързвай с неща от които не можеш да се отървеш за 30 секунди ,когато усетиш жегата зад ъгъла...
Аватар
sandista
Мнения: 4210
Регистриран на: Чет Сеп 11, 2008 18:48
Риболов: Spinning
Местоположение: Враца/ The "Great" Capital
дал Браво: 101 пъти
получил Браво: 178 пъти

Re: Чуденка за МЛ спининг

Мнение от sandista »

Ако се заглеждаш към 2нд хенд има хубави Екзисти за по около 400-на долара...
Live your life in such a way that when your feet hit the floor in the morning,
Satan shudders & says:"Oh crap....he's awake!!!"

Go Fishing! Leave nothing but steps, take nothing but pictures!
Аватар
OutCold
Мнения: 21
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 19:42
Местоположение: Пловдив
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 4 пъти

Re: Чуденка за МЛ спининг

Мнение от OutCold »

Аз уж не гледам компютър кат индианец, ама след едно едно бързо търсене, не можах да намеря Екзист за около 400.
Зат'ва пък не можах и twinpower да намеря - се са "out of stock" :)
Засега се чудя м/у Exsence CI4+ и Luvias. Новички ми се вписват в бюджета, пък и японците излезнаха разбрани - разменяме си любовни писма на английски, от които някой филолог би избегал през десет царства. От едно от тия творения шекспирови разбрах, че крайното увеличение от 1-ви април, поне за това което ме интересува, ще е около 5.22% (около щот ми е нов калкулатора и му нямам вяра още).
Абе и утре е ден!
He who has gas travels at the back of the pack!
czd
Мнения: 603
Регистриран на: Сря Апр 07, 2010 15:55
дал Браво: 55 пъти
получил Браво: 18 пъти

Re: Чуденка за МЛ спининг

Мнение от czd »

http://www.ichibantackle.com/showproduc ... e=EXIST%20" onclick="window.open(this.href);return false;[USED]&manufacturename=DAIWA%20(TEAM%20DAIWA)

До преди няколко дни ги имаше всичките.
:tup:
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: Чуденка за МЛ спининг

Мнение от Павел Иванов »

По-добре нов Лувиас , отколкото второ употребление Екзист . Респективно , по-добре нова от колкото второ употребление макара , на която не се знае , знае ли се .
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Публикувай отговор

Обратно към “Въдици”