тента за лодка

Минава, големият кораб минава ...
Публикувай отговор
Konstantin Machorski
Мнения: 550
Регистриран на: Нед Окт 08, 2006 19:52
Местоположение: повечето време У лодката
получил Браво: 1 път

Re: тента за лодка

Мнение от Konstantin Machorski »

DesertEagle написа:тетова наричам мал шанс :) инак и аз щех да я отнесем кат гладен гларус кифла с мармалад ;) както и да е . . .
сега имам следния въпрос някои ако знае да ми каже какъв кит се използва и каква боя за да се козметично заглади дъното и борда на лодката от външната страна тоест там където ще има допир с водата?
Искам да се подготвя малко и ако не изпадне друго ще зимам онуй коритце и ще си го преправям и заглаждам :)
0887 222 143 , това ми е телефона. Обади се да ти кажа в какво искаш да се забъркаш

Поздрави Коце
rumeikoo
Мнения: 34
Регистриран на: Нед Фев 25, 2007 19:37

Re: тента за лодка

Мнение от rumeikoo »

Коце а тази с която те прескачаха на ЖРЕБЕЦА продаваш ли я тя МНОО бърза бе :D :D :D
За да станеш хищник трябва опонента да е хищник...
Konstantin Machorski
Мнения: 550
Регистриран на: Нед Окт 08, 2006 19:52
Местоположение: повечето време У лодката
получил Браво: 1 път

Re: тента за лодка

Мнение от Konstantin Machorski »

rumeikoo написа:Коце а тази с която те прескачаха на ЖРЕБЕЦА продаваш ли я тя МНОО бърза бе :D :D :D

всичко продавам стига да има кой да е плати :lol: :lol: :lol: :lol:
съпоставка на цени:
линдер спортсман 400 -6200лв.
двигател хонда 30кс 4т - 10000лв.
конзола и управление 1000лв.
тента 170лв.
музика 180лв.
сонар 300лв.
помпа 130лв.
акумолатор 240лв.
стойки за въдици 90лв.
колесар 2000лв.
--------------
20 310лв.
който иска правя 50% отстъпка от цената :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ти какво ще кажеш, или ти е много баВна а може би СКЪПА :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
rumeikoo
Мнения: 34
Регистриран на: Нед Фев 25, 2007 19:37

Re: тента за лодка

Мнение от rumeikoo »

Konstantin Machorski написа:
rumeikoo написа:Коце а тази с която те прескачаха на ЖРЕБЕЦА продаваш ли я тя МНОО бърза бе :D :D :D

всичко продавам стига да има кой да е плати :lol: :lol: :lol: :lol:
съпоставка на цени:
линдер спортсман 400 -6200лв.
двигател хонда 30кс 4т - 10000лв.
конзола и управление 1000лв.
тента 170лв.
музика 180лв.
сонар 300лв.
помпа 130лв.
акумолатор 240лв.
стойки за въдици 90лв.
колесар 2000лв.
--------------
20 310лв.
който иска правя 50% отстъпка от цената :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ти какво ще кажеш, или ти е много баВна а може би СКЪПА :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
А шатрата НОВАТА бре забрави ли я или искаш да ни минеш ИИИИИ лодката не е скъпа ама тоя мотор от 30 коня май е останал с 15 щото другите са си били камшика МАЙ
МАЙТАП БЕ ПИЧ ти сега да не вземеш да се вържеш :D
За да станеш хищник трябва опонента да е хищник...
Konstantin Machorski
Мнения: 550
Регистриран на: Нед Окт 08, 2006 19:52
Местоположение: повечето време У лодката
получил Браво: 1 път

Re: тента за лодка

Мнение от Konstantin Machorski »

ти дай 10 бимберици пък ще ти подаря шатрата, даже ще дойда да те науча как се разпъва :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
а относно понитата на мотора , не знам колко са отишли на паша ама и с останалите ще те пезкоча :lol: :lol: :lol: :lol:
rumeikoo
Мнения: 34
Регистриран на: Нед Фев 25, 2007 19:37

Re: тента за лодка

Мнение от rumeikoo »

И понеже темата е за ТЕНТА ЗА ЛОДКА да спомена само че имам плат за тенти със 100 % UV защита специално за тази работа и даже ги шия нали съм ХРАБРИЯТ ШИВАЧ :lol: поне така викат А на КОЦЕТО 50% НАМАЛЕНИЕ (разбира от майтап) :D а откъм риби ИЧ го няма
поне да не ИЗГОРИ ДОКАТО ИМ БЪКА
За да станеш хищник трябва опонента да е хищник...
Konstantin Machorski
Мнения: 550
Регистриран на: Нед Окт 08, 2006 19:52
Местоположение: повечето време У лодката
получил Браво: 1 път

Re: тента за лодка

Мнение от Konstantin Machorski »

Не се притеснявай за изгарянето ми , грижат се за мен :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ама виж ако наистина шиеш тенти се обади , тук в квартала има една лодка за засенчване.
Имаш ми телефона нали?
Ризов-70
Мнения: 191
Регистриран на: Нед Авг 28, 2011 22:08
Местоположение: яз.Тича
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 2 пъти

Re: тента за лодка

Мнение от Ризов-70 »

Решил съм да си правя тента но имам няколко въпроса.Колко да е висока на лодка 3.60см дълга на 45см балон гледам че ги продават готови тенти на 1.10см.До сега съм бил със чадър главата ми е била все на сянка но тялото ми се пържеше от сланцето когато напича от страни или от зат.Някои пробвал ли е да отпусне 30-40см плат от страни на тентата . Благодаря.
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: тента за лодка

Мнение от Emo-83 »

Ризов-70 написа:Решил съм да си правя тента но имам няколко въпроса.Колко да е висока на лодка 3.60см дълга на 45см балон гледам че ги продават готови тенти на 1.10см.До сега съм бил със чадър главата ми е била все на сянка но тялото ми се пържеше от сланцето когато напича от страни или от зат.Някои пробвал ли е да отпусне 30-40см плат от страни на тентата . Благодаря.
Да виждал съм шатри,направени като на цирк Буш.
Иначе,някой ако търси фабрична за гумена,нека се обади на Христо-Карп....намерил е една чисто нова в мазето.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: тента за лодка

Мнение от Emo-83 »

rumeikoo написа:И понеже темата е за ТЕНТА ЗА ЛОДКА да спомена само че имам плат за тенти със 100 % UV защита специално за тази работа и даже ги шия нали съм ХРАБРИЯТ ШИВАЧ :lol: поне така викат А на КОЦЕТО 50% НАМАЛЕНИЕ (разбира от майтап) :D а откъм риби ИЧ го няма
поне да не ИЗГОРИ ДОКАТО ИМ БЪКА
Ще ти се обадим,щом Коцето ползва такова намаление,представям си на Весето колко ще и дадеш.;) :D :D :D
Мисля да я повозя тази година на бавна скорост :fish5: (трол-контрол :lol: ),че губя контрол. :lol: :lol: :lol:
няма начин да не каже нещо за дъщеря ми :D
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
rumeikoo
Мнения: 34
Регистриран на: Нед Фев 25, 2007 19:37

Re: тента за лодка

Мнение от rumeikoo »

Сега ме подсети ДАМИТЕ ползват между 50 и 100 % зависи кви салати могат да правят :D
а ТЕНТА си требе нали нали сме все ние от горе ще ни изгори ГЪРБО или Г...зо по точно :oops:
АЕ със здраве...
За да станеш хищник трябва опонента да е хищник...
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: тента за лодка

Мнение от Emo-83 »

rumeikoo написа:Сега ме подсети ДАМИТЕ ползват между 50 и 100 % зависи кви салати могат да правят :D
а ТЕНТА си требе нали нали сме все ние от горе ще ни изгори ГЪРБО или Г...зо по точно :oops:
АЕ със здраве...
И не само тента,ами и кожени седалки ще шиеш....у забраната естествено. :wink:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Ризов-70
Мнения: 191
Регистриран на: Нед Авг 28, 2011 22:08
Местоположение: яз.Тича
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 2 пъти

Re: тента за лодка

Мнение от Ризов-70 »

За какво ли питах слад като бях сигурен че никои няма да ми отговори .Бъдете живи и здрави и много риби .
Аватар
6tukara
Мнения: 196
Регистриран на: Нед Фев 03, 2008 18:00
Местоположение: София
дал Браво: 24 пъти
получил Браво: 2 пъти

Re: тента за лодка

Мнение от 6tukara »

Ризов-70 написа:За какво ли питах слад като бях сигурен че никои няма да ми отговори .Бъдете живи и здрави и много риби .
Здравей колега аз също в момента си правя тента с материалите ще излезе около 20-30лв, та за височината стандартните са високи около 1,15м.
За мен всеки трябва да пробва колко висока ще му е най удобно, защото аз съм висок почти 1,90м и ще ми трябва по висока тента отколкото някой висок 1,70м.
Аз си взимам мярката така, надуваш лодката слагаш вертикалните тръби и си гласиш ъгъла и височината , когато прецениш, че ти е удобно слагаш плата отгоре и го фиксираш. Малко куцо го обясних, но когато го пробваш ще разбереш.
Като я направя ще сложа снимки.
Ако има риба и на бастун че се хване
Ризов-70
Мнения: 191
Регистриран на: Нед Авг 28, 2011 22:08
Местоположение: яз.Тича
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 2 пъти

Re: тента за лодка

Мнение от Ризов-70 »

Ако е нещо за плюене или далавара да направи някои изказвания бол но нещо градивно забрави всеки ти гледа сиира.Казаха ми завеса дето се използва за преграда във баня ставала за тентата но не знам дали ще свърши работа .
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов от лодка”