впечатления от един модел Abu Garcia /спининг/

Ако става дума за едно такова дълго, без което никой рибар не може, значи сте на правилното място.
lorda
Мнения: 3656
Регистриран на: Нед Фев 18, 2007 22:28
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 11 пъти

Мнение от lorda »

Абсолютно съгласен.
Минавам на лични :)
Клуб по спинингов риболов "Чеверме"
Аватар
Попа
Търговец
Мнения: 678
Регистриран на: Пон Фев 26, 2007 3:03
Местоположение: varna

Мнение от Попа »

Всичко е добре,когато свършва добре :wink: :wink: :wink: Най-много се кефя на умни хора :!:
http://fishingpro.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Васил Ламбов
Мнения: 2082
Регистриран на: Пет Апр 11, 2008 23:24
Местоположение: sofia
получил Браво: 3 пъти

Мнение от Васил Ламбов »

Колега Ганди,това,което написах беше лично мое мнение,което ти не споделяш очевидно,това в никакъв случай,не значи,че може да ми наричаш мнението смешно!!!Фирмата за която говориме е една от големите в бранша,но това не значи,че вече не произвежда боклуци в Китай.Те Шимано и Дайва произвеждат китайски боклуци,та какво остава за Абу Гарсия.Модела макара,който ми даваш за пример е от шведския период на фирмата,от времето когато и Мичел бяха нещо в бранша....Една от любимите ми пръчке е тази на Абу,макар и да имам десетина по-скъпи и добри,а първата ми спининг макара,купена с цяла една заплата,беше един Кардинал...но тогава в Китай още не знаеха за тази фирма.
П.П.Като те гледам поста,Ганди,подозирам,че продаваш макари на Абу Гарсия...
hvani i pusni
gandi
Вносител
Мнения: 106
Регистриран на: Вто Фев 13, 2007 23:01
Местоположение: Yambol
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от gandi »

Васко извинявам се ако си се обидил,не това ми беше целта . Истина е че ние внасяме Абу Гарсия , но не това е причината , а просто щото безспорен е факта ,че тази фирма е известна с макарите си. А тя е известна щото е оставила някаква следа , създала е нещо . Надявам се да ме разбереш правилно . Сигурен съм че доста хора ще се съгласят с мен . Ние внасяме тези продукти от 2 години , но и преди 10 години да ме попиташ пак щях да ти кажа същото. Това че таси сопичка на Абу ти е любима , са най-вероятно сантименти. В търговията с рибарски такъми съм вече 17-18 години и повярвай ми съм виждал доста интересни случай . Наистина като че ли всеки рибар си има някаква сопичка която му е лщбима и напълно те разбирам . Надявам се да си ме разбрал правилно . Последното нещо дето искам е да се заяждам. А в качеството на макарите сега и от преди 15 години няма нищо общо , ама то и ние не сме същите .
Аватар
Васил Ламбов
Мнения: 2082
Регистриран на: Пет Апр 11, 2008 23:24
Местоположение: sofia
получил Браво: 3 пъти

Мнение от Васил Ламбов »

Ганди,няма проблеми,съгласен съм с тебе.За сантимента си прав,но и пръчката си е хубава!Наистина Кардиналите бяха класа!Истината е,че проходих с тази фирма,не ме е предавала,но после станах"манекен" и започнах да ловя с по-по-по-по фирми.
Поздрави и успех!
hvani i pusni
Аватар
mitioto
Вносител
Мнения: 3109
Регистриран на: Чет Юли 05, 2007 13:40
дал Браво: 111 пъти
получил Браво: 21 пъти
Обратна връзка:

Мнение от mitioto »

Благодарих на Васко за мнението по-горе... На останалите благодаря, че оспамихте темата.

Написах ако не сте прочели по-горе да отговаряте единствено на въпроса ми :!:

Аре ако имате мнение за пръчката кажете... ако не си отворете тема за макари Абу Гарсия
martinisd
Мнения: 5
Регистриран на: Съб Авг 17, 2013 16:37
Риболов: Новобранец съм още :)))
Местоположение: Blagoevgrad

Re: впечатления от един модел Abu Garcia /спининг/

Мнение от martinisd »

Иска ми се да посъбудя малко темата... Виждам, че За Абу Гарсия стана дума...
Кажете ми моля, към днешна дата как са нещата им... Оглеждам се спиниг, от брега - лайт, до 150 лева за въдица и макара... та се спрях на Venerate spin + Cardinal.
:fish15:
Кучета не са ме хапали, само хора..!
Публикувай отговор

Обратно към “Въдици”