Спининг клуб "Cherry team"

Форум за спининговия риболов, чиито любезни домакини са майсторите от “Старите видри”.
Аватар
korni90
Мнения: 174
Регистриран на: Чет Юли 12, 2012 11:24
Риболов: Спининг
Местоположение: Перник
дал Браво: 8 пъти
получил Браво: 23 пъти

Re: Спининг клуб "Cherry team"

Мнение от korni90 »

Здравейте колеги,
Днес реших да направя сефтето за тая година и да пробвам някоя щучка.Но за съжаление както всяка предишна година много трудно стартирам особено с рибите.Имах известни надежди тъй като времето беше перфектно за лов на щука....но рибата така и не идваше.
Сменях доста често примамките,но нямаше никакъв резултат.
Успях да затърмъча ей това животно,даже незная какво е не съм хващал подобна риба:

Изображение
Изображение
Изображение

За жалост тази интересна риба си остана и единственото нещо което хванах...никакви признаци на живот.

Примамките които ползвах:
Изображение

Поздрави! :fish3:
Our spinning club "Cherry team"
Аватар
takezo
Мнения: 527
Регистриран на: Вто Дек 09, 2008 23:28
Местоположение: Перник , София
дал Браво: 145 пъти
получил Браво: 80 пъти

Re: Спининг клуб "Cherry team"

Мнение от takezo »

You are the Beast !

Да не се бърка с Дъ Бест,

Т'ва милими приятелю мисла да се казва "симеонче" или нещо подобно па мое и да бъркам се тая, ползва се за стръв за костурец.

Обаче гледам, че налита и на джъркове, бре и да му се невиди на агресивното животинче !!!

:tup:
Ако умееш да летиш, не казвай на никого, защото не можеш се отърва от учители..
Аватар
PAMPASA
Мнения: 1707
Регистриран на: Сря Яну 17, 2007 23:04
Местоположение: София
дал Браво: 181 пъти
получил Браво: 165 пъти

Re: Спининг клуб "Cherry team"

Мнение от PAMPASA »

Риблето по нашенски е щипок/виюн/ :wink: - много добра стръв за Костур ,а по платените и за Пъстърва
Един ден ,ще накарам България да се гордее с мен......
Аватар
kaleeff
Мнения: 558
Регистриран на: Пет Май 09, 2008 10:10
Риболов: Спининг
Местоположение: София/Монтана
дал Браво: 167 пъти
получил Браво: 39 пъти

Re: Спининг клуб "Cherry team"

Мнение от kaleeff »

Като заговорихме за пъстърви ... :22:
Един спомен от края на януари... Уж тръгнах да подишам въздух и да заметна за някой шантав костур на един от нашите големи язовири, а то какво стана? ...

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

6 санта силикон си го беше взела странично като по учебник. :lol: :lol: :lol:

Видя ми се малка, а тя такава си и беше и замина да расте!

Изображение

Изображение

Айде че кълве ... :D :D :D
Аман от манекене...
Аватар
takezo
Мнения: 527
Регистриран на: Вто Дек 09, 2008 23:28
Местоположение: Перник , София
дал Браво: 145 пъти
получил Браво: 80 пъти

Re: Спининг клуб "Cherry team"

Мнение от takezo »

Малко ъп на темата, че изпаднала доста.

КлубО нещо лекичко куца, не може се съберем всеки тича по задачки.

Не че е некво чудо невиждано, но за мен е личен рекорд.

- конец 1.0

- ФК 0.8 мм.

- въдичка 5-20 , 8 "

- LUVIAS 25 нула нещо си ...

- 77 см. , 3,540 грама +/- няколко грама, не е важно

Изображение

Изображение

Изображение

Поздрави и на кука !
Ако умееш да летиш, не казвай на никого, защото не можеш се отърва от учители..
Аватар
баш майстора
Мнения: 5824
Регистриран на: Вто Юли 08, 2008 16:24
Риболов: Online
Местоположение: София
дал Браво: 1642 пъти
получил Браво: 1775 пъти

Re: Спининг клуб "Cherry team"

Мнение от баш майстора »

Въй баДкаааа! :shock: :shock: :shock:
"Няма риба в реката, само пъстърва, откакто се появи тя и изяде всичката друга риба..."
Аватар
bat.galin
Мнения: 1953
Регистриран на: Чет Дек 06, 2007 18:50
Местоположение: Добрич
дал Браво: 637 пъти
получил Браво: 446 пъти

Re: Спининг клуб "Cherry team"

Мнение от bat.galin »

капитална риба :)
Аватар
pi4a94
Мнения: 1509
Регистриран на: Сря Юни 20, 2007 10:13
Риболов: Спининг
Местоположение: София
дал Браво: 875 пъти
получил Браво: 55 пъти

Re: Спининг клуб "Cherry team"

Мнение от pi4a94 »

Целенасочено ли е ползван:
- конец 1.0

- ФК 0.8 мм
или е грешка при писането?Да не е 0.8 японска номерация?

ПОЗДРАВИ за крокодила :fish15:
http://www.starividri.com/
http://www.starividri.eu/
Kentavar написа:...Зависи дали си рибар или риболовец....Единият отива за риба с цел на всяка цена да хване риба а другият да се наслади на на гледката, бриза, мириса на морето, да пийне една бирица седнал съзерцавайки залеза...
Аватар
takezo
Мнения: 527
Регистриран на: Вто Дек 09, 2008 23:28
Местоположение: Перник , София
дал Браво: 145 пъти
получил Браво: 80 пъти

Re: Спининг клуб "Cherry team"

Мнение от takezo »

pi4a94 написа:Целенасочено ли е ползван:
- конец 1.0...
...или е грешка при писането?Да не е 0.8 японска номерация?
Благодаря Саше, да ти се връща !

Конеца е 1.0, G-soul WX 8 , които ми се къса на мъртва тяга под 4 кг. мисля беше при това с бърза връзка, т.е. с безвъзлов монтаж. Целенасочено ползвах "лайтовата макара" един дърт LUVIAS, защото нямах друг под ръка. Азе имам само три макарета с три вида конци, 1.0 , 1.2 , 1.5 като 1.5 е за момата обикновенно, че и липсва опита и ...

Щукарката с 1.2 си я дадох на приятел да маа по Тунджа и за мен остана тази с най-тънкия конец, единицата.

ФК е 0.80 милиметра, не е грешка, не е японска номерация, иначе казано корда за тенис ракета, затова и издържа, този повод дори почти не стои изпънат, обикновенно е на буквата "С" в работно положение. Конеца не знам как не се скъса, меката пръчка и аванса на макарата свършиха всичко и петте минутия докато се умори и легна и тъй .

Поздрави !
Ако умееш да летиш, не казвай на никого, защото не можеш се отърва от учители..
Аватар
kaleeff
Мнения: 558
Регистриран на: Пет Май 09, 2008 10:10
Риболов: Спининг
Местоположение: София/Монтана
дал Браво: 167 пъти
получил Браво: 39 пъти

Re: Спининг клуб "Cherry team"

Мнение от kaleeff »

takezo написа:Конеца е 1.0, G-soul WX 8 , които ми се къса на мъртва тяга под 4 кг.
За Бога братя, не купувайте ... а да не говоря за брадите които прави... :evil: :evil: :evil: :evil:
Аман от манекене...
Аватар
korni90
Мнения: 174
Регистриран на: Чет Юли 12, 2012 11:24
Риболов: Спининг
Местоположение: Перник
дал Браво: 8 пъти
получил Браво: 23 пъти

Re: Спининг клуб "Cherry team"

Мнение от korni90 »

Аз съм много доволен от такова влакно замо че 1.5
Our spinning club "Cherry team"
Аватар
takezo
Мнения: 527
Регистриран на: Вто Дек 09, 2008 23:28
Местоположение: Перник , София
дал Браво: 145 пъти
получил Браво: 80 пъти

Re: Спининг клуб "Cherry team"

Мнение от takezo »

Малко да избутам темата, че прашлясва.

Знам какво направих миналото лято ...
IMAG4551.jpg
IMAG4551.jpg (171.54 KiB) Преглеждано 4323 пъти
Скоро не съм драскал, тук следователно не съм и одил никъде – истината Ви казвам. Сега с този пост поемам огромния риск да ме отлъчат от клубО, защото успях, леко небрежно без да е планувано, да се отскубно по терлици от членовете на клубо и поех с друга компания, покорно навеждам глава момчета...

Всичко това се случи след небрежно обаждане от една компания която искаше да им бъда риболовен гид и я зех, че се наперих като пуяк и са навих за има нема час време. Като по някакъв начин требваше да уредя поне един поне един почивен ден, а това при мен се случва особенно трудно. И така леко небрежно се понесохме шестима с две колици някаква вечер по залез с идеята да пристигнем в полунощ, така и се случи. Пристихнахме нощес някога си, нещо което е правено много пъти, разпънахме катуна набързо и полегнахме небрежно в чакане на изгрева и сутрешното кълване. Рипаме сабале нахъсани, в пълно бойно снаражения и се пуснахме по реката за така жадуваните риболовни подвизи. Само след час време вече виждах отчаяни погледи, защото никой нищо не беше ковнал, весело ... А риби има много, премного, реката мътна, ниска, виждат се зверчетата, пляскат, но не апат. Ахааа да се мести нанякъде и рекохме да препляскаме еее един вир нагоре и определено там имаше някаква заигравка.

Спинер за расперец - кУен !

IMAG4416.jpg
IMAG4416.jpg (158.28 KiB) Преглеждано 4323 пъти
Приличен клен ...
IMAG4421_1.jpg
IMAG4421_1.jpg (150.93 KiB) Преглеждано 4323 пъти
Спинер за расперец, втори път - стрижок !
IMAG4426_1.jpg
IMAG4426_1.jpg (213.42 KiB) Преглеждано 4323 пъти
Като видех, че нема йедри, изкарах простовутото "DAKEGI", и ABU-то, елеко с леките примамки и ги зафанахМЕ.
С наставления от моя страна към чинаещите в групата на шаро.
И па се почна, клен на цикада.
IMAG4456_1.jpg
IMAG4456_1.jpg (140.2 KiB) Преглеждано 4323 пъти
Костур на цикада.
IMAG4453.jpg
IMAG4453.jpg (299.54 KiB) Преглеждано 4323 пъти
Убав костур.
IMAG4455.jpg
IMAG4455.jpg (187.86 KiB) Преглеждано 4323 пъти
И па костур ...
IMAG4430.jpg
IMAG4430.jpg (184.79 KiB) Преглеждано 4323 пъти
IMAG4428.jpg
IMAG4428.jpg (181.87 KiB) Преглеждано 4323 пъти
И тъй леко полека времето си отетя и зе та напеч и бегахме хадолу да търсим сенките и ги намерихме след час лутане. Щастливо - доволни отново разпъхме катуна и във водата полетяха примамки и дънни и кой квото носи - за това сме дошли. Аз леко поуморен, след пет часовото шофиране и недоспиваме зех гениалното решение да си отворя некво кенче служебно със т.нар. САМЪРЗБИ . Сега тази напитка не знам за какво е създадена обаче хората си я купуват рекох да опитам. Опих малце е ... за нищо не става и я заебах. След час време рекох да направя втори опит поне да я допия и нещо смукнах и га плюнах е това в лево от кутичето е беше востатами за секунда време - ожааас !

Заебах го и фанах нагоре да търся това за което съм тук. Е па същото, клен и костур.


To be continued... нещо се прецака в поста и зе да реди не където трябва.
...
IMAG4541.jpg
IMAG4541.jpg (291.09 KiB) Преглеждано 4323 пъти
IMAG4433.jpg
IMAG4433.jpg (278.19 KiB) Преглеждано 4323 пъти
IMAG4575.jpg
IMAG4575.jpg (130.57 KiB) Преглеждано 4323 пъти
IMAG4475.jpg
IMAG4475.jpg (203.4 KiB) Преглеждано 4323 пъти
IMAG4469.jpg
IMAG4469.jpg (178.56 KiB) Преглеждано 4323 пъти
IMAG4472.jpg
IMAG4472.jpg (171.34 KiB) Преглеждано 4323 пъти
Последно промяна от takezo на Чет Авг 17, 2017 12:26, променено общо 1 път.
Ако умееш да летиш, не казвай на никого, защото не можеш се отърва от учители..
Аватар
takezo
Мнения: 527
Регистриран на: Вто Дек 09, 2008 23:28
Местоположение: Перник , София
дал Браво: 145 пъти
получил Браво: 80 пъти

Re: Спининг клуб "Cherry team"

Мнение от takezo »

Знам какво направих миналото лято ...

ЧАСТ II


В продължения на горния пост да надраскам набързо още няколко изречения преди нещо пак да се прецака.

Та там по таз река любима се видяхме всякакви твари които могат да се видят само там.

Заловихме представители от всички хищници обитаващи реката.

IMAG4466.jpg
IMAG4466.jpg (290.94 KiB) Преглеждано 4319 пъти



IMAG4554_1.jpg
IMAG4554_1.jpg (247.75 KiB) Преглеждано 4319 пъти

Докато замерях водните кончета, нещо изплюща отсреща, сложих биячката с ясното съзнание, че претоварвам "DAKEGITO", и той се спусна да ми земе воблера и го зе, ма беше вързан с ФК и аванса засвири.


IMAG4479_2.jpg
IMAG4479_2.jpg (107.21 KiB) Преглеждано 4319 пъти
Двама са на снимката ;)
IMAG4496_1.jpg
IMAG4496_1.jpg (96.7 KiB) Преглеждано 4319 пъти
Ей го и героя
IMAG4521_1.jpg
IMAG4521_1.jpg (102.08 KiB) Преглеждано 4319 пъти
Някога през това време долу в лагера е заловено и това бебе.
IMAG4439_11-.jpg
IMAG4439_11-.jpg (161.87 KiB) Преглеждано 4319 пъти
И тази щука.
2-.jpg
2-.jpg (32.02 KiB) Преглеждано 4319 пъти
На другата сутрин преди да потеглим обратно.
Едновременни дейстия две рибки заедно на долното фото, донесоха и бяла риба в списъка.
IMAG4566.jpg
IMAG4566.jpg (186.14 KiB) Преглеждано 4319 пъти


И последнага снимка е на говедата, да ГОВЕДА, които са заебали е тоя чОвал в средата на нищото така, безотговорно все едно ще минат от общината да го приберат - ииидиоти !


Разбира се, че един пич от компанията изтреще, взе го през отворения прозорец на колата и извозихме до контейнер в близкото село.

ГОВЕДАТА, нядавам се следващия път като ида там да е чисто ...

IMAG4561.jpg
IMAG4561.jpg (205.51 KiB) Преглеждано 4319 пъти
To be continued ...
Ако умееш да летиш, не казвай на никого, защото не можеш се отърва от учители..
Аватар
korni90
Мнения: 174
Регистриран на: Чет Юли 12, 2012 11:24
Риболов: Спининг
Местоположение: Перник
дал Браво: 8 пъти
получил Браво: 23 пъти

Re: Спининг клуб "Cherry team"

Мнение от korni90 »

Така....отдавна на съм писал,гледам темичката ръждясала малко и та...споделям някои рибета от последните излити...

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Поздрави и наслука! :fish15: :fish15: :fish15:
Our spinning club "Cherry team"
Аватар
takezo
Мнения: 527
Регистриран на: Вто Дек 09, 2008 23:28
Местоположение: Перник , София
дал Браво: 145 пъти
получил Браво: 80 пъти

Re: Спининг клуб "Cherry team"

Мнение от takezo »

Направо е ръждясала е наистина, а и аз не съм влизал от години ... но ще копи-пеиствам.

22.08.2020 г.
МаКло BFS кастингяст бях аз ...или RULHP*
Как започна всичко ? Викенда се очертаваше да съм самичко и да се занимавам с примамки, досадно понякога, но друга тема. Предвид тестовете които трябваше да се направят преди боя ми трябваше бистра, a и много статична вода, за да знам как се движат и има ли смисъл да продължавам нататък. Последните три седмици обаче от „много добри” майстори останах освен без автомобил и без телефон...красота ! Та до някаква степен бях зависим немалко. Чухме се с Васето да ходим по софийските околия, но аз нямаше как да се довлека.
За Веско, онзи Веско който пусна в групата петък сутринта, че иска да ходи с някой за риба, защото му е омръзнало сам, освен това е хубаво да сте поне двама ако го ухапе някой змия или строши крак другия да реагира и помогне докато са в капиняка. Видях му публикацията която наистина беше неустоима и реших, че колата вече е пълна дори, че карат кой преди кой се е записал и реших , че е вече много късно да му се обознача. Вечерта когато се намерихме във витруалното се оказа, че отново е сам и ще идем двамата напълно непознати в дивото ... На мен толкова ми трябва. С три изречения разбрах условията на реката където отивахме, които напълно съвпаднаха с тези които съм бил много пъти. Е кое да му е различното освен, че пущинака е друг, но ние него си търсехме... Речено сторено, в часа на срещата вече бях изскочил пред нас и чаках да се покаже кола, хаха почти ! Той ме изпревари с минутка. Натоварихме набързо относително компактния багаж което беше едно от изискванията да сме леки. Т.к през целия ден цялата екипировка е на мен (нас) и в един момент всичко започва да пречи. Когато изпече и слънцето и температурата достигне 30-те си градуса обявени от предишния ден и прогнозата за времето се сбъдне разбираш наистина кое ти е излишно и кое ти липсва. Като достатъчното количество вода която никога не стига ... Риболова започна леко лежерно подхвърляхме различни примамки, за да установим какво иска да яде ако изобщо иска. Като Веско водеше с указания: „Тука така. Там така. Този цвят . Под това дърво. Там внимавай дълбоко е. „ и прочие...
Познаваше терена и навиците на рибите той там е израсъл, а аз правех сефте с две кутии оптимизирани пълни с разнообразни от примамки, за да улуча това което искат. Водата беше не ледена но студена, в моментите които се наложи да нагазим не можеше да стоим дълго време вътре. Реших да не напъвам много, защото очаквах с напредването на деня и покачването на температурите да се покажат рибки логично и нормално е това преживяли сме го и двамата много пъти. Веско ги започна със СТРАЙК ПРО НАНО БЕЙБИ, бум ! Клен !!! Първата педарка, кеф тука са , въпросът е да падне около тях и започнахме да замеряме тихите разливи избягвайки бързеите, защото рибите няма какво да правят там. Докато аз сменях примамки той удари още няколко рибета от стандартните за клен както и няколко бебета с големината на уклей. Но агресивния му начин на ловене под клоните и за закачките доведе до загуба на шепа примамки които вече дори той им изгуби бройката и резззко реших да му сложа една идея по дебел лидер, че мен ме хващаше яд пък за него не знам. Лошото е, че и на по-дебел лидер при свръх-тънка основна линия за тази река резултата не беше кой знае колко по-добър но вероятно спаси поне още няколко воблерета от закачки. На последващото БУУУМ ! Удари тежка риба над 40-45-50 см и тръгна да влиза в течението. Аванси ззззззззззззз, щипка, кеп, чудо ! Силна, дебела, красива и здрава риба беше насреща ни и гледахме да е максимално безопасно за нас и нея и да се разделим и тримата живи и здрави. Така и стана успяхме да я откачим и върнем. Аз продължавах трескаво да сменям примамки докато не сложих един ръчен червен по препоръка на моя авер и подадох в дълбокото. Изчаках да пропадне, едно, две, три, четири ... тръгвам един , два , три оборота БУУУМ ! Клен ! Сефтето за мен, воала . Не броя плахите почуквания преди това, това не са рибите които търсехме. Бях забравил как злобно бият тези риби. Деня преваляше, а нашите рибки все още не бяха толкова активни. Това ни накара да местим напред назад, за да ги намерим къде са. Така извървяхме целия участък и нямаше накъде повече. Като на последната точка се задържахме най-дълго , защото някак не ни се връщаше толкова бързо назад в трънките ...Махнах чантата с примамките и втората въдица за резерва която носех, закачих на едно дърво. Просто не исках да я оставям на земята, за да не си ‘зема некоя змия с мен. Не за друго но не ми беше нужна, хаха ! Весо ми подаде некво воблерче за проба и аз започнах за мятам само с него, всичко друго си остана високо на дървото с изк. На няколкото дежурни блесни в елека ми. И започнахме така напред назад да обловим по обстойно посления тишак преди да тръгнем на обратно. До едно време държахме връзка по радиостанциите но едната мааалко се удави и останахме само е телефоните. Деликатна история за дере в което бяга сигнала на мобилните оператори. Аз поех нагоре до където мога да стигна, а Веско зачеса педарките на края на един разлив. Разбира се , че не отидох да му метам на главата, освен че не е прилично не е и по ФЪН ШУЙ... На едно завиряване с две скали между които трябваше да застана кацнал на два камъка ни напред ни назад, че напред е вира няма дъно ... назад дупка в скалата тип „глезено-трошач” подадох под отсрещната върба в сянката и воблера започна да изтича на ветрило. По някое време не БУУУМ, а БУУУУУУУМ ! И спагетата на геврек – клен 40+ ... а сега !? През течението успях да го изтегля относително бързо но нямаше как да работя с щипката или кепа между двата камъка т.к. рибата бягаше ляво дясно и линията ахааа да мине през камъка. Предаде се относително бързо, посегнах и хванах повода и го изтеглих към мен като с другата ръка докато се чуди какво става го щракнах с грипера и дръпнах назаде в по-плиткото без да го вдигам. Откачих воблерето и хайде обратно в реката, а той си тръгна уверено като победител, така и беше. Аз още треперех от адреналина който ми донесе и хайде обратно припълзях към камъка да подхвърля още няколко пъти преди да тръгнем. Вече виждах Веско по-надолу от мен, нали накиснахме радиото и малко по-рано го мислех как е добре ли е ? След като разбрах че всичко е наред виждайки го, а и си взех адреналина, просто чаках сигнал му и да рече да си тръгнем докато се гласех да метна на същото място. Подадох веднъж по същата траектория да изтече воблера. На второто подаване последва зловещ удар, нема БУУМ или БУУУУУМ, а направо ме удари нещо със страшна сила ГРООООУМ !!! Натисна, влезе в бързото и усетих как мултипликатора отпусна аванс. Не бях усещал досега такава атака . Казах си клен 50 + вероятно, а и със силата на течението… затова натиска, но ще излезе... Видя ми се, че нещо жълтее но рибата отново натисна след като успях да я изпомпам „рапирата” се огъна застрашително над камъка и спря, сякаш съм на лодка и рибата иска да мине под нея ужас ! Но въдицата се огъна колко се огъна и спря държейки уверено зверчето отсреща. Подвигнах дръжката и нагоре, за да „отворя” малко ъгъла на свитата на спагета пръчица и показах върха и напред пред скалата, за да насоча развиващото се влакно, ръъън отново ! Аз забил нокти в ботушите не мърдам нека развива... В момента в който спря пак го изтеглих нагоре и видях главата с мустаците и дългото мраморното му тяло ... СОООМ ! И сега !? Рън , отново разви два три метра. Не го оставих да почива, мой си момче ! В момента в който спря пак го изтеглих. Видях, че имам някакъв контрол, защото го връщах обратно горе да се покаже всеки път когато се опита да слезе. Линията относително слаба по идея на половината лайтъри добре , че не ги слушам, а бях с относително „дебела” линия около 8 lbs. за повод и основна която издържа на наколкото ръна. Опитах се да го вкарам между скалите където минутки преди това прекарах клена но не би. Върна се обратно надолу и линията мина застрашитено покрай скалите. Нямаше как да го кепна сам, а виждах Веско пред мен на стотина метра но беше с гръб, радиостанцията – мокра, телефона някъде в елека абсурд, водата около нас бучи...Но извиках силно : „Весооооо” до него вероятно стигна само „ОоОоОооОооо” от ехото на околните скали но той се обърна и видя какво става. Веднага събра неговата линия и се затича към мен до колкото можеше да „тича” де или поне колкото му позволяваше терена в стил „Супер Марио”, камък, равно,дупка, дърво, камък равно дупка, дърво ... И хоп кацна до мен след минутки като заби единия си крак баш там където не трябваше в дупката наречена „глезенотрошач” . Хух ... поне извади крака си, въпреки че го ожули. Аз му подадох кепа и леко, леко, прилъгахме рибето да влезе, че си беше дангалак. Нямахме метри и кантари, тежът ... положих въдичката която го изтегли до него беше малко над 4 пръста водача. Премерено след това с ролетка показа 75 см. килограми неизвестни но ще ги нарека 3.00 за моя си статистиката... Разбира се , че имаше и кафенце и бирички и разбор на деня като си му е подобава...По пътя наобратно още треперех, няма такъв адреналин-няма ... Благодаря ти за всичко , Веско още веднъж, без теб това нямаше да го има. Такъмите са на снимките. п.с. Нищо не взехме с нас, всичко си е там където си му е мястото.
...
118257021_4929124937104982_4524473629405675840_o.jpg
118257021_4929124937104982_4524473629405675840_o.jpg (167.79 KiB) Преглеждано 1931 пъти
118209485_4929136923770450_144050446346726957_o.jpg
118209485_4929136923770450_144050446346726957_o.jpg (262.46 KiB) Преглеждано 1931 пъти
118305505_4929123410438468_1354552598628988921_o.jpg
118305505_4929123410438468_1354552598628988921_o.jpg (110.87 KiB) Преглеждано 1931 пъти
118208710_4929148710435938_341497437469178283_o.jpg
118208710_4929148710435938_341497437469178283_o.jpg (176.69 KiB) Преглеждано 1931 пъти
118209237_4929144843769658_2612692438041635866_o.jpg
118209237_4929144843769658_2612692438041635866_o.jpg (176.51 KiB) Преглеждано 1931 пъти
118193285_4929123143771828_7455105526300089010_o.jpg
118193285_4929123143771828_7455105526300089010_o.jpg (249.65 KiB) Преглеждано 1931 пъти
Ако умееш да летиш, не казвай на никого, защото не можеш се отърва от учители..
Публикувай отговор

Обратно към “Спининг риболов”