Състезание по тролинг

Минава, големият кораб минава ...
Заключено
Аватар
VARHARA
Търговец
Мнения: 2886
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:10
Местоположение: N.ZAGORA
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Състезание по тролинг

Мнение от VARHARA »

Имаме идеята да направим с мойте приятели от Булстар един риболовен празник -състезание на тролинг.
Стефан от Варна вече е правил не едно на Цонево,и той обеща да помогне със съвети.
Тук бихме искали да разберем достатъчно ли желаещи ще има .
Искам да кажа ,че няма да има такса участие ,наградите ще са уникални в предвид ,че Булстар са вносители на лодки, двигатели,сонари и др За сега ще запазим в тайна наградния фонд,но повярвайте ми ще е много апетитен
Водоема на който искат да се проведе състезанието е Мандренското езиро до Бургас.До 1-2 седмици ще има инфо от към раьона в който ще се проведе състезанието,както и дълбочини и т.н Предполагаема дата началота на септември.
Състезанието ще е в 2 дена събота и неделя,като преди датата всеки може да си влиза и да си правери раьона и начертае тактика и трасета. В предвид да не станат измами ,ще се ограничи един периметър в който ще ловим.Ще има поне 3-4 лодки със съдий във водата.При хватата риба е най добре да се информират съдийте ,теглене и пускане на рибата Тук можем да направим дебат за да вземем най доброто решение . Ще се зачитат всички видове хишници кефал, костур, бела риба,щука и сом.
Темата я пускам по рано за да решим правилника , и да видим колко лодки ще се съберем. Мисля ,че ще стане едно супер риболовно шоо-как мислите вие
Аватар
Geo
Мнения: 650
Регистриран на: Пет Авг 17, 2007 13:09
Местоположение: с.Сливито
дал Браво: 22 пъти
получил Браво: 44 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Geo »

Идеята е добра Красе,но водоема идва малко далеч за хората от западна България.Мисля,че масовото участие е по-голямата цел.Познавам добри риболовци от София,които може би няма да участвуват.Все пак идеята е да се съберем и опознаем.
Дано се реализира и успех в начинанието!
Когато започна да пускам всичките си сомове,значи съм изкачил върха в риболова и недостатъците ми ще останат назад.
Аватар
VARHARA
Търговец
Мнения: 2886
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:10
Местоположение: N.ZAGORA
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от VARHARA »

Ние рибарите сме шантаво племе, ако чуем че на Цонево се ловят гол за гол сомове и бели ,не мисля ,че ще ни се види далеч а това разтояние е два пъти повече от колкото до Мандра.Организаторите са от Бургас, ще се помъчат да ни предложат удобства , шатри ,ток ,кетеринг искат всичко да е изпипано по конец поне ще се постараят момчетата ,за нас го правят.Ако го правиха за тях ,щяха да турат такса участие и да се избият ,та дори и на далавера да са както е по наште състезания :wink: Но си прав, ще се съберем, ще се видим на живо абе ще има купон.
п.п София -Враца няма значение , Жребчево Ви е далеч но сте целогодишно там, турете още 110км и сте на Мандра :wink:
Аватар
petukingdom
Мнения: 62
Регистриран на: Съб Апр 25, 2009 10:23
Местоположение: Herne Bay UK скоро и на ТИЧА

Мнение от petukingdom »

Страхотна идея,а и септември е идеален за тролинг!!!
http://m.youtube.com/user/petukingdom" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Tomahawk
Мнения: 1377
Регистриран на: Сря Мар 23, 2005 15:26
Местоположение: Шумен
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 26 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Tomahawk »

Там сме :wink: .
" Рибата не кълве събота и неделя" :)
" не е важна марката на воблера а на колко гази "
Аватар
Булстарите
Вносител
Мнения: 2098
Регистриран на: Чет Юни 25, 2009 10:24
Местоположение: Бургас
дал Браво: 1 път
получил Браво: 15 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Булстарите »

Язовира наистина е далеч от София но ще е много по-лесно за нас за организация.

Можете да оставите жените да се пекат на плажа, а вие спокоино да се състезавате :D
Аватар
tvardi6kiqt
Мнения: 463
Регистриран на: Нед Дек 06, 2009 23:29
Местоположение: ТВЪРДИЦА,лятото на Жребеца
получил Браво: 1 път

Мнение от tvardi6kiqt »

Инфо за НАГРАДИТЕ :shock: :shock: :shock: :idea:
Аватар
petukingdom
Мнения: 62
Регистриран на: Съб Апр 25, 2009 10:23
Местоположение: Herne Bay UK скоро и на ТИЧА

Мнение от petukingdom »

Дори обмяната на инфо и опит е достатъчна награда
http://m.youtube.com/user/petukingdom" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Левака
Мнения: 5158
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 12:13
Местоположение: София
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 5 пъти

Мнение от Левака »

tvardi6kiqt написа:Инфо за НАГРАДИТЕ :shock: :shock: :shock: :idea:
За тебе има осигурени!!!! :lol: :lol: :lol: Нема се претисняваш. :wink:

Изображение
Убий глупака с мълчание.

http://sladkarnica-jasi.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
VARHARA
Търговец
Мнения: 2886
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:10
Местоположение: N.ZAGORA
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от VARHARA »

Оооооо Леваче ,как си бате. Тия фафли надлъжно или напречно ,че ги ручаме :lol: :lol: :lol:
За наградите имат думата Булстар.Нека да видим колко лодки ще се съберът.Бяха решили да ви дадът една лодка 15 метра с каюта и две манекенки вътре ,ама аз им викам ,само ако аз стана първи тогава :wink: :lol:
Аватар
Shtukata
Мнения: 604
Регистриран на: Чет Сеп 15, 2005 18:07
Местоположение: Столицата
Обратна връзка:

Мнение от Shtukata »

Краси, всичко звучи много добре, ама трябва да се помисли за правилата,периметъра,съдиите...
А и броя на лодките ще е от голямо значение, също така трябва да се влачи само в една посока :lol: :lol: :lol:
Ама то сега Емо както им е хванал цаката ще ни удари в земята :P :lol: :P :lol: :P :lol:
Аватар
Tedo
Вносител
Мнения: 2333
Регистриран на: Пон Юни 26, 2006 17:07
Местоположение: София
получил Браво: 7 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Tedo »

Shtukata написа:Краси, всичко звучи много добре, ама трябва да се помисли за правилата,периметъра,съдиите...
А и броя на лодките ще е от голямо значение, също така трябва да се влачи само в една посока :lol: :lol: :lol:
Ама то сега Емо както им е хванал цаката ще ни удари в земята :P :lol: :P :lol: :P :lol:
ми да го направят на гребния канал в Пловдив - хем и коридори има :)
Аватар
VARHARA
Търговец
Мнения: 2886
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:10
Местоположение: N.ZAGORA
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от VARHARA »

Найстина ще трябва да измислим правилата.Добре ще е да се обсъдят тук и вече на конференцията да ги доуточним и всеки да ги знае.Месля че трябва да е абсолютно забранено да се напуска периметара ,и да се излиза на брега.
Давайте предложения .
1/ Двама риболовци в лодка
2/ Предлагам живарници да имаме зада не уморяваме хайваните.Мъртва риба да не се тегли ./да няма измами/ :wink:
3 / Лодки да нямат право да влачат над воблерите на колегите ,да се спазва колегиалната дистанция .
Мислете и вие ,аз съм новобранка , ще помоля Стефан да влезе и да напише тяхните правила на тролинг ,може да ползваме готовите ,те са го измислили.
Аватар
Булстарите
Вносител
Мнения: 2098
Регистриран на: Чет Юни 25, 2009 10:24
Местоположение: Бургас
дал Браво: 1 път
получил Браво: 15 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Булстарите »

Наградата ще си заслужава пътуването от София :D
Аватар
Metodi
Мнения: 717
Регистриран на: Вто Яну 18, 2005 11:36
Местоположение: Sofia

Мнение от Metodi »

VARHARA написа:Найстина ще трябва да измислим правилата.Добре ще е да се обсъдят тук и вече на конференцията да ги доуточним и всеки да ги знае.Месля че трябва да е абсолютно забранено да се напуска периметара ,и да се излиза на брега.
Давайте предложения .
1/ Двама риболовци в лодка
2/ Предлагам живарници да имаме зада не уморяваме хайваните.Мъртва риба да не се тегли ./да няма измами/ :wink:
3 / Лодки да нямат право да влачат над воблерите на колегите ,да се спазва колегиалната дистанция .
Мислете и вие ,аз съм новобранка , ще помоля Стефан да влезе и да напише тяхните правила на тролинг ,може да ползваме готовите ,те са го измислили.
Върхи, къде да се записваме?
Ако нямаш другарче в лодката - става ли или трябва да търсим? :lol:
Master Fishing
Заключено

Обратно към “Риболов от лодка”