ИДЕЯТА НА ЕДИН "БОЛЕН МОЗЪК"

Общ форум за риболова и хората с люспа в мозъка.
Публикувай отговор
Аватар
ASSENAS
Мнения: 2558
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:27
Местоположение: София
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: E

Мнение от ASSENAS »

Simplyfish написа:Ама нищо де,пале си още, ще порастеш :lol: :lol:
Ти да траиш, оти нищо че мина колида :lol: :lol: :lol:
Мъдроста ме преследва по петите, но аз съм по-бърз.
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

аууууууу

Мнение от Бат Стан »

Леле Асене, мен ако ме бъзикат така не знам кво ще направя, абе със сигурност ще изрина брега на Гарваново.
Клуб по спортен риболов "Балканка"
върхара

Мнение от върхара »

Тук съм АВОНЕ , и благодаря от сега за парфумчето и глезотийките . АМА ДА ТЕ ПИТАМ ,НАЛИ ЗА УЧАСТНИЦИТЕ А НЕ САМО ЗА ПОБЕДИТЕЛЯ ААААААА????? :lol: :lol: :lol: :lol: Майтап брато . Тука гледам че се заформят доста двубой на 9.01.2005 . А бре момци а кой ша прави скарата ?????? :roll: :roll: :roll: Бат Стане и аз ще дойда до София с рейса , щот не ми се пътува в това време , а и може и повече кадем да прихвана :lol: :lol: :lol: Да благодаря и на Алеко имам си още един фен . Милчо ти за кой си бре????
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

Браво

Мнение от Бат Стан »

Браво, тактиката с рейса е просто отлична, работи безотказно. Жалко, че махната сутрешната електричка до Арката, ако пътуваш с нея си просто непобедим. Ама и с рейса става.
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Paparaka
Търговец
Мнения: 2153
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 10:28
Местоположение: Sofia-Plovdiv
Обратна връзка:

Re: !!!!!

Мнение от Paparaka »

Plamen написа:
Paparaka написа:Абе аз имам едно процедурно предложение. Върхара все пак изобщо не е стъпвал на тая Арка. Дали да не му дадем възможност за една тренировка сутринта от 2 часа примерно.
И състезанието да започне на обед. Така поне ще има макар и малка представа за водоема, рибите, начина на кълване и ХРАНЕНЕТО, което е особено важно за Арката, както знаят всички софиянци.
Мисля че е справедливо. Пламка ти какво мислиш по въпроса?



Е как бе Папараче да не мислиш, че ще го оставим без да тринира, ще има цял ден на разполужение преди туй. Ми нии да не сме кат в Пловдив, да са крием как ловим и на каракудите да викаме уклей. Плус туй, той ще ми е на гжости и аз като приятел и такъмчетата мога да му направя, и кукички да му навържа.
И отделно :D искам да кажа, че със сигурност ще е доиста интересно. Защото това ще е едно ШОУ, състезанието е за да се тръгне от някъде. На доста хора ще им е интересно да гледат.
Що се отнася до регламента, тепърва ще го мислим с Върхи, все не ми остава време. Ще го направим така, че да е равностойно и за двамата.
А това, че не познава водоема единствено може да доведе до неговото безсъние до тогава, той и за туй искаше да е по скоро. :roll: :wink:
\

иииии бе Пламене що мъ предизвикваш сега да си отварям голямата уста. Ние в Пловдив може и да викаме на каракудата уклей, както казваш, ама пък как тарикатски ви измъкнахме на софиянци републиканската титла отборно из под носа а....:))))
Дай да не подхващаме тая тема Пловдив-София.....тя е безкрайна :D :D
http://:)" onclick="window.open(this.href);return false;
От А до Я за спортния риболов у нас и в чужбина
-------------------------------------------------------
Да работят тези, които не могат да ловят риба
ТЪРСЕЩА
Мнения: 372
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:42
Местоположение: София
получил Браво: 1 път

Мнение от ТЪРСЕЩА »

НЕНУЖНО И КРАЙНО ИЗЛИШНО Я ЗАПОЧВАШ ТИ!!! :idea: :!: :idea:

поздрав
ТЪРСЕЩА
Най-същественото е невидимо за очите.
Plamen
Мнения: 467
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 17:32
Местоположение: София

Re: !!!!!

Мнение от Plamen »

Paparaka написа:
Plamen написа:
Paparaka написа:Абе аз имам едно процедурно предложение. Върхара все пак изобщо не е стъпвал на тая Арка. Дали да не му дадем възможност за една тренировка сутринта от 2 часа примерно.
И състезанието да започне на обед. Така поне ще има макар и малка представа за водоема, рибите, начина на кълване и ХРАНЕНЕТО, което е особено важно за Арката, както знаят всички софиянци.
Мисля че е справедливо. Пламка ти какво мислиш по въпроса?



Е как бе Папараче да не мислиш, че ще го оставим без да тринира, ще има цял ден на разполужение преди туй. Ми нии да не сме кат в Пловдив, да са крием как ловим и на каракудите да викаме уклей. Плус туй, той ще ми е на гжости и аз като приятел и такъмчетата мога да му направя, и кукички да му навържа.
И отделно :D искам да кажа, че със сигурност ще е доиста интересно. Защото това ще е едно ШОУ, състезанието е за да се тръгне от някъде. На доста хора ще им е интересно да гледат.
Що се отнася до регламента, тепърва ще го мислим с Върхи, все не ми остава време. Ще го направим така, че да е равностойно и за двамата.
А това, че не познава водоема единствено може да доведе до неговото безсъние до тогава, той и за туй искаше да е по скоро. :roll: :wink:
\

иииии бе Пламене що мъ предизвикваш сега да си отварям голямата уста. Ние в Пловдив може и да викаме на каракудата уклей, както казваш, ама пък как тарикатски ви измъкнахме на софиянци републиканската титла отборно из под носа а....:))))
Дай да не подхващаме тая тема Пловдив-София.....тя е безкрайна :D :D

И аз съм на това мнение няма смисъл.
ВЪРХАРА

Мнение от ВЪРХАРА »

Абре Панта , много хубава снимка си сложил , зада ми влияеш психически ли бре :lol: :lol: :lol: И не разбирам ,как стават тея нещо , мойта снимка изчезна а твоя се появи :( :( :( Абе големи хакери сте това Софиянци бре :lol: :lol: :lol:
milchon
Мнения: 73
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 12:13
Местоположение: Dubai

Re: E

Мнение от milchon »

Simplyfish написа:Опппаааа, Асенас, архивите са живи, ти нидей така! :lol: Помня аз кой само скачаше на разни залагания и двубои 8) Тръпка ти беше състезанието с Папи-ама той нали е старо куче-стои и си трае :lol:
Ама нищо де,пале си още, ще порастеш :lol: :lol:
Symply ли си, Fish ли си, моля Ви по-полека и внимателската да плувате в морето в което мочето от Пловдив си бърка в нослето и чака да хване и Вас! :lol: :lol: :lol:

Шегичка!!!


P.S. Ей, да внимавш какво говориш за моя съотборник че както ми помагаш на кюфтетата ще взема и теб да те сложа на скарата!!!! :lol: :lol: :wink:

Няма да уточнявам на коя!!!
Аватар
VARHARA
Търговец
Мнения: 2886
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:10
Местоположение: N.ZAGORA
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от VARHARA »

Абееее моми и момци , кво става ????? Голяма скука е днес :( :( :( Разбрахте мястото и датата на "ТИТАНИЧНИЯ ДВУБОЙ "" както казва Бат Стан , и никви ве няма вече :lol: :lol: :lol: Я се събодете :lol: :lol: :lol:
Гост

Мнение от Гост »

VARHARA написа:Абееее моми и момци , кво става ????? Голяма скука е днес :( :( :( Разбрахте мястото и датата на "ТИТАНИЧНИЯ ДВУБОЙ "" както казва Бат Стан , и никви ве няма вече :lol: :lol: :lol: Я се събодете :lol: :lol: :lol:

Вие в Нова загора мнооо рано ставате ва Върхи!
martinch
Мнения: 99
Регистриран на: Пон Дек 27, 2004 12:52
Местоположение: ШУМЕН

Мнение от martinch »

Здравейте колеги , агитката от Шумен е готова - пристигаме заредени с кюфтета и всичко което трябва . На 09.01.2005 сме на мястото.Но имам един основен проблем. Не знам къде точно се намира Арката. Ще Ви бъда много благодарен ако някой ми обясни като на човек който никога не ходил там , как да стигна !!! :D Предварително Ви Благодаря.
pris

Мнение от pris »

Пичове , кво става , ще има ли състезание между Пламен и Върхара . :roll: :roll: :roll:
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

е как

Мнение от Бат Стан »

Е как няма да има, Върхара вече този върховете на куки № 24 и си дресира хирономусите на акробатика. Утре ще пуснем в стартовата страница на сайта и тук във форума официалният афиш на състезанието.
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Аватар
ASSENAS
Мнения: 2558
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:27
Местоположение: София
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Kade e Arkata

Мнение от ASSENAS »

martinch написа:Здравейте колеги , агитката от Шумен е готова - пристигаме заредени с кюфтета и всичко което трябва . На 09.01.2005 сме на мястото.Но имам един основен проблем. Не знам къде точно се намира Арката. Ще Ви бъда много благодарен ако някой ми обясни като на човек който никога не ходил там , как да стигна !!! :D Предварително Ви Благодаря.
Посоката е - София, Перник, Радомир. Първото село след Радомир се казва Прибой. Минавате през селото и продължавате по главния път. След около 1 км. пътя пресича канала наричан Арката. Това е :wink:
Мъдроста ме преследва по петите, но аз съм по-бърз.
Публикувай отговор

Обратно към “Рибарска среща”