Кой с какво ходи за риба ?

Арена за дискусии на теми касаещи допълнителната екипировка за един риболовен излет или какво друго ни е необходимо освен риболовните такъми.
Публикувай отговор
fori
Мнения: 3210
Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 13:24
дал Браво: 9 пъти
получил Браво: 35 пъти

Мнение от fori »

Hito® написа:Витарата е идеален варинат за риболов ,НО не и за основна кола!
До скоро имах Витара и минаваше на всякъде,но се наложи да се разделя с нея.....
До няколко месеца ако имам възможност задължително ще се кача пак на Витара.....само че този път ще е само риболовна кола :wink:
И ще си ги мериме на проходимост. Че ти като се изцепи че до едикъдеси не можело да се стигне със субаруто, а трябвало джип... Много съм ти набрал за необмислената реплика :lol: :lol: :lol:
Междудругото, разправял ли съм ти как помагах на едни пичове да си откопават витарата точно под мечката? :lol: :lol: :lol:
Аватар
Hito®
Мнения: 1415
Регистриран на: Съб Яну 29, 2005 23:43
Местоположение: Самоков....и София...за жалост :(

Мнение от Hito® »

Аааааа...Форка недей да сравняваш всички витари с тоз джаджарник дет го имах аз :lol: :lol: :lol:
Яд ме е сега че не съм правил снимки от там дет съм минавал с витарката :wink:
Аватар
joro_olyмпус
Мнения: 11699
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 21:48
Местоположение: Част от седмицата в София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 9 пъти
Обратна връзка:

Мнение от joro_olyмпус »

Я питайте Крис, колко пъти ходих до Брезник за да търся кой да му извади Гранд Витарата от коловозите на Завала.
Аватар
Hito®
Мнения: 1415
Регистриран на: Съб Яну 29, 2005 23:43
Местоположение: Самоков....и София...за жалост :(

Мнение от Hito® »

Както и да е......няма да спорим на тема ОФФ-роуд щото за тва си има отделен форум.
В момента ходя с Вектрата......но за жалост и нея я продавам, а като я продам май ще си търся някои да ме вози щот с BMW-то някои от вас видяха на екоакцията кво се случи на съвсем малък наклон :oops: :oops: :oops:
ARK
Мнения: 1304
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 8:19
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 4 пъти

Мнение от ARK »

fori написа:Субару
А така. Тия дни и аз чакам да ми пристигне един такъв автомобил от другата страна на океана и ще има още едно рибарско Субару. Не е Форестър, ама е Импреза Оутбек :wink: Иначе за риба ходи с каквото и да е ама комби, пикап....да събира мноооого багаж :)
Не ме питайте за имена на водоеми. Не ги знам!!
Аватар
Бай Иван
Мнения: 3555
Регистриран на: Нед Сеп 18, 2005 17:47
Риболов: All rounder
Местоположение: НДК
дал Браво: 123 пъти
получил Браво: 24 пъти

Мнение от Бай Иван »

Голф 2,Пасат-не много добър избор,но побира доста багаж,един Каравел фаулве - ако се задържам някъде за повечко време.За в бъдеще, мисля,да си взема един Голф 2 каунтри-за мен това е що годе ефтин вариянт за джип.
Аватар
райчо китов
Мнения: 1273
Регистриран на: Пон Дек 19, 2005 18:57
Обратна връзка:

Мнение от райчо китов »

ARK написа:
fori написа:Субару
А така. Тия дни и аз чакам да ми пристигне един такъв автомобил от другата страна на океана и ще има още едно рибарско Субару. Не е Форестър, ама е Импреза Оутбек :wink: Иначе за риба ходи с каквото и да е ама комби, пикап....да събира мноооого багаж :)
ба, импреса аутбак....спорт ли е? 2,5 л?
ARK
Мнения: 1304
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 8:19
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 4 пъти

Мнение от ARK »

райчо китов написа: ба, импреса аутбак....спорт ли е? 2,5 л?
Точно така.
Не ме питайте за имена на водоеми. Не ги знам!!
Аватар
Бай Иван
Мнения: 3555
Регистриран на: Нед Сеп 18, 2005 17:47
Риболов: All rounder
Местоположение: НДК
дал Браво: 123 пъти
получил Браво: 24 пъти

Мнение от Бай Иван »

ARK написа:
райчо китов написа: ба, импреса аутбак....спорт ли е? 2,5 л?
Точно така.
мммММмм да покажеш снимки като пристигне.
fori
Мнения: 3210
Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 13:24
дал Браво: 9 пъти
получил Браво: 35 пъти

Мнение от fori »

Добре дошъл в партията :D Ама голям дзвер си си избрал.
Аватар
Tedo
Вносител
Мнения: 2333
Регистриран на: Пон Юни 26, 2006 17:07
Местоположение: София
получил Браво: 7 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Tedo »

това, че субару са 4х4 не ги прави джипове... смешно е да се сравнява с Витара... с малко дооборудване и "тунинг" Витарите печелят офроуд състезания...
Колкото по-як е джипа, толкова по-често закъсва... То на асфалт и на равно не може да закъсаш :)

но наистина тоя форум не е за офроуд спорове...
djstenly
Мнения: 57
Регистриран на: Нед Юни 08, 2008 22:32
Местоположение: Бургас

Мнение от djstenly »

Е какво като не е .... не съм отворил раздел а тема ... не е и за вицове ама има тема примерно и е яка ..... не е и за алкохолици ама ако отворя тема "От кой край е най убавата ракия дет сте пили" ще е с 100 мнения за ден ... така че трябва според мен да има такава тема понеже сички ни се свива сърцето си вкараме лачените коли в коловозите предполагам
Ай ходим за риба :)
Аватар
Yuri Varbanov
Мнения: 3737
Регистриран на: Сря Дек 13, 2006 3:38
Местоположение: София
дал Браво: 248 пъти
получил Браво: 13 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Yuri Varbanov »

djstenly написа:Е какво като не е .... не съм отворил раздел а тема ... не е и за вицове ама има тема примерно и е яка ..... не е и за алкохолици ама ако отворя тема "От кой край е най убавата ракия дет сте пили" ще е с 100 мнения за ден ... така че трябва според мен да има такава тема понеже сички ни се свива сърцето си вкараме лачените коли в коловозите предполагам
Хмммм за моята нищо не ми се свива.Дори ми е кеф да я карам по-черни пътища,защото на асфалт съм неконкурентоспособен на новите автомобили. :!:
Аватар
Hito®
Мнения: 1415
Регистриран на: Съб Яну 29, 2005 23:43
Местоположение: Самоков....и София...за жалост :(

Мнение от Hito® »

Bayivan написа:За в бъдеще, мисля,да си взема един Голф 2 каунтри-за мен това е що годе ефтин вариянт за джип.
Бате недей да се вкарваш в излишни филми....... :wink: :idea:
fishco
Мнения: 63
Регистриран на: Пет Фев 29, 2008 8:10
Местоположение: Сливен

Мнение от fishco »

Москве дванайска :oops: :oops: :oops: :lol: :lol:
Glory,Glory Man. United
Публикувай отговор

Обратно към “Бивак”