форума да е невидим за "гости"

Книга за препоръки и оплаквания.
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4502 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Pike »

Проверих как седят нещата с настройките, това което мога и вече направих е снимките в личните галерии на потребителите да може да се виждат само от логнати потребители.

Няма опция генерално снимките в постингите да се ограничат да се виждат само от логнати потребители, не е невъзможно да се направи, но е трудно, а така или иначе искам да ъпгрейдвам форума до 3-то ниво на платформата, което се оказва много трудно с всичките допълнителни модификации, които съм правил и честно казано незнам откъде да започна. Исках да кажа, че още един такъв допълнителен мод, съвсем ще затрудни ъпгрейда, по-добре е да направя ъпгрейда, да пренеса всички модификации, които съм правил, да се види какви са възможностите на последната версия от 3-тото поколение phpBB и тогава вече да се мисли за допълнителни нови модификации.
lorda
Мнения: 3656
Регистриран на: Нед Фев 18, 2007 22:28
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 11 пъти

Мнение от lorda »

Страхотно :D
Какво друго мога да кажа освен благодарности :D
Клуб по спинингов риболов "Чеверме"
Аватар
КИРО
Мнения: 1422
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 18:42
Местоположение: ВАРНА
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 25 пъти

Мнение от КИРО »

joro_olyмпус написа:Всяко ограничение води до елитарност и оставане сам, ако се обградиш с ограничения. Свиквай с мисълта, че има и други мнения освен твоето, а и най-вече с бракониери и енергийни вампири и кърлежи - които смучат инфо и нищо не дават. Такъв е живота - свиквай. Ще се научиш, трябва време. :wink:
Точно поради тази причина е затворен и нашия сайт.
Знам,че доста хора ни се ядосват,но няма начин иначе как да се отървем от тези "смукачи".
А членовете ни искат да си пишат свободно за местата за риболов.

Иначе самия сайт си има такава опция,снимките да не се виждат отвън.
Аватар
mitioto
Вносител
Мнения: 3109
Регистриран на: Чет Юли 05, 2007 13:40
дал Браво: 111 пъти
получил Браво: 21 пъти
Обратна връзка:

Мнение от mitioto »

Далеч съм от мисълта, че само моето мнение е меродавно и единствено правилно... Знам и какви са недостатъците на това форума да е видим единствено за регистрирани. Просто исках да се изкоментира и да се видят плюсовете и минусите.

Все пак се роди пък добрата идея за галериите на потребителите, благодарение на Ники, така че имаше полза от това...

Колкото до това дали съм "дребна душица", всеки който ме познава в тоя форум, знае какъв човек съм...

Поздрави
Публикувай отговор

Обратно към “За форума и сайта”