Ново попълнение.

Форум за новатори, експериментатори и почитатели на екстремните изживявания в комбинация с риболова.
kuzko
Мнения: 6
Регистриран на: Вто Юли 31, 2012 18:39
Риболов: морски

Re: Ново попълнение.

Мнение от kuzko »

Fitibaldi написа:и аз съм в играта, защото....

дойдеееееее

Изображение

Честито и от мен, много риби :fish1: :fish1: и незабравими моменти ти пожелавам :) :tup:
Аватар
Fitibaldi
Мнения: 131
Регистриран на: Пет Авг 15, 2008 16:26
Риболов: морски
Местоположение: София
дал Браво: 1 път

Re: Ново попълнение.

Мнение от Fitibaldi »

мерси!
Teodor Ognianov
бай сом
Мнения: 153
Регистриран на: Нед Яну 01, 2012 12:20
Риболов: Кльонк, Хищник
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 10 пъти

Re: Ново попълнение.

Мнение от бай сом »

kuzko написа:Благодаря на всички за приятното посрещане в "клубъТ" :)
бай сом написа:Честито. Добре дошъл в лигата на откачалките (всички приятели ме мислят за такъв, откато почнах с каяка). :) :fish3:

Пожелавам много хванати и върнати риби и страхотно забавление.
Това е доста приятно занимание, защо те мислят за луд ? :) Моят кум така не харесваше риболова (и ме мислеше за луд) и в момента не мога да му видя очите, все е на риба. В момента го таркалям по склона с каяка хаха. Не му харесвало, не било неговото занимание - но не му остава много и ще се качи. Тогава ще трябва да търсим още един каяк :) А аз все още не мога да се изкефя на максимум (даже сънувам че греба) и чакам почивните дни, но гледах прогнозата за Събота и Неделя - очертава се че, няма да мога да си намокря коленцата :fish5:
Мислят ме за луд защото: При всяка възможност го товаря и съм на някой гьол. Не е комфортно - друго е да се возиш с лодка и удобства. При -5 градуса изкарвам 6-8 часа на вода, и съм щастлив. Една нощ замръкнах насред Искъра и стигнах до брега 2 часа след залез. Добре, че беше навигацията на сонара, иначе сигурно още щях да обикалям из гьола. НО. ТАКЪВ КЕФ НЯМА. НЕ БИХ ГО ЗАМЕНИЛ И ЗА ЯХТА. :tup: :tup: :tup:
bibobibob
Мнения: 446
Регистриран на: Чет Яну 15, 2009 17:18
Местоположение: БУРГАС
дал Браво: 1 път

Re: Ново попълнение.

Мнение от bibobibob »

Хубаво е в лудницата да има нови попълнения :D !Явно е по кеф да си луд?!Честито за новите каяци! Снимайте се с каяците на вода, за да споделите с нас удоволствието си.Пък и зимата си е тръпка да си превърташ снимките и да се кефиш отново къде си бил и какво си покорил...До виждане на вода !
Hobie Mirage Adventure Island
Аватар
Fitibaldi
Мнения: 131
Регистриран на: Пет Авг 15, 2008 16:26
Риболов: морски
Местоположение: София
дал Браво: 1 път

Re: Ново попълнение.

Мнение от Fitibaldi »

на вода не мога да дам още снимки, защото снощният дъжд не стигна за наводняване на паркинга, но ето няколко на сухо:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

п.п. пръстът на снимката е много важен!
Teodor Ognianov
Аватар
georgiev-cc
Мнения: 102
Регистриран на: Чет Ное 11, 2010 12:06
Местоположение: silistra
дал Браво: 18 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Ново попълнение.

Мнение от georgiev-cc »

Много хубав каяк,кила е супер според мен .Каква марка и модел е?Дано скоро имаш слука да го намокриш и оцапаш с някоя риба-Честито!
RTM TEMPO Angler
Аватар
shaman
Мнения: 3336
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:49
Риболов: Спининг, муха и от скоро кльонк с каяк :)
Местоположение: Русе
дал Браво: 213 пъти
получил Браво: 462 пъти
Обратна връзка:

Re: Ново попълнение.

Мнение от shaman »

Честито и от мен...

georgiev-cc написа:Много хубав каяк,кила е супер според мен .Каква марка и модел е?Дано скоро имаш слука да го намокриш и оцапаш с някоя риба-Честито!
Като гледам е това:
http://www.gosea.co.uk/kayaks/angler-ex ... 0EIX15pZBU" onclick="window.open(this.href);return false;
--------------
http://www.starividri.org
rumen_patrikov
Мнения: 41
Регистриран на: Вто Сеп 06, 2011 20:28
Риболов: Troling , spining , Риболов от каяк, мач риболов
получил Браво: 2 пъти

Re: Ново попълнение.

Мнение от rumen_patrikov »

Честито,и наслука!
Аватар
Fitibaldi
Мнения: 131
Регистриран на: Пет Авг 15, 2008 16:26
Риболов: морски
Местоположение: София
дал Браво: 1 път

Re: Ново попълнение.

Мнение от Fitibaldi »

shaman написа: Като гледам е това:
http://www.gosea.co.uk/kayaks/angler-ex ... 0EIX15pZBU" onclick="window.open(this.href);return false;
точно така. на сляпо го взех и още не знам какво точно съм взел, но по великден или по 1 май мисля да му направя бойното кръщене.
Дали с къс неопрен и оторе дрехи мога да го карам в морето по това време на годината?
Teodor Ognianov
kayak-house
Вносител
Мнения: 407
Регистриран на: Съб Апр 10, 2010 10:26
Местоположение: Поморие-В.Търново
дал Браво: 52 пъти
получил Браво: 2 пъти
Обратна връзка:

Re: Ново попълнение.

Мнение от kayak-house »

:D ....Последното ниво на Играта.... :D
Густо Майна Филибето... :tup:


Изображение
www.kayak-house.com
WE STAND BEHIND OUR KAYAKS
kuzko
Мнения: 6
Регистриран на: Вто Юли 31, 2012 18:39
Риболов: морски

Re: Ново попълнение.

Мнение от kuzko »

Fitibaldi написа:
shaman написа: Като гледам е това:
http://www.gosea.co.uk/kayaks/angler-ex ... 0EIX15pZBU" onclick="window.open(this.href);return false;
точно така. на сляпо го взех и още не знам какво точно съм взел, но по великден или по 1 май мисля да му направя бойното кръщене.
Дали с къс неопрен и оторе дрехи мога да го карам в морето по това време на годината?

Колега аз си взех един гащеризон за риболов и мисля че за това време и условия е идеален. Гумен е и можеби ще спарва малко но ще го преживея. И аз от 1ви Май до към 10ти съм на морето и със сигурност ще го понамокря :) . Проблема е че ходя много на север и водата там все още няма 10 градуса. Но като цяло мисля че с неопрена няма да имаш проблеми. :fish15:
Аватар
Fitibaldi
Мнения: 131
Регистриран на: Пет Авг 15, 2008 16:26
Риболов: морски
Местоположение: София
дал Браво: 1 път

Re: Ново попълнение.

Мнение от Fitibaldi »

Не те ли е страх, че гащеризона може да се напълни с вода при евентуално влизане във водата?
Teodor Ognianov
Аватар
shaman
Мнения: 3336
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:49
Риболов: Спининг, муха и от скоро кльонк с каяк :)
Местоположение: Русе
дал Браво: 213 пъти
получил Браво: 462 пъти
Обратна връзка:

Re: Ново попълнение.

Мнение от shaman »

Ползвам за такова време (леко хладно и сравнително студена вода) дишащ гащеризон.
Като го пристегнеш в кръста с колан и сложиш (задължително) спасителна жилетка не би трябвало да има проблем с потъване.
Въпреки, че за няколко години да чукна на дърво не ми се е налагало да разбера дали ще плува ;)
--------------
http://www.starividri.org
rumen_patrikov
Мнения: 41
Регистриран на: Вто Сеп 06, 2011 20:28
Риболов: Troling , spining , Риболов от каяк, мач риболов
получил Браво: 2 пъти

Re: Ново попълнение.

Мнение от rumen_patrikov »

За морето особено ако има по-силен прибой,доста се мокриш докато преодолееш сърф зоната и гащиризона не е много подходящ.Неопрена е по-добре,освен това плува и служи като спасителна жилетка.Ако те спарва го смъкваш до кръста.Други дрехи не ти трябват освен една ветровка.за краката този сезон-неопренови боти,лятото-сърф обувки.
fori
Мнения: 3210
Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 13:24
дал Браво: 9 пъти
получил Браво: 35 пъти

Re: Ново попълнение.

Мнение от fori »

най-вероятно поради факта че духом съм най-дърт (изключая Тишо :mrgreen: ) и предпочитам да ми е сухо и комфортно и за това си джиткам със сух костюм. Неопрените при температура на въздуха под 7-8 градуса доста студкат.
Превърни мозъка в мускули! - девиза на модерният спинингист
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов с каяк”