molba

Ако става дума за едно такова дълго, без което никой рибар не може, значи сте на правилното място.
KARAMEL
Мнения: 93
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:00
Местоположение: Пловдив

Мнение от KARAMEL »

Това да не е някакво специално "оръжие" от новата продукция на COLMIC :) .
pero
Мнения: 203
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 15:46
Местоположение: София

Мнение от pero »

Ако искаш хубав мач трябва да изчакаш някой да ти внесе по поръчка защото ще е и по скъп - трябва да си приготвиш между 450 лв и 600 лв, а всички вносители нямат желание да затварят пари за такова нещо.
Наистина Shimano Technium DF 420 FA е много хубав мач - никъде неразбрах обаче с какви ваглери като тежина смяташ да ловиш защото за различните ваглери има различни по строй мачове, а за да е наистина хубав мача той неможе да е универсален.
според мен: трябва да избереш между мач до 6-8 гр ваглер, мач до 16-18 гр и мач над 20 гр.
Пламен е голям риболовец...!
--------------------------------------
Доброто, което правиш днес,
Ще бъде забравено утре -
Въпреки това, прави добро!
Svet
Мнения: 75
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 14:22

Мнение от Svet »

Той бай Алан няма как да не лови с Шимано, но това е една друга тема. :lol:
KARAMEL
Мнения: 93
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:00
Местоположение: Пловдив

Мнение от KARAMEL »

Svet,да оставим настрани факта,че Shimano е спонсор на А.Скоторн.Според теб,ако пръчката не е добра той дали ще лови с нея? :wink:
baralya
Мнения: 141
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 12:48

Мнение от baralya »

КАРАМЕЛ
да си чувал че който плаща - той поръчва музиката ??
Да прекараме кризата в лукс !
Аватар
Чичо Веско
Вносител
Мнения: 1302
Регистриран на: Чет Яну 06, 2005 14:39
Местоположение: Пловдив
дал Браво: 1 път
получил Браво: 8 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Чичо Веско »

pero написа:Ако искаш хубав мач трябва да изчакаш някой да ти внесе по поръчка защото ще е и по скъп - трябва да си приготвиш между 450 лв и 600 лв, а всички вносители нямат желание да затварят пари за такова нещо.
Е, сигурно има и такива вносители, които пък може и да имат нещо...в този ценови клас :oops:

P.S. Aма тоз колега май иска телемач, или поне така се разбира!
colmic.bg

Like Colmic.bg

И утре е ден...но друг!
Svet
Мнения: 75
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 14:22

Мнение от Svet »

KARAMEL написа:Svet,да оставим настрани факта,че Shimano е спонсор на А.Скоторн.Според теб,ако пръчката не е добра той дали ще лови с нея? :wink:
Няма спор, че Technium-а е добра пръчка.
Но например за куфарите на Шимано съм чувал, че не са толкова добри, но Алън ги ползва тях, а не например Milo.
theater
Мнения: 646
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:17
Местоположение: София, България

Мнение от theater »

Абе, хора, щом не са толкова хубави на Шимано куфарите - хайде дайте ми един на мен - ще се прежаля да го ползвам от мен да мине ! :lol:
KARAMEL
Мнения: 93
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:00
Местоположение: Пловдив

Мнение от KARAMEL »

Svet,става въпрос за мачовете на Shimano,не за куфари.А дълбоко се съмнявам,че човек печелил 4 пъти световно първенство ще използва недобри и неудобни пособия за риболов.
baralya,това отдавна ми е ясно.Но съгласи се,че едвали А.Скоторн ще си избере случайна фирма за спонсор(а сигурно е имал доста предложения от много фирми).
Като не ви харесва Shimano,не ползвайте Shimano.
Иначе мога да предложа и други модели на други фирми и на цени над 400 евро - тези ще ви харесат ли?Но защо цената винаги трябва да определя качеството,а и едвали колегата ще става състезател.
Reptile
Мнения: 1209
Регистриран на: Вто Яну 25, 2005 11:00
Риболов: На леко
Местоположение: София
получил Браво: 3 пъти

До Чичо Веско

Мнение от Reptile »

Колко ще ми струва една резервна става(3-та или 4-та от върха на долу), ако си я поръчам. Става въпрос за COLMIC WARRIOR 7m(227gr). Връх - жило. Моите не са счупени, ама един дървар ми ги надраска. Маааму стара тази пръчка е нежна и знаех да не я давам, ама приятел, к'во да правиш!!! Аз мисля, че ги оправих и няма да има проблеми, ама за всеки случай да си ЗНАМ.
Струва ми се, че TICA WINNER е едно към едно с моята пръчка по размери, въпроса е, дали е същото качество?!?! Части от TICA-та, вариант ли са?
Мерси предварително!!!
Аватар
Чичо Веско
Вносител
Мнения: 1302
Регистриран на: Чет Яну 06, 2005 14:39
Местоположение: Пловдив
дал Браво: 1 път
получил Браво: 8 пъти
Обратна връзка:

Re: До Чичо Веско

Мнение от Чичо Веско »

Reptile написа:Колко ще ми струва една резервна става(3-та или 4-та от върха на долу), ако си я поръчам. Става въпрос за COLMIC WARRIOR 7m(227gr). Връх - жило. Моите не са счупени, ама един дървар ми ги надраска. Маааму стара тази пръчка е нежна и знаех да не я давам, ама приятел, к'во да правиш!!! Аз мисля, че ги оправих и няма да има проблеми, ама за всеки случай да си ЗНАМ.
Струва ми се, че TICA WINNER е едно към едно с моята пръчка по размери, въпроса е, дали е същото качество?!?! Части от TICA-та, вариант ли са?
Мерси предварително!!!
На този въпрос мястото ИЗОБЩО не е в този форум...
colmic.bg

Like Colmic.bg

И утре е ден...но друг!
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Мнение от Павел Иванов »

Чичо Веско написа:Колега, като обикаляш из магазините, питай и за COLMIC - KONNAN No5, само че е дълга 4.50 метра. И ако някъде намериш, може да я сравняваш с каквато и да е друга, и виж тогава как стоят нещата... :shock:
Успех :D
Да .......... послушай чичо Веско щом търсиш нещо добро :wink:
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Мнение от Павел Иванов »

KARAMEL написа:Но съгласи се,че едвали А.Скоторн ще си избере случайна фирма за спонсор(а сигурно е имал доста предложения от много фирми).
Карамеле в случая говорят нулите 8)
KARAMEL
Мнения: 93
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:00
Местоположение: Пловдив

Мнение от KARAMEL »

Едва ли човека е избрал Shimano само и единствено заради "нулите" :wink: .
Публикувай отговор

Обратно към “Въдици”