предложение за смяна Ст.Йотов, като модератор в спинингов

Книга за препоръки и оплаквания.
Хариус
Мнения: 2409
Регистриран на: Чет Авг 16, 2007 21:41
Местоположение: ШоПландия
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 36 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Хариус »

lorda написа: П.П.
Вместо да сменяте модератори всеки да погледне в собствената си градинка.
Това от твойта уста звучи доста скандално :idea:

Станил, че не е безпристрастен не е. Че прави каквото си иска - прави. Ама какво означава всъщност да си модератор? Да не би да е някаква невероятна превилегия? Нееееее! Това приятели е черна, гадна и мръсна работа. По цял ден да четеш простотии и да бришеш глупости... не мерси. Този който се навие на това ще трябва да е някой напълно луд :lol: Бил съм модератор и то в доста по-посещаван форум, и издържах точно два месеца. Сега дори и не влизам в него... Чак им се чудя на Стефчо и Станил как им се занимава, а и на останалите.

И последно: предлагам за нови модератори Румбата и Ивелинчето! Да видите тогава какъв ред ще е - всички с костюми и вратовръзки ще са пред компютрите :twisted:
venci72
Мнения: 1999
Регистриран на: Вто Ное 06, 2007 19:06
Риболов: на леб...

Мнение от venci72 »

Твърдо за Бат Стан,ако опре до гласуване...
Аватар
Ilian70
Мнения: 1725
Регистриран на: Пон Авг 24, 2009 21:06
Риболов: Спининг
Местоположение: Русе
дал Браво: 2103 пъти
получил Браво: 2539 пъти

Мнение от Ilian70 »

Моето мнение съвпада с тези две:
RIMOHIT написа:Аз съм против.
Не ми харесват злонамерените шеги и просташки закачки напоследък , които придават доста неприветлив вид на целия форум .
Бих се радвал на един по затегнат форум .
За глупостите си има подфорум , където за голямо съжаление доста народ си мисли , че може да се "сере" наволя.
Мое мнение .
Весели празници!
stamen написа:За съжаление "Спинингов риболов" напоследък е по-спамерски подфорум отколкото "Риболофф".
Мисля, че за хора като мен (които има още какво да учат в спининговия риболов), подфорумът се превръща в изпитание, тъй като за да достигнеш до информацията, която ти е необходима неминуемо си длъжен да прочетеш 80 - 90% пълнеж на словоохотливи колеги, които в повечето случаи не са се виждали от определен период от време и дори си уговарят срещи в темите. ЛС се превръща в непотребен интструмент, който се използва само в краен случай в подфорум "Купува, продава, подарява"
Споровете в темите почти винаги се превръщат в мерене на инструменти.
Вечерните постове на някои колеги са доста странни и неадекватни.
Запомнете, че освен Вас, доста други хора четат форума и искат да научат нещо от него. Все пак освен настоящи публикации, "Спинингов риболов" си е база данни, която ще остане и след Вас.
Нямам намерение да обиждам никого, но ако спинингистите са интелигентите в риболовната гилдия, чудя се какво ли става в останалите подфоруми?!?
"За глухия всички, които танцуват, са луди."
Х. Букай
https://grifon11.com/
εκατόν έξι κών επτά
dodo16
Мнения: 54
Регистриран на: Нед Сеп 05, 2010 22:48

Мнение от dodo16 »

Хариус написа:
lorda написа: П.П.
Вместо да сменяте модератори всеки да погледне в собствената си градинка.
И последно: предлагам за нови модератори Румбата и Ивелинчето! Да видите тогава какъв ред ще е - всички с костюми и вратовръзки ще са пред компютрите :twisted:
А така, браво. И аз съм за. И тогава ........ ехеееееееее........ Ша е гъбарски форум. Кеф :shock: :shock: :shock: :D

Гоце ПРЕЗИДЕНТ.
оппа :fish6:
Бачо Илия
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 957
Регистриран на: Сря Авг 05, 2009 16:43
Местоположение: Карлово
получил Браво: 1 път

Мнение от Бачо Илия »

Хариус написа:
lorda написа: И последно: предлагам за нови модератори Румбата и Ивелинчето! Да видите тогава какъв ред ще е - всички с костюми и вратовръзки ще са пред компютрите :twisted:
Ивелинче се пише с малко "и"! :idea: :D

п.п.Тоз темопускател, май е съвсем изкукал бре!!! :shock: :wink:
Pol™
Мнения: 615
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 9:24
Риболов: шаранжийски - МИНИМУМ
Местоположение: шоплука
Обратна връзка:

Мнение от Pol™ »

Щом е Бероец -1 :mrgreen:
Всичко друго, но не и лицемер.
Може да ме настроите, но не и да свирите на мен!
Аватар
naso
Мнения: 3365
Регистриран на: Съб Окт 27, 2007 16:53
Местоположение: София
дал Браво: 95 пъти
получил Браво: 244 пъти

Мнение от naso »

Аз съм за бат Стан.
Освен това сега е време за ядене и пиене, а не за преврати :D
И аз мисля, че модераторската работа е неблагодарно нещо, а пък виждам че въпреки това на бат Стан му се занимава с такава дейност.
Иначе имаме различия с бат Стан по някои въпроси, като например яденето на пъстърви, ама това е друга работа :lol:
Поздрави и весели празници :D
TRAP
Мнения: 4663
Регистриран на: Пон Мар 14, 2005 23:45
Местоположение: София/Видин/
получил Браво: 1 път

Мнение от TRAP »

Твърдо за Бат Стан
Аз ходя по брега и викам рибката да идва тя при мен сега.
Аватар
ZLAK
Мнения: 2586
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 11:42
Риболов: ..?...О , да !
Местоположение: Пловдив
дал Браво: 103 пъти
получил Браво: 137 пъти
Обратна връзка:

Мнение от ZLAK »

Бе хора вий добре ли сте??? Гласувате ли тук за нещо и искал ли е някой гласа ви?
Бай Генчо ви го е казал по-горе.
От мен - Весели празници , ходете за риба когато можете и не се вълнувайте от глупости Изображение.
" Рано или късно всеки рибар стига до спининга."
Алберт Айнщайн

Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен

Всички се оплакват от липсата на пари, а от липсата на ум - никой.
Еврейска мъдрост
lorda
Мнения: 3656
Регистриран на: Нед Фев 18, 2007 22:28
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 11 пъти

Мнение от lorda »

Дедо Илия, не се ебавай с мен.
Хариусче, маломерно, сладко за теб се отнася същото.
Клуб по спинингов риболов "Чеверме"
fori
Мнения: 3210
Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 13:24
дал Браво: 9 пъти
получил Браво: 35 пъти

Мнение от fori »

Аз викам да изберем за модератори най-изявените участници, поне докато свърши зимата. Тогава девиза на форума ще стане - превърни всяка тема в спам, аз съм най-добрият, аз съм сменил такъми за къмто стоипетшейсетиляди левове, кви сте вие че си мислите че разбирате от такъми :lol:
И тогава наистина много ще ни липсва емотикона с бирата и пуканките.
Бачо Илия
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 957
Регистриран на: Сря Авг 05, 2009 16:43
Местоположение: Карлово
получил Браво: 1 път

Мнение от Бачо Илия »

lorda написа:Дедо Илия, не се ебавай с мен.
Хариусче, маломерно, сладко за теб се отнася същото.
Ауу... извинявай бе пич, нещо съм объркал при цитатите, та съм те извадил на преден план :oops: :wink:

Иначе, Форума си е, както едно време викаха, че българският слон бил по-малък брат на съветския(б.а.-"съветският" да се чете, като "НаРиба.ком"). Там има и се потдържат такива скверни навици, такива теми да седят с дни и малоумниците да се кефят да ги четът и както виждам тази тенденция се установява бавно, бавно и тук :idea:
За да не се отклонявам много от темата, предлагам темата да се изтрие и тоя "онеправдания" да ходи на 6-месечен ПУЦ по ...айде да не пиша по какво, че поста ще стане бая дълъг :idea: :wink:
Аватар
te4osoma
Мнения: 1881
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 16:30
Местоположение: ако го кажа,после трябва да ви убия.
дал Браво: 318 пъти
получил Браво: 122 пъти

Мнение от te4osoma »

Ма много на сериозно ги приемате нещата бе КОЛЕГИ.Дайте го малко по споко бе , :evil:
lorda
Мнения: 3656
Регистриран на: Нед Фев 18, 2007 22:28
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 11 пъти

Мнение от lorda »

Течо, остави я ти тая работа.
Дай кат е тръгнало да пишем, поне да пишем за риби.
Другото е бошлаф работа.
Нали знаеш, че за да ги приема мааалко по-спокойно човек нещата трябва да не се взема на сериозно много, много.

Бат Стан е Титан в риболова!
И въпреки, че го съзнава не парадира с това, както някой маломеркоприбирачи парадират с пет костурчета (по пръст) на кръст :lol:
Трябва да сме горди, че ни модерира именно той и да го пазим, като безценен извор на мъдрост и знания.
Клуб по спинингов риболов "Чеверме"
Аватар
te4osoma
Мнения: 1881
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 16:30
Местоположение: ако го кажа,после трябва да ви убия.
дал Браво: 318 пъти
получил Браво: 122 пъти

Мнение от te4osoma »

Ники ,съгласен съм .Ама щом има дразги ,винаги ще има тия и ония.Както и да е.Весели празници на всички пожелавам , И ДАНО СЛУКАТА ДА БЪДЕ С ТЯХ :) :)
Заключено

Обратно към “За форума и сайта”