Отчети от риболова през 2011

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Публикувай отговор
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Отчети от риболова през 2011

Мнение от Emo-83 »

Е и Троли да чуе какво мисли Генерала за него. :idea: :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=g4vf9o9RhSU" target="window.open(this.href);return false;
Продължението на удъра ще видите.....тате каза,че ще ме води на море,ама друг път. :wink: :D :arrow: :fish6:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
SKORPION
Мнения: 169
Регистриран на: Вто Юли 04, 2006 10:19
Местоположение: РАЗГРАД
получил Браво: 1 път

Re: Отчети от риболова през 2011

Мнение от SKORPION »

Давай продължението Емка, ще се изприщя от чакане.
Давам годинка живот да съм ден при вас
Последно промяна от SKORPION на Вто Юни 14, 2011 22:56, променено общо 1 път.
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Отчети от риболова през 2011

Мнение от Emo-83 »

Заклевам се,че не зная защо последния клип не може да се качи от фотоапарата на компа.До сега опитвах с Никаро всякакви гяволии.Всичко останало се качва и на фотоапарата върви.......как да го кача се чудя,ядосвам и мъча. :evil:Това не ми се беше случвало. :?
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
KRASSI
Мнения: 722
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 12:19
Местоположение: Plovdiv Bulgaria
получил Браво: 2 пъти

Re: Отчети от риболова през 2011

Мнение от KRASSI »

На Емо наистина му тръгна добре годината ......... на Жорката сома му умря и се наложи Емо да яде три дни пържен , печен ....... та така . :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Човек се ражда само с име и то дарено!
Живее в илюзия от мечти сред близки хора,
умира сам в реалноста !
Оставя добрите си дела за да го помнят,
отнася лошите със себе си отвъд !!!!!
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Отчети от риболова през 2011

Мнение от LVitchev »

Аааа Краси,а за сиренцето нищо не казваш :lol: :lol: :lol: Оставихме го при тебе на отговорно пазене а го даде на кучето да го изяде :lol: :lol: :lol: Знаем че си природолюбител и спасител на кучета,ама да го нахраниш с три кила биволско сирене,направо разболя бивака :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Оставете майтапа,обаче къръка е счупен,благодарение на червения конец който ми върза жената :mrgreen: :lol: :lol: :lol: Пиле вика,нещо в последно време хич не ти върви и в работаа и в риболова,да ти вържа вика едно червено конче и взе да прави едни възли,направо се опулих :shock: :shock: :shock: Да,клетвите вече не ме ловят а и хората около мене също :wink: :wink: :wink: Емо,какво ще правим,риби ще ловим ли или ще се правим на писатели тука :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Отчети от риболова през 2011

Мнение от Emo-83 »

LVitchev написа:Аааа Краси,а за сиренцето нищо не казваш :lol: :lol: :lol: Оставихме го при тебе на отговорно пазене а го даде на кучето да го изяде :lol: :lol: :lol: Знаем че си природолюбител и спасител на кучета,ама да го нахраниш с три кила биволско сирене,направо разболя бивака :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Емо,какво ще правим,риби ще ловим ли или ще се правим на писатели тука :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Любе,не зная кой изяде бялата рибка до като бяхме във водата.....цял ден я мислих и накрая само сосчето останало.Виждаш ли го къф е тоя дългия.Не помни колко танкерчета пусна в купата.....чак пръстите си облизваше мляскайки.И хич не помни какво сме дали ние на света. :D :P :D :P :D Сом и бяла ядох всеки ден.....без един,когато сготви кавармата.Изтумбих ме с нея за да ми снима корема в лодката....сега чак ми светна лампата.
Относно рибата.....вече щях да съм там.Но не мога да мръдна.Жената и детето са в болница.....дано се оправят бързо.Освен това имам лодка,но колесар нямам.....то не е една беля.След лошо идвало хубаво,ако е много хубаво....екстра.Остава ми да се надявам......вече се моля :wink:
Последно промяна от Emo-83 на Сря Юни 15, 2011 1:24, променено общо 1 път.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
kalinux
Мнения: 3588
Регистриран на: Нед Фев 20, 2005 1:17
Местоположение: Кюстендил
дал Браво: 208 пъти
получил Браво: 261 пъти
Обратна връзка:

Re: Отчети от риболова през 2011

Мнение от kalinux »

А бре момци, пускайте снимки и отчети в тази тема. Лакърдиите в общатата тема. Пък за тролинга си пишете където трябва, че да не се губи сред общите приказки.
Ама сега да не ми се разсърдите и да спрете да пишете. :D Обещавам и аз да се отчета, само да тръгна един път на риби. До тук само тренирах (яко) платиките и за тая година мисля да приключих с тях. Имам една към 3 кила във фризера и ако няма сомче другата седмица поне да усмърдя скарата на риба, :D
С внимание към детайлите
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Re: Отчети от риболова през 2011

Мнение от boababa »

Уникална банда сте се збрали,пречите ми на концентрацията! :wink: От смех забравих,че треа да ви бием! :oops: Или поне,настигнем по булеварда на сомовете!Обаче миналата сряда отново се пробвах за сомове и спретнах състезанийце с Тролчо!Дадох му бияча и ги почнахме рибите!До следобед той улови 26риби,от тях само три бяха сомчета,а Троли си остана с 12броя за "героя"!От 38риби прибрахме 5броя:2-щуки,1-костур,1-бяла и 1-клен,а сометата бяха снимани и върнати за угояване! :wink: Риболовът почна да ни уморява,а ни чакаха четвъртък и петък! :roll:
Аватар
Tomahawk
Мнения: 1377
Регистриран на: Сря Мар 23, 2005 15:26
Местоположение: Шумен
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 26 пъти
Обратна връзка:

Re: Отчети от риболова през 2011

Мнение от Tomahawk »

boababa написа:..миналата сряда отново се пробвах ...а ни чакаха четвъртък и петък! ...:roll:
Ти на язовира ли живееш ? :)
" Рибата не кълве събота и неделя" :)
" не е важна марката на воблера а на колко гази "
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Re: Отчети от риболова през 2011

Мнение от boababa »

Тука не си ли шпрехаме за сомове? :shock: Екстра е,и аз искам такава кралица! :wink:
ицонов
Мнения: 379
Регистриран на: Нед Окт 28, 2007 15:25
Местоположение: софия
получил Браво: 3 пъти

Re: Отчети от риболова през 2011

Мнение от ицонов »

Еее Саше,най големия си удари ни всички у земята,с твойте риби.Евалааааааааа.
сухо дупе риба не лови...
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Отчети от риболова през 2011

Мнение от Emo-83 »

Евала Славе......хвани една и за Снежето.....щото съм некъдърен за такъв улов.Най-голямата ми бяла риба е 4кг. и то когато бях шаранджия.Как да му обясня това на Панцера,като той не е бил роден тогава. :wink: :D :P :D
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
koiki
Мнения: 390
Регистриран на: Пет Юли 02, 2010 9:25
Местоположение: София

Re: Отчети от риболова през 2011

Мнение от koiki »

ицонов написа:Еее Саше,най големия си удари ни всички у земята,с твойте риби.Евалааааааааа.
Състезанието сега започва и има много време до края.
Емо и Любо още не са си казали последната дума,а и много хора не са открили сезона :wink:

Аз отивам на Ивайловград за 1 седмица и се надявам Троли и Тролчо да станат на 2 място :lol:
РИБОЛОВЪТ УДЪЛЖАВА ЖИВОТА
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”