При ТРОЛИ

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Публикувай отговор
Аватар
lz5bf
Мнения: 262
Регистриран на: Вто Ное 08, 2005 9:52
Местоположение: София
дал Браво: 1 път
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: При ТРОЛИ

Мнение от lz5bf »

Защо бе Емо какво пречеше и на кой пречеше модератора
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Re: При ТРОЛИ

Мнение от boababa »

Ице,не се връзвай толко на заканите! :wink: Не съм поканил никого,та нема и да ги посрещам,а направо ще ги изпращам по пътя на Керуак! :wink: Тази зима сомаджиите обсъждахме флуорото и аз бях против,щот ме влече класиката! :oops: Обаче се оказа,че понякога сомът е твърде агресивен-бърз в атаката и нагълтва воблера,та вече се убедих от смисъла от ползването на флуорото,като лидер-повод!Та благодарности на Спокимиро,че ми услужи с флуорото!На другите въдици,бях сложил кевларени поводи заради щуките,ма не ми стигна метража и хоп,ей го брат Миро да ми услужи с неговия флуорокарбон!Не си спомням параметрите,но имаше едва забележими следи от четките на сома!На кевлара нямах удър и двете риби предпочетоха флуорото,та изводите за кевлара не са добри!Шарана също е мнителен и щом не му пречи шок-лидера,може и да има ефект при сома? :roll:
Аватар
lz5bf
Мнения: 262
Регистриран на: Вто Ное 08, 2005 9:52
Местоположение: София
дал Браво: 1 път
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: При ТРОЛИ

Мнение от lz5bf »

Това ти го говорихме с Емо ако помниш за флорото ма ти си си магаре :lol:
но може да излезе на глава с теб :wink: :mrgreen:
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Re: При ТРОЛИ

Мнение от boababa »

Е,Ице досега си действах сам,сега е друга бира! :oops: Като цяло си признавам,че съм консервативен в тролинга,но понякога случайните ситуации ни карат да импровизираме и то па вземе,че даде резултат! :wink: Зад всяка ситуация има логична последователност от случайности,над които нямаме контрол!Когато контролираш нещо,то ти е подвластно и зависи от теб!Да вземеш контролът в дадена ситуация е пътят към успеха!Контрол=успех! :wink: Предполагам,че и в твоята професия е така? :roll:
Аватар
тони котев
Мнения: 479
Регистриран на: Вто Ное 02, 2010 9:20
Местоположение: София а лятото в кемпера
получил Браво: 2 пъти

Re: При ТРОЛИ

Мнение от тони котев »

та вече се убедих от смисъла от ползването на флуорото,като лидер-повод!Та благодарности на Спокимиро,че ми услужи с флуорото!На другите въдици,бях сложил кевларени поводи заради щуките,ма не ми стигна метража и хоп,ей го брат Миро да ми услужи с неговия флуорокарбон!Не си спомням параметрите,но имаше едва забележими следи от четките на сома!На кевлара нямах удър и двете риби предпочетоха флуорото,та изводите за кевлара не са добри!
Сега разбра ли , че не всички се бъзикат във форума.Ако се нарани повечко флуорото ,сменяй го задължително,иначе чао на мача-къса се много лесно(даже и 45 либири,от собствен опит).
Ех, с интелигентни хора се работи лесно,....но с вас господине......
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Re: При ТРОЛИ

Мнение от boababa »

Тони,ние го обсъждахме зимата и се готвехме за пролетта! :wink: Едва сега разбрах разликата между пролетен и есенен сом на тролинг!След 7години тролинг,за първи път сом ми гълта воблера,а без повода си ставах лузър! :oops: Иронията е,че сложих флуоро-повода за защита от щуки,а той ме спаси точно от захапката на сом! :oops:
Аватар
tvardi6kiqt
Мнения: 463
Регистриран на: Нед Дек 06, 2009 23:29
Местоположение: ТВЪРДИЦА,лятото на Жребеца
получил Браво: 1 път

Re: При ТРОЛИ

Мнение от tvardi6kiqt »

boababa написа:Тони,ние го обсъждахме зимата и се готвехме за пролетта! :wink: Едва сега разбрах разликата между пролетен и есенен сом на тролинг!След 7години тролинг,за първи път сом ми гълта воблера,а без повода си ставах лузър! :oops: Иронията е,че сложих флуоро-повода за защита от щуки,а той ме спаси точно от захапката на сом! :oops:
Извинети, вий на кой язуувир одити за риба, бе. Кълве ли?
Дай на човекът огън и ще му е топло цял ден , запали човека , и ще му е топло до края на живота му.
Аватар
vali0
Мнения: 176
Регистриран на: Вто Апр 19, 2011 19:22
Риболов: Тролинг, джигинг, кльонкинг
Местоположение: кьрджали
получил Браво: 1 път

Re: При ТРОЛИ

Мнение от vali0 »

На него му кълве винаги :lol:
lboy
Мнения: 11
Регистриран на: Пет Окт 15, 2010 0:59
Риболов: Шаранчета и сомчета
Местоположение: Бургас

Re: При ТРОЛИ

Мнение от lboy »

Кълве му главата на тоя болен мозък ...
slave.stanshev
Мнения: 164
Регистриран на: Пон Сеп 26, 2011 17:07
Риболов: soooom

Re: При ТРОЛИ

Мнение от slave.stanshev »

Саше идвай зимай,тая лодка че ми пречи,кеф ти с колесар,без,има и тента(истинска,мързеше ме да я слагам)тежи 120кг,изплащането ще го уточниме после.

http://www.mobile.bg/a1317322283250624" onclick="window.open(this.href);return false;
ribata402
Мнения: 2469
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2011 17:04
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 4 пъти

Re: При ТРОЛИ

Мнение от ribata402 »

Който каквото и да каже беэ троли е скука голяма.Тои е нашия гид в воля и неволя.От главата му иэвират умни мисли,и истината каэва тои.И не се сарди човече,каэва тои и хварля воблера свои.Преэ рамо се усмихва,и СОМА се эакичва.Но тои преэ рамо,божествено се усмихва и на сома вика.СОМЕ...СОМЕ пускам те отново,аэ сам бога ваш,и щете эакача эа вчас.Виииии от мен неще се отарвете.........................................Троли м/н ти оважавам мнението,и винаги го чета с интерес.Щото има много истина,аэ сам новобранец в трол.но с упорство и ваша помошт ще наваксам бърэо.И докато четеш самодоволно.........голяма дракаси,энам че това те кефи Саше.
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Re: При ТРОЛИ

Мнение от boababa »

Рибо,успокой топката и не се дръж,като трофеен сом! :wink: Отговарям ти,щот това мнение не си го писал ти! :wink: Бих заложил,че Емо-83 е помагал!Та Троли за да стане Троли се е борил за всяка една риба и е воювал по форумите,за да защити разбиранията си!Освен това създадох някои нови разбирания за сома,които работят!Сам съм търсил и сам съм намирал инфото-ключът към сомовете,но не от "колеги" сомаджии а от извора-РАПАЛА!Сега се знаем всички,но преди 7години сомският риболов беше V.I.P и малко хора имаха достъп,и инфо за ква игра става въпрос! :wink: Та,треа да си благодарен,че изобщо пиша за сома щот малцина го правят!Не ми давай кеш пара за това,а само некоя бира! :mrgreen:
ribata402
Мнения: 2469
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2011 17:04
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 4 пъти

Re: При ТРОЛИ

Мнение от ribata402 »

Троли благодарствено,че не ме эаяди.Емо е у София аэ в Пловдив,няма как да стане да сме эаедно,пак тои яде спагети в Макс.Таэ поема ме обэе эа теб индивидуално и беэкорисно.Эаштото виждам в теб човека добряк,ништо че лаеш ти эло не правиш.И с хумора сарктичен ставаш иэричен,че бирата студена е хубава и сладка ,да се пие ухладена,ухладена,сладка и студена в гьрлото на троли се иэлива в ледени символи.Ко ша каиш мясали.
ribata402
Мнения: 2469
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2011 17:04
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 4 пъти

Re: При ТРОЛИ

Мнение от ribata402 »

ММММММааааа многома смееш бе човеко.
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Re: При ТРОЛИ

Мнение от boababa »

Хората опират до поезията,когато са глупави/влюбени/!Та поезията е слабост,а смехът е здраве!Остани си със здраве! :wink:
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”