Модератори и техните изисквания за съвместното ни общуване.

ОФФСом
Публикувай отговор
ribata402
Мнения: 2469
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2011 17:04
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 4 пъти

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от ribata402 »

ЛИНДЕР....... :D :D :D :D Щото тва муе мечтата....А тои е велик мечтател.... :wink:
marliacha
Мнения: 433
Регистриран на: Сря Дек 22, 2010 14:47

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от marliacha »

Отличен избор, Емо е мъж , умен мъж :wink:
Аз обещавам да се включвам предимно добронамерено,приятелски, за подръжка на фоновото настроение :D
MULTIVERSE or MULTI VERSE

риболовен клуб „НЕ Госпожо ! „ или „ Н Е Г „
Аватар
yankosan
Мнения: 2964
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 20:13
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 12 пъти

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от yankosan »

Emo-83 написа:Виж колко ми намаляха постовете.
Как да видя като няма нищо и във втора тема:shock: Голямо триене,голямо нещо :!: Нали трябва да има повече мнения,били и те негативни!Остави ги поне до утре :wink:
По тази логика на Троли едно писане няма да скиваме,не че казва нещо директ,но от време-навреме....

Не се опитвам да ти давам наклон на воблера,ама си се стегнал нещо,джурни едно Мацашко пък.... :wink: :D
Аватар
pavel mangelov
Мнения: 575
Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 21:42
Местоположение: Yambol...ama ot Sevlievo

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от pavel mangelov »

Емо,при все цялото ми уважение към теб и аз забелязвам леееко пристрастие :wink: ....но ще почакам още малко да видя дали ще вземеш отношение.
I'll be back.....for the next season
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от Emo-83 »

yankosan написа:
Emo-83 написа:Виж колко ми намаляха постовете.
Как да видя като няма нищо и във втора тема:shock: Голямо триене,голямо нещо :!: Нали трябва да има повече мнения,били и те негативни!Остави ги поне до утре :wink:
По тази логика на Троли едно писане няма да скиваме,не че казва нещо директ,но от време-навреме....

Не се опитвам да ти давам наклон на воблера,ама си се стегнал нещо,джурни едно Мацашко пък.... :wink: :D
Не може една нова тема да започва с 10 поста от които само единия да има общо със заглавието.Наклон не ми давай,защото се разбрахме да си лафиме тука,а там по същество. :wink:
Иначе съм си същия.Все пак оставям някои мнения да се прочетът и после ги почиствам. :wink:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от Emo-83 »

pavel mangelov написа:Емо,при все цялото ми уважение към теб и аз забелязвам леееко пристрастие :wink: ....но ще почакам още малко да видя дали ще вземеш отношение.
Павка посочи ми какво имаш предвид.Нямам пристрастия.Може би оставих някои постове на пишещи млади събратя,за да не ги отчайвам в началото.Вие не сте казали нещо съществено което да е изтрито.Точно толкова съм казал аз и Марко за това и тези постове отидоха в боклука.....така ми дойде от вътре да ги трийна.
Приемам забележки и ако съм сбъркал посочете грешката ми....тук няма сръдни.
Това което е трудно дори на мен е да се пренастроим към писане по заглавието на темата.Не е не допустимо да има леки забежки,но не цели страници.Когато станат цели.....трия всички без избиране,наред с моите мнения.
Според мен е по-гадно да ви правя забележки.Не съм ви настойник и не мога да се държа с приятелите си по този начин.
И споко не съм повервал във власта на модератора.Пишете си за кеф.Ако ви издразня споделете за да се изясним......няма лошо нали :!: :?: :roll:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
pavel mangelov
Мнения: 575
Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 21:42
Местоположение: Yambol...ama ot Sevlievo

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от pavel mangelov »

Емо,какво имам впредвид...когато Вихрен "се пошегува" за Тича и всички му "скочихме ти го защити и се опълчи срещу нас обяснявайки ни,че е шегичка-това добре,хубаво е да защитиш приятел,но вчера Вихрен леко направи забележка на Бейса със съвет да не показва биячите,че след време нямало да има на какво да се ловят.Много хора настръхнаха,но никой не скочи дирекно,а изчакахме ти да го насочиш в правилната посока както нас преди време :wink: .Мисля,че точно ти най-много приканваш към споделяне,за да е форума едно прятно място.
В предишния си пост не съм имал в предвид новата ти длъжност като модератор....според мен засега се справяш отлично....строг,но справедлив....дано и за напред да си такъв.
I'll be back.....for the next season
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от Emo-83 »

pavel mangelov написа:Емо,какво имам впредвид...когато Вихрен "се пошегува" за Тича и всички му "скочихме ти го защити и се опълчи срещу нас обяснявайки ни,че е шегичка-това добре,хубаво е да защитиш приятел,но вчера Вихрен леко направи забележка на Бейса със съвет да не показва биячите,че след време нямало да има на какво да се ловят.Много хора настръхнаха,но никой не скочи дирекно,а изчакахме ти да го насочиш в правилната посока както нас преди време :wink: .Мисля,че точно ти най-много приканваш към споделяне,за да е форума едно прятно място.
В предишния си пост не съм имал в предвид новата ти длъжност като модератор....според мен засега се справяш отлично....строг,но справедлив....дано и за напред да си такъв.
Павка и на мен ми направи лошо впечатление поста на Вихрен,но той беше по темата.Не ми харесва начина му на мислене в тази посока и съм абсолютно против.Но аз не съм му настойник и ако преди не беше за забележка.....сега трябваше да му направите.Иначе не се втелявайте толкова.Понякога се пропуска миг или мнение.
В случая го отчетох за себе си,но не мога да кажа Вихрене показвай си воблерите.От 200 страници писане Сашко да си е показал воблерите,а уж ги знаем :!: :?:
По другата тема със спинингистите изтрих постове,защото Ачката пусна нещо.След него Марко се съмнявал някой спинингост да пропише от обидите........Ми аре стига толкова обидени.Много меки душички има по форумите.Преди нямаше модератор,а сега има.Твоето,моето и това на Безалкохолното нямаше нищо общо със заглавието.Погледнах цялостно как изглежда 1-ва страница и ги трийнах всичките.Ако утре темата се развие,поне да не започва със спам.
Моля не приемайте триенето ми на ваши мнения,като забележка-тип предупреждение.
Напротив коригирам както са ми казали и ви оставям свободата да си пишете както знаете.
Има съществени разлики в темите от както са разделени на две.Едните са в О-фа и сега не върви Бейса там да си пусне репортажа.Другите са уж образователни....нека бъдат такива.С хилядите уважения към Калин,преди се поддържаше чиста само темата за кльонкове.Сега това ще е със всички.
Нямам никаква избирателност при триене.На Кроки съм изтрил поне 10мнения,а мои поне 20.......трябва да се променим малко.....това е.
Дано скоро модератор стане Ачката,за да видите неговия стил на работа. :wink:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1378 пъти
получил Браво: 423 пъти

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от Д-р Флекс »

Нямам никаква избирателност при триене.На Кроки съм изтрил поне 10мнения,а мои поне 20.......трябва да се променим малко.....това е.
А, имаш, ииимаш. Имаш един (зле) скрит фаворит :fish6: , на когото си му отпуснал прекалено дълъг повод, вместо да му триеш идиотските заядливи мнения, преди още да ги е написал :D :wink:
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от Emo-83 »

Д-р Флекс написа:
Нямам никаква избирателност при триене.На Кроки съм изтрил поне 10мнения,а мои поне 20.......трябва да се променим малко.....това е.
А, имаш, ииимаш. Имаш един (зле) скрит фаворит :fish6: , на когото си му отпуснал прекалено дълъг повод, вместо да му триеш идиотските заядливи мнения, преди още да ги е написал :D :wink:
Разсмя ме....кой е тва бре. :D :D :D Панца си ми е любимеца. :wink:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
yankosan
Мнения: 2964
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 20:13
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 12 пъти

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от yankosan »

Emo-83 написа:На Кроки съм изтрил поне 10
А аз се чудя де изчезна Любето :shock: :lol: :lol: :lol:
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1378 пъти
получил Браво: 423 пъти

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от Д-р Флекс »

Панца и на мен ми е любимец, щото има правилно отношение към твоя (зле) скрит фаворит - боабабата! :fish6:

Ти трябва по почина на Бойко Борисов да му триеш на тоя серсем постингите още във въздуха, както Бойко е заръчал да се ловят снежинките :D И поне през седмица да го пращаш на почивка ...
Pol™
Мнения: 615
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 9:24
Риболов: шаранжийски - МИНИМУМ
Местоположение: шоплука
Обратна връзка:

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от Pol™ »

Д-р Флекс написа:
Нямам никаква избирателност при триене.На Кроки съм изтрил поне 10мнения,а мои поне 20.......трябва да се променим малко.....това е.
А, имаш, ииимаш. Имаш един (зле) скрит фаворит :fish6: , на когото си му отпуснал прекалено дълъг повод, вместо да му триеш идиотските заядливи мнения, преди още да ги е написал :D :wink:

Аз НАЛИ :lol: :lol: :lol: :lol:
Всичко друго, но не и лицемер.
Може да ме настроите, но не и да свирите на мен!
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от Emo-83 »

yankosan написа:
Emo-83 написа:На Кроки съм изтрил поне 10
А аз се чудя де изчезна Любето :shock: :lol: :lol: :lol:
На Жребеца е по принцип със Светльо и после трия телефонните разговори да не ме гепи жена ми,че си говоря със мъже. :wink: :D
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от Emo-83 »

Pol™ написа:
Аз НАЛИ :lol: :lol: :lol: :lol:
Ооооооооооо ти да разбира се.Не,че си ми направил нещо лично,а защото след тебе само пожари.Поне стрънищата да остават.В този форум съм от създаването му.Как така ти се появи точно сега силния порив към сомовете.Имаш няколко епизодични поста и те не са свързани с рибата сом.
Ако не те бях трийнал от облозите,щеше да пропадне цялото състезание.....това не мога да допусна.Желая ти успешно интегриране.....не при мен,а при сомаджиите.Дано осъзнаваш,че това със сплетни и разправии няма да стане. :wink: :idea: :arrow:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Публикувай отговор

Обратно към “СомОФФ”