Галактическия стопаджия пристигна :)

Форум за новатори, експериментатори и почитатели на екстремните изживявания в комбинация с риболова.
bozhidarkt
Мнения: 5
Регистриран на: Съб Яну 11, 2014 0:30

Re: Галактическия стопаджия пристигна :)

Мнение от bozhidarkt »

казваш да му пиша и аз едно писмо :) какво точно да му пиша да ми прати ( той без това трябва да ми изпрати стойката за fish finder-а че били в момента out of stock)?
Аватар
shaman
Мнения: 3336
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:49
Риболов: Спининг, муха и от скоро кльонк с каяк :)
Местоположение: Русе
дал Браво: 209 пъти
получил Браво: 462 пъти
Обратна връзка:

Re: Галактическия стопаджия пристигна :)

Мнение от shaman »

Ами.. направи една снимка на това, че родхолдерите са хванати с винтове..
Искай да ти прати "TriFold rivets" както трябва да бъдат !


Ей такова нещо трябва да ти прати:
Изображение

След което трябва да развиеш винтовете на родхолдърите, да зачистиш, сложиш маалко силиконец и да ги нитваш както си му е реда :)


Поздрави !
--------------
http://www.starividri.org
bozhidarkt
Мнения: 5
Регистриран на: Съб Яну 11, 2014 0:30

Re: Галактическия стопаджия пристигна :)

Мнение от bozhidarkt »

Благодаря за инфото :) Ще му пиша още тази вечер :) опитвам се да му направя и допълнителни оплътнители на каяка - от постелка за баня (гумена) по формите на na hatches-ите и rod holder-ите ...Мислиш ли че ще има проблем силикона да захване за каяка и за гумата ??? А за останалите елементи които за захванати с шестограмните ?болтове? Извинявам се ако използвам неправилен термин!
Аватар
shaman
Мнения: 3336
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:49
Риболов: Спининг, муха и от скоро кльонк с каяк :)
Местоположение: Русе
дал Браво: 209 пъти
получил Браво: 462 пъти
Обратна връзка:

Re: Галактическия стопаджия пристигна :)

Мнение от shaman »

bozhidarkt написа:Благодаря за инфото :) Ще му пиша още тази вечер :) опитвам се да му направя и допълнителни оплътнители на каяка - от постелка за баня (гумена) по формите на na hatches-ите и rod holder-ите ...Мислиш ли че ще има проблем силикона да захване за каяка и за гумата ??? А за останалите елементи които за захванати с шестограмните ?болтове? Извинявам се ако използвам неправилен термин!
хм.. ако искаш да го направиш 100% водонепроницаем - няма да стане - не съм виждал досега каяк, който да не събира поне малко вода като го плискат вълните ;)

Силикона няма да хване много, но родхолдерите са гумени отдолу и като се стегнат с нитовете няма да пропускат. Дори да пропускат малко не е проблем, стига да не се изкърти целия и да зейне дупка не е страшно !

Според мен за люковете няма проблем да са с болтове и гайки - все пак там имаш достъп и отдолу, за разлика от от родхолдерите :)
--------------
http://www.starividri.org
Текс
Мнения: 2
Регистриран на: Нед Фев 23, 2014 18:41
Риболов: Риболов на плувка по река, каяк риболов и др.

Re: Галактическия стопаджия пристигна :)

Мнение от Текс »

Здравейте. Пише един новоизлюпен каякар - рибар. От вчера съм с каяк и понеже съм начинаещ, реших да не се изхвърлям много отначалото. Изпадна ми въпросният Галакси Круз - втора ръка и го взех, след като попрочетох това-онова за него. Като го изпробвам, ще кача снимки и ще се похваля.
Каякът е много запазен, но то няма и как да бъде, след като моделът е от миналата година. Има правена по него система с въженце за преместване на котва на носа, или на кърмата. Единственият кусур е, че уж водонепропускливата чантичка зад седалката се люпи отвътре и изобщо не е водонепропусклива. А, и едната неподвижна стойка за въдица е тръгнала да се вади от нитовете - както прочетох, основен проблем за модела. Въпросните нитове не могат ли да се намерят някъде в БГ? Защото аз не съм го купувал от английския диструбутор и не върви да му правя рекламация. Освен това е много разправия с писане, чакане на отговор, доставка... Английският език не е силната ми страна.
fori
Мнения: 3210
Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 13:24
дал Браво: 9 пъти
получил Браво: 35 пъти

Re: Галактическия стопаджия пристигна :)

Мнение от fori »

Мисля че Владо Selva имаше налични по едно време.
Превърни мозъка в мускули! - девиза на модерният спинингист
kayak-house
Вносител
Мнения: 407
Регистриран на: Съб Апр 10, 2010 10:26
Местоположение: Поморие-В.Търново
дал Браво: 52 пъти
получил Браво: 2 пъти
Обратна връзка:

Re: Галактическия стопаджия пристигна :)

Мнение от kayak-house »

:D Здравей , и честито...имамe въпросните нитове..пиши ми на лични... :D
Последно промяна от kayak-house на Пон Фев 24, 2014 14:44, променено общо 1 път.
www.kayak-house.com
WE STAND BEHIND OUR KAYAKS
Аватар
JohnnyBravo
Търговец
Мнения: 543
Регистриран на: Съб Юли 03, 2010 19:36
Риболов: Риболов с каяак.
Местоположение: София
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 9 пъти
Обратна връзка:

Re: Галактическия стопаджия пристигна :)

Мнение от JohnnyBravo »

Ако са от тези:
Изображение

Би трябвало да имаме една торба :)
Текс
Мнения: 2
Регистриран на: Нед Фев 23, 2014 18:41
Риболов: Риболов на плувка по река, каяк риболов и др.

Re: Галактическия стопаджия пристигна :)

Мнение от Текс »

Много съм доволен от каяка. Карах го три пъти досега, тунинговах го донякъде и последния път даже го пробвах по предназначение-т.е., за риболов. Работи! Е, вярно, каракуди, но все пак риби. Има и снимки, но не знам как да ги кача.
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов с каяк”