СКАНДАЛ С ABU GARCIA - ПРОБЛЕМИ!!!

Общ форум за риболова и хората с люспа в мозъка.
Snake
Мнения: 408
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 18:07
Обратна връзка:

Мнение от Snake »

Колеги айде да не си говорим празни приказки за бойкоти, опарвания, ужилвания и т.н. без да сме наясно с това как точно стоят нещата. Тъй като по един или друг начин днес бях въвлечен в този проблем, по-късно (днес или утре) ще постна нова тема в която ще изразя официалното становище на представителя на PURE FISHING за България. Айде със здраве.
AS LONG AS THERE ARE FISH
Snake
Мнения: 408
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 18:07
Обратна връзка:

Мнение от Snake »

Zander написа:Аз съм въртял произведена в Швеция Abu Garcia - "Suveran" модел от 2000 г. и знам каква е разликата с макарите Абу произведени в Корея.
Стефане определено има разлика. :)
Тази макара ( Suveran ) беше единствената спинингова макара в света, която се произвеждаше в Европа.
AS LONG AS THERE ARE FISH
pux

Мнение от pux »

Snake, с риск да ме обвиниш, че отново се заяждам с теб, бих искал да уточня, че има и други макари, които се произвеждат в Европа - напр. EXORI. За съжаление EXORI не са особено популярни в БГ - може би защото са доста скъпи или пък фирмата няма добра рекламна стратегия изобщо (ако погледнеш сайта им ще разбереш какво имам предвид). Въпреки това въпросните макари са доста качествени като изработка и определено заслужават внимание.
Поздрави и наслука.
Snake
Мнения: 408
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 18:07
Обратна връзка:

Мнение от Snake »

А ти сигурен ли си че се произвеждат в Европа? Защото аз съм сигурен в това, което твърдя. :D
AS LONG AS THERE ARE FISH
Zander
Мнения: 6273
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:21
Риболов: Спининг
Местоположение: София
дал Браво: 62 пъти
получил Браво: 213 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Zander »

Snake написа:
Zander написа:Аз съм въртял произведена в Швеция Abu Garcia - "Suveran" модел от 2000 г. и знам каква е разликата с макарите Абу произведени в Корея.
Стефане определено има разлика. :)
Тази макара ( Suveran ) беше единствената спинингова макара в света, която се произвеждаше в Европа.
Станимире, вчера отидох в магазина и разговорях с Христо, за да чуя и неговото мнение по въпроса за макарата. Всичко това го правя, за да се реши проблема по цивилизован начин - аз съм го написал това и в друг постинг.
А това кое къде е произведено съм сигурен, че знаеш по-добре от мен. Все пак си в тоя бизнес, а аз съм само клиент.

Със здраве!
Snake
Мнения: 408
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 18:07
Обратна връзка:

Мнение от Snake »

Стефане, вече не съм в тоя бизнес, но в случая ще ми се наложи да взема отношение по въроса. А относно това, как ще се реши въпроса зависи от двете страни. Проблемите са за това, за да се решават, а за да бъдат решени по ЦИВИЛИЗОВАН НАЧИН, трябва и двете страни да са ЦИВИЛИЗОВАНИ.

Със здраве!
AS LONG AS THERE ARE FISH
pux

Мнение от pux »

Виж Snake - нямам намерение пак да споря с теб. Ако имаш желание - провери това което казвам - не е особено трудно. А ако искаш недей и продължавай да твърдиш, че си прав!
Поздрави и наслука.
Zander
Мнения: 6273
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:21
Риболов: Спининг
Местоположение: София
дал Браво: 62 пъти
получил Браво: 213 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Zander »

Точно за това иде реч. И двете страни да са цивилизовани. Разбрахме се.
Snake
Мнения: 408
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 18:07
Обратна връзка:

Мнение от Snake »

pux написа:Виж Snake - нямам намерение пак да споря с теб. Ако имаш желание - провери това което казвам - не е особено трудно. А ако искаш недей и продължавай да твърдиш, че си прав!
Поздрави и наслука.
Пич ти си мнооого смешен бе. Аз няма какво да доказвам, особено на теб. Да съм бил проверял :!: Как да проверя? Да им влезна в сайта на немците ли? И какво ще видя там - че фирмата се нарича EXORI IMPORT EXPORT и че спининговите им макарета са китайски. Това ще видя. И да - много са скъпи ще знаеш - цели трийсетина евро струват. За тея МНОГО пари тази макара ще трябва да е правена някъде в Германия ще знаеш. Айде не се излагай повече.
AS LONG AS THERE ARE FISH
Аватар
Ivan VP
Търговец
Мнения: 5297
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 18:32
Местоположение: БГ
получил Браво: 4 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Ivan VP »

Бихте ли затворили темата?
the catfish
Мнения: 758
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 11:58
Местоположение: София, Дружба 2
Обратна връзка:

parti

Мнение от the catfish »

Opitai te se da nakarate tati(bat stan) da me vzeme na partito dove4era,please! :cry: :cry: :cry:
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Бяла Моска ще закича, на вратата на москвича...
Snake
Мнения: 408
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 18:07
Обратна връзка:

Мнение от Snake »

Ivan VP написа:Бихте ли затворили темата?
Съгласен
AS LONG AS THERE ARE FISH
Аватар
Coarseman
Мнения: 8967
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:06
Местоположение: Globetrotter wannabe...
получил Браво: 8 пъти

Re: parti

Мнение от Coarseman »

the catfish написа:Opitai te se da nakarate tati(bat stan) da me vzeme na partito dove4era,please! :cry: :cry: :cry:
АХАХАХАХАХАХАХХХХ!!!Мишчица малка! :lol: :lol: :lol:

Ето това другарки и другари беше сметам подходящ начин да закрием тази иначе далеч не толкова приятна тема,че щом отидохме към лични обиди,тя работата стана дебела!

Айде и умната!
Задобрявате ваща мама!!!


...dukkha nirodha...
Заключено

Обратно към “Рибарска среща”