предложение за смяна Ст.Йотов, като модератор в спинингов

Книга за препоръки и оплаквания.
lachezarnb
Мнения: 135
Регистриран на: Съб Май 29, 2010 20:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от lachezarnb »

Мисля, че за хора като мен (които има още какво да учат в спининговия риболов), подфорумът се превръща в изпитание, тъй като за да достигнеш до информацията, която ти е необходима неминуемо си длъжен да прочетеш 80 - 90% пълнеж на словоохотливи колеги, които в повечето случаи не са се виждали от определен период от време и дори си уговарят срещи в темите. ЛС се превръща в непотребен интструмент, който се използва само в краен случай в подфорум "Купува, продава, подарява"
Споровете в темите почти винаги се превръщат в мерене на инструменти.
Вечерните постове на някои колеги са доста странни и неадекватни.
Запомнете, че освен Вас, доста други хора четат форума и искат да научат нещо от него. Все пак освен настоящи публикации, "Спинингов риболов" си е база данни, която ще остане и след Вас.
Нямам намерение да обиждам никого, но ако спинингистите са интелигентите в риболовната гилдия, чудя се какво ли става в останалите подфоруми?!?[/quote]


Напълно съм съгласен с колегата, от месеци не помня да съм прочел нещо смислено или полезно. Има хора във форума, които имат "мнения" по всички въпроси и направо се чудя кога ходят на риба, а това все пак е рибарски форум. 90% от написаното няма нищо общо с риболова, а по-скоро е за тук http://e-therapy.bg/smforum/. В началото влизах във форума всеки ден, сега влизам един път седмично и както е тръгнало съвсем ще загубя интерес.
Големите умове обсъждат идеи. Средните умове обсъждат събития. Малките умове обсъждат хора.
Клуб по спортен риболов "Балканка"
http://balkanka.bg/" target="window.open(this.href);return false;
Хариус
Мнения: 2409
Регистриран на: Чет Авг 16, 2007 21:41
Местоположение: ШоПландия
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 36 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Хариус »

lorda написа:Хариусче, маломерно, сладко за теб се отнася същото.
Внимавай с умалителните обращения лордче, мъничко, киселичко :idea: Мирен, Балкан! Ти обикновено си от най-активните спамери, а аз все по рядко пиша в спининговия подфорум :idea: И аз съм влизал във форумни драми /то кой не е/, ама специално ти отдавна трябваше да си с доживотен бан :idea: Но в крайна сметка, както сам го каза: гледай в собствената си градинка! За мен, за теб, а и за всички се отнася.

Ясен ли съм :?:

Ясно :?: :idea:

Яйде на първи всички да излезем на Пънча на мирно-риболовен протест в подкрепа на Бат Стан :D Тамън ако е замръзнал ще научим новите техники във зимния риболов - с попер на дупка и нови въведения в кастинга на дупка :D
lorda
Мнения: 3656
Регистриран на: Нед Фев 18, 2007 22:28
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 11 пъти

Мнение от lorda »

Генчо, осъзнай се.
Не си Ясен, Генчо, си си.
Клуб по спинингов риболов "Чеверме"
Аватар
Marco Polo
Мнения: 10196
Регистриран на: Пон Яну 29, 2007 14:40
Риболов: Желязо, пластмаса и най-вече дървоТО! :D
Местоположение: София
получил Браво: 12 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Marco Polo »

lorda написа:Бат Стан е Титан в риболова!
Ооо, ДА! От тези, които са нашите ИДОЛИ и примери за подражание!
ТИТАНЪТ написа:Аз ходя през седмицата за риба /пъстърва - б.р./, щото в събота и неделя най-често работя.
Всяка негова дума е елей в ушите на подрастващите спинингисти!
модераторът написа:...ако не спреш да ме обиждаш ще дойда до лудогорието и ще ти пръсна гъза с малката си пишка
След такъв пост вместо да последва една бърза оставка, нещата тръгват в обратна посока - "Той е велик, той е ТИТАН"!
Нека си имаме такъв модератор! Нека ни е! :lol: Подкрепям! С две ръце, два крака и...
Дай ми красноречие, за да говоря и мъдрост, за да замълча...
Лука 11:9-13
lorda
Мнения: 3656
Регистриран на: Нед Фев 18, 2007 22:28
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 11 пъти

Мнение от lorda »

По някакъв начин коренспондират ли моите дума с последвалите цитати :?:
Май не, а?
Клуб по спинингов риболов "Чеверме"
Аватар
Marco Polo
Мнения: 10196
Регистриран на: Пон Яну 29, 2007 14:40
Риболов: Желязо, пластмаса и най-вече дървоТО! :D
Местоположение: София
получил Браво: 12 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Marco Polo »

lorda написа:Бат Стан е Титан в риболова!
По някакъв начин кореспондира ли постът ти със същността на темата, интригантче ненагледно, сол и пипер на всяка тема?
Дай ми красноречие, за да говоря и мъдрост, за да замълча...
Лука 11:9-13
PETAR 40
Мнения: 272
Регистриран на: Нед Дек 07, 2008 19:37
получил Браво: 2 пъти

Мнение от PETAR 40 »

RIMOHIT написа:.Не ми харесват злонамерените шеги и просташки закачки напоследък , които придават доста неприветлив вид на целия форум !
Kakво ли пък се обаждам :roll:
По-добре да си мълча,че ще ме емнат пак :lol:
Последно промяна от PETAR 40 на Чет Дек 30, 2010 10:48, променено общо 1 път.
lorda
Мнения: 3656
Регистриран на: Нед Фев 18, 2007 22:28
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 11 пъти

Мнение от lorda »

Марко, винаги съм се чудил как все намираш кво да кажеш.
Точно, ти, да говориш за сол, пипер и интриги.
Клуб по спинингов риболов "Чеверме"
fori
Мнения: 3210
Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 13:24
дал Браво: 9 пъти
получил Браво: 35 пъти

Мнение от fori »

Изображение
Превърни мозъка в мускули! - девиза на модерният спинингист
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Мунчо »

Я да взема да се изкажа и аз по-детайлно, след краткия ми анонс, относно любовта, която изпитвам към бат Стан.
Значи казано накратко, той заслужава да бъде модератор на подфорум "Спинингов риболов", най-малкото защото е направил много за популяризирането на риболова с изкуствени примамки у нас. Може би част от колегите във Форума не подозират, но подобни стилове се практикуват не откогато те са разбрали за тях, а значително по-отдавна. Преди десетина години едни от малкото материали, посветени на спининга и мухарството, бяха негови и за мен те бяха интересни и чакани с нетърпение, пък дори и заради нестандартните му гледни точки върху "материята".
Сега всички имаме трески за дялане, убеден съм, че бат Стан често не изхожда от позицията на модератор, а от тази на обикновен риболовец(доколкото е възможно да бъде причислен към "простосмъртните" :D ), когато пише. Не смятам, че се е престарал с модерирането, въпреки, че това винаги е процес, след който има недоволни(както между другото има и неудовлетворени от забавено модериране, когато модератора се е въздържал от намеса). Не го намирам за безгрешен, но не смятам, че някой е такъв.Аз съм го критикувал остро, включително и тук, за определени неща, за някои от тях сме на съвсем различни мнения, без обаче да смятам, че трябва да му бъдат отнети мюдурските :D права. Пък дори и заради това, че излезе жив от титаничния двубой за улов на жаби свободен стил срещу колосалната линост на Иван Пигов на езерото в "Дружба" - събитие, за което тепърва моми песни ще пеят.
Или казано накратко - недоволни ще има винаги, Форума е отворен, постоянно се регистрират нови потребители, нормално е всеки да има претенции и изисквания, но все пак това е място за общуване, за което трябва да се има предвид, че е двустранен процес.

п.с. Много ми допада мисълта на Мишемору Мерудийчи, ако забелязвате какво спокойствие и душевна хармония лъха от мен - чакрите ми са отворени, аурата - синя...
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Мнение от Павел Иванов »

Изображение

Изображение


Изображение

Изображение
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1379 пъти
получил Браво: 423 пъти

Мнение от Д-р Флекс »

Павел Иванов написа:Изображение
Изверг! Ти нямаш сърце ... :roll:
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Мунчо »

"Ти не знаеш що е болка!" :D

п.с. Само не разбрах що го пусна оня ВЕСЕЛОпед - стана ми студено на задника... :lol:
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Мнение от Павел Иванов »

Мунчо написа:...що го пусна оня ВЕСЕЛОпед...
За да съм по темата , как що ?!? Все известно е че това е едно от любимите ПС на Станилча :D
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Мунчо »

Ай стига, ве! Бат Стан е байкър :roll: :?: :!: :idea: :arrow:
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Заключено

Обратно към “За форума и сайта”