Директен телескоп

Ако става дума за едно такова дълго, без което никой рибар не може, значи сте на правилното място.
Публикувай отговор
KARAMEL
Мнения: 93
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:00
Местоположение: Пловдив

Мнение от KARAMEL »

Бягай далеч от втулките,колкото по-просто - по-добре(лично мнение).За какво са ти тия втулки,вземи си whip в такъв случай.Този модел го гледах преди година - ами никога няма да си взема подобна въдица.Никакви втулки не ти трябват.
diado_iago
Мнения: 10
Регистриран на: Съб Яну 29, 2005 16:40
Местоположение: София

Мнение от diado_iago »

Аз имам браунинг 8-ца страхотна пръчка само че аз я имам от доста години тогава нямаше еквивалент около 350 лв. е с жило. Инаистина предимството е че можеш да ловиш от 3 до 8 м. според условията на водоема.
Аватар
Чичо Веско
Вносител
Мнения: 1302
Регистриран на: Чет Яну 06, 2005 14:39
Местоположение: Пловдив
дал Браво: 1 път
получил Браво: 8 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Чичо Веско »

Абе ако ще е гарга да е рошава...
Вземи си нещо наистина свястно, за да не го сменяш утре... :idea:
УСПЕХ :D
Аватар
velko76
Мнения: 9
Регистриран на: Вто Фев 08, 2005 13:07
Местоположение: Враца

Мнение от velko76 »

колеги искам да ви помоля да обърнем внимание на пръчките до примерно 30-40лв. мисля че доста от нас пазаруват в този диапазон,лично аз търся непретенциозна пръчка за улов на таранка,уклей,кротушка,мрена,и прочее дребни рибета и мнението ми е че не нужно да е супер скъпа,въпросът за мен е съотношението ТЕГЛО/ЦЕНА
theater
Мнения: 646
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:17
Местоположение: София, България

Мнение от theater »

velko76 написа:колеги искам да ви помоля да обърнем внимание на пръчките до примерно 30-40лв. мисля че доста от нас пазаруват в този диапазон,лично аз търся непретенциозна пръчка за улов на таранка,уклей,кротушка,мрена,и прочее дребни рибета и мнението ми е че не нужно да е супер скъпа,въпросът за мен е съотношението ТЕГЛО/ЦЕНА
Аз преди година купих от Орозов на жена ми SPRO Tele Impact с акция 10-30 мисля на 2.70 м. Пробвал съм да ловя с нея - за непретенциозни риболовци е много удачна - лека и добре балансирана - струваше около 25-30 лв мисля.
Аватар
Marcolinno
Мнения: 57
Регистриран на: Съб Яну 29, 2005 20:39
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от Marcolinno »

моето скромно мнение е http://shop.fishing-mania.com/viewrods3 ... mer=sk1295 .За мен специално пръчката за тази цена е невероятна.Много съм доволен от нея
pet55
Мнения: 88
Регистриран на: Пон Яну 17, 2005 14:44
Местоположение: София

Мнение от pet55 »

velko76 написа:колеги искам да ви помоля да обърнем внимание на пръчките до примерно 30-40лв. мисля че доста от нас пазаруват в този диапазон,лично аз търся непретенциозна пръчка за улов на таранка,уклей,кротушка,мрена,и прочее дребни рибета и мнението ми е че не нужно да е супер скъпа,въпросът за мен е съотношението ТЕГЛО/ЦЕНА
колега ADMIRAL-а на Иво /виж го по горе / само че под името "BLACK PANTHER ADMIRAL" се продава от китайците на илиенци за 40 лв. - 7 метра и трябва да отбележа че данните му а също и видът му е като на пръчките от около 100 - тина лева по магазините в София
Svet
Мнения: 75
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 14:22

Мнение от Svet »

Знае ли някой какви са предложенията на Whip-ове на нашия пазар.
Кой, какво и на какви цени предлага?
Никой не даде мнение за избора ми: 8-ца Maver 23 MX.
Ако някой го е ползвал, моля споделете впечатленията си.

Благодаря на всички за съветите.
Аватар
Skorpi
Мнения: 139
Регистриран на: Вто Фев 01, 2005 17:10
Местоположение: St-Zagora

Мнение от Skorpi »

Svet написа:Знае ли някой какви са предложенията на Whip-ове на нашия пазар.
Кой, какво и на какви цени предлага?
Никой не даде мнение за избора ми: 8-ца Maver 23 MX.
Ако някой го е ползвал, моля споделете впечатленията си.

Благодаря на всички за съветите.
Колега, изборьт ти не е ама никак лош но аз бих ти предложил да погледнеш и една фирма на по сносни цени и по точно 8 Джаксьн Престиж една лека но корава прьчка
theater
Мнения: 646
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:17
Местоположение: София, България

Мнение от theater »

Skorpi написа:
Svet написа:Знае ли някой какви са предложенията на Whip-ове на нашия пазар.
Кой, какво и на какви цени предлага?
Никой не даде мнение за избора ми: 8-ца Maver 23 MX.
Ако някой го е ползвал, моля споделете впечатленията си.

Благодаря на всички за съветите.
Колега, изборьт ти не е ама никак лош но аз бих ти предложил да погледнеш и една фирма на по сносни цени и по точно 8 Джаксьн Престиж една лека но корава прьчка
За whip ли става дума или директен телескоп?
Аватар
Skorpi
Мнения: 139
Регистриран на: Вто Фев 01, 2005 17:10
Местоположение: St-Zagora

Мнение от Skorpi »

За whip ли става дума или директен телескоп?[/quote]За директен хиксова оплетка от 5-20г. и качеството на карбона е перфекно. Ако не се бьркам тази фирма е правила заготовките на Даива.
pet55
Мнения: 88
Регистриран на: Пон Яну 17, 2005 14:44
Местоположение: София

Мнение от pet55 »

Skorpi написа:За whip ли става дума или директен телескоп?
За директен хиксова оплетка от 5-20г. и качеството на карбона е перфекно. Ако не се бьркам тази фирма е правила заготовките на Даива.[/quote]

а на каква цена е този JAXON
Аватар
kriki
Мнения: 1539
Регистриран на: Пон Яну 17, 2005 15:29
Местоположение: София
получил Браво: 3 пъти

Мнение от kriki »

и на мен ми хареса 8цата - 390гр. е, но моля кажете цената и къде може да го пипне човек

ето ви 1 pdf
http://www.jaxon.pl/pdf/wedziska-2005.pdf
Fish friendly
pet55
Мнения: 88
Регистриран на: Пон Яну 17, 2005 14:44
Местоположение: София

Мнение от pet55 »

колеги някой знае ли къде в софия продават марката JAXON ???
executor
Мнения: 555
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:21
Местоположение: Варна
получил Браво: 3 пъти

Мнение от executor »

Един съвет от мен-ЗА БОГА НЕ СИ КУПУВАЙТЕ JAXON!!!Доста си патих с техните въдици :evil:
Публикувай отговор

Обратно към “Въдици”