Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасково

ОФФСом
Публикувай отговор
Аватар
franko
Мнения: 3455
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:37
Риболов: сооооооом
Местоположение: пловдив
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от franko »

Днес се подписах,защото вярвам на приятелите си и на това,което лично съм видял.
Факт е,че в яз.Ивайловград има най много риба.
ribata402
Мнения: 2469
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2011 17:04
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 4 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от ribata402 »

Баси и работата.на закриване 100лодки.на откриване 200.Само 5 човека участие,ебалници сме ,затва нека ни тъпчат.Направо неам нерви.
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от Emo-83 »

Едни от водещите в протеста са Коста Сарджев,Росен-мъдурко,Найден,Петко и Иван чирпанлията.
Първия е директор на ф-ма Екопрогрес и заедно с Найден и Петко пускат дълги години мрежи на язовир Тракиец.Взети са под наем хладилниците на рибно стопанство и изкарват годишен доход от 15000лв. на човек.Тук говорим за чисти пари без разходите.
През 2005г. тримата са заловени в една лодка от д-р Милчев да пускат мрежи.Имат дело на което Росен е осъден,а другите двама пасажери Найден и Петко оправдани.
За тези хора мрежите плетът Аньо циганина и сина му.
Редовни посетители са на яз.Ст.Кладенец и Тракиец.Тези същите пледират за самоупрвавство от страна на Румен Козела единствено поради това,че им е ограничен достъпа до яз.Ивайловград.
Другия инициатор на протеста е Добри,притежател на два риболовни магазина в Хасково.При него се събират подписите на наивниците.
Този човек се чувства обиден от двата си акта.Първия му е направен за нощен риболов на яз.Ивайловград,като предварително е предаден,че няма да си вади през ноща въдиците.И понеже този човек зарибява събирайки средства в неговия магазин се чувства засегнат и обиден.Още същата вечер си хвърля риболовния билет в язовира.Знака му на протест не е бил отново за добро.Седмица по-късно му правят нов акт на яз.Тракиец заради липса на билет.
Останалите обидени наши колеги са с подобни проблеми,а след тях е стадото на инерцията....чули,недочули и покрай сметките за тока ще се включим във всеобщото недоволство от държавата,за да сваляме всичко живо,което ни е на пътя.
Нали се сещате,че всичко това не е нормално.Може да ни е много крива ракетата,но май ни е грешен и космоса в който всеки се смята за сияйна звезда,без която на небосклона няма да има светлина.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
ribata402
Мнения: 2469
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2011 17:04
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 4 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от ribata402 »

Е тея първите са за разтрел.Пък оня обидения дет си фърля билета,що не каже колко пъти са го хващали,на Иваиловград с пълни живарници с шарани.Скрити навътре в водата ...
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от LVitchev »

Емо,нашето сдружение тук сме към 1200 а може би и повече члена,почти всеки който влиза в на Наско Боянов магазина е наш член.Ние ще напишетм от името на сдружението едно писмо до ИАРА - София в подкрепа на д.р Милчев,тия нещастници са много малко и са все бракониери.Оставете ги да си направят подписката,те сами влизат в капана :idea: :idea: :idea: Представяш ли си ,крадец да направи подписка против съдията че го е осъдил за кражба,еба ти и тъпанарите.Всеки които е против бракониерите и е за спазването на правилата,нека се включи,убеден съм че повечето колеги са коректни и честни риболовци и знаят че това което правят местните по Хасково и околията е точно против силната работа на това звено и в частнос д-р Милчев :idea: :idea: :idea:

Благодаря предварително на всички честни колеги,другите да го духат, няма да им стане номера :idea: :idea: :idea:

Светльо,тоя пак ще доиде,и ще направя всичко възможно да го хванем през ноща,и да ги оправим хубаво и него и тези които са с него.Да видим на кой ще се оплаче после.А и Румен ще е на почивка :idea: :idea: :idea:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
ribata402
Мнения: 2469
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2011 17:04
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 4 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от ribata402 »

Тва намек ,за отебаване ли е. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Демек ще поебем... :mrgreen: :mrgreen:
stako
Мнения: 420
Регистриран на: Чет Апр 22, 2010 21:23

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от stako »

Интересно защо 4-5 човека които яросно защитават Милчев миналата забрана яко охраняваха Ивайловград с пуснати въдици че и дори се хвалеха тук че имат по 10-15 удъра на ден :!:
Всеки си защитава интересите май а :!:
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от LVitchev »

stako написа:Интересно защо 4-5 човека които яросно защитават Милчев миналата забрана яко охраняваха Ивайловград с пуснати въдици че и дори се хвалеха тук че имат по 10-15 удъра на ден :!:
Всеки си защитава интересите май а :!:
Стако ли си ,какъв си,давай да видим кой-каде се е хвалил,намери го това и го постни,та да се разберем,не пиши на ангро,и вземи се покажи кои си,та да видим бракониер ли си или имаш магазин за риба :idea: А може би имаш вила там :?: :?: :?: :idea: :idea: :idea:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
ribata402
Мнения: 2469
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2011 17:04
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 4 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от ribata402 »

Ти данеси от онез с актовете или магазинера. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Смешен смешник.За разлика от теб ,които нете и знам кои си ,дано не караш чарвен микробус с надстроика фолве с хасковска регистрация.Грешки втори път за теб няма да има.та до смешника,че изкарахме към 700м мрежа и то с Красьо и вътре имаше яко маики 10-15кг..мъжкари от 5..8кг...соме ,амурИ тва всичко си плува.А ти нещасник ще ми говориш за пръчки и тем подобни.
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от Emo-83 »

stako написа:Интересно защо 4-5 човека които яросно защитават Милчев миналата забрана яко охраняваха Ивайловград с пуснати въдици че и дори се хвалеха тук че имат по 10-15 удъра на ден :!:
Всеки си защитава интересите май а :!:
Пълна лъжа.Нямаме нито една уловена риба по време на забраната.А бяхме прекрасно обозначени със звукови и светлинни сигнали на полицията.Вечерите обаче пълзяхме в храстите.Все пак трябва да има наивници,като тебе за да паднат в капанчето.
Знаеш ли колко човека се обадиха на ИАРА за нас и какво правим.Това беше целта и планът за бълъците,като теб проработи.
Колега от къде ти идва това скапано и лъжливо инфо.Кой сте вие д-р Зорге :!: :roll:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
Pike1
Мнения: 1692
Регистриран на: Пет Май 29, 2009 23:28
Местоположение: Ямбол
получил Браво: 11 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от Pike1 »

Утре ще оставя подписката за подкрепа на д-р Милчев в няколко риболовни магазина в Ямбол.
Ще се опитам да организирам нещо и в Тополовград. Емо, напиши моля с какво време разполагаме.
MEMENTO MORI
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от Emo-83 »

Лелееее,как се нервирах.А бе момче Козела покани всички,които могат и искат да дойдат и пазят.Но знаеш ли,само малцина се съгласиха на това.......защото сме силни само на думи.Как така някой ще си загуби времето без да може да тъпче в чувалите.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
brandon76
Мнения: 292
Регистриран на: Пон Мар 28, 2011 15:38
Местоположение: Лунната пътека
дал Браво: 110 пъти
получил Браво: 3 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от brandon76 »

ribata402 написа:Тва намек ,за отебаване ли е. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Демек ще поебем... :mrgreen: :mrgreen:
И аз нямам работа :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
ribata402
Мнения: 2469
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2011 17:04
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 4 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от ribata402 »

Pike1 написа:Утре ще оставя подписката за подкрепа на д-р Милчев в няколко риболовни магазина в Ямбол.
Ще се опитам да организирам нещо и в Тополовград. Емо, напиши моля с какво време разполагаме.
Надявам се и колегите от габрово,да помогнат с подкрепата.Утре Шкарчето ще остави листовки в рибарските магазини.Поздрави... :) :)
ribata402
Мнения: 2469
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2011 17:04
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 4 пъти

Re: Да защитим д-р Милчев,шеф на регионалната ИАРА гр.Хасков

Мнение от ribata402 »

brandon76 написа:
ribata402 написа:Тва намек ,за отебаване ли е. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Демек ще поебем... :mrgreen: :mrgreen:
И аз нямам работа :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: Други безработни... :!: :!: :!: :!: :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “СомОФФ”