ЛЕТНИ ЛАВРАЦИ в Гърция

Кътче с риболовен имунитет за колегите в странство.
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: ЛЕТНИ ЛАВРАЦИ в Гърция

Мнение от LVitchev »

Мънцата написа:Аз пък се чудя едно нещо, ще съм благодарен на колегите, които имат нещо против репортажа, ако ми дадат някакъв смислен отговор :roll: За какво, аджеба, сте се регистрирали в рибарски форум след като споделянето за Вас е табу :roll: Ами със същия успех може да се регистрирате в БгМама :D Пусне някой един репортаж и веднага сто човека му скачат с бутонките напред :roll: Каква е целта, това не мога да разбера? Да спрат всички да пишат и споделят излетите си? И какво правим тогава? Вицове ли само ще си разправяме :roll:
Май има нещо вярно в долното твърдение :wink:

Разликата между английските, руските и българските форуми:
- В английския форум задаваш въпрос, отговарят ти.
- В руския задаваш въпрос, отговарят ти и на свой ред те питат нещо.
- В българския форум, като зададеш въпрос всички започват да ти обясняват колко си прост…

п.п. Иво, поздравления за излета :!: И за това, че го споделяш с нас! :wink:

Мънца,+100 за поста ти :fish5: Аз ги оправям такива плампала,ама виж какво съм си докарал под аватара :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Началника не дава иначе бързо ще се ометат от темата :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
mikibg
Мнения: 637
Регистриран на: Съб Юли 04, 2009 22:10
Местоположение: Варна
получил Браво: 10 пъти

Re: ЛЕТНИ ЛАВРАЦИ в Гърция

Мнение от mikibg »

Само аз ли си задавам въпроса защо макс пуска репортажа при условие ,че същия го има в рибибг.ком пуснат от името на дебелополски,

Мънца не си прав :филма заснет там е правен с комерсиална цел затова и репортажа е така структуриран.
Д Пенев
Мнения: 853
Регистриран на: Съб Май 03, 2008 18:39
получил Браво: 1 път

Re: ЛЕТНИ ЛАВРАЦИ в Гърция

Мнение от Д Пенев »

Мънцата написа:Аз пък се чудя едно нещо, ще съм благодарен на колегите, които имат нещо против репортажа, ако ми дадат някакъв смислен отговор :roll: За какво, аджеба, сте се регистрирали в рибарски форум след като споделянето за Вас е табу :roll: Ами със същия успех може да се регистрирате в БгМама :D Пусне някой един репортаж и веднага сто човека му скачат с бутонките напред :roll: Каква е целта, това не мога да разбера? Да спрат всички да пишат и споделят излетите си? И какво правим тогава? Вицове ли само ще си разправяме :roll:
Май има нещо вярно в долното твърдение :wink:

Разликата между английските, руските и българските форуми:
- В английския форум задаваш въпрос, отговарят ти.
- В руския задаваш въпрос, отговарят ти и на свой ред те питат нещо.
- В българския форум, като зададеш въпрос всички започват да ти обясняват колко си прост…

п.п. Иво, поздравления за излета :!: И за това, че го споделяш с нас! :wink:

Колега, ами да ти кажем тогава с две думи, за какво става въпрос, щом бавно загряваш!
Репортажът е комерсиален !!!
Д Пенев
Мнения: 853
Регистриран на: Съб Май 03, 2008 18:39
получил Браво: 1 път

Re: ЛЕТНИ ЛАВРАЦИ в Гърция

Мнение от Д Пенев »

Уважаеми, вносители, разпространители, сценаристи, режисьори, оператори, артисти, ........ работете яко, но не съсипвайте природата, има достатъчно арендувани водоеми, както на колегата LVitchev, който предполагам, никога не би ви отказал гостоприемство, наблегнете там!
marvin83
Мнения: 70
Регистриран на: Чет Сеп 13, 2012 16:39

Re: ЛЕТНИ ЛАВРАЦИ в Гърция

Мнение от marvin83 »

ilian_iliev написа:Нагледен материал ми трябва.

Питам ви като човек, получавам отговор тип "виж се колко си тъп", е мерси )
Не колега не искам да кажа нищо такова като цитираното от теб.
Само, че не винаги може да се лови на дашните места.
След като нас ни "помолиха" да си тръгнем, ние се преместихме от другата страна от към пристанището и видяхме че дашните места са заети от Гърци - бяха 4-5 човека и ни стана ясно защо не ни допуснаха.
А това с "молбата за преместване" се случва все по-често и ще става още по-често след разходката на Белополски до там, че и филм разбира се.
Ще се запътят тълпи които гърците няма да посрещнат равнодушно.
А и какво имате в предви НИКОЙ НЕ СПОДЕЛЯ.
Ами до такива места и риболов се стига след много опити и много безуспешни излети, докато разбереш къде именно трябва да се хвърля и ходи.
И какво очаквате след 4-5 хил км. навъртяни и намерено подходящо място да се излепи някой и да каже ХОДЕТЕ ТАМ. И резултата е ясен "малко" ще се поосере мястото не мислите ли?
А според вас кой е казал на Белополски и Иво да отидат там? ДА НЕ БИ ПРОСТО ДА СА СИ ОБИКАЛЯЛИ И СА СИ КАЗАЛИ, А КАКВО ХУБАВО МЯСТО СИГУРНО ИМА ЛАВРАЦИ, ДАЙ ДА ПОХВЪРЛЯМЕ С ТЕЗ ВОБЛЕРИ?
И :fish15: :fish15: :fish15: :fish15: :fish15: :fish15: :fish15: :fish15:
ЕДНА ХЛАДИЛНА ЧАНТА РИБА.
Мънцата
Мнения: 1200
Регистриран на: Пет Сеп 12, 2008 14:27
Местоположение: Варна,морето...
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 7 пъти

Re: ЛЕТНИ ЛАВРАЦИ в Гърция

Мнение от Мънцата »

Д Пенев написа:Колега, ами да ти кажем тогава с две думи, за какво става въпрос, щом бавно загряваш!
Репортажът е комерсиален !!!
Е, благодаря ти, че не ме нарече направо тъп :lol: Наистина не загрявам - някой пари ли ми иска, що ли? :roll: Какво значи комерсиален? Това е форум, нали? Чета си без пари, радвам се на гледки и риби, какво ми трябва бре? Комерсиален бил репортажа! Дори и да е комерсиален, откога "Търговец" стана мръсна дума в България? Съвсем изтрещехте бе хора!
yankosan написа:Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен...
Бат Стан написа:Едно време беше гъзария да пушиш и срамота да си гей. Сега е гъзария да си гей и е срамота да пушиш.
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: ЛЕТНИ ЛАВРАЦИ в Гърция

Мнение от LVitchev »

Д Пенев написа:Уважаеми, вносители, разпространители, сценаристи, режисьори, оператори, артисти, ........ работете яко, но не съсипвайте природата, има достатъчно арендувани водоеми, както на колегата LVitchev, който предполагам, никога не би ви отказал гостоприемство, наблегнете там!
Д.Пенев,Л.Вичев никога не е връщал приятели когато са му дошли на гости,и никога не ги е таксувал на неговия водоем,ако им се лови риба :idea: :idea: :idea: Сом че нещо друго искам да ви попитам :idea: А бе,вие взехте на хората рибата и по морето ли да броите или какво :?: :?: :?: Нещо ми се вижда че завиждате а :roll: Така е,когато сте некадърни да си хванете толкова риба,ще плямпате,друго не ви остава освен да плямпате и да натискате ръчички :idea: :idea: :idea: Доколкото знам,на морето в Гърция няма норма на риболов,и явно може да се взимат по една хладилна чанта риби,както и на нашето черноморие,явно че там нормите от по два-три килограма не важат,а може и да греша,поправете ме ако е така.Същото важи и на моя язовир,за приятелите ми и за хората които поканя,нормите не важат,ако те искат да си вземат улова,но всички са биле пичове и не са ме ощетявали,макар да нямам нищо против защото няколко риби не ме бутат.Могат хващат,комерсиален или не,филма показва на много завистници че едни го могат а други плямпат :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

П.П И още нещо,на моя водоем,такива като вас не са добре дошли и ако случайно дойдат си плащат,защото никога хора които завиждат и интриганстват,не могат да са ми приятели.Сега някои ще каже,а бе и ние не искаме да си ни приятел,добре,но аз си имам достатъчно приятели от всички свери на живота,депутати,доктори,директори,полицай и цигани,турци и китайци,с ценз и без ценз,така че ще е добре да слезете на земята и да не се заяждате с хората,щом са хванали риба си е тяхна и никои неможе да им казва дали ще споделят или не местото където са я хванали.Защо и други колеги да не отидат,да не сте си запазили въпросното място за вас и да му плащате наем някакъв :roll: :roll: :roll: Много интересни хора има на тази земя,вече и Гърция им стана бащиния и взеха да си запазват и там заливи и брегова ивица :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ако съм на Макса,ще напиша точния маршрут,и ще дам ДжиПиЕс кординатите на всички за да ходят и те на пук на завистниците :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
ribata402
Мнения: 2469
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2011 17:04
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 4 пъти

Re: ЛЕТНИ ЛАВРАЦИ в Гърция

Мнение от ribata402 »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Наи точно.Джипиес кординати.... :lol: :lol:
Д Пенев
Мнения: 853
Регистриран на: Съб Май 03, 2008 18:39
получил Браво: 1 път

Re: ЛЕТНИ ЛАВРАЦИ в Гърция

Мнение от Д Пенев »

Мънцата написа:
Д Пенев написа:Колега, ами да ти кажем тогава с две думи, за какво става въпрос, щом бавно загряваш!
Репортажът е комерсиален !!!
Е, благодаря ти, че не ме нарече направо тъп :lol: Наистина не загрявам - някой пари ли ми иска, що ли? :roll: Какво значи комерсиален? Това е форум, нали? Чета си без пари, радвам се на гледки и риби, какво ми трябва бре? Комерсиален бил репортажа! Дори и да е комерсиален, откога "Търговец" стана мръсна дума в България? Съвсем изтрещехте бе хора!
Не съм искал да те обидя колега, но щом е прозвучало така, извинявам се :D

Аз също съм търговец и с търговия си вадя хляба, но не бива да се прекалява, особено да се подвежда клиента!
И за заключение, колеги не ви е необходим 100 метра кастинг за успешен риболов от брега, особено за лаврак, той е в краката ви, само трябва да улучите да е активен и вярната примамка, та да е резултатен риболова ви :lol: !
Д Пенев
Мнения: 853
Регистриран на: Съб Май 03, 2008 18:39
получил Браво: 1 път

Re: ЛЕТНИ ЛАВРАЦИ в Гърция

Мнение от Д Пенев »

LVitchev написа:
Д Пенев написа:Уважаеми, вносители, разпространители, сценаристи, режисьори, оператори, артисти, ........ работете яко, но не съсипвайте природата, има достатъчно арендувани водоеми, както на колегата LVitchev, който предполагам, никога не би ви отказал гостоприемство, наблегнете там!
Д.Пенев,Л.Вичев никога не е връщал приятели когато са му дошли на гости,и никога не ги е таксувал на неговия водоем,ако им се лови риба :idea: :idea: :idea: Сом че нещо друго искам да ви попитам :idea: А бе,вие взехте на хората рибата и по морето ли да броите или какво :?: :?: :?: Нещо ми се вижда че завиждате а :roll: Така е,когато сте некадърни да си хванете толкова риба,ще плямпате,друго не ви остава освен да плямпате и да натискате ръчички :idea: :idea: :idea: Доколкото знам,на морето в Гърция няма норма на риболов,и явно може да се взимат по една хладилна чанта риби,както и на нашето черноморие,явно че там нормите от по два-три килограма не важат,а може и да греша,поправете ме ако е така.Същото важи и на моя язовир,за приятелите ми и за хората които поканя,нормите не важат,ако те искат да си вземат улова,но всички са биле пичове и не са ме ощетявали,макар да нямам нищо против защото няколко риби не ме бутат.Могат хващат,комерсиален или не,филма показва на много завистници че едни го могат а други плямпат :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

П.П И още нещо,на моя водоем,такива като вас не са добре дошли и ако случайно дойдат си плащат,защото никога хора които завиждат и интриганстват,не могат да са ми приятели.Сега някои ще каже,а бе и ние не искаме да си ни приятел,добре,но аз си имам достатъчно приятели от всички свери на живота,депутати,доктори,директори,полицай и цигани,турци и китайци,с ценз и без ценз,така че ще е добре да слезете на земята и да не се заяждате с хората,щом са хванали риба си е тяхна и никои неможе да им казва дали ще споделят или не местото където са я хванали.Защо и други колеги да не отидат,да не сте си запазили въпросното място за вас и да му плащате наем някакъв :roll: :roll: :roll: Много интересни хора има на тази земя,вече и Гърция им стана бащиния и взеха да си запазват и там заливи и брегова ивица :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ако съм на Макса,ще напиша точния маршрут,и ще дам ДжиПиЕс кординатите на всички за да ходят и те на пук на завистниците :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Д Пенев написа:Уважаеми, вносители, разпространители, сценаристи, режисьори, оператори, артисти, ........ работете яко, но не съсипвайте природата, има достатъчно арендувани водоеми, както на колегата LVitchev, който предполагам, никога не би ви отказал гостоприемство, наблегнете там!
Обърнете внимание колега на подчертания текс в поста ми, неразбрах само с какво ви засегнах!?
Бих дошъл с удоволствие на арендуваният от вас водоем / естествено, че ще си платя/ на него за първи път хванах на две куки два шарана и това се случи не веднъж, но това беше по времето на соца, а язовира към "Сладководно рибовъдство"! З съжаление последните години не се вълнувам от сладководен риболов, особено в затворени водоеми.
Ако с нещо съм ви засегнал, моля за прошка, в крайна сметка споделяме едно и също хоби и няма, какво да делим, та да изпадаме в подобни ситуации :D
Последно промяна от Д Пенев на Вто Юли 30, 2013 18:53, променено общо 1 път.
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1379 пъти
получил Браво: 423 пъти

Re: ЛЕТНИ ЛАВРАЦИ в Гърция

Мнение от Д-р Флекс »

Ebati mahlenskia skandal stana za edna buca sirene (pardon - chanta riba), zasramete se be, golemi hora ste!!!

Izvinjavam se za latinicata, toku shto neshto mi se pree#@ kirilizaciata...
Мънцата
Мнения: 1200
Регистриран на: Пет Сеп 12, 2008 14:27
Местоположение: Варна,морето...
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 7 пъти

Re: ЛЕТНИ ЛАВРАЦИ в Гърция

Мнение от Мънцата »

Д Пенев написа:Не съм искал да те обидя колега, но щом е прозвучало така, извинявам се :D

Аз също съм търговец и с търговия си вадя хляба, но не бива да се прекалява, особено да се подвежда клиента!
И за заключение, колеги не ви е необходим 100 метра кастинг за успешен риболов от брега, особено за лаврак, той е в краката ви, само трябва да улучите да е активен и вярната примамка, та да е резултатен риболова ви :lol: !
Приема се, ако има нещо - няма нищо :D
Но аз така и не разбрах - какъв е проблема с репортажа? С кое подвежда? За дистанцията и аз съм на мнение, че няма как да се постигне 100+ метра с 2.70 сопа, но това си е мое мнение. Не го споделям публично, най-малкото за да не обидя човека/хората споделил/и репортажа си с нас! За примамките - доколкото разбирам, всеобщото мнение е, че видиш ли, хващали са риби с некви воблери, ама са им ги вадили от устите и на тяхно място са слагали други - такива, каквито после да продават и да станат милионери? :D Правилно? Ами извинявайте, ама това ми звучи лееко несериозно :D За местата - разбирам донякъде доводите Ви за НЕсподеляне, но също е малко .... абе несериозно :wink: Който търси - намира :D Ще Ви кажа какво си мисля - че повечето от Вас /имам предвид хората, практикуващи редовно риболов в Гърция/, просто сте забравили от къде сте тръгнали! Може би сами сте открили всички тези дащни места? Никой не Ви е "открехнал" на някои техники и тактики? Айде по-сериозно, моля Ви :D :wink:
И в заключение - няма лошо да не споделяте, но поне не нападайте хората, които го правят, не Ви прави чест! :wink:
yankosan написа:Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен...
Бат Стан написа:Едно време беше гъзария да пушиш и срамота да си гей. Сега е гъзария да си гей и е срамота да пушиш.
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: ЛЕТНИ ЛАВРАЦИ в Гърция

Мнение от LVitchev »

Д Пенев написа:
LVitchev написа:
Д Пенев написа:Уважаеми, вносители, разпространители, сценаристи, режисьори, оператори, артисти, ........ работете яко, но не съсипвайте природата, има достатъчно арендувани водоеми, както на колегата LVitchev, който предполагам, никога не би ви отказал гостоприемство, наблегнете там!
Д.Пенев,Л.Вичев никога не е връщал приятели когато са му дошли на гости,и никога не ги е таксувал на неговия водоем,ако им се лови риба :idea: :idea: :idea: Сом че нещо друго искам да ви попитам :idea: А бе,вие взехте на хората рибата и по морето ли да броите или какво :?: :?: :?: Нещо ми се вижда че завиждате а :roll: Така е,когато сте некадърни да си хванете толкова риба,ще плямпате,друго не ви остава освен да плямпате и да натискате ръчички :idea: :idea: :idea: Доколкото знам,на морето в Гърция няма норма на риболов,и явно може да се взимат по една хладилна чанта риби,както и на нашето черноморие,явно че там нормите от по два-три килограма не важат,а може и да греша,поправете ме ако е така.Същото важи и на моя язовир,за приятелите ми и за хората които поканя,нормите не важат,ако те искат да си вземат улова,но всички са биле пичове и не са ме ощетявали,макар да нямам нищо против защото няколко риби не ме бутат.Могат хващат,комерсиален или не,филма показва на много завистници че едни го могат а други плямпат :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

П.П И още нещо,на моя водоем,такива като вас не са добре дошли и ако случайно дойдат си плащат,защото никога хора които завиждат и интриганстват,не могат да са ми приятели.Сега някои ще каже,а бе и ние не искаме да си ни приятел,добре,но аз си имам достатъчно приятели от всички свери на живота,депутати,доктори,директори,полицай и цигани,турци и китайци,с ценз и без ценз,така че ще е добре да слезете на земята и да не се заяждате с хората,щом са хванали риба си е тяхна и никои неможе да им казва дали ще споделят или не местото където са я хванали.Защо и други колеги да не отидат,да не сте си запазили въпросното място за вас и да му плащате наем някакъв :roll: :roll: :roll: Много интересни хора има на тази земя,вече и Гърция им стана бащиния и взеха да си запазват и там заливи и брегова ивица :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ако съм на Макса,ще напиша точния маршрут,и ще дам ДжиПиЕс кординатите на всички за да ходят и те на пук на завистниците :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Д Пенев написа:Уважаеми, вносители, разпространители, сценаристи, режисьори, оператори, артисти, ........ работете яко, но не съсипвайте природата, има достатъчно арендувани водоеми, както на колегата LVitchev, който предполагам, никога не би ви отказал гостоприемство, наблегнете там!
Обърнете внимание колега на подчертания текс в поста ми, неразбрах само с какво ви засегнах!?
Бих дошъл с удоволствие на арендуваният от вас водоем / естествено, че ще си платя/ на него за първи път хванах на две куки два шарана и това се случи не веднъж, но това беше по времето на соца, а язовира към "Сладководно рибовъдство"! З съжаление последните години не се вълнувам от сладководен риболов, особено в затворени водоеми.
Ако с нещо съм ви засегнал, моля за прошка, в крайна сметка споделяме едно и също хоби и няма, какво да делим, та да изпадаме в подобни ситуации :D

Д.Пенев,понеже на тебе отговорих защото ми спонема водоема,за това така звучи че деля нещо с тебе.Не,и аз не деля,нито с тебе,нито със които и да била.Просто ми обръзнаха хора които постоянно се дръгнат с този и онзи за това че бил взел риба,като че ли им е бащиния.Белополски бил пуснал репортажа някъде,защо Иво го бил пуснал тук :roll: :roll: :roll: А ми къде да го пусне ако не в рибарски форум като този.Що се отнася до останалото написано,това е точно за тези дето мрънкат и все някои им е крив.Защо казвали местата,защо това направили,защо онова,ами нали за това са се регистрирали,да се дава информация къде,какво са хванали и на какво се е хванало.Само така колеги които не могат да си хванат и не знаят места и примамки имат шанс да го направят а не само определени хора,които искат да са сами на цялото море и никои да не ходи друг :idea: :idea: :idea: ако и аз съм те обидил с нещо,извинявай,но не виждам какво са направили Макса и Белополски че ги нападнаха :idea: :idea: :idea:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Д Пенев
Мнения: 853
Регистриран на: Съб Май 03, 2008 18:39
получил Браво: 1 път

Re: ЛЕТНИ ЛАВРАЦИ в Гърция

Мнение от Д Пенев »

Всичко е точно, поздрави и наслука :D
mikibg
Мнения: 637
Регистриран на: Съб Юли 04, 2009 22:10
Местоположение: Варна
получил Браво: 10 пъти

Re: ЛЕТНИ ЛАВРАЦИ в Гърция

Мнение от mikibg »

Какво ли са направили ами само малко са нарушили правилата там :D та затова са били за някоко часа в панделата оп исках да кажа арестувани но това не се споменава в репортажа :lol:
Заключено

Обратно към “Риби и рибари в странство”