Закриване на състезателен сезон 2013 г.

Организирате или искате да участвате в риболовно състезание, това е мястото, където може да разберете къде и кога има такива ;)
Аватар
РК Корморани ВТ
Мнения: 67
Регистриран на: Пон Фев 20, 2012 18:42
Риболов: спортен риболов на плувка

Re: Закриване на състезателен сезон 2013 г.

Мнение от РК Корморани ВТ »

Риболовен клуб Корморани и риболовен клуб Стара Загора, дават безплатен обяд на всички участници след края на състезанието.Той ще бъде в ресторанта на бунгалата, където ще бъде и самото награждаване.Благодаря предварително на тези, които решиха в този труден момент на финансова криза да уважат организирания от нас турнир.Надявам се да се получи един празник на спортният риболов.Ще се видим в петък 7 ч. на стената.
Аватар
РК Корморани ВТ
Мнения: 67
Регистриран на: Пон Фев 20, 2012 18:42
Риболов: спортен риболов на плувка

Re: Закриване на състезателен сезон 2013 г.

Мнение от РК Корморани ВТ »

Здравейте, колеги.Завърши турнира на секция"Плувка" на БФРС - "За купата на БФРС".Ще дам информация само до 4-то място отборно, а останалото класиране ще бъде публикувано от председателя на секция "Плувка" - Георги Георгиев в сайта на БФРС.Участие в турнира взеха 15 отбора, при първоначално записани 22 отбора, като отборите които не присъстваха могат само да съжаляват за получилото се невероятно състезание, протекло с много обрати и две хубави вечери с приятели.За пореден път се доказа, че тренировките трябва да бъдат задължително от два дена, на състезания от този ранг, защото днес в неделя след двата дни хранене-петък и събота, дойде много риба и състезанието протече оспорвано и до последната минута се получаваха обрати в сектори и под сектори.Нямаше интриги и разправии характерни за нашата секция, и се надявам да сме положили едно добро начало за напред за следващите години.Събраните средства за национален отбор са 850 лв., които не са някаква голяма сума но поставят началото на едно добро начинание за подпомагане на националните отбори на БФРС секция "Плувка".Лично аз имам желание като председател на БФРС за следващи такива състезания купата да бъде преходна т.е. да се предава от отбор на отбор през годините, и да стане традиция независимо от това кой управлява федерацията, и членува в нея.
Ето и класирането:
1.Мариан Маринов и Митко Апостолов;
2.Валентин Тотев и Калин Митранов;
3.Цонко Николов и Атанас Топов;
4.Иван Иванов и Георги Георгиев.
Честито на призьорите очаквайте следващ такъв турнир на Пловдив на канала 2014 г.Поздрави на всички и благодаря на участниците.
Аватар
krasimir
Мнения: 3428
Регистриран на: Сря Сеп 14, 2005 13:08
Местоположение: Стара Загора / София
дал Браво: 1 път
получил Браво: 4 пъти

Re: Закриване на състезателен сезон 2013 г.

Мнение от krasimir »

Качете по 1 снимка да се видим отстрани поне бре... Толкова хора снимаха...? :D



Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
GEORGI GEORGIEV
Мнения: 27
Регистриран на: Нед Яну 02, 2011 20:51
Местоположение: SHUMEN

Re: Закриване на състезателен сезон 2013 г.

Мнение от GEORGI GEORGIEV »

Класиране състезание риболов на плувка Овчарица 1-3 ноември 2013г
може да погледнете на официалния сайт на БФРС.
ето и връзка към класирането
http://bfrs.bg/klasirane-sastezanie-rib ... vri-2013g/
Аватар
adtcomers
Мнения: 196
Регистриран на: Вто Авг 11, 2009 18:10
Местоположение: sofia

Re: Закриване на състезателен сезон 2013 г.

Мнение от adtcomers »

Има грешка в класирането аз съм с 9
наказателни
Атанас Топов
Аватар
ШОПА
Мнения: 565
Регистриран на: Сря Фев 25, 2009 16:35
Местоположение: Г.Оряховица
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Закриване на състезателен сезон 2013 г.

Мнение от ШОПА »

adtcomers написа:Има грешка в класирането аз съм с 9
наказателни


Насе, в случая няма никакво значение. Вашето класиране не се променя :wink: Още веднъж поздравления за добрата игра на теб и Цонко.

Поздрави.
Клуб по Спортен Риболов "ЯНТРА''
Аватар
adtcomers
Мнения: 196
Регистриран на: Вто Авг 11, 2009 18:10
Местоположение: sofia

Re: Закриване на състезателен сезон 2013 г.

Мнение от adtcomers »

да така е Ванка.и
Атанас Топов
Публикувай отговор

Обратно към “Състезания и турнири”