Ново събиране на средства и зарибяване със сомчета.

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Публикувай отговор
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Ново събиране на средства и зарибяване със сомчета.

Мнение от Emo-83 »

Е що да се вържат хората.Ще има сомчета....споко.Чаках 4 дена в дъжда да ги докара Румбата,но той кво е виновен,че тия са лъжци.Извадиха единия ден 150бр.На другия ден трябваше да извадят още и Румен да тръгне към мен.После започна играта на жмичка от страна на продавачите.През това време бях говорил с Йоско от Троян за съдействие.Яра също бяха предупредени,че ще пускаме и така чаках до събота.Румен няма никаква вина за случката.Навъртял е поне 100 телефона,но.....всяка година се случват подобни неща.
Що се отнася до Пловдивския зарибетел(личенки).........няма,а и не ми се иска. :roll:
Не писах тук,защото какво да напиша :!: :?: Че някога ще стане.....то това е ясно.На всичкото отгоре Петьо забрави камерата,а аз си взех фотото без заредената батерия.И как щяхме да доказваме,че сме пуснали сомчетата....чудя се. :roll: :oops: 8) ....къращина. :evil:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
max
Вносител
Мнения: 3210
Регистриран на: Чет Мар 05, 2009 15:24
получил Браво: 11 пъти
Обратна връзка:

Re: Ново събиране на средства и зарибяване със сомчета.

Мнение от max »

Emo-83 написа:.............. Петьо забрави камерата,а аз си взех фотото без заредената батерия.И как щяхме да доказваме,че сме пуснали сомчетата....чудя се. :roll: :oops: 8) ....къращина. :evil:
абе чиста пирамида стига си се оправдавал.

тая Канада те е размекнала и дезорганизирала. трябва укрепващо-стимулираща диета с агнешко за да набереш сили и да свършиш работата
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Ново събиране на средства и зарибяване със сомчета.

Мнение от LVitchev »

max написа:
Emo-83 написа:.............. Петьо забрави камерата,а аз си взех фотото без заредената батерия.И как щяхме да доказваме,че сме пуснали сомчетата....чудя се. :roll: :oops: 8) ....къращина. :evil:
абе чиста пирамида стига си се оправдавал.

тая Канада те е размекнала и дезорганизирала. трябва укрепващо-стимулираща диета с агнешко за да набереш сили и да свършиш работата

Ами значи станахме двама за укрепване на организма,ако се съберат още двама трима,едно багънце може да си замине :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Ново събиране на средства и зарибяване със сомчета.

Мнение от quietriot »

LVitchev написа:
max написа:
Emo-83 написа:.............. Петьо забрави камерата,а аз си взех фотото без заредената батерия.И как щяхме да доказваме,че сме пуснали сомчетата....чудя се. :roll: :oops: 8) ....къращина. :evil:
абе чиста пирамида стига си се оправдавал.

тая Канада те е размекнала и дезорганизирала. трябва укрепващо-стимулираща диета с агнешко за да набереш сили и да свършиш работата

Ами значи станахме двама за укрепване на организма,ако се съберат още двама трима,едно багънце може да си замине :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
КОГА??? :mrgreen: ЗА БАКРОТО ПИТАМ :wink:
team rudozem
Мнения: 25
Регистриран на: Сря Сеп 08, 2010 21:03
Местоположение: Рудозем

Re: Ново събиране на средства и зарибяване със сомчета.

Мнение от team rudozem »

Сега говорих с човека от института в Плводви, човека се казва Максим Стоев, за него става въпрос че е модератор в другия форум но това извън темата, по същество това което аз разбрах еднолетни сомчета вече ще е трудно да се намерят, те предлагат само укрепнали личинки, в момента няма по обесними причини, ако имаме желание да закупим трябва да се свържим с него до 15 май за да се определи колко бройки и те така, цената за бройка е в зависимост от това до колко са окрепнали но средно 25-30 ст за бройка. Могат да ни издадът всички необходими документи за пред ИАРА. А самите личинки ще могат да бъдат закупени след 30-тина дни.
Аватар
тони котев
Мнения: 479
Регистриран на: Вто Ное 02, 2010 9:20
Местоположение: София а лятото в кемпера
получил Браво: 2 пъти

Re: Ново събиране на средства и зарибяване със сомчета.

Мнение от тони котев »

Ами значи станахме двама за укрепване на организма,ако се съберат още двама трима,едно багънце може да си замине :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
[/quote]
Ако има проблем с агнетата аз съм насреща :lol: :lol: :lol:
Ех, с интелигентни хора се работи лесно,....но с вас господине......
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Ново събиране на средства и зарибяване със сомчета.

Мнение от LVitchev »

Да живее банкета и банкетчиите :lol: :lol: :lol: Ще ви покажа визитната си картичка,само няма да се смеете много :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Изображение
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
max
Вносител
Мнения: 3210
Регистриран на: Чет Мар 05, 2009 15:24
получил Браво: 11 пъти
Обратна връзка:

Re: Ново събиране на средства и зарибяване със сомчета.

Мнение от max »

навремето един пич ми даде друга визитка

Пламен Кръстев
рентиер и пътешественник

още му завиждам
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Ново събиране на средства и зарибяване със сомчета.

Мнение от LVitchev »

Да,такива хора са за завиждане,няма по сладко занимание от рентиерството,знаеш го.За това,до сега плащах наеми и ще плащам още известно време,напъвам се да ги превъртя нещата и да си е всичко на мои си места и да не плащам грешни пари.ако мога и наем да взимам за разни работи,супер ще е :wink:

Панцеррррррр,нема се пуашиш,не ме гледай как пиша,всичко си ми е на ред,компютъра ми работи все още,а вземе ли да прекъсва,ще се ходи само за риба,с един гранатомет,калашник,две брадви и ще ставам хайдутин :lol: :lol: :lol: :wink:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
stoyko
Мнения: 113
Регистриран на: Чет Юли 23, 2009 7:51
Местоположение: svilengrad

Re: Ново събиране на средства и зарибяване със сомчета.

Мнение от stoyko »

Малко късно се включвам ама не бях влизал тука от месеци -та за проблема със зарибителя-има ,у наше село ама ще е готов към края на юни -началото на юли- в момента са към 5000 бр. но докато станат по педя ,ще са поне 3000.Вие поне го знаете язовира- вземали сте и друг път.Оня ден говорих с Антон (единия от собсвениците)за зарибяване на един друг гьол ,та положението е такова.
стара риба нема
Аватар
emilkg
Мнения: 386
Регистриран на: Вто Авг 15, 2006 12:30
Местоположение: Свиленград
дал Браво: 2 пъти

Re: Ново събиране на средства и зарибяване със сомчета.

Мнение от emilkg »

[quote="stoyko"]Малко късно се включвам ама не бях влизал тука от месеци -та за проблема със зарибителя-има ,у наше село ама ще е готов към края на юни -началото на юли- в момента са към 5000 бр. но докато станат по педя ,ще са поне 3000.Вие поне го знаете язовира- вземали сте и друг път.Оня ден говорих с Антон (единия от собсвениците)за зарибяване на един друг гьол ,та положението е такова.[/quo

Стойко педя ще станат към септември месец, началото на юли, 8-9см. и аз поддържам връзка, и със собствениците и с управителите.
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Ново събиране на средства и зарибяване със сомчета.

Мнение от Emo-83 »

emilkg написа:
stoyko написа:Малко късно се включвам ама не бях влизал тука от месеци -та за проблема със зарибителя-има ,у наше село ама ще е готов към края на юни -началото на юли- в момента са към 5000 бр. но докато станат по педя ,ще са поне 3000.Вие поне го знаете язовира- вземали сте и друг път.Оня ден говорих с Антон (единия от собсвениците)за зарибяване на един друг гьол ,та положението е такова.[/quo

Стойко педя ще станат към септември месец, началото на юли, 8-9см. и аз поддържам връзка, и със собствениците и с управителите.
Ми да купим пак от тях....то се е видяло,че всяка година е проблем с тия сомчета.От следващата година,ще започна да ги бачкам аз......ебати. :roll:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Ново събиране на средства и зарибяване със сомчета.

Мнение от LVitchev »

Аре,от мене майката за разплод :lol: :lol: :lol:
Пичове,ако искате,да правим друго,предварително да се уговаряме с производител и да му ги капарираме :idea: :idea: :idea: Ако нещо ни врътне и не ни свърши работа на време,като го начоколим на място с лодките заедно ще ни даде неустойка - двойно :lol: :lol: :lol: Пълним лодките с вода и сомчета и на гьоля :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
nikaro
Мнения: 418
Регистриран на: Чет Юни 11, 2009 22:02
Местоположение: Балчик
получил Браво: 1 път

Re: Ново събиране на средства и зарибяване със сомчета.

Мнение от nikaro »

И аз мисля,че ще е добре да се разберем с човека за цена и бройки и да ги капарираме сега.
"Никой не умира девствен-животът на всеки го слага"
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”