Днес на Враждебна

Луд умора нема! Който мисли, че зимата е супер риболовен сезон, нека заповяда и да убеди и другите.
Аватар
makiavelli
Мнения: 292
Регистриран на: Нед Ное 06, 2005 15:22
Местоположение: София
дал Браво: 1 път
получил Браво: 9 пъти

Мнение от makiavelli »

Току що се връщам оттам. Яко вятър, като пристигнах бях третия, като си тръгвах бяха 9 души. Рибите кълват, но са дребни, иначе за близо 4 часа дръпнах около 30-на рибета. Накрая ми измръзнаха ръцете и аре стига за днес :lol:
Все по-болен на тема Риболов!!!
Аватар
Ristich
Мнения: 627
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 15:57
Местоположение: гр. София

Мнение от Ristich »

И аз сега се връщам оттам. Бая вятър беше, определено. При мен рибите пипаха много плахо, като цяло слабо се представих и за около 4 часа хванах 10 дребни костурчета и бабушки. Бях обаче на 3-4 метра дълбочина, явно сбърках мястото.
Пазете природата!
NIKI1968
Мнения: 634
Регистриран на: Чет Яну 03, 2008 11:23
Местоположение: София
дал Браво: 143 пъти
получил Браво: 8 пъти

Мнение от NIKI1968 »

При мен не беше зле вчерашния риболов. Във ветровитото време (но не чак като в събота) резултата беше 37 костура и 12 баби от около 12 часа до към 17.30 - всичко върнах обратно и всичко си беше живо (и аз като Платиката си носех кофа с вода). Докато връщах рибите бая ми премръзна дясната ръка. Едвам си сложих ръкавицата. Само единият костур беше по-едър - към 22-23 см. Клъвна на малка волфрамова мормишка с вердевас. Другите бяха дребни. Опитах и на блесна, но не упорствах много. Към края на деня активността на рибите беше най-голяма, но слънчето се скри и си стана бая студено. След мен останаха още колеги. Може би те ще пишат какви са били резултатите. Дано леда се запази до следващия уикенд.
Plat1ka
Мнения: 5120
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 0:39
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 91 пъти

Мнение от Plat1ka »

Евала в тоя студ като им сложиш малко водица във кофата си денянат цял ден без проблеми . И мойте днес всичките бяха живи и си заминаха ! А пък после в кофата можеш да си сложиш цетката кутйките с хирономуси и другите му там работи. Аве удобна работа дет се вика.
NIKI1968
Мнения: 634
Регистриран на: Чет Яну 03, 2008 11:23
Местоположение: София
дал Браво: 143 пъти
получил Браво: 8 пъти

Мнение от NIKI1968 »

Plat1ka написа:Евала в тоя студ като им сложиш малко водица във кофата си денянат цял ден без проблеми . И мойте днес всичките бяха живи и си заминаха ! А пък после в кофата можеш да си сложиш цетката кутйките с хирономуси и другите му там работи. Аве удобна работа дет се вика.
Абе аз си нося 2 кофи (`ептен луд!). Едната с вода, а другата с черпака, мормишките, кивоците, стървите, въдиците и всичко друго, което ми трябва (и много работи, които не ми трябват :lol: ). Като сложиш и ледобур + столче става "цирка пътува с декорите". Как ме държи леда - не знам.
Аватар
Shtukata
Мнения: 604
Регистриран на: Чет Сеп 15, 2005 18:07
Местоположение: Столицата
Обратна връзка:

Мнение от Shtukata »

NIKI1968 написа:
Plat1ka написа:Евала в тоя студ като им сложиш малко водица във кофата си денянат цял ден без проблеми . И мойте днес всичките бяха живи и си заминаха ! А пък после в кофата можеш да си сложиш цетката кутйките с хирономуси и другите му там работи. Аве удобна работа дет се вика.
Абе аз си нося 2 кофи (`ептен луд!). Едната с вода, а другата с черпака, мормишките, кивоците, стървите, въдиците и всичко друго, което ми трябва (и много работи, които не ми трябват :lol: ). Като сложиш и ледобур + столче става "цирка пътува с декорите". Как ме държи леда - не знам.
Колега спри да носиш столчето и ползвай една от кофите на пълния и капацитет :lol:
Декора пак ще го има, но по-малък и удобен :)
NIKI1968
Мнения: 634
Регистриран на: Чет Яну 03, 2008 11:23
Местоположение: София
дал Браво: 143 пъти
получил Браво: 8 пъти

Мнение от NIKI1968 »

Shtukata написа: Колега спри да носиш столчето и ползвай една от кофите на пълния и капацитет :lol:
Декора пак ще го има, но по-малък и удобен :)
Абе малко съм едричък - къде 102 кила и ако кофата не е тенекиена едва ли ще ме удържи :oops:
Аватар
kuzmich
Мнения: 472
Регистриран на: Пон Яну 04, 2010 16:04
Местоположение: sofia

Мнение от kuzmich »

кофа от латекс е перфектно аз сум 110 кг и ме държи :P :P :P
Публикувай отговор

Обратно към “Зимен риболов”