Монтажи за кльонк

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Публикувай отговор
ицонов
Мнения: 379
Регистриран на: Нед Окт 28, 2007 15:25
Местоположение: софия
получил Браво: 3 пъти

тракалка

Мнение от ицонов »

Емка мерси за информацията,мисля че си ми много полезен с магазините,а към колегата,Кико да го попитам,колко пари са при орозов тракалките,и дали има и потковки :roll:
сухо дупе риба не лови...
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: тракалка

Мнение от Emo-83 »

Кико да го попитам,колко пари са при орозов тракалките,и дали има и потковки :roll:[/quote]

Ице,бате нали за това пуснах горния пост.Отиваш и виждаш.Като искаш някакво по лично инфо питай в лични.За това къде какво има и колко струва-чукаш в интернет на риболовни магазини и там ти излизат кой,къде е и телефоните им.Обаждаш се и питаш.Тук е местото да разискваме теми свързани с риболова,а не бюро справки.
Питай например как се прави някой възел и кой според вас е по-добрият.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
ицонов
Мнения: 379
Регистриран на: Нед Окт 28, 2007 15:25
Местоположение: софия
получил Браво: 3 пъти

възли

Мнение от ицонов »

Добре де Емка спри да ме критикуваш,не се сърдя,знаеш че несъм от сръдливите,а за възлите,аз специално вързах няколко монтажа с сан диего,и го тествах с,блоков хаспел,и да ти кажа че за момент хаспела се замисля,е не много дълго но за около 1мин.това са ми впечатленията,за сан диего с монофил 1мм.
сухо дупе риба не лови...
Аватар
ribaria1
Мнения: 581
Регистриран на: Чет Ное 24, 2005 11:34
Местоположение: СВИЛЕНГРАД

Re: възли

Мнение от ribaria1 »

ицонов написа:Добре де Емка спри да ме критикуваш,не се сърдя,знаеш че несъм от сръдливите,а за възлите,аз специално вързах няколко монтажа с сан диего,и го тествах с,блоков хаспел,и да ти кажа че за момент хаспела се замисля,е не много дълго но за около 1мин.това са ми впечатленията,за сан диего с монофил 1мм.
Еба го у хаспела-сигур елмотора му е за фърляне като не може да скъса монофил 1 мм.
Иначе сан диегото е хороший възел...
НЕКА ДА Е ЛЯТО...
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: тракалки

Мнение от quietriot »

инфо от днеска при сашо тракалки има 10тина кутии, оловата на куантум са свършили.
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Мнение от boababa »

И,аз искам да се запиша в паралелката на Емо! :wink: Приготвил съм 5 консерви с агнешка дроб-сърма! :oops: Но,не би? :oops: Снимах си такъмите и мога да обясня,защо са обречени на успех.Преди да ги пусна,ще те помоля да споделиш и ти нещо,да стане бартер! :wink: :D
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Мнение от boababa »

Аз също съм начинаещ и се чудя,защо ти е необходимо да започваш с разни финтифлюшки и октоподчета? :roll: Ето я класиката! :wink: ИзображениеИзображение
Стефан Илиев-Джоко
Мнения: 357
Регистриран на: Пон Юли 16, 2007 22:26
Местоположение: Тутракан
получил Браво: 1 път

Мнение от Стефан Илиев-Джоко »

И аз също съм начинаещ, ама тоя възел на куките '' краде'' доста от здравината на влакното, монофил е май ?
Каква е тая екстра на оловото , не съм виждал такова, е аз какво ли съм виждал де, ама пак че пускате снимки да се осветля малко.
Аватар
kalinux
Мнения: 3588
Регистриран на: Нед Фев 20, 2005 1:17
Местоположение: Кюстендил
дал Браво: 208 пъти
получил Браво: 261 пъти
Обратна връзка:

Мнение от kalinux »

Тия грапавини са за да намажеш оловото с някакъв атрактант - демек да ти клюца сома по оловото вместо по куката. :wink: :D
С внимание към детайлите
Аватар
Левака
Мнения: 5158
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 12:13
Местоположение: София
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 5 пъти

Мнение от Левака »

kalinux написа:Тия грапавини са за да намажеш оловото с някакъв атрактант - демек да ти клюца сома по оловото вместо по куката. :wink: :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Убий глупака с мълчание.

http://sladkarnica-jasi.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

boababa написа:И,аз искам да се запиша в паралелката на Емо! :wink: Приготвил съм 5 консерви с агнешка дроб-сърма! :oops: Но,не би? :oops: Снимах си такъмите и мога да обясня,защо са обречени на успех.Преди да ги пусна,ще те помоля да споделиш и ти нещо,да стане бартер! :wink: :D
Като те знам какъв дзифтар си и на инфо. :twisted: Как да чакам от тебе консерви. :!: :shock: :? :P Олаби я тая душа малко. :idea: Дай нещо за вървеж,пък може и да хванеш някое рибе. :fish6: СЕТИ СЕ :wink: -иначе 2-ра година новобранец ще те броим. :idea: :arrow:
Това вирбелче за бяла ли е на монтажа :shock: :roll: :!: :?:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
ицонов
Мнения: 379
Регистриран на: Нед Окт 28, 2007 15:25
Местоположение: софия
получил Браво: 3 пъти

ицо

Мнение от ицонов »

ЛЕЛЕ ЛЕЛЕ Емо аз ако съм на твойто място,ще се чуствам полъскан на Кико от посланието,направо нямам думи как си ги облъчил тези хора :lol: :lol: :lol:
сухо дупе риба не лови...
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

Чакай 1-во да намерим сомчета и тогава ще се включиш.Нещо не ги намираме,а парите са си спестени.
Иначе си бях на село и беше много хубаво.Празници все пак са.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

Ето един по ясен монтаж.Под шлауха е с тубички и на вирбела също(няма късане-няма и възел).Влакното е флорокарбон.
Изображение
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
ицонов
Мнения: 379
Регистриран на: Нед Окт 28, 2007 15:25
Местоположение: софия
получил Браво: 3 пъти

ицо

Мнение от ицонов »

Аз го правя монтажа отгоре със сан диего,ама отгоре на долу към тройката,незнам как ще е най добре да я вържа,става въпрос без тубички,че незнам от къде да си купя.
сухо дупе риба не лови...
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”