Fishing Mania Open XVI - ЗАПИСВАНЕ

Общ форум за риболова и хората с люспа в мозъка.
Публикувай отговор
Аватар
MapuaH
Мнения: 5825
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 20:46
Риболов: Основно спининг
Местоположение: Markdorf, Deutschland
дал Браво: 357 пъти
получил Браво: 346 пъти
Обратна връзка:

Мнение от MapuaH »

Само искам да кажа, че доста хора ще са капо :) Или в най-добрия слуичай с по една две рибки !!! :) В това число разбира се може да съм и аз :)
"Риболовът не е наслука - риболовът е наука !!!"
gingerfish
Мнения: 84
Регистриран на: Съб Фев 10, 2007 18:42
Местоположение: Видин

Мнение от gingerfish »

Късно ти видях поста, колега. И аз днес бях там, а пък и нищо чудно да сме били един до друг. Аз бях с едно сиво мондео, и да, риболова наистина ще бъде тегав... 8)
Единствено от нашата култура зависи ще има ли богати на риба водоеми,чиито бряг не прилича на сметище.Нулев толеранс за простаците и бракониерите.
Аватар
MapuaH
Мнения: 5825
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 20:46
Риболов: Основно спининг
Местоположение: Markdorf, Deutschland
дал Браво: 357 пъти
получил Браво: 346 пъти
Обратна връзка:

Мнение от MapuaH »

gingerfish написа:Късно ти видях поста, колега. И аз днес бях там, а пък и нищо чудно да сме били един до друг. Аз бях с едно сиво мондео, и да, риболова наистина ще бъде тегав... 8)
Хм... трябва да сме се видели. Аз дойдох към 07.30 ч.
"Риболовът не е наслука - риболовът е наука !!!"
gingerfish
Мнения: 84
Регистриран на: Съб Фев 10, 2007 18:42
Местоположение: Видин

Мнение от gingerfish »

И, аз така, рано,час-два следобяд ....
Единствено от нашата култура зависи ще има ли богати на риба водоеми,чиито бряг не прилича на сметище.Нулев толеранс за простаците и бракониерите.
Аватар
Joro_72
Мнения: 529
Регистриран на: Нед Яну 25, 2009 12:00
Местоположение: София
дал Браво: 1 път
получил Браво: 1 път

Мнение от Joro_72 »

Марянски разкажи нещо по така :roll: :wink: за вчерашната тренировка :wink: :wink:
Аватар
Paco
Мнения: 512
Регистриран на: Пет Мар 10, 2006 11:10
Местоположение: София

Мнение от Paco »

Успех на всички утре. :D :D :D
В риболова и секса постоянно трябва да се експериментира
gingerfish
Мнения: 84
Регистриран на: Съб Фев 10, 2007 18:42
Местоположение: Видин

Мнение от gingerfish »

Колега,
Да ти кажа, аз, моето мнение - времето все още е топло и скобара все още е в плитките и бързи места. Вчера, риболовствах по-надолу на около 150-200 метра от баража. Основната риба-кефалчета.
Разговарях и с един колега, който е бил около седмица- та и той твърдеше, че риболова е тегав, с известно раздвижване вечер.
Та, това е в общи линии...
Единствено от нашата култура зависи ще има ли богати на риба водоеми,чиито бряг не прилича на сметище.Нулев толеранс за простаците и бракониерите.
Аватар
oli
Мнения: 103
Регистриран на: Съб Авг 09, 2008 17:55
Местоположение: Люлин

Мнение от oli »

И аз вчера бях на баража, бях малко под колегата Мариан посредата на вира някъде. До обед имах един скобар около 500г. и два испуснати. Следобед имаше повече игра, можеби рибите сутрин не са активни. Направи ми впечатление че не хванах нито една мренка, а иначе уклейчета и кленчета имаше.
Аватар
taurus
Мнения: 848
Регистриран на: Сря Юни 01, 2005 16:56
Местоположение: София/Монтана

Мнение от taurus »

Абе колеги, я кажете как се стига до мястото? След като стигна Благоевград какво да правя?
Малка, ама риба... :-)
http://www.ribar.eu" target="window.open(this.href);return false;
Аватар
MapuaH
Мнения: 5825
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 20:46
Риболов: Основно спининг
Местоположение: Markdorf, Deutschland
дал Браво: 357 пъти
получил Браво: 346 пъти
Обратна връзка:

Мнение от MapuaH »

taurus написа:Абе колеги, я кажете как се стига до мястото? След като стигна Благоевград какво да правя?
Караш към Петрич, след Благоевград има голям ляв завой, след който свършва еднопосочното движение, преминава се в друпосочно. Караш направо и след около 500 м. има бензиностанция Лукойл. Преди нея завиваш на дясно и краш направо. Стигаш до пречиствателната станция. Точно преди портала и завиваш на дясно и караш покрай оградата. Заобикаляш я и стигаш до един възможен път, който те изкарва на баража. Преди време имаше много тополи, но тази година ги изсякоха всичките. Те бяха добър ориентир. Сега на тяхно място има малко тополки, новозасадени. Там вече ще видиш колегите.

Поздрави.
"Риболовът не е наслука - риболовът е наука !!!"
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4506 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Pike »

И аз моля колегите, който са наясно с точния път да помагат.
Преди малко ходих то там с шефа на ИАРА, но минахме, не от там където си мислех и втори път няма да мога да го намеря. Освен това дълбоко се съмнявам, че по този път, по който минахме сега може да се мине с лек автомобил, аз поне не бих рискувал.
Аватар
MapuaH
Мнения: 5825
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 20:46
Риболов: Основно спининг
Местоположение: Markdorf, Deutschland
дал Браво: 357 пъти
получил Браво: 346 пъти
Обратна връзка:

Мнение от MapuaH »

pike написа:И аз моля колегите, който са наясно с точния път да помагат.
Преди малко ходих то там с шефа на ИАРА, но минахме, не от там където си мислех и втори път няма да мога да го намеря. Освен това дълбоко се съмнявам, че по този път, по който минахме сега може да се мине с лек автомобил, аз поне не бих рискувал.
Сашо, виж какво съм написал по-горе!!! :) Ако се обърка някой ето телефона ми 0899 01 99 66 - Мариан. Звънете на воля :) Ще дам указания на всеки !
"Риболовът не е наслука - риболовът е наука !!!"
Аватар
taurus
Мнения: 848
Регистриран на: Сря Юни 01, 2005 16:56
Местоположение: София/Монтана

Мнение от taurus »

Благодаря !!!
Малка, ама риба... :-)
http://www.ribar.eu" target="window.open(this.href);return false;
Аватар
MapuaH
Мнения: 5825
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 20:46
Риболов: Основно спининг
Местоположение: Markdorf, Deutschland
дал Браво: 357 пъти
получил Браво: 346 пъти
Обратна връзка:

Мнение от MapuaH »

Сега, за да няма заблудили се, се уговорихме със Сашо (Пайка) преди малко, да се съберем на Лукойла на самата отбивка за Баражите в 06.45 - 07.00 ч. Който не я знае е супер лесно - след Благоевград, там където свършва еднопосочното движение (магистралата) след около 500 м. в дясно от платното е бензиностанцията. Няма как да се сбърка и подмне. От там отиваме към Баражите заедно :)

И ДА НЕ СЕ ОБЪРКА НЯКОЙ С ЛУКОЙЛ В НАЧАЛОТО НА ГРАДА, ГОВОРИМ ЗА ТАЗИ, СЛЕД ГРАДА :)
"Риболовът не е наслука - риболовът е наука !!!"
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4506 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Pike »

Още един много важен фактор за всички, които ще пътуват от София - ДРАГИЧЕВО!!!

Бях забравил, че там кипят бурни строежи и по тази причина забивах колчетата на тъмно, а именно защото пълзях цели 2 часа, докато стигна и мина през Драгичево.

Незнам как ще е рано сутрин там, но днес в 15:00 часа беше кошмар.
Публикувай отговор

Обратно към “Рибарска среща”