Помощ при избор на лодка

Минава, големият кораб минава ...
Публикувай отговор
gele kapaciteto
Мнения: 1454
Регистриран на: Нед Мар 24, 2013 11:28
Риболов: спининг
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 221 пъти

Re: Помощ при избор на лодка

Мнение от gele kapaciteto »

Май се досещам , мисля че става въпрос за едни недуразомения по 2.40 /2.50 каде повече се харчат като тираджийски калници :lol: :lol: :lol: или пък "малката португалка " ама тя се прави от шперплат :?:
Както и да е Н.З. той форума е за това , да може човек да събере мнения .
Не требе да си майстор, требе да си заслужил майстор на спорта!
bozaka
Мнения: 1747
Регистриран на: Пон Яну 03, 2005 16:12
Местоположение: София
дал Браво: 63 пъти
получил Браво: 11 пъти

Re: Помощ при избор на лодка

Мнение от bozaka »

LVitchev написа:
gele kapaciteto написа:Като нема снимки барем кажете от какво са ; еднодръвки ;пласмасарки ; кевлар :shock:
Геле,не питай :lol: Последните които се обърнаха с такава,едвам не се удавиха,добре че бяха Бейса и Светльо,хората си бяха заминали,ако момчетата бяха закъсняли с още две минути :idea: :idea: :idea: Повече какво да ти кажа,с тези лодки са се обърнали до сега десетина човека,включително и при мене преди десетина години,двама от моите едвам се спасиха,седяха 20 минути януари месец във водата и единия за малко да даде фира,добре че другото момче е по укомуш та го е извадил и го е спасил.А тоя наглец Антонов чак се сърди като предупреждаваме хората да внимават с тази лодка.Аз му казах да я натроши на парчета че някои ще се удави с нея и че за нищо не става,той сега се опитва да си го връща :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Хич и не е смешно пред мене един познат се е обръщал с такова, мани па и не мое го изкарам 140кг. гладен та яваш -яваш та до брега с него :!:Макар, че съм се возил във вълна на ход не толкова страшно - ма трябва да си седнал ... да не кажа легнал .. взимал съм вода с кофа от язовира е няма такова балансиране (тия от хон гил дон репа да ядат) :!:
СРЕЩНАЛИ СЕ НА ПОЛЯНКА, ПРАБЪЛГАРИН И СЛАВЯНКА.
ЦУНИ - ГУНИ, ВАДИ-ТУРИ,НАРОДИЛИ ЧОКУНДУРИ.ХЕМ ЕБЛИВИ,ХЕМ КРАДЛИВИ, НО НАЙ ВЕЧЕ ЗАВИСТЛИВИ.. Радой Ралин
bozaka
Мнения: 1747
Регистриран на: Пон Яну 03, 2005 16:12
Местоположение: София
дал Браво: 63 пъти
получил Браво: 11 пъти

Re: Помощ при избор на лодка

Мнение от bozaka »

LVitchev написа:
Антонов53 написа:А дано!Ама нада ли?

Майтапа на страна,дай да се хванем с тебе на вързано че ще направя лодка и когато стане,ще се блещиш като този на тази емотка :shock: :shock: :shock: Дай да се хванем на вързано - на дупе,тук пред всички и да видим кои на кого ще се наведе.Ако аз не направя лодка патент на Бостън,напълнена с пяна точно както са Бостъните но с по-високи бордове
Витчев проблема на бостъна не е само в ниските бордове(които са проблем при вълна и предимство при кльонк) но и в отделенията - тоест няма ги никакви освен в кила(новият бостън си има всичко). Малко ме съмнява дали ще успееш да направиш читави задни отделения(да речем три-едно за резервоара, акумулатора и за живарника) Ма като цяло както ти казваш за едното дупе мое и чудеса да направи човек, за да го спаси :lol:
СРЕЩНАЛИ СЕ НА ПОЛЯНКА, ПРАБЪЛГАРИН И СЛАВЯНКА.
ЦУНИ - ГУНИ, ВАДИ-ТУРИ,НАРОДИЛИ ЧОКУНДУРИ.ХЕМ ЕБЛИВИ,ХЕМ КРАДЛИВИ, НО НАЙ ВЕЧЕ ЗАВИСТЛИВИ.. Радой Ралин
Аватар
Marco Polo
Мнения: 10196
Регистриран на: Пон Яну 29, 2007 14:40
Риболов: Желязо, пластмаса и най-вече дървоТО! :D
Местоположение: София
получил Браво: 12 пъти
Обратна връзка:

Re: Помощ при избор на лодка

Мнение от Marco Polo »

Абе.. Титаник беше непотопяем... ;)
Дай ми красноречие, за да говоря и мъдрост, за да замълча...
Лука 11:9-13
Аватар
6tukara
Мнения: 196
Регистриран на: Нед Фев 03, 2008 18:00
Местоположение: София
дал Браво: 24 пъти
получил Браво: 2 пъти

Re: Помощ при избор на лодка

Мнение от 6tukara »

А ноевият ковчег - корито :D
Ако има риба и на бастун че се хване
gele kapaciteto
Мнения: 1454
Регистриран на: Нед Мар 24, 2013 11:28
Риболов: спининг
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 221 пъти

Re: Помощ при избор на лодка

Мнение от gele kapaciteto »

Евала щукарче , слуша ли те лодката , лови ли щуки :wink:
Аз тая година мое да се похвалим че е доволна
Не требе да си майстор, требе да си заслужил майстор на спорта!
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Помощ при избор на лодка

Мнение от LVitchev »

bozaka написа:
Вичев проблема на бостъна не е само в ниските бордове(които са проблем при вълна и предимство при кльонк) но и в отделенията - тоест няма ги никакви освен в кила(новият бостън си има всичко). Малко ме съмнява дали ще успееш да направиш читави задни отделения(да речем три-едно за резервоара, акумулатора и за живарника) Ма като цяло както ти казваш за едното дупе мое и чудеса да направи човек, за да го спаси :lol:
Бозак,на ясно съм майна с плюсовете и минусите на Бостъните,а новия скришом го погалих без никои да види и си го пожелах,за малко да свърша :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Що си отнася до отделенията,вече са готови,имам да пасвам капака като хората,да се отваря на цяло,да му се паснат амортисьори за да се вдига сам и да седи отворен.Има доста търкане и заглаждане но сега се захванах да вадя риба и я зарязах.Не ми се снима сега защото иска още работа и не искат адмирал Антонов да има за какво да ме хапе :lol: :lol: :lol: Та така,отделенията са изградени,помпата за живарника е вързана,не ми остава време да отворя капака да се наведа и да сложа и другата помпа за источването на водата от лодката,макар вече да си има стоика и се иска само поставянето и вързването и на двете към бутона на таблото :idea: Дупе трудно ще вземе "адмирала" от мене,просто няма как да стане защото аз може и да се юркам тук но си действам бавно и акуратно,адмирала може направо да си приготвя възелина :mrgreen: :lol: :tup: :tup: :tup:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Шморхи
Мнения: 1273
Регистриран на: Сря Сеп 30, 2009 20:58
Риболов: морски
Местоположение: Бургас
получил Браво: 2 пъти

Re: Помощ при избор на лодка

Мнение от Шморхи »

Фанали един циганин да краде и кво, кво...
- Манго, ш'та ибем. Ей ти една кофа вазелин, почвай с мазането, ние ей сега идваме.
Влизат след малко, гледат манго се маже по гърдите около сърцето усърдно и се опулили:
- Ко мажеш сърцето бре! Отзад в гъза ща плющим.
- Бате, той гъза ще издържи, ама сърцето дали ще издържи не знам... :(
gele kapaciteto
Мнения: 1454
Регистриран на: Нед Мар 24, 2013 11:28
Риболов: спининг
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 221 пъти

Re: Помощ при избор на лодка

Мнение от gele kapaciteto »

LVitchev написа:
bozaka написа:
Вичев проблема на бостъна не е само в ниските бордове(които са проблем при вълна и предимство при кльонк) но и в отделенията - тоест няма ги никакви освен в кила(новият бостън си има всичко). Малко ме съмнява дали ще успееш да направиш читави задни отделения(да речем три-едно за резервоара, акумулатора и за живарника) Ма като цяло както ти казваш за едното дупе мое и чудеса да направи човек, за да го спаси :lol:
Бозак,на ясно съм майна с плюсовете и минусите на Бостъните,а новия скришом го погалих без никои да види и си го пожелах,за малко да свърша :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Що си отнася до отделенията,вече са готови,имам да пасвам капака като хората,да се отваря на цяло,да му се паснат амортисьори за да се вдига сам и да седи отворен.Има доста търкане и заглаждане но сега се захванах да вадя риба и я зарязах.Не ми се снима сега защото иска още работа и не искат адмирал Антонов да има за какво да ме хапе :lol: :lol: :lol: Та така,отделенията са изградени,помпата за живарника е вързана,не ми остава време да отворя капака да се наведа и да сложа и другата помпа за источването на водата от лодката,макар вече да си има стоика и се иска само поставянето и вързването и на двете към бутона на таблото :idea: Дупе трудно ще вземе "адмирала" от мене,просто няма как да стане защото аз може и да се юркам тук но си действам бавно и акуратно,адмирала може направо да си приготвя възелина :mrgreen: :lol: :tup: :tup: :tup:

Любе оглждай се за бабата на щуките :wink:
Не требе да си майстор, требе да си заслужил майстор на спорта!
Аватар
6tukara
Мнения: 196
Регистриран на: Нед Фев 03, 2008 18:00
Местоположение: София
дал Браво: 24 пъти
получил Браво: 2 пъти

Re: Помощ при избор на лодка

Мнение от 6tukara »

gele kapaciteto написа:Евала щукарче , слуша ли те лодката , лови ли щуки :wink:
Аз тая година мое да се похвалим че е доволна
Лодката ме слуша ама щуките не. :D
Трябва да търся нови места.
Ако има риба и на бастун че се хване
gele kapaciteto
Мнения: 1454
Регистриран на: Нед Мар 24, 2013 11:28
Риболов: спининг
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 221 пъти

Re: Помощ при избор на лодка

Мнение от gele kapaciteto »

Пак требе да търсим тефтера със записките каде ;кога ;колко :tup:
Не требе да си майстор, требе да си заслужил майстор на спорта!
Аватар
6tukara
Мнения: 196
Регистриран на: Нед Фев 03, 2008 18:00
Местоположение: София
дал Браво: 24 пъти
получил Браво: 2 пъти

Re: Помощ при избор на лодка

Мнение от 6tukara »

gele kapaciteto написа:Пак требе да търсим тефтера със записките каде ;кога ;колко :tup:
Ти кажи големите крокодили къде береш, малки има навсякъде :D
Ако има риба и на бастун че се хване
gele kapaciteto
Мнения: 1454
Регистриран на: Нед Мар 24, 2013 11:28
Риболов: спининг
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 221 пъти

Re: Помощ при избор на лодка

Мнение от gele kapaciteto »

Се са по елховско ама не са до асфалта , требе си джипка малко кал повече бутане и яко дъжд .
За голема риба не се ходи за риба , ходи се като на война или като на работа и чак кога се скапеш ти удря , ако я фанеш направо те дърви за месеци напред ако ли не с столичаните на Искъра за платика ; червенопера и др. фуражни риби и от там пропадане в категорията : семки ; простотия ; невървеж и пиянстване
Не требе да си майстор, требе да си заслужил майстор на спорта!
Аватар
6tukara
Мнения: 196
Регистриран на: Нед Фев 03, 2008 18:00
Местоположение: София
дал Браво: 24 пъти
получил Браво: 2 пъти

Re: Помощ при избор на лодка

Мнение от 6tukara »

И аз така знам където се стига с кола свести риби няма :D
Ако има риба и на бастун че се хване
Аватар
yankosan
Мнения: 2964
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 20:13
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 12 пъти

Re: Помощ при избор на лодка

Мнение от yankosan »

Демек,ако от Софето отидеш до Тича пеша и ще ги спукаш :roll: :wink: :D :D :D
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов от лодка”