Изработка на парашут?

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Публикувай отговор
Diman
Мнения: 892
Регистриран на: Пон Юли 21, 2008 1:15
Местоположение: Tg
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 9 пъти

Мнение от Diman »

Emo-83 написа:...
Бих се О :roll: чудил,ако си на моето мнение.Вие си вървите ръка за ръка.Никога не сте ЗА....важно е да сте против.Света троица...
Ти пък. Какво ти е направил човека? Изказа своето мнение. Дразниш се, че не е на твоята. Вярно е, че Емо е най-великия. Но аз съм виждал и други с обесени сомове по дърветата, и те са дали нещо на света. И от тях има какво да се научи. Изказах своето мнение като човек, който има известен опит в тия неща, но

няма уловен сом на кльонк

Проблем ли е? Който иска вярва и опитва. Нека този, който тепърва ще шие парашут си реши сам как да подходи.
Жал ми е за теб, защото си хубав човек бе Емо. Пънеш се за глупости.
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

Защо се обиждаш бе Димане!Аз също изказах мое мнение.За жалост те(мненията) ни винаги се разминават.Кажи какво да направим по този въпрос :?: :idea:
Кой уважаващ себе си риболовец ще метне парцал с джапанка или минерална бутилка!За какво са ти тези хубави въдици с мултита тогава!За какво ти е лодка с двигател за хиляди левове!За какво правим кльонкове бижута,като може да чукаме и с капачка от бира!
Виждаш ли как не се връзват нещата баце.Това все едно е да си сложа Ролекс на хубавия ми анцунг.Вместо да си недоволен от писанията ми....се замисли какво казвам в тях....не крия лоши чувства.
Темата е за парашути,но ти се изказваш за всичко така.
Няма нужда от зарибяване,защото имало бракониери.
Няма нужда от втора въдица и то със стойка,защото ти си решил да продадеш своята.Влакното трябва да е до кльонка защото подалече не кълве и т.н.т.На всичкото отгоре го заявяваш компетентно,като закон.Честно да ти кажа....мисля,че нарочно пишеш на обратно.
И понеже мислиш,че ти се присмивам и ти наранявам егото.....ще ти разкажа една смешна и жалка история за парашута.
...."Някога на един язовир (Тича) влезнали двама души да ловят сом.По едно време тръгнали да излизат на брега.Когато опитните рибари ги попитали....Хей момчета,защо излизате!
Те им отговорили......Задуха вятър и не желаем да си мокрим парашута.
:shock: :shock: :shock:
Всяка прилика с действителни лица от форума е недействителна.
Слагам точка и спирам спора относно парцала,който на всичкото отгоре трябвало да е сух.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
pavel mangelov
Мнения: 575
Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 21:42
Местоположение: Yambol...ama ot Sevlievo

Мнение от pavel mangelov »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Емо,ти направо ме разби с тази история...не,не... :lol: :lol: :lol: ...кажи ми моля те че не е истина.. :lol: :lol: :lol:
I'll be back.....for the next season
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

pavel mangelov написа::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Емо,ти направо ме разби с тази история...не,не... :lol: :lol: :lol: ...кажи ми моля те че не е истина.. :lol: :lol: :lol:
За съжаление е истина.Но някои хора се обиждат от нея.Има други участници във форума,които са свидетели на моя разказ,но да не замесваме тях. :wink:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
Tomahawk
Мнения: 1377
Регистриран на: Сря Мар 23, 2005 15:26
Местоположение: Шумен
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 26 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Tomahawk »

:shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:
" Рибата не кълве събота и неделя" :)
" не е важна марката на воблера а на колко гази "
Diman
Мнения: 892
Регистриран на: Пон Юли 21, 2008 1:15
Местоположение: Tg
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 9 пъти

Мнение от Diman »

Аз ли се обиждам? По-скоро ти се чудя, защо ни натрапваш твоят "чаршаф" за 120лв, след като ние си харесваме "парцалките" за 10лв. Не съм те обявявал за тракер на парашути :!: . Как ти хрумна? :D . Както и аз не си продавам втората въдица :idea: . Това сънува ли го? Ако я продавах, вече нямаше да я има.
Приказката за сухия парашут ме развесели(без да знам за кой колега става въпрос). Хора разни. Но тя още веднъж доказва, че да се работи с голям парашут е тегава история.
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

Никога и на никой не съм продал парашут за 120лв.Убедих се,че ти си един откровен лъжец който пише нарочно.
ето едни твои думи...Изглупих се и купих 2. Сега едната събира прах. НЕ приемам този риболов с две въдици, особено- поставени на стойка. Когато дойде момента, риболова става доста динамичен, затова имаш нужда от сонар и една въдица, която да удостоиш с нужното внимание. Ако сте двама с две въдици, този който не вижда сонара е Колчо-слепеца и практикува воден туризъм, разчитайки на случайността. Всичко това е пълна глупост.
Радвам се,че си се посмял на историята от Тича.....аз направо прихнах. :wink: :lol: :P :lol:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
SONY
Мнения: 58
Регистриран на: Чет Окт 09, 2008 15:19

Мнение от SONY »

Diman написа:Аз ли се обиждам? По-скоро ти се чудя, защо ни натрапваш твоят "чаршаф" за 120лв
Сомаджиите в България основно са с такива чаршафи,а на тебе кой какво ти натрапва незнам
Според мене за такива като тебе трайчо и като идеш на водоема само гледание и да незнаеш къде си нищо да не ти се казва
Човека тръгнал да споделя и ви казва неща дето требва 100години да минат да се усетиш ти си тръгнал да оригиналничиш па си и неблагодарен както се вижда мани че хал хабер си немаш от тоя вид риболов
Аватар
kalinux
Мнения: 3588
Регистриран на: Нед Фев 20, 2005 1:17
Местоположение: Кюстендил
дал Браво: 208 пъти
получил Браво: 261 пъти
Обратна връзка:

Мнение от kalinux »

Предлагам да се спрете вече. Който както иска да си прави парашутите. Всеки ще стигне сам до истината - някои по-бързо, други по-бавно. Минал съм през чадърчета, шушляк, коприна и още се мъча. По-добро от истински парашут няма.
С внимание към детайлите
Аватар
Левака
Мнения: 5158
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 12:13
Местоположение: София
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 5 пъти

Мнение от Левака »

kalinux написа: По-добро от истински парашут няма.
Това го знае всяко хлапе!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Убий глупака с мълчание.

http://sladkarnica-jasi.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
ицонов
Мнения: 379
Регистриран на: Нед Окт 28, 2007 15:25
Местоположение: софия
получил Браво: 3 пъти

екн

Мнение от ицонов »

Аз не налагам мнение,но ме мързеше да си шия и да ми шият.Отидох в един магазин,и ми исчислиха за мойта лодка какъв парашут ще ми е необходим,след което90лв.И ми върши перфектна работа.Забравих да спомена че го тествах на искъра,в една чудесна буря и немръднах.
сухо дупе риба не лови...
Аватар
franko
Мнения: 3455
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:37
Риболов: сооооооом
Местоположение: пловдив
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Мнение от franko »

Левака написа:
kalinux написа: По-добро от истински парашут няма.
Това го знае всяко хлапе!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Те го и него .Днес направих тренировка с кльонка ,та поснимах някои неща ,къде не бях ги снимал преди. :wink:
Изображение
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

Надявам се да не си се набутал с мнго кинти за него.За същия не съм дал стотинка....само съм му изрязал перделъка....дразни ме. :wink:
За мен това е размера на парашут при бриз и лек вятър.Отваря се с думичката фуккк и готово. :idea: :arrow:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
franko
Мнения: 3455
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:37
Риболов: сооооооом
Местоположение: пловдив
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Мнение от franko »

От поп и ... пара взел ли си :D .
Най добрата инвестиция е в приятелството ,бате.Услуга за услуга и така.
Само ще те поправя,че с размера на мойта лодка (3.20)става и за по силен вятър.Зашил съм и прозореца. :wink:
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

franko написа:От поп и ... пара взел ли си :D .
Не но един ми развали и върна.... :shock:
Парашута става за нормален вятър и лодка 3.80м.При силен вадя размера на средния при Левака.Супер голям за полужение гипс не ми трябва,защото не понасям гребена на вълната. :wink: Брегова охрана съм при буря. :oops: :arrow:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”