FISHING MANIA| НОВИНИ| ОБЯВИ| КАТАЛОГ| АНКЕТИ| КАЛКУЛАТОРИ| ФОРУМ| МАГАЗИН| FaceBook| Google+
ФОРУМИЗа нас | Контакти | Реклама
* Въпроси/Отговори Дата и час: Чет Дек 18, 2014 15:22

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 59 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Окт 18, 2006 10:44 

Статус: Offline
Колеги имам някои питания около водоема Казичене. Това, че има големи риби го знам, това, че рибата там е капризна и си кълве когато иска също го знам. Има ли някакви особености, които трябва да се спазват в линиите нещо влакната л и трябва да са по-тънки, куките ли по-малки. Нещо трето ли. Последно бях там в събота 14.10 Имах един зверски удар на пуканка на дъно, но се оплете в корени ли във въжета ли( бях до потъналите части от драгата.) Защо не кълве на плувка нещо по-нормално? На какви дълбочини я търсите там. Освен ултрадребни костури нищо друго не удари на плувка цял ден... И едно последно питане. Има ли някаква риба в гьола, който не е платен където са влековете за водните ски? Мерси на всеки, който ме светне. А ГРАДСКИ ТРАНСПОРТ ИМА Л И ДО КАЗИЧЕНЕ И ОТКЪДЕ МОГА ДА ХВАНА АКО ИМА ТАКЪВ...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Окт 18, 2006 11:11 
Аватар

poseidon написа:
Има ли някаква риба в гьола, който не е платен където са влековете за водните ски?
Каракуди по кило+ - виждал съм ги. Казват, че и костур, но него не съм.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 18, 2006 11:24 
Аватар

На неплатения и кефал има. Май още има бяла риба, уклей и шаран, но за тези риби не съм много сигурен. Рейс № 14 преди тръгваше от гара Искър и въртеше - Казичене-Кривина-Враждебна, но последно май го мернах в Герман, та доста се зачудих.
П.С. Там съм хващал костур.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: ok
МнениеПубликувано на: Сря Окт 18, 2006 11:44 

Докторе, това, което си написал важи за неплатения ли? аз разпитвах,защото един чичка като си тръгвах беше хавнал десет големи каракуди на неплатения и твърдеше, че има костури около кило в гьола и амур и толстолоб и шаран сиреч това, което го има в платения. та исках да разпитам. не съм хвърлял никога там. Има л и значение мястото на самия гьол или където и да застанеш е добре. доста е обширен....

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: Re: ok
МнениеПубликувано на: Сря Окт 18, 2006 12:03 
Аватар

poseidon написа:
Има л и значение мястото на самия гьол или където и да застанеш е добре. доста е обширен....
Има - каракудите са в шавара - отдавна не съм ходил там, май островче имаше или полуостров, та там. Моят човек все там ги лови - този чичка, дето разправяш, може и той да е бил, много често ходи, че е пенсионер.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Окт 18, 2006 12:07 

Да може да е той. с бяла коса и бейзболна шапка, доколкото видях беше само с плувка прът на ДАМ. Каза, че лови само на хляб. Ясно, все пак си е ориентация, това, което ми каза. Значи си заслужава да се пробва, мерси.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 18, 2006 12:11 
Аватар

А, моят там лови на дъно, понякога на старите пружини, понякога с фидер.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: аха
МнениеПубликувано на: Сря Окт 18, 2006 12:18 

хахахаха. Ясно, явно има някакви ветерани, които си ходят само там. Прави ми впечателние, че в много гьолове наоколо са научили рибата да кълве на хляб...на каква дълбочина търсите рибата на плувка там? че си е дълбоко...

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 18, 2006 14:07 

Колеги бих искал да попитам на кой от водоемите не се плаща ткса, че мисля да се пробвам за разнообразие някой ден?Благодаря преварително.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 18, 2006 14:08 
Аватар

Риболов: Спининг, през забраната малко плувка.
Спецове на платения са Васил и Йоник.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: мерси Боб Дилън
МнениеПубликувано на: Сря Окт 18, 2006 14:23 

Васил беше един с мустаци нали? Все голем ишаран ихваща аха ще го питам вярно не се сетих! Благодаря за подесщането!наслука

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 18, 2006 15:24 
Аватар

Той Васил вече и кебапи и бира яде и пие там без пари, щото е като рекламно лице на "железарника". :roll: :lol: :oops: :oops:

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 18, 2006 15:36 
Аватар

Здравейте искам да попита как се стига до платеното на казичене и да питам също неплатеното на казичене до платеното ли е някаде - с някъква маршрутка може ли да се стигне до там

Благодаря за инфото

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: e
МнениеПубликувано на: Сря Окт 18, 2006 15:42 

Веднага след бензиностанцията има асфалтиран път вдясно.Се по него и си там.Оградения е платен а неплатения е до него.Наслука.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 18, 2006 16:26 

Написал съм цяла статия за двата гьола на Казичене, която ще излезе в списание "Лов и риболов" на 1-ви ноември. Ако някой проявява желание да я прочете, ще му я пратя на лично.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 59 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа