Пловдивско

Риболовен атлас на водоемите в България.
dreado
Мнения: 38
Регистриран на: Пон Ное 20, 2006 16:37

Пловдивско

Мнение от dreado »

здрасти,
по съвет на Бат Стан за да влезна в клуба трябва да подам заявление и перманентно да показвам и доказвам заинтересоваността си и благото си отношение към риболова.

повече опит имам при сухите мухи, но и спининга ми е интересена практика

поради липса на фото материал от мухарски излети, показвам няколко снимки от този уикенд когато си бях в Пловдив


Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

e, еми това е официалната ми кандидатурата ми (о: за в бъдеще ако рибите са благосклонни към мен и ми позволяват да ги хвана, ще гледам повечко да ги снимам, за да има какво да излагам напоказ

за риболовни излети съм винаги готов, но за жалост никой не познавам в софия(където работя отскоро) така, че ще потраем засега (о:
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Мнение от babydoctor »

Не си казал, не сме тръгнали за Марица - може и през седмицата :D
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
daniel krilov
Мнения: 2287
Регистриран на: Пет Яну 21, 2005 10:04
Местоположение: София /иначе от Бацова Махала/
получил Браво: 2 пъти
Обратна връзка:

Мнение от daniel krilov »

Ще се запознаем бре па и на риба ще отидем :wink:
http://www.mouche-fr.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
troutbum
Видри, видри,видри........
Daniel Krilov, Fishing club Old Otters – Sofia, Bulgaria
Най-мразим пораснали лузари
http://www.starividri.org" onclick="window.open(this.href);return false;
http://kriloffishing.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
acioice
Мнения: 785
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:55
Риболов: Плувка, дъно, спининг (макар и много рядко)
Местоположение: София

Мнение от acioice »

за риболов да става дума хора винаги ще се намерят на мен ми е трудно през седмицата но събота и неделя винаги съм готов за риболов стига времето да е разумно. А пък за запознаването това най-лесното.
dreado
Мнения: 38
Регистриран на: Пон Ное 20, 2006 16:37

Мнение от dreado »

Не си казал, не сме тръгнали за Марица - може и през седмицата
еми какво чакаш. ходете ходете при всяко останало временце, колкото се може повече.
човек се чувства жив само когато е близо до природата, другите положения ми се струват по навик.

ех, да може да ме вземат в дискавъри, да се махна вече от тия градски среди (о: някой не познава ли началниците на подобни проекти за да ми де едно рамо при кандидатстването ми (о:
Аватар
rope
Мнения: 140
Регистриран на: Пет Ное 18, 2005 21:10

Мнение от rope »

dreado, къде около Пловдив са правени
снимките, ако не е тайна майна? :lol: :roll: :wink:
Аватар
Майстор Саки
Мнения: 4277
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:27
Риболов: heavy spinning
Местоположение: на р. Дунав около Свищов
дал Браво: 26 пъти
получил Браво: 10 пъти

Мнение от Майстор Саки »

Лошо нема, само дето не му е тук мястото на това писание...

Make Love & Ribolov!

I Fish, Because The Voices In My Head Tell Me To...
Аватар
Gaspoud d"Ankh
Мнения: 2195
Регистриран на: Пет Апр 21, 2006 12:50
Местоположение: Монтана
получил Браво: 1 път

Мнение от Gaspoud d"Ankh »

Майсторе изпреварил с ме;) Ако ще пишете за матшрути около Пловдив пишете ......ама прочетете правилата и не си чешете езиците в там където офф-а е най-нежелателен :!: (не че аз не офф-им)
Прочетете другите теми в под-форума;) ........ще ме карате да ставам много рано щото спя пред монитора в момента ...ама не вярвам да променя нещо от мнението си .........откогато отворихте тая тема си и личеше че е за рисайкъла :!:
See the little angels rise up high, all the little angels rise up, rise up, rise up high.
How do they rise up, rise up, rise up, how do they rise up, rise up high?
They rise arse up! arse up! arse up! see the little angels rise arse up high!
dreado
Мнения: 38
Регистриран на: Пон Ное 20, 2006 16:37

Мнение от dreado »

мястото е до с. Катуница, Пловдив
за тези които не са от Пловдив мога да кажа, че язовирчето стои успоредно на река Чая след въпросното село нагоре към Асеновград

риба има доста шаран(най-търсения), кефал, амур, каракуди, малко мряна, червеноперка се е завъдила доста отскоро време и също така преди няколко години(над 6) сме пускали доста сомчета по 500-600 гр и все очаквам да обади да го видим какъв е станал. не че полагам някакви специални усилия да го хвана, по простата причина, че не отбирам много много от сомаджийсттво.

мястото е доста приятно, но лошата вест е че хората от селото го държат и искат годишна такса за риболов там, но не е нещо кой знае какво- 10 лв на година мисля, че беше.

за мухарите не е особено приветливо в случай ако не познават терена, тъй като самото дъно е много неравно и на места стръмно, та затова не е добра идея да се гази току така.
Аватар
virbela1
Мнения: 1211
Регистриран на: Пон Юни 06, 2005 16:09

Мнение от virbela1 »

Приятелю,
сметай че нямаш проблем вече и в София.
половината форум сме от София и съм сигурен, че щом си във форума, вече си имаш и познати и приятели - колеги риболовци.
Пиши и питай без да се притесняваш, а за всичко друго има "лични съобщения"
angels1975
Мнения: 7
Регистриран на: Чет Апр 19, 2007 10:46
Обратна връзка:

Мнение от angels1975 »

Ако иска някои да лови каракуда има едно място (не се плаща нищо)рибол.белет се иска че минават горските))
намира се между с.МОМИО и с.БОРЕЦ от дясната страна като се излезне от с.момино на около 1.5 2км
НА СЛУКА
hi65
Мнения: 9
Регистриран на: Нед Авг 05, 2007 18:41
Местоположение: Пловдив

Мнение от hi65 »

dreado написа:мястото е до с. Катуница, Пловдив
за тези които не са от Пловдив мога да кажа, че язовирчето стои успоредно на река Чая след въпросното село нагоре към Асеновград

риба има доста шаран(най-търсения), кефал, амур, каракуди, малко мряна, червеноперка се е завъдила доста отскоро време и също така преди няколко години(над 6) сме пускали доста сомчета по 500-600 гр и все очаквам да обади да го видим какъв е станал. не че полагам някакви специални усилия да го хвана, по простата причина, че не отбирам много много от сомаджийсттво.

мястото е доста приятно, но лошата вест е че хората от селото го държат и искат годишна такса за риболов там, но не е нещо кой знае какво- 10 лв на година мисля, че беше.
Съществува ли още тоя язовир,колега?..Ходил ли си скоро?Останало ли е още вода и риба там?
hi65
Мнения: 9
Регистриран на: Нед Авг 05, 2007 18:41
Местоположение: Пловдив

Мнение от hi65 »

angels1975 написа:Ако иска някои да лови каракуда има едно място (не се плаща нищо)рибол.белет се иска че минават горските))
намира се между с.МОМИО и с.БОРЕЦ от дясната страна като се излезне от с.момино на около 1.5 2км
НА СЛУКА
Няма го вече-пресъхна до дъно миналия месец...
krum33
Мнения: 8
Регистриран на: Пет Сеп 14, 2007 10:16
Местоположение: Plovdiv

Опааа!!

Мнение от krum33 »

Колеги този на Катуница си го има все още...но в момента като че ли повече са валатите!!!А и това с 10-те лева си е в сила но май са вече 15!!Но откакто съм в Пловдив /иначе съм от София/есе убедих че тук в околноста има доста даващи и хубави водоеми,без да изключвам Марица разбира се!!
Публикувай отговор

Обратно към “Маршрути”