ИДЕЯТА НА ЕДИН "БОЛЕН МОЗЪК"

Общ форум за риболова и хората с люспа в мозъка.
Публикувай отговор
Аватар
ASSENAS
Мнения: 2558
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:27
Местоположение: София
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: хай

Мнение от ASSENAS »

Бат Стан написа:Друг важен въпрос е организацията на бюфета. Пепи каза, че играе с 50 кюфтета премия (Пепи, вземи кюфтетата, мани ги тез кебапчета), обаче нека всички желаещи да присъстват на мача да дойдат с по още нещо, примерно всеки да вземе по една тарелка наденички, кебапчета или кюфтета, евентуално ако сте колили прасе скоро няма да ви се разсърдим, ако има малко сланинка може и кървавица даже, а в крайна сметка и винцок вероятно сте донесли оттам, откъдето сте се сдобили със свинското, а и може и ракийка така някое шише да са ви сипали, нали така? Щото тези 50 кюфтета стигат само за стартиране, като се има предвид, че на мача ще присъстват известни консуматори на скара като Левака и аз например. Само превеждам пример от статистиката: на мухарското състезание през 2003 г. на река Искър бяхме 14 състезатели и още 16 души публика, и изядохме 220 кюфтета от "Алем" и пет кила скумрия, при това в една голяма жега. За бирата не помня, ама беше някъде към 3-4 каси. Сега на тоя студ ще трябват поне по пет кюфтета на човек (минимум), една наденица, една половница червено вино и поне 100 грама изцелин. Тъй смятам аз.
Ще се наложи също така да си вземем една торба кюмюр от някоя бензиностанция за разпалване на огъня, и тука вече е важният въпрос - някой има ли скара с достатъчно висок капацитет? Ще ни трябва още огромна тенджера за кифтаците и останалата скара.
А да, ще трябва и хлебец. Някой дали знае дали не може да вземе от някаква фурна на отиване десетина хляба, да има така, да се намира, да си тури човек кюфтето в краещника дето се казва. За тези със сланинката, ако може да е с кожичка така...
Ехееееееееееееееееееее Бат Стане,

Абе ние че ги жениме ли тия момци или състезание че гледаме :lol: :lol: :lol: :lol:
Мъдроста ме преследва по петите, но аз съм по-бърз.
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

хе

Мнение от Бат Стан »

Асене, то едното не пречи на другото бе, братко...на гладен стомах ли ще караме цял ден в тоя климбарник на Арката. Като духне севеняко, както го наричат местните, с кво ще се сгряваме, а? Мисля че Левака ще ме подкрепи напълно в начинанието с подкрепителното хам-хум.
Клуб по спортен риболов "Балканка"
milchon
Мнения: 73
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 12:13
Местоположение: Dubai

Мнение от milchon »

pero написа:Също така искам да помоля някой да отговаря за скарата защото ми отпуснаха 50 кебапа или кюфтака по избор!
Щом никой не иска да се занимава със скарата ще си взема престилката Sensas и с нея ще се превърна в главен готвач!

Ако не ми се сърдите аз ще наглеждам от близо кюфффтетата!
Аватар
Майстор Саки
Мнения: 4277
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:27
Риболов: heavy spinning
Местоположение: на р. Дунав около Свищов
дал Браво: 26 пъти
получил Браво: 10 пъти

Re: !!!!

Мнение от Майстор Саки »

Paparaka написа:Да уточним какво значи интимно???? - овлажняващо или против забременяване :D :D :D
:D :D Както е модерно да се казва напоследък - тоя лаф кърти миФки, лЕпи фаянс, рЕди теракот и гъне водопроводи... :mrgreen:

Make Love & Ribolov!

I Fish, Because The Voices In My Head Tell Me To...
AVON
Мнения: 59
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 11:21
Местоположение: София

Re: !!!!

Мнение от AVON »

Marto написа:
AVON написа:
Paparaka написа:Да уточним какво значи интимно???? - овлажняващо или против забременяване :D :D :D
Интимен означава за интимните части,а кой както иска да си го използва :oops: По принцип е за хигиена :wink:
Турни-ра за Ебяла мряна се заформя. Състезателите ще ловят само с една Красная Линия (Авон да прощава!) :lol:
Това,че ще ловят с по една линия( може и да не е красная ) е ясно. Аз исках само да помогна на Папи по време на двубоя да има с какво да смазва,щото да не го боли като го опне Асена. :lol: :lol: :lol: :shock: :shock: :shock:
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

баси

Мнение от Бат Стан »

Баси, освен Милчо никой друг не прояви възторг от идеята ми за топлия бюфет на Арката. Здраве да е. Аре състезателите ако обичат да се поразмърдат малко, че съвсем задрямахме вече. ВРеме е за интервюта, за изявления, чакаме Панталеев да се изкаже за Върхара и Върхара за Панталеев.
Освен това предлагам на място да организираме залози.
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Paparaka
Търговец
Мнения: 2153
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 10:28
Местоположение: Sofia-Plovdiv
Обратна връзка:

Re: !!!!

Мнение от Paparaka »

AVON написа:
Marto написа:
AVON написа:
Paparaka написа:Да уточним какво значи интимно???? - овлажняващо или против забременяване :D :D :D
Интимен означава за интимните части,а кой както иска да си го използва :oops: По принцип е за хигиена :wink:
Турни-ра за Ебяла мряна се заформя. Състезателите ще ловят само с една Красная Линия (Авон да прощава!) :lol:
Това,че ще ловят с по една линия( може и да не е красная ) е ясно. Аз исках само да помогна на Папи по време на двубоя да има с какво да смазва,щото да не го боли като го опне Асена. :lol: :lol: :lol: :shock: :shock: :shock:
Ти виж подсигури обаче и памперси, ако случайно за зла участ взема да бия.... :D :D :D
http://:)" onclick="window.open(this.href);return false;
От А до Я за спортния риболов у нас и в чужбина
-------------------------------------------------------
Да работят тези, които не могат да ловят риба
AVON
Мнения: 59
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 11:21
Местоположение: София

Re: !!!!

Мнение от AVON »

Ще ви направим по една клизма предварително за да не провалим двубоя :x :x :x
Аватар
ASSENAS
Мнения: 2558
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:27
Местоположение: София
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: !!!!

Мнение от ASSENAS »

Paparaka написа:Ти виж подсигури обаче и памперси, ако случайно за зла участ взема да бия.... :D :D :D
Жоро,

Папарака е прав. Земи ми един памперс, че мислим да се нас.рем от скубане на бабушки :lol: :lol: :lol:
Мъдроста ме преследва по петите, но аз съм по-бърз.
Paparaka
Търговец
Мнения: 2153
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 10:28
Местоположение: Sofia-Plovdiv
Обратна връзка:

!!!

Мнение от Paparaka »

Под секрет да споделя, че онзи ден на Гарваново са хванали само по няколко риби, така че осирането може да е тотално
http://:)" onclick="window.open(this.href);return false;
От А до Я за спортния риболов у нас и в чужбина
-------------------------------------------------------
Да работят тези, които не могат да ловят риба
Аватар
ASSENAS
Мнения: 2558
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:27
Местоположение: София
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: !!!

Мнение от ASSENAS »

Paparaka написа:Под секрет да споделя, че онзи ден на Гарваново са хванали само по няколко риби, така че осирането може да е тотално
Значи бате Жоро да земе 2 папмперса :wink:
Мъдроста ме преследва по петите, но аз съм по-бърз.
ТЪРСЕЩА
Мнения: 372
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:42
Местоположение: София
получил Браво: 1 път

Мнение от ТЪРСЕЩА »

За тез, които не знаят...с Асен съм 15години и за този неголям или немалък период, не е имало причина и повод Асен да ползва така визираните ПАМПЕРСИ!
И съм дълбоко убедена и вярвам, че нема се наложи никога!!!
А който има нужда от тях, да си закупи определено количество :wink: е така, за да се подсигури...
Дали некой е чувал за памперси за душата,а :x щот и това го има...


поздрав
ТЪРСЕЩА
Най-същественото е невидимо за очите.
AVON
Мнения: 59
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 11:21
Местоположение: София

Мнение от AVON »

Ша ма прощавате, ама тъй-като Пламен и Върхи не дават интервюта и изобщо не се включват,дайте да видим какво става с по-близкия двубой : Асен и Папи. Кой иска да присъства от агитката на Асен :?: Мога да взема двама с мен.
Аватар
Левака
Мнения: 5158
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 12:13
Местоположение: София
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 5 пъти

Мнение от Левака »

Кога е мача Асен-Папи и къде ??
Убий глупака с мълчание.

http://sladkarnica-jasi.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
AVON
Мнения: 59
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 11:21
Местоположение: София

Мнение от AVON »

Левака написа:Кога е мача Асен-Папи и къде ??
Aйде бре, кажете дата , час и място!
Публикувай отговор

Обратно към “Рибарска среща”