Ей ги на и мойте.

Независимо дали сте майстор професионалист или просто обичате да дялкате в свободното си време, това е мястото, където може да сверите часовника си и да почерпите опит и да споделите свой.
Аватар
maranzika
Мнения: 2811
Регистриран на: Чет Сеп 14, 2006 19:44
Местоположение: Монреал(Канада)
дал Браво: 187 пъти
получил Браво: 26 пъти

Re: Ей ги на и мойте.

Мнение от maranzika »

Аз също съм страшно отвратен от почти всички рибарски магазини в Търново(че и в Г.Оряховица).Познават те и въпреки това се мъчат да те излъжат и да ти продадат някой боклук и то на цена 2 пъти по -висока от реалната примерно.Веднага се сетих за блесните Моска Сафир 20гр. които в Търново тогава бяха около 4,50лв.(щото имаше яко търсене) ,а в Сф по същото време бяха по около 3лв... :evil:
Kentavar :
Ако си мислещ и коректен към заобикалящата среда риболовец, това хоби Спининга ще ти носи невероятно удоволствие и хармония.
Mix02
Мнения: 863
Регистриран на: Сря Авг 03, 2011 13:01
Местоположение: София
дал Браво: 29 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Ей ги на и мойте.

Мнение от Mix02 »

maranzika написа:Темперни бои.... :lol: :lol: :lol:
Не "подяждай" децата от към канцеларски материали (темперни бои)! :fish6:
Какъв лак използвА?
Защо не се обаждаш за "Моска Сафир"? :shock: Ще проверя и щ"и се обадя...
Поздрави!
Думам ти "дъще" - сещай се "снахо"!
Аватар
maranzika
Мнения: 2811
Регистриран на: Чет Сеп 14, 2006 19:44
Местоположение: Монреал(Канада)
дал Браво: 187 пъти
получил Браво: 26 пъти

Re: Ей ги на и мойте.

Мнение от maranzika »

Mix02 написа: Какъв лак използвА?
Честно казано не знам,но е някакъв гръцки(ще го проверя и ще ти го напиша).Прави хубав гланц и съхне уж бързо.Но прави реакция с някой от маркерите които ползвам,та вече имам едно наум.
Kentavar :
Ако си мислещ и коректен към заобикалящата среда риболовец, това хоби Спининга ще ти носи невероятно удоволствие и хармония.
Mix02
Мнения: 863
Регистриран на: Сря Авг 03, 2011 13:01
Местоположение: София
дал Браво: 29 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Ей ги на и мойте.

Мнение от Mix02 »

...макар, че имам 2-3 вида 2К "гръцки" лакове "Авантакис" :lol: :lol: , все още не смея да ги изпробам в/у готов воблер... :oops:
Поздрави!
Думам ти "дъще" - сещай се "снахо"!
Аватар
maranzika
Мнения: 2811
Регистриран на: Чет Сеп 14, 2006 19:44
Местоположение: Монреал(Канада)
дал Браво: 187 пъти
получил Браво: 26 пъти

Re: Ей ги на и мойте.

Мнение от maranzika »

maranzika написа: Около 5см....С холограмно фолио,което на снимките не се вижда добре.
Изображение
Изображение
Тоз даже вече се разписа.. :D

Изображение
Kentavar :
Ако си мислещ и коректен към заобикалящата среда риболовец, това хоби Спининга ще ти носи невероятно удоволствие и хармония.
майсторчетоСтрахил
Мнения: 235
Регистриран на: Пет Яну 04, 2008 17:26
Риболов: от всичко по малко ;)
Местоположение: Велико Тьрново

Re: Ей ги на и мойте.

Мнение от майсторчетоСтрахил »

Колкото по "розови" ,толкова по добре :D
живей докато можеш
Аватар
maranzika
Мнения: 2811
Регистриран на: Чет Сеп 14, 2006 19:44
Местоположение: Монреал(Канада)
дал Браво: 187 пъти
получил Браво: 26 пъти

Re: Ей ги на и мойте.

Мнение от maranzika »

maranzika написа: 5см.
Изображение



Сега им търся хубави и тънки куки,че тука в Търново нищо друго освен смотаните Owner и VMC няма....
Значи какво се получава на практика.... :lol: :lol:
На тоя му турнах Овнера УЛ и вчера го взех с мене да се разходи на състезанието на Рибарица.Мятане,туич,удар и ...нанайси феродо... :lol: :lol: Вадя и гледам долната тройка липсва..Ама не цялата щото ухото й седи на халкичката.Просто пъстървата си счупи тройката без много големи усилия...Баси боклуците са ги направили вече тия тройки.
За VMC-то...Купувам си от един магазин преди няколко дена такива и ми ги вади продавачката от кутииката.В къщи виждам че от 6бр. само двете са VMC,а другите 4р. са някакви други.Изобщо не си и приличат даже.Снимал съм ги и ще ги покажа.Та продавачите явно слагат боклуците си и ни мислят за канарчета...Та сега ще му ги занеса да ги продаде на някой друг "тъпанар" като мене...
И пак сме на същият въпрос..Какви куки качествени и на разумни цени да вземам...
Kentavar :
Ако си мислещ и коректен към заобикалящата среда риболовец, това хоби Спининга ще ти носи невероятно удоволствие и хармония.
ciganeto
Мнения: 50
Регистриран на: Сря Фев 27, 2008 20:33
Местоположение: Кюстендил
дал Браво: 557 пъти
получил Браво: 11 пъти

Re: Ей ги на и мойте.

Мнение от ciganeto »

maranzika написа: На тоя му турнах Овнера УЛ ...Баси боклуците са ги направили вече тия тройки.
...
Е са чакам един отявлен Абич от Чомаково да се изцепи нещо от сорта: "Като не четете какво пиша така ..... " :D :D :D .

П.С. Уникални воблери. Продължавай да ни ги показваш да може и такива, като мен да се порадват на такива Убавини.
Аватар
maranzika
Мнения: 2811
Регистриран на: Чет Сеп 14, 2006 19:44
Местоположение: Монреал(Канада)
дал Браво: 187 пъти
получил Браво: 26 пъти

Re: Ей ги на и мойте.

Мнение от maranzika »

То напоследък май само за пъстръвките правя воблерчета,ама като ми ги отмъкват разни риби заради тънкото влакно няма как....
Два нови 55мм. за по-дълбоки вирчета...:
Изображение

Изображение

Изображение

Сега остава и да си взема хубав монофил 0,20 и да видя коя риба ще ме пребори..... :lol: :lol: :lol: :lol:
Kentavar :
Ако си мислещ и коректен към заобикалящата среда риболовец, това хоби Спининга ще ти носи невероятно удоволствие и хармония.
Публикувай отговор

Обратно към “ВоблероСтроители”