Търся компания за събота или неделя 31.03 или 01.04.2007 ?

"Автогара Fishing Mania" - подфорум за търсене и предлагане на транспорт до определени риболовни дестинации.
Аватар
voow
Мнения: 109
Регистриран на: Пет Фев 24, 2006 7:44
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Търся компания за събота или неделя 31.03 или 01.04.2007 ?

Мнение от voow »

Здравейте колеги , ако някой има свободни две места(за мен и 13 год. ми син) за събота или неделя нека да пише, или да ми пусне ЛС за да се разберем. Разбира се правя партия на всички разходи - гориво и т.н.
Аватар
voow
Мнения: 109
Регистриран на: Пет Фев 24, 2006 7:44
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Здравейте отново

Мнение от voow »

Колеги временно съм без кола , пък ми се лови риба та ми се плаче пък и до забраната останаха десетина дни и ще е грехота да се изпуска този уйкенд. За утре вече можеби е късно , а пък и времето ще е малко кофти, но за неделя ако някой има свободни две места нека да пише тук или да прати ЛС .....Тенкс предварително.....
Аватар
mita4eto
Мнения: 655
Регистриран на: Нед Дек 18, 2005 15:30
Местоположение: Ямбол - София
дал Браво: 1 път
получил Браво: 5 пъти

Мнение от mita4eto »

Колега, бях сигурен за този уикенд, а съм самичък с Лагуната и няма никакъв проблем да ви вземам, о както винаги от бачкането ме позавързаха малко и сега хапя дървото... размина ми се да му се невиди... При следващи излети можем да се комбинираме
Аватар
voow
Мнения: 109
Регистриран на: Пет Фев 24, 2006 7:44
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Здрасти

Мнение от voow »

Ок колега , съжалявам че така е станало с теб.......но следващия път ще се комбинираме....мерси предварително !!!
А междо другото от вторник съм отпуска и ако си свободен през седмицата може да направим един риболов някъде...
Аватар
mita4eto
Мнения: 655
Регистриран на: Нед Дек 18, 2005 15:30
Местоположение: Ямбол - София
дал Браво: 1 път
получил Браво: 5 пъти

Мнение от mita4eto »

Благодаря за поканата, но тази седмица предпразнично ми се разкатава фамилията от бач и ангажименти, така че май ще е чак след забраната :cry:
Аватар
voow
Мнения: 109
Регистриран на: Пет Фев 24, 2006 7:44
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от voow »

Лоша работа с това бачкане , но и след забраната става ако си свободен и нямаш компания съм насреща .....
Публикувай отговор

Обратно към “Съвместно пътуване”