Глей тукa ко стаа

Разправят, че не всичко било риболов.
Публикувай отговор
Николай Стефанов
Мнения: 1524
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 13:29
Местоположение: гр. Търговище
получил Браво: 4 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Николай Стефанов »

syncmaster написа:знам че отговора е малко по отдавна ама карай искам да го кажа
значи аз лично в момента имам 1 рег в пейпал пък сам имал май още 2 койт осам ги изтрил нарочно защото акаунтите бяха лимитирани
другото което искам да кажа че преди известно време на и-мейлите ви се пращаше и-мейл че акаунтите са лимитирани и требва да цъкнеш някйдеда се регнеш със същите данни и ще се оправи това беше измама с цел да ви се вземат данните и да ви вземат парите после от там
другото което съм чувал за пейпал е че когато събереш повечко пари ти трият акаунта без причина
лично знам в примера
занимавам се с птс(може да ги видите като кликнете на банера по долу) и един птс спря да плаща поради тази причина защотоо 85% от средствата му бяха там а единдруг пак птс сайт му изтриха акаунта с 35000$ без причина
ето и повече информация затова което говоря http://www.paypalsucks.com/
Колега,
Бая се измъчих, но не можах да прочета горното "изречение" до края.Срещнах и доста непознати думи и се отказах :wink: :roll: :shock:
Опитите не се броят-важен е само крайният резултат !
Асти
Мнения: 841
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:06
Местоположение: София
дал Браво: 34 пъти
получил Браво: 41 пъти

Мнение от Асти »

Получих някви писма от пей пал и и бей за някви нови правила. Някой може ли да каже с две думи за кво става въпрос
Аватар
stoev
Мнения: 885
Регистриран на: Чет Сеп 27, 2007 16:44
Риболов: с изкуствени примамки
Местоположение: Варна
дал Браво: 144 пъти
получил Браво: 127 пъти

Мнение от stoev »

Колеги имам нужда от помощ.

Искам да изпратя пари на приятел, който има пейпал акаунт. До колкото си спомням при изпращане на пари от един пейпал акаунт на друг е достатъчно изпращащия да знае e-mail адреса асоцииран с получаващия акаунт.
Как става и въобще възможно ли е обналичването на сумата след получаването и? Ако е възможно, има ли комисионна при изтеглянето на сумата от получателя?

Благодаря
Бъдете здрави и наслука...
http://starividri.org
Аватар
sandista
Мнения: 4210
Регистриран на: Чет Сеп 11, 2008 18:48
Риболов: Spinning
Местоположение: Враца/ The "Great" Capital
дал Браво: 101 пъти
получил Браво: 178 пъти

Мнение от sandista »

Алексан написа:Получих някви писма от пей пал и и бей за някви нови правила. Някой може ли да каже с две думи за кво става въпрос
Вдигат цените май-май :)
Live your life in such a way that when your feet hit the floor in the morning,
Satan shudders & says:"Oh crap....he's awake!!!"

Go Fishing! Leave nothing but steps, take nothing but pictures!
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Мнение от Павел Иванов »

Вдигат цените за новопостъпили ибеяри респективно иселери за старото си особенно селер има една купчина благини къде са предвидили ама просто човек требва да прочете новата Ибей политика и тъй .

Стоев , превеждаш му на човека паретата по мейла . Ако са от официална регистрираната картова валута спрямо тази която се тегли ( примерно евро / евро ) при прехвърляне от ПейПал сметка в карта му удържат евро и пеЙсе без значение колко си му превел а ако ги остави в ПейПал сметката с цел бъдещо пазаруване не му удържат нищо и тъй .
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Аватар
stoev
Мнения: 885
Регистриран на: Чет Сеп 27, 2007 16:44
Риболов: с изкуствени примамки
Местоположение: Варна
дал Браво: 144 пъти
получил Браво: 127 пъти

Мнение от stoev »

Благодаря ти много Павка.

Поздрави
Бъдете здрави и наслука...
http://starividri.org
Аватар
Милен Динков
Мнения: 1952
Регистриран на: Вто Дек 21, 2004 13:00
Местоположение: СВИЩОВ
дал Браво: 291 пъти
получил Браво: 463 пъти

Мнение от Милен Динков »

При регистрацията в Пей Пал се спрях на едно място. По-точно на мястото, където трябва да напиша номера на картата - аз се опитвам да регистрирам една дебитна карта. Та, там има едно поленце, където трябва да се напише един трицифрен "кард секюрити код" :oops: Никъде не виждам такъв код на моята карта. От банката дали ще ми го дадат? Или трябва да съм с кредитна карта, а не с дебитна. Прочетох, че и с дебитни карти можело да се регистрира човек :oops:
Аватар
MapuaH
Мнения: 5825
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 20:46
Риболов: Основно спининг
Местоположение: Markdorf, Deutschland
дал Браво: 356 пъти
получил Браво: 346 пъти
Обратна връзка:

Мнение от MapuaH »

Милен Динков написа:При регистрацията в Пей Пал се спрях на едно място. По-точно на мястото, където трябва да напиша номера на картата - аз се опитвам да регистрирам една дебитна карта. Та, там има едно поленце, където трябва да се напише един трицифрен "кард секюрити код" :oops: Никъде не виждам такъв код на моята карта. От банката дали ще ми го дадат? Или трябва да съм с кредитна карта, а не с дебитна. Прочетох, че и с дебитни карти можело да се регистрира човек :oops:
Миленски, трябва да може бе брат. Аз съм с Виза, дебитна о отзад до големия номер има накрая едни три цифрички допълнителни. Е точно тези ти трябват.
"Риболовът не е наслука - риболовът е наука !!!"
Аватар
Бай Иван
Мнения: 3555
Регистриран на: Нед Сеп 18, 2005 17:47
Риболов: All rounder
Местоположение: НДК
дал Браво: 123 пъти
получил Браво: 24 пъти

Мнение от Бай Иван »

Има дебитни карти, които нямат такъв код, което автоматично значи, че ще трябва да си изкараш друга карта. :wink:
Аватар
Милен Динков
Мнения: 1952
Регистриран на: Вто Дек 21, 2004 13:00
Местоположение: СВИЩОВ
дал Браво: 291 пъти
получил Браво: 463 пъти

Мнение от Милен Динков »

Мм даааа, :? май съм от тези без код. След голямо обръщане на картата аз не видях такъв код и сега ще ходя до банката да видим какво ще измислим по въпроса :?
Аватар
stoev
Мнения: 885
Регистриран на: Чет Сеп 27, 2007 16:44
Риболов: с изкуствени примамки
Местоположение: Варна
дал Браво: 144 пъти
получил Браво: 127 пъти

Мнение от stoev »

Имам проблем с една покупка в еbay, който породи няколко въпроса.

На кратко: платих си джаджата на 08 Окт 2010. Към края на 45 дневния период още не я бях получил и питах продавача дали наистина я е пратил и кога да я очаквам. Отговори ми че е пратена и ми пусна линк към шипинг политиката му със сроковете за доставка. Разбрах, че до Турция доставката може да отнеме от 4 до 8 седмици :shock: Реших да не предприемам нищо и да изчакам 2-та месеца. Вече минаха 62 дена от както съм платил и още не съм получил пратката.

1. Мога ли по някакъв начин от ebay акаунта си да видя покупки с давност по-голяма от 60 дни?
2. Мога ли след 45/60-я ден да направя нещо с цел или да си получа джаждата или парите?

п.п. От акаунта си дори не намирам от къде мога да се свържа със селъра, та го намерих от фийдбека който ми е оставил и му написах лаконично: брейда още го няма! К'во ше прайм? :lol:
Бъдете здрави и наслука...
http://starividri.org
fori
Мнения: 3210
Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 13:24
дал Браво: 9 пъти
получил Браво: 35 пъти

Мнение от fori »

Stoev, взимаш си едана порция горещо шкембе и следваш съвета на Любо Пенев за съжаление. след изтичане на 40 или 45 дневния период (не си спомням точната цифра) връщането на парите е невъзможно, освен ако продавача не го направи доброволно.
Аватар
stoev
Мнения: 885
Регистриран на: Чет Сеп 27, 2007 16:44
Риболов: с изкуствени примамки
Местоположение: Варна
дал Браво: 144 пъти
получил Браво: 127 пъти

Мнение от stoev »

fori написа:... след изтичане на 40 или 45 дневния период (не си спомням точната цифра) връщането на парите е невъзможно, освен ако продавача не го направи доброволно.
45 дена след плащането е периода в който можеш да "отвориш" кейс.

Май пак ще си поръчам от него, но тоз път няма прошка - ще има resolution center. И ще му спретна много хубав фийдбек in advance. А уж е топ рейтед :evil: . Ще видим дали ще има развръзка.
Последно време се занимавах с три случая като си исках закупеното и нищо повече. В крайна сметка си получих парите обратно а при единия случай пристигна и закупеното след повече от 2 месеца чакане :roll:

Няма ли някакво "won/purchase" history в акаунта, където да се виждат неща закупени преди повече от 60 дена?
Бъдете здрави и наслука...
http://starividri.org
fori
Мнения: 3210
Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 13:24
дал Браво: 9 пъти
получил Браво: 35 пъти

Мнение от fori »

Така както гледам май няма, но аз си пазя всички мейли в пощата и не ми е проблем да търся сред тях, примерно.
В инерес на истината доста пратки се губят по вина на местните пощи, то хай рейтед селърите си ги пращат пратките, ама леличките в пощата...
Kentavar
Мнения: 4885
Регистриран на: Сря Яну 11, 2006 12:58
Риболов: Спининг предимно, муха, морски...плувка и фидер ама Pro...
Местоположение: Тялом – Destination unknown....Духом - Somewhere I Belong.
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 10 пъти

Мнение от Kentavar »

Шипингът от евтините ли е? От най-евтините? Ако е така, има шанс или да не го е пратил в което се съмнявам или ако минава през някой бивши съветски страни, некой да си го е сложил у джеП... А за теб остава .... Питай в пощенският си клон... дали не е дошло нещо и някой да е забравил да ти каже или да се е загубило известието... Тук така се случва...... :roll:
Цял живот в длан една, длан загребала вода от любимата река...Пролетта с цъфнали дървета, лятото с горещи ноти, есента е с мириса на вечността и зимата с носталгия пропита!

www.starividri.org

Prowler Elite 4.5 Angler

Спининг клуб "Абичи" - кандидат член, Forever majdramuniaci!
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”