морска гара?

Ееех морето ... Всеки обича на слънчице да се препича, а на ухо му аванс нежно да скрибуца ...
мартин,варна

морска гара?

Мнение от мартин,варна »

Здравеите колеги!!! :D
На 7.4.2005г. бях на морска гара .Времето беше сравнително хладно,но имаше доста хора поне 50-60 човека навсякали накацали с вьдици.Бях с о6те двама приятели.Застанахме на ЯХТ клуба, дьлбочината там е 11 м.За страв изпозвахме скарида.За 2 часа напражихме 2кг тримата. В обшти линии риболожат беше слаб.
Ште сам благодарен ако ми дадете прясно инфо :wink:
Наслука!
Аватар
harry
Мнения: 193
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 14:26
Местоположение: Варна

Мнение от harry »

Най-прясната информация е, че риболовът на попчета в момента е забранен. Предлагам ти да изчакаш още няколко седмици и да пробваш иларията :wink:
пях с Depeche
мартин,варна

Мнение от мартин,варна »

Забраната за попчетата до кога ште е?
Гост

Мнение от Гост »

ЗАБРАНАТА ЗА УЛОВ НА ПОПЧЕТА Е ЗА МРЕЖЕСТИ УРЕДИ,ТАКА ЧЕ ЛОВИ НА ВОЛЯ МАРТИНЧО... :lol:
Аватар
harry
Мнения: 193
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 14:26
Местоположение: Варна

Мнение от harry »

Anonymous написа:ЗАБРАНАТА ЗА УЛОВ НА ПОПЧЕТА Е ЗА МРЕЖЕСТИ УРЕДИ,ТАКА ЧЕ ЛОВИ НА ВОЛЯ МАРТИНЧО... :lol:
Не е вярно :!: Забраната е И за лов с въдица
пях с Depeche
мартин,варна

Мнение от мартин,варна »

:!: Хахахаха последно :?: Штот смятам петьк и сабота да ходя за попчета на морска гара :)
Гост

Мнение от Гост »

Колега виж Приложение №1 от Закона за рибарството и аквакултурите- имаго в сайта,ама се порови малко.Като не вярваш стой си в къщи. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
мартин,варна

Мнение от мартин,варна »

Да мерси 8) .Поне попчетата да се хваштат :P скоро няма да се хвашта по язовирите :cry:
Публикувай отговор

Обратно към “Морски риболов”