На живо двубоя ASSENAS - Paparaka

Общ форум за риболова и хората с люспа в мозъка.
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

На живо двубоя ASSENAS - Paparaka

Мнение от Бат Стан »

Уважаеми колеги,

малко преди пладне днес на язовир Гарваново започна двубоят между ASSENAS и Paparaka, който ще следим пряко във Фишинг мания. За първите 50 минути резултатът е 0:0, тъй като рибата не иска да кълве въпреки старанието на двамата състезатели.
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

1:0

Мнение от Бат Стан »

68-а минута: Assenas повежда 1:0, след като най-сетне хваща една бабушка. Папи все още е без риба.
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

Папи изравнява!

Мнение от Бат Стан »

Paparaka изравнява по риби 1:1, след като и той хваща една бабушка, която обаче е видимо по-тежка от тази на ASSENAS. Остават още един час до края на двубоя. ТЪРСЕЩА съобщи, че битката се води при изключително сурови условия - ветрове и пълно некълвино. Напред, юнаци!
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

папи вади втора риба

Мнение от Бат Стан »

Paparaka вади втора риба - малко костурче, и в момента води пред ASSENAS с костурчето и бабушката, която е някъде около 250 грама. ASSENAS е само с една малка бабушка. Остават около 20 минути до края на двубоя.
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Аватар
ZLAK
Мнения: 2586
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 11:42
Риболов: ..?...О , да !
Местоположение: Пловдив
дал Браво: 103 пъти
получил Браво: 137 пъти
Обратна връзка:

Re: Папи изравнява!

Мнение от ZLAK »

Бат Стан написа:Paparaka изравнява по риби 1:1, след като и той хваща една бабушка, която обаче е видимо по-тежка от тази на ASSENAS. Остават още един час до края на двубоя. ТЪРСЕЩА съобщи, че битката се води при изключително сурови условия - ветрове и пълно некълвино. Напред, юнаци!
:shock: Eбаси драмата :!:
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

папи печели

Мнение от Бат Стан »

Краен резултат от "Тъндър ин Гарваново": Папарака печели с три рибки в живарника срещу една рибка за Ассенас. Двубоят се е играл в отвратителни условия, при силен вятър и продължително некълвино (рибите били мармурлийки от Нова година и не ядяли, само пиели армея). Първите 100 минути са били без уловена риба, след което Асен прави сефтето с една бабушка. Папарака обаче изравнява не след дълго, като хваща и най-голямата риба за деня - бабушка към 250-300 грама. След това късметът вече е на страната на Папи, който изважда още едно малко костурче и една малка бабушка, което в крайна сметка му е достатъчно да спечели и крайната победа в предизвикателството. Ассенас обаче най-вероятно ще отправи покана за реванш.
Поздравявам и двамата за това, че предприеха този мач, и то точно на 2 януари, както и за първите риби, уловени за годината. Наслука на всички от "Бат Стан news agency".
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Аватар
Иво
Мнения: 908
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 12:50

Мнение от Иво »

Бравус и честито на победителя! :wink: :lol: Бат Станее , мноо добър репортаж... :wink: ...За много години на всички колеги!
Simplyfish
Мнения: 23
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 11:04
Местоположение: Пловдив

Мнение от Simplyfish »

Знаех си аз, че така ще стане.
:wink: Трябваше да съм там, но изпития алкохол по празниците си каза думата и ме удари тотално в бъбреците. :roll:
Бат Стан успя да предаде известен драматизъм с интересният репортаж, които прекрасно компенсира липсата на такъв в самият двубой.
Казвах аз, че риболовът на Гарваново ще е спекан, ама кой да ме слуша...В случая мисля, че един реванш ще е възможно най-нормалното продължение на историята.
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

хай

Мнение от Бат Стан »

Симпли, ама има една тънка подробност - много куцо кълване е било бе, душко. А я виж двубоят между Левака и мен: 6.400 кг общ улов. В Пловдивско няма ли някакъв по-резултате водоем, че сте ги пратили хората на Пичковци.
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Paparaka
Търговец
Мнения: 2153
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 10:28
Местоположение: Sofia-Plovdiv
Обратна връзка:

!!!!

Мнение от Paparaka »


Бай Георги Караджата спонсорира състезанието като отпусна бял червей и пинки за двамата състезатели



Привет на всички. Състезанието наистина беше кошмарно, но важното е, че с Асенас открихме сезона на турнирите.
Решихме да ловим от страни на стената, където се оказа, че просто няма риби.
Към мероприятието бе проявен голям интерес. На място пристигнаха Юрий Пейков, Малкия Митко, Жоро Костов, а по телефона периодично звъняха от София и Кюстендил. Естествено Бат Стан предаваше на живо срещата. :D :D
Риболовът бе на щека. Духаше зверски вятър, което определено бе пречка.
Първата риба извади Асенас(за гърба)!!!
След това аз извадих една доста едра бабушка, след нея костурче и накрая, за да е твърда победата още една бабушка.
Искам да отбележа, че въпреки равния бряг на пръв поглед се оказа, че Асен се падна на място, където дълбочината е с около метър по-малко от колкото при мен.
В крайна сметка Асенас призна загубата, като се разбрахме за реванш, като моето условия бе навсякъде освен на Арката.


Изображение


Изображение

Изображение
Последно промяна от Paparaka на Нед Яну 02, 2005 16:29, променено общо 1 път.
http://:)" onclick="window.open(this.href);return false;
От А до Я за спортния риболов у нас и в чужбина
-------------------------------------------------------
Да работят тези, които не могат да ловят риба
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

уелллл

Мнение от Бат Стан »

Браво Папараче, специални поздрави за победата. Аплодисменти и за Асен. Както се вижда от снимките, ветрец е подухвал, май. Нищо, следващия път ще бъдете на по-добро време. А що не искаш на Арката бе, човече, риба има достатъчно.
П.С. - ама голямата бабушка си я бива.
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Paparaka
Търговец
Мнения: 2153
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 10:28
Местоположение: Sofia-Plovdiv
Обратна връзка:

!!!!

Мнение от Paparaka »

Защото мразя да ловя риби на местя, където всичко опира до късмета. Имам предвид факта, че подхранването дава обратен ефект на Арката. Затова. :D :shock:
http://:)" onclick="window.open(this.href);return false;
От А до Я за спортния риболов у нас и в чужбина
-------------------------------------------------------
Да работят тези, които не могат да ловят риба
Аватар
ASSENAS
Мнения: 2558
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:27
Местоположение: София
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Опалаааааааааа...

Мнение от ASSENAS »

Ето ме и мен :cry:

Голямо откриване на годината направихме (особено аз) :lol: Хванах 0.0025 риба на изминат километър. :lol: :lol:

Гледам, че докато се прибера бабушката на Папарака доста е пораснала. Наддала е 3 пъти :lol: :lol: :lol:

Благодаря на всички, който ме подкрепиха и честито на Папи.

Реванш ще има, ама нAпролет :wink:
Мъдроста ме преследва по петите, но аз съм по-бърз.
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

хай

Мнение от Бат Стан »

Асене, вие с Левака двамцата си стягайте шайбата за другата неделя, че на Арката ви чакаме с г-н Божилов с наострени телескопи. На Папи шампионската бабушка верно ли е наддала три пъти? Еми рибари сме в крайна сметка, нормално е да има такъв вид растеж, още повече пищешият като си развинти и фантазията...
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Paparaka
Търговец
Мнения: 2153
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 10:28
Местоположение: Sofia-Plovdiv
Обратна връзка:

!!!

Мнение от Paparaka »

Моля, моля, аз не съм определял грамажа на бабушката, питайте кореспондентката от мястото на събитието Търсеща.
Между другото и благодаря за снимките :))))
http://:)" onclick="window.open(this.href);return false;
От А до Я за спортния риболов у нас и в чужбина
-------------------------------------------------------
Да работят тези, които не могат да ловят риба
Публикувай отговор

Обратно към “Рибарска среща”