Туистери

Който има въпроси за online магазина на Fishing Mania, търси препоръка или съвет за такъми, може да ги пусне тук. Отговорите идват!
Аватар
Jordan1970
Мнения: 102
Регистриран на: Съб Яну 31, 2009 14:49
Местоположение: Орландовци

Туистери

Мнение от Jordan1970 »

Туистери ,кога евентуално може да получите Shakespeare
Комплект туистери (големи) ?
Изображение
И да вмъкна в този пост още един въпрос.Кутия голяма за принадлежности ,кога може да имате в наличие? Голяма
- размер: 38 х 19 х 18 см.
- 3 панела /последно имаше 4 броя с дефект/
ПФК Левски
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4479 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Pike »

Тези туистери мисля, че вече не ги произвеждат, последно в склада на Шекспир гледах едни други нови модели, отбелязал съм си ги и ще ги кача при някое от следващите зареждания на магазина.

Кутиите със сигурност са ги спряли и в момента има остатъчно количество от малките. Има нови кутии на Шекспир, но не са като тези. В новият каталог на Микадо гледах едни кутии, които бяха почти същите като тези на Шекспир, но не знам дали ги имат в наличност, ще проверя при вносителите след празниците и ще ги добява и тях в списъка с продукти за качване.
Аватар
Jordan1970
Мнения: 102
Регистриран на: Съб Яну 31, 2009 14:49
Местоположение: Орландовци

Мнение от Jordan1970 »

pike написа:Тези туистери мисля, че вече не ги произвеждат, последно в склада на Шекспир гледах едни други нови модели, отбелязал съм си ги и ще ги кача при някое от следващите зареждания на магазина.

Кутиите със сигурност са ги спряли и в момента има остатъчно количество от малките. Има нови кутии на Шекспир, но не са като тези. В новият каталог на Микадо гледах едни кутии, които бяха почти същите като тези на Шекспир, но не знам дали ги имат в наличност, ще проверя при вносителите след празниците и ще ги добява и тях в списъка с продукти за качване.
Благодаря за информацията! :D
ПФК Левски
Публикувай отговор

Обратно към “Fishing Mania Shop”