Истина ли е Сашо Стола

Разправят, че не всичко било риболов.
Аватар
nissana
Мнения: 2503
Регистриран на: Пет Юли 28, 2006 15:04
Местоположение: Sofia
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 5 пъти

Истина ли е Сашо Стола

Мнение от nissana »

Е малко оувър ми доиде!Значи така,като му чета творенията,все имам чуството,че някои добре се забавлява на наш гръб.Не ви ли се струва,малко странен изказа му,все едно е нарочно?За момче на 15години да е толко неграмотен?На места определено преиграва.Може и да не са най-умните 15годишните,но чак така?
Остави само стъпки,вземи само спомени.....
Аватар
mipower
Мнения: 497
Регистриран на: Сря Сеп 05, 2007 22:32
Местоположение: Стокхолм,София
дал Браво: 6 пъти

Re: Истина ли е Сашо Стола

Мнение от mipower »

nissana написа:Е малко оувър ми доиде!Значи така,като му чета творенията,все имам чуството,че някои добре се забавлява на наш гръб.Не ви ли се струва,малко странен изказа му,все едно е нарочно?За момче на 15години да е толко неграмотен?На места определено преиграва.Може и да не са най-умните 15годишните,но чак така?
А ти мислиш ли,че е някой който наистина е толкова грамотен,че да играе толкова успешно обратното.Който и да е ,определено е колорит.Вальо,гледай си в пощата за лични,може и да е задръстена,поизчисти я,писал съм ти там
-Ти оптимист ли си?-Не,аз съм си обикновен човек...
http://www.vbox7.com/play:1b55e605
Аватар
nissana
Мнения: 2503
Регистриран на: Пет Юли 28, 2006 15:04
Местоположение: Sofia
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 5 пъти

Мнение от nissana »

И много плодовит-се ми се струва,че и сомаджийте няма да се отърват...
Остави само стъпки,вземи само спомени.....
Аватар
Pedro
Мнения: 1270
Регистриран на: Съб Мар 24, 2007 22:06
Местоположение: Ruse
получил Браво: 1 път

Мнение от Pedro »

Нарочно изчаках - и дочаках някой да се усъмни.
Ами не е истина и мисля, че много хора се вързаха.Неграмотен тинейджър не може да пиша на езика "бъзик", който се ползва чат-пат във форума..той си е специфичен..а стола го папагалства...явно го знае.
Fred Flinstoun..къде е Барни Ръбъл ..питам аз...
Аватар
nissana
Мнения: 2503
Регистриран на: Пет Юли 28, 2006 15:04
Местоположение: Sofia
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 5 пъти

Мнение от nissana »

Барни нема тази фантазия,по-изкусен играч ни трябва.Корса-неее,тои пък щеше да го направи далече по-колоритно.Идеи?
Остави само стъпки,вземи само спомени.....
Аватар
hypperion
Мнения: 845
Регистриран на: Пон Окт 15, 2007 22:38
Риболов: 95% на щека
Местоположение: София/НЗ
дал Браво: 111 пъти
получил Браво: 4 пъти

Мнение от hypperion »

Мен директно си ме издразни още от първия си пост бат санди (или тема беше?!), та взех кардиналното решение да ода да си пия ракията у приятели, продължавайки с честитките за Новата 2010, отколкот да дерзая това братле за мезе ли ни взима или действително има такива хора..

P.S.: 15 годишен и толкова да пие..хмм..или па да каже кво толкова пуши
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Мунчо »

Защо се чудите, че момче на 15 години може да е неграмотно? Нека не звучи грубо, но огромната част от младите хора са такива. Аз лично по цял ден се срещам с чудовищно неграмотни хора, дори и на по 30 години. Уви, новите реалности не прощават...
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Аватар
nissana
Мнения: 2503
Регистриран на: Пет Юли 28, 2006 15:04
Местоположение: Sofia
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 5 пъти

Мнение от nissana »

Ице,гледаи под думите-не ,по-скоро е нагласено да изглежда така,да изглежда неграмотно.Има нещо друго тука,изказа не е на неграмотен,поне не на толко.
Остави само стъпки,вземи само спомени.....
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Мунчо »

Това е ясно и осезаемо. Aз не давам категорично мнение, тъй като вероятността да сте прави е значителна, но все пак ми се иска да е самороден талант... :lol:
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
kibik
Мнения: 245
Регистриран на: Пет Яну 23, 2009 0:43
Местоположение: Spain

Мнение от kibik »

В цялата работа има нещо гнило,за първи път като прочетох темите му които е създал за нула време наплюх екрана от смях :lol:
Това наистина ще да е шедьовар :lol:
п.с. пък ако наистина е 15 годишен нека се развива,но не по тоя начин :idea:
Аватар
Петър Милков
Мнения: 596
Регистриран на: Пет Апр 14, 2006 18:46
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти

Мнение от Петър Милков »

Предлагам до Сретение Господне , което се пада на 02 идния месец да се ограничи достъпа на лицата с никове близки до името Сашо Стола :wink: :D
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Мунчо »

Дано не е фикция! Аз лично ще се помоля преди лягане да е реалност, пък дори и в настоящия си вид! :lol: :lol: :lol:
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Аватар
POPOV
Мнения: 1143
Регистриран на: Съб Мар 04, 2006 22:35
Местоположение: Dundee, UK
дал Браво: 17 пъти
получил Браво: 3 пъти

Мнение от POPOV »

Мунчо написа:Защо се чудите, че момче на 15 години може да е неграмотно? Нека не звучи грубо, но огромната част от младите хора са такива. Аз лично по цял ден се срещам с чудовищно неграмотни хора, дори и на по 30 години. Уви, новите реалности не прощават...
Ице, напълно съм съгласен. А, народе като ви се струва толкова съмнително неграмотен, да не ползвам по-силни думи които прозират, вземете се поразходете покрай някое училище и дори да не искате доста ще се изумите на "съвременните между-тинейджерски разговори" дочути случайно :!: Та после едва ли ще ви глождат подобни съмнения дали совите са това което са :wink: Или дали на 15 е възможен такъв "талант" :lol:
Абе все пак ми иде да го черпя за лафа с болонезата за прием в Стари Видри :lol: Тъй че народе дайте да го вземаме у клуба, че тоя напрво е готов :lol: :lol: :lol: Рибата сама ще искача от водата и без въдица направо само като се появи :lol: :lol: :lol:
venci72
Мнения: 1999
Регистриран на: Вто Ное 06, 2007 19:06
Риболов: на леб...

Мнение от venci72 »

:lol: от форомо е некой артис и се прай на улав 100%
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”