За распери с мухарка

Това е мястото за среща на колегите с мухарките.
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Мунчо »

Divanik написа:Aбе,то и в Свищовско има хубави места по Дунав,но няма мухари :(

Браво, Роска!!!
Има едни английски мухи epoxy-...
Toва говори, че ще са със "заливка"... :wink:
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Аватар
Майстор Саки
Мнения: 4277
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:27
Риболов: heavy spinning
Местоположение: на р. Дунав около Свищов
дал Браво: 26 пъти
получил Браво: 10 пъти

Мнение от Майстор Саки »

Опа, тая тема съм я забравил. Определено съм "за" размененото гостуване. :)

Make Love & Ribolov!

I Fish, Because The Voices In My Head Tell Me To...
Аватар
Любака
Мнения: 1337
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 19:14
Риболов: Ултралек Спининг Мухарски Риболов Щука Сом Костурови Шаран
Местоположение: Wisconsin Dells
дал Браво: 15 пъти
получил Браво: 56 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Любака »

Рууу-сенциите да живееееееееят - дааа живееееееееят и да пеееееееят :lol: Баси ква школа се заформила в моя милий град крайречен... Роска цар си! Сега ще ме накараш понеже моите ръчички са заврени там къде не огрява да ида да си купя стримери по снимка и да ги пробвам по нашия край - тука распер няма ама има идни други игри дето само жа ва замоля така тихичко на никого да не казвати... Кръстьо Лафазанов по хубаво го казваше от мене тоя лаф както и да е - радвам ви се усмихнал съм се ушо до ушо гледам шаманския и роската и бисер как ги дърпате и ми става едно носталгично да застана на някоя баржа и да си мятам серкмето па то да сребрее от косати и облез и да стои дънното прътле и да се сгъне от някоя бяла рибка... ееееееееееех па после да ми звъннат че е готова вечерята и да се кача на колелото запъхтян до къщи и да тръшна кофата тържествено сред ахо иху... ай детски години маааааааааааааааааааааму

Поздравления пичове дърпайте ги и това е! а за челядта вече випоздравих поотделно така че стягайте се и нас това ни чака... дано е по скоро ...
Наслука и Наздраве! Правете това което обичате, че живота си тече!
Cash Back!(Amazon,eBay,BassProShops,Cabela's,ORVIS) | Twitter | YouTube "ЛюбакаВидео" | Facebook
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

хай

Мнение от Бат Стан »

Росене, само да ти кажа, че си впечатлил една голяма група колеги мухари от Франция, които ги пратих да разгледат снимките ти в тази тема. Останаха потресени от факта, че български мухоловец е способен да лови АСП така се казва на френски распера. Те завалиите си имали асп в реката, ама и през ум не им минавало, че мое да се лови на муха. Сега се упражняват, ще пратят снимки да ги видим те кви аспета хващат.
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Аватар
Росен
Мнения: 3461
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 8:43
Риболов: Мухарски риболов
Местоположение: Русе
дал Браво: 60 пъти
получил Браво: 250 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Росен »

Любака написа:...и ми става едно носталгично ...
Айде, бе човек, откога те чакаме!
Бат Стан написа:Росене, само да ти кажа, че си впечатлил една голяма група колеги мухари от Франция, които ги пратих да разгледат снимките ти в тази тема. Останаха потресени от факта, че български мухоловец е способен да лови АСП така се казва на френски распера. Те завалиите си имали асп в реката, ама и през ум не им минавало, че мое да се лови на муха. Сега се упражняват, ще пратят снимки да ги видим те кви аспета хващат.
И аз съм впечатлен, че те са впечатлени! Нека и ние да дадем нещо в мухарския риболов, не само да вземаме! :)

Поздрави!
Аватар
Левака
Мнения: 5158
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 12:13
Местоположение: София
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 5 пъти

Мнение от Левака »

Евала Росене!! Научи ги хората :wink:
Убий глупака с мълчание.

http://sladkarnica-jasi.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “Мухарски риболов”