Столове Корум

Арена за дискусии на теми касаещи допълнителната екипировка за един риболовен излет или какво друго ни е необходимо освен риболовните такъми.
Аватар
Kapakyga
Мнения: 22
Регистриран на: Пон Юни 21, 2010 19:23

Столове Корум

Мнение от Kapakyga »

Здравейте колеги. Търся информация първа ръка за тези столове. Ако Има, Знае , или е Ползвал моля споделете искренното си мнение. Благодаря предварително.
Изображение
И
Изображение
Моля извинвте ме за лошият правопис.
Аватар
toko
Мнения: 3277
Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:41
Местоположение: София (иначе от Казанлък)
получил Браво: 3 пъти

Мнение от toko »

20 and counting.
...Ferguson is a fucking warrior. Fucking warriors don’t especially care if you like them or not. They care about winning...
Аватар
Kapakyga
Мнения: 22
Регистриран на: Пон Юни 21, 2010 19:23

Мнение от Kapakyga »

Предполагам става въпрос за форумната. Благодаря за забележката. Наистина не пробвах първо с нея, но така или иначе не успях да намеря нищо по темата. Може би тази, която се има в предвид е изтрита или просто аз не го правя както трябва.
Моля извинвте ме за лошият правопис.
Д-р Дулитъл
Мнения: 2055
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:34
Риболов: мързелив
Местоположение: Мизия
дал Браво: 312 пъти
получил Браво: 174 пъти

Мнение от Д-р Дулитъл »

Имам стол Корун Делукс.Ползвам го ВСЕКИ път като отида за риба,а го правя много често.Тежа 106 кг и съм висок 187 см. и се чувствам перфектно на стола,като самия той досега не е мръднал.Има си в комплекта странична масичка.На моя съм купил допълнително два престънски държачи за щека на които слагам болото или мача,щото ловя най-често на река.Купих го за 200 лв от колега от форума,като той го беше ползвал точна два пъти и не съжалявам абсолютно никак,стола оправда всеки лев даден за него.
За съжаление във Filstar е близо 300 кинта.
Аватар
toko
Мнения: 3277
Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:41
Местоположение: София (иначе от Казанлък)
получил Браво: 3 пъти

Мнение от toko »

Kapakyga написа:Предполагам става въпрос за форумната. Благодаря за забележката. Наистина не пробвах първо с нея, но така или иначе не успях да намеря нищо по темата. Може би тази, която се има в предвид е изтрита или просто аз не го правя както трябва.
Ако цъкнеш на текста ще видиш че води към тема, където е писано от държатели на такива столчета :)
20 and counting.
...Ferguson is a fucking warrior. Fucking warriors don’t especially care if you like them or not. They care about winning...
Аватар
Kapakyga
Мнения: 22
Регистриран на: Пон Юни 21, 2010 19:23

Мнение от Kapakyga »

Много благодаря на всички. Инфото е доста полезно, защото отговаря и на другия ми вапрос а иммено дали е походяща за мачов риболов. Относно линка чак като каза го забелязах.Срамът е страшен. По принцип внимавам преди да отговоря и такива работи не трява уж да ми обягват.
Моля извинвте ме за лошият правопис.
Публикувай отговор

Обратно към “Бивак”