Въпрос?

Общ форум за риболова и хората с люспа в мозъка.
nov_manqk
Мнения: 1
Регистриран на: Вто Юли 13, 2010 21:11

Въпрос?

Мнение от nov_manqk »

Чух, че има нов риболовен магазин в София близо до автогара Овча купел. Някой да е ходил там? Някакви отзиви?
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Мнение от babydoctor »

Аз работя тук, не съм видял такова нещо. :roll: Утре ще проверя, че днес съм в друга посока.
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Мнение от Павел Иванов »

Вчера докат карах по "Каблешков" мернах един отдесно преди БТКто в посока "Борис" , да не иде реч за този ? То там май Бъкстон си се води :wink:

пп - случайно туй да е уека рекламка на упоменатият магазин ? Тва относно мнения и регистрация де ...
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Мнение от babydoctor »

Павел Иванов написа:пп - случайно туй да е уека рекламка на упоменатият магазин ? Тва относно мнения и регистрация де ...
Хм. Че кой ще се заинтересува от квартално магазинче, освен за стръв, евентуално. :roll: Аз днес поогледах, ама от тази страна на Борис няма таквоз.
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
Markony
Мнения: 2008
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 15:54
Местоположение: с. Гурмазово
дал Браво: 198 пъти
получил Браво: 32 пъти

Мнение от Markony »

Павел Иванов написа:пп - случайно туй да е уека рекламка на упоменатият магазин ? Тва относно мнения и регистрация де ...
Че въпросния мЪгъзин си имаше рекламен банер тука :wink:
NOMINATIONS BUG ...
http://www.kenga-bg.info
levski953
Мнения: 44
Регистриран на: Нед Сеп 20, 2009 1:00

Мнение от levski953 »

Павел Иванов написа:Вчера докат карах по "Каблешков" мернах един отдесно преди БТКто в посока "Борис" , да не иде реч за този ? То там май Бъкстон си се води :wink:
Намира се до офиса на M-Tel,много хубав магазин,коректни продавачи и добри стоки.Аз почти само от там купувам стръв,захранки,такъми и т.н. :wink:
Публикувай отговор

Обратно към “Рибарска среща”