PR: Риболовен център Приз - ЛИКВИДАЦИЯ!!!

Общ форум за риболова и хората с люспа в мозъка.
ato
Мнения: 332
Регистриран на: Съб Яну 31, 2009 0:20
Местоположение: Русе

Мнение от ato »

да това с онлайн ще е много добре , нов магазин следователно конкурентни цени следователно повече продажби
с онлайн магазина и ние които не сме от София ще може да пазаруваме
успех и много продажби
Луд умора нема, яко обикаляне по реката му е майката
Аватар
pileto
Търговец
Мнения: 89
Регистриран на: Пет Юни 23, 2006 16:14

Мнение от pileto »

Ами колега, те новите магазини се зареждат от старите вносители, така че нещо страшно изненадващо няма как да видиш! :D
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Мнение от babydoctor »

pileto написа:така че нещо страшно изненадващо няма как да видиш! :D
Ми то в нашия спорт революциите не са толкова често явление - от плувките "Кралусо" преди доста години не мога да се сетя за нищо кой знае колко изненадващо - нито в плувкарството, нито в спининга... :roll:
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Topov
Мнения: 178
Регистриран на: Съб Ное 07, 2009 13:06
Местоположение: Златоград
Обратна връзка:

Мнение от Topov »

изглежда много интересно ще се опитам да го посетя по скоро (имам нужда от това онова :lol: )
Бързо захладня навънка,
но за нас туй не е спънка!
Студ и мраз не не възпира
тичаме към язовира...

http://www.respectfishing.com/" onclick="window.open(this.href);return false; - Риболовни захранки РЕСПЕКТ
Опита прави майстора!
Аватар
6ef4eto
Мнения: 73
Регистриран на: Чет Юни 28, 2007 14:25

Мнение от 6ef4eto »

Knoxville написа:изглежда много интересно ще се опитам да го посетя по скоро (имам нужда от това онова :lol: )
Посети го колега магазина е добре зареден има за всеки по нещо. Пожелавам на собствениците успех в начинанието.
Topov
Мнения: 178
Регистриран на: Съб Ное 07, 2009 13:06
Местоположение: Златоград
Обратна връзка:

Мнение от Topov »

мноого успех и от мен :)
Бързо захладня навънка,
но за нас туй не е спънка!
Студ и мраз не не възпира
тичаме към язовира...

http://www.respectfishing.com/" onclick="window.open(this.href);return false; - Риболовни захранки РЕСПЕКТ
Опита прави майстора!
Pol™
Мнения: 615
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 9:24
Риболов: шаранжийски - МИНИМУМ
Местоположение: шоплука
Обратна връзка:

Мнение от Pol™ »

babydoctor написа:
pileto написа:така че нещо страшно изненадващо няма как да видиш! :D
Ми то в нашия спорт революциите не са толкова често явление - от плувките "Кралусо" преди доста години не мога да се сетя за нищо кой знае колко изненадващо - нито в плувкарството, нито в спининга... :roll:
За съжаление тук можем с яд да добавим и прашутчетата - мисля, че са доста нново изобретение
Всичко друго, но не и лицемер.
Може да ме настроите, но не и да свирите на мен!
muharcheto
Мнения: 1
Регистриран на: Чет Дек 16, 2010 17:06

Мнение от muharcheto »

nissana написа:Мога ли да си кажа мнението?Ако да,пишете ми да ви кажа 2-3неща,а може и повече.Говоря като потребител,2 пъти влязъл и излязъл.
Колега мислех,че само аз съм така,но сега се успокоих :D
И мен ме посрещнаха едни мацки които не правят разлика м/у вирбел,ваглер,воблер,...вагин...,но предполагат,че не е нещо за ядене!!!
Между другото отидох в един също нов магазин с/у бившия завод 6ти септември в Кр.Поляна и останах много доволен.Момчетата там са много в час,имат много неща,цените са нормални,само дето ми е малко далече!!!
А иначе МНОГО УСПЕХ!!!
Човек и добре да живее,
рано или късно се жени!!!
Привет и НАСЛУКА!!!
Аватар
Андрей Д
Мнения: 171
Регистриран на: Пон Юни 11, 2007 16:17

Мнение от Андрей Д »

На мен ми харесаха въдиците и макарите - има доста голям избор и на добри цени. Ако има намаления за празниците ще отида отново. Пожелавам Ви успех.
България над всичко.
Пази природата.
Аватар
Romanista
Мнения: 90
Регистриран на: Вто Апр 07, 2009 15:20
Местоположение: Петър Чапанов,Пловдив

Мнение от Romanista »

Не съм посещавал магазина, но от снимките, които виджам мога само да Ви поздравя за добре подредения и зареден магазин, който сте направили. Усепх!
Аватар
Чичо Веско
Вносител
Мнения: 1302
Регистриран на: Чет Яну 06, 2005 14:39
Местоположение: Пловдив
дал Браво: 1 път
получил Браво: 8 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Чичо Веско »

nissana написа: ...Силно са застъпени низкия ценови клас със съответното качество, но всичко е като навсякъде...
А всъщност прави впечатление, че доста (да не кажа почти всички) риболовни марки са включени в рекламното каре:
РЦ Приз написа: [Изображение
:idea: А ако имаше и още една, щяха да са подредени и съвсем симетрично :wink: тъй като последните три някак си стоят незавършено... :roll:
colmic.bg

Like Colmic.bg

И утре е ден...но друг!
Аватар
6ef4eto
Мнения: 73
Регистриран на: Чет Юни 28, 2007 14:25

Мнение от 6ef4eto »

muharcheto написа:
nissana написа:Мога ли да си кажа мнението?Ако да,пишете ми да ви кажа 2-3неща,а може и повече.Говоря като потребител,2 пъти влязъл и излязъл.
Колега мислех,че само аз съм така,но сега се успокоих :D
И мен ме посрещнаха едни мацки които не правят разлика м/у вирбел,ваглер,воблер,...вагин...,но предполагат,че не е нещо за ядене!!!
Между другото отидох в един също нов магазин с/у бившия завод 6ти септември в Кр.Поляна и останах много доволен.Момчетата там са много в час,имат много неща,цените са нормални,само дето ми е малко далече!!!
А иначе МНОГО УСПЕХ!!!
Колега нищо лично към теб ама това че те посрещат момичета в магазина мисле че не е вярно до колкото знам Сашо Джимока работи там и той е доста компетентен. Не е тук мястото да правиш реклама на други магазини ако те искат такава могат да си пуснат.

Успешна нова година на РЦ ПРИЗ.
Аватар
nikozia
Мнения: 79
Регистриран на: Чет Яну 06, 2011 15:30
Местоположение: София, България

Мнение от nikozia »

И аз посетих магазина, преди седмица. Останах доволен, от това което видях като набор, имаше блесни моски(за които ходеш на ма.ната си преди, а сега са ми под носа) :D , тубоси карп рпо.
пп. Успех с магазина
:wink:
Аватар
Мариан Лозев
Мнения: 492
Регистриран на: Чет Сеп 23, 2010 23:03
Местоположение: София Св. Троица. Мариан Лозев
Обратна връзка:

Мнение от Мариан Лозев »

....добър магазин, да вметна че съм ходил няколко пъти и мацки в персонала нямаше, но компетентни колеги ме обслужваха.
И другито е че ме питаха за инфо, което ще е от полза за други клиенти. :wink:

ПП: ако ме обслужват мацки по често ще ходя... :oops: бъзика на страна магазина ми харесва, а това за мацките е рядкост-хем жени, хем да ни влизат в положението на колеги и консултанти :wink:
Приятно ми е, Мариан Лозев.0885 255 233
http://uslugi.rent.bg/zabavlenie-zavede ... enec-3662/
Български специализиран форум, за Фидер http://feederteam.bulgarianforum.net/forum.htm
РЦ Приз
Мнения: 18
Регистриран на: Пон Сеп 20, 2010 15:43
Местоположение: София

Re: PR: Нов Риболовен Център в София

Мнение от РЦ Приз »

Колеги да кажа как ще работим по Великден.
22.04.2011г.от 6.30 до 16.30ч.
23.04.2011г.,24.04.2011.,25.04.2011г.,почивни :fish2:
Риболовен център "Приз"
Заключено

Обратно към “Рибарска среща”