Нови модератори-предложения към Пайк.

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
lubobg
Мнения: 535
Регистриран на: Вто Ное 18, 2008 17:15
Местоположение: Плевен
получил Браво: 47 пъти

Re: Нови модератори-предложения към Пайк.

Мнение от lubobg »

Ето и едно безпристрастно мнение.

Повечето се познавате и не виждам как някой ще прилага правилата и ще наложи бан на някой който познава.

Въпреки че администратора говори в множествено число, всъщност точно за двама става въпрос които ползват форума за реклама и ако някай пита нещо, умишлено се насочва към точно определена фирма. Едно и да искаш да помогнеш на някой ,съвсем друго да имаш пряк финансов интерес.
Еди коя си фирма и така..... Само че в съседна Румъния ,където се карат нови коли и нови лодки,изглежда не мислят така.
Даже имаше предложение от другарчетата му да бъдел Модератор.......
Има и още трима -четирима ,които ползват форума вместо скайп.
Вижте на какво е заприличал форума. 50 теми само спам.
Много хора не пишат , а има какво да кажат.
В този си вид едва ли е полезен на такитва като мен които искат да научат нещо.
Този под форум минава по пътя на другите. Предупреждения да виновните и нови моделатори.
Модератора или двама ако са трябва де са готови да изгонят всеки.
Моето мнение е модератор от друг под форум.
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Нови модератори-предложения към Пайк.

Мнение от Emo-83 »

lubobg написа:Ето и едно безпристрастно мнение.

Повечето се познавате и не виждам как някой ще прилага правилата и ще наложи бан на някой който познава.

Въпреки че администратора говори в множествено число, всъщност точно за двама става въпрос които ползват форума за реклама и ако някай пита нещо, умишлено се насочва към точно определена фирма. Едно и да искаш да помогнеш на някой ,съвсем друго да имаш пряк финансов интерес.
Еди коя си фирма и така..... Само че в съседна Румъния ,където се карат нови коли и нови лодки,изглежда не мислят така.
Даже имаше предложение от другарчетата му да бъдел Модератор.......
Има и още трима -четирима ,които ползват форума вместо скайп.
Вижте на какво е заприличал форума. 50 теми само спам.
Много хора не пишат , а има какво да кажат.
В този си вид едва ли е полезен на такитва като мен които искат да научат нещо.
Този под форум минава по пътя на другите. Предупреждения да виновните и нови моделатори.
Модератора или двама ако са трябва де са готови да изгонят всеки.
Моето мнение е модератор от друг под форум.
Въобще не смятам,че си прав.Трябва да посочиш тези,които имат пряк винансов интерес.Мисля,че си слабо запознат със това кой с какво се занимава.В случая аз продавам червеи на цялата страна.Някъде да прочете за това :!: :?: Макс внася лодките Линдер.Той си има лични взаимоотношения с Пайк(плаща си за реклама).Калин не зная как точно си продаваше кльонковете,но хората ги харесваха и не съм имал против....явно собственика също.
Ако аз бях модератор,ще сложа БАН и на най-големия ми приятел.Тук въпроса е принципен.Няма място за игри на Чики-Рики.Сомския форум в На риба се скапа точно заради това.Никаква принципност и избирателна способност при модериране(некомпетентни модератори,нямащи понятие от кльонк и тролинг с лични пристрастия).
50-те теми спам са главно от нови хора задаващи едни и същи въпроси.Те не си правят труда да прочетът дали има подобна тема и нещо описано в нея.Само пущат,задоволявайки личния си интерес.
Кои са тези хора,които имат много да кажат,а не пишат!?
Модератор от друг форум е неподходящ,защото не свързан по никакъв начин с конкретиката на дисциплината.Това е все едно аз да съм модератор при мухарите и да се явявам за съдия без да имам понятие от това що е шнур.
Извинявай,ако съм те засегнал с поста си,но това което предлагаш означава само едно.......Тотал щета.
Основната роля на модератора е навреме да се намесва,потушавайки всички конфликтни точки и постове на време.Когато се излиза извън контекста на дадена тема,да предупреждава изтривайки едно или три ненужни мнения.Именно за това е създадена темата "Искам нещо да Ви кажа".Не е нужно да дадеш Бан на колега пишеш по-остро.Но можеш да му дадеш жълт картон или предупреждение.Тук има малко по конфликтни хора със знания.Ако ги изтриеш директно,форума ще загуби своя аромат.Да си модератор е тънка работа.Авторитет ще имаш без биткаджийските ти успехи в живота.Тук се изисква тактичност и принципност.Това не означава форума да заприлича на учебник по риболов на сом.Свободата Санчо е на върха на копието.От нея както има нужда,така не трябва да се прекалява.Именно за това,трябват интелигентни хора,а не такива с най-много уловени сомове.В един кошер има мед,защото има ред.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Шморхи
Мнения: 1273
Регистриран на: Сря Сеп 30, 2009 20:58
Риболов: морски
Местоположение: Бургас
получил Браво: 2 пъти

Re: Нови модератори-предложения към Пайк.

Мнение от Шморхи »

В интерес на истината, намирам доста истина и в двете мнения.
Аз лично, не пишех, после пишех и сега пак не пиша тук. Ограничавам се да пиша само за лодките, понеже сом така и не съм виждал на живо, освен когато видях твоите на Жребчево миналата година, а те бяха бебета. :) Но и с това писане приключих и се задоволям да чета, когато въобще има нещо за четене и да си ровя настрани по моята си страст и краста. 8)
Все пак, вие, сомаджийте си имате едно ваше си, затворено общество и в един момент волно или не, човек настъпва някого за нещо и нещата стават неприятни. Аз го изпитах един път, а наскоро видях как шегувайки се помежду си, един човек "отнесе шамарите".
Става дума за някаква електричка за Кроки, той се "ядоса" че била продадена, друг се възмути в синхрон с него, трети отнесе половината зъби на втория виртуално защото се меси без да знае и...бе неприятно ми стана.
В интерес на истината и аз се замислих дали Кроки се шегува или не, но вече "опитал", реших само да гледам острани и съм постъпил правилно.
Та мисълта ми е, че от една страна трябва да си изберете някой от вашето общество - той ще е запознат с лова на тази риба, методи, начини, характери на хората... От друга страна, този ваш, ще е "баш" ваш и няма да иска да порицае някой при грешка или прекаляване...
И аз си мисля, че това с лодките не трябваше да се пуска в този подраздел. Явно доста хора, както и аз, проявиха интерес, но има проблем с интеграцията(доколкото такава е нужна).
Не съм сигурен, че изразих правилно всичко, което мисля.
Ако има нужда и интерес, ще пояснявам. :)
Въобще няма да е лесно!
zlatnia56
Мнения: 203
Регистриран на: Съб Фев 16, 2008 15:00
Местоположение: plovdiv

Re: Нови модератори-предложения към Пайк.

Мнение от zlatnia56 »

lubobg написа:Ето и едно безпристрастно мнение.

Повечето се познавате и не виждам как някой ще прилага правилата и ще наложи бан на някой който познава.

Въпреки че администратора говори в множествено число, всъщност точно за двама става въпрос които ползват форума за реклама и ако някай пита нещо, умишлено се насочва към точно определена фирма. Едно и да искаш да помогнеш на някой ,съвсем друго да имаш пряк финансов интерес.
Еди коя си фирма и така..... Само че в съседна Румъния ,където се карат нови коли и нови лодки,изглежда не мислят така.
Даже имаше предложение от другарчетата му да бъдел Модератор.......
Има и още трима -четирима ,които ползват форума вместо скайп.
Вижте на какво е заприличал форума. 50 теми само спам.
Много хора не пишат , а има какво да кажат.
В този си вид едва ли е полезен на такитва като мен които искат да научат нещо.
Този под форум минава по пътя на другите. Предупреждения да виновните и нови моделатори.
Модератора или двама ако са трябва де са готови да изгонят всеки.
Моето мнение е модератор от друг под форум.
Напълно правдиво мнение което подкрепям. Предлагам двамата Павки, от Русе и София. Точни, толерантни, разбиращи от риболов и такъми .Който не вярва да им прочете ПИСАНИЯТА.
Ние сме такива, каквито се измислим.http://picbg.net/u/19975/19221/522398.jpg" target="window.open(this.href);return false;
Аватар
VDP
Мнения: 517
Регистриран на: Пет Дек 05, 2008 12:01
Местоположение: София
дал Браво: 694 пъти
получил Браво: 15 пъти

Re: Нови модератори-предложения към Пайк.

Мнение от VDP »

zlatnia56 написа:
lubobg написа:Ето и едно безпристрастно мнение.
Повечето се познавате и не виждам как някой ще прилага правилата и ще наложи бан на някой който познава.
Модератора или двама ако са трябва де са готови да изгонят всеки.
Моето мнение е модератор от друг под форум.
Напълно правдиво мнение което подкрепям. Предлагам двамата Павки, от Русе и София. Точни, толерантни, разбиращи от риболов и такъми .Който не вярва да им прочете ПИСАНИЯТА.
Ето и още едно безпристрастно мнение. Абсолютно не съм съгласен с вас колеги, макар и спинингист, това е другия под форум който чета от край до край (просто за мен има много какво да се научи тук, както за риболова, така и за уважението между големи хора доказали себе си)! Тези хора са уникални в риболова който практикуват и уважаващи се един друг благодарение на това което са постигнали! Не виждам как един външен модератор би им спечелил уважението и доверието, за да се съгласят с него! Един Троли (и не само той, споменавам го само като по прям в изказванията си, дори и спрямо хора който уважава) ще го изяде с парцалите на 3-тия ден, а с постоянно моделиране и БАН, ще доведе до естествено умиране на под форума от това че няма да има кой да пише в него! Ако това е целта, по добре директно да се затвори!
Така както виждам, те самите стигнаха до консенсус за модератор и нека уважим тяхното мнение, ако искаме да има под форум "риболов на сом"!
Спининг клуб "Софийско кап0чино"
Аватар
nikaro
Мнения: 418
Регистриран на: Чет Юни 11, 2009 22:02
Местоположение: Балчик
получил Браво: 1 път

Re: Нови модератори-предложения към Пайк.

Мнение от nikaro »

zlatnia56 написа:
lubobg написа:Ето и едно безпристрастно мнение.

Повечето се познавате и не виждам как някой ще прилага правилата и ще наложи бан на някой който познава.

Въпреки че администратора говори в множествено число, всъщност точно за двама става въпрос които ползват форума за реклама и ако някай пита нещо, умишлено се насочва към точно определена фирма. Едно и да искаш да помогнеш на някой ,съвсем друго да имаш пряк финансов интерес.
Еди коя си фирма и така..... Само че в съседна Румъния ,където се карат нови коли и нови лодки,изглежда не мислят така.
Даже имаше предложение от другарчетата му да бъдел Модератор.......
Има и още трима -четирима ,които ползват форума вместо скайп.
Вижте на какво е заприличал форума. 50 теми само спам.
Много хора не пишат , а има какво да кажат.
В този си вид едва ли е полезен на такитва като мен които искат да научат нещо.
Този под форум минава по пътя на другите. Предупреждения да виновните и нови моделатори.
Модератора или двама ако са трябва де са готови да изгонят всеки.
Моето мнение е модератор от друг под форум.
Напълно правдиво мнение което подкрепям. Предлагам двамата Павки, от Русе и София. Точни, толерантни, разбиращи от риболов и такъми .Който не вярва да им прочете ПИСАНИЯТА.

Първо:Вас и двамата на ви познавам,не съм чувал за вас и не съм ви виждал да напишете нито един пост в тоя форум :roll: Интересно ми е как така изведнъж решихте,че именно вие трябва да решавате как трабва да стават нещата тук :?:
И второ:"Двамата Павки" също не ги познавам и няма да им чета ПИСАНИЯТА,по простата причина,че не ме интересуват :!: Интересува ме сомския форум,затова влизам,чета и пиша тук.Как и какво ще модерират хора нямащи нищо общо със сомският риболов и хората,които го практикуват :roll: :?: :?: :?:


пс:Виждам,че колегата VDP ме е изпреварил пишейки в общи линии точно,това което исках да кажа........но с по-мек тон :wink: :)
"Никой не умира девствен-животът на всеки го слага"
Аватар
franko
Мнения: 3455
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:37
Риболов: сооооооом
Местоположение: пловдив
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Re: Нови модератори-предложения към Пайк.

Мнение от franko »

Ти искаш ли да си шеф бре.Само кажи и ти издигам кандидатурата .
Да знаеш,че си е ангажимент :wink: .Трябва да си по,по... -най .
Емо, два пъти ти звъня :twisted: .Ебаси телефона.
Имам на ум и още един модератор-Сашо(long2dogs).Почти сме готови :wink: .
Мода тук,трябва да разбира от сом.
Шморхи,ти си мод за "риболов от лодка",братле. Мисля,че ще се справиш.
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Нови модератори-предложения към Пайк.

Мнение от Emo-83 »

Шморхи написа: Все пак, вие, сомаджийте си имате едно ваше си, затворено общество и в един момент волно или не, човек настъпва някого за нещо и нещата стават неприятни. Аз го изпитах един път, а наскоро видях как шегувайки се помежду си, един човек "отнесе шамарите".
Става дума за някаква електричка за Кроки, той се "ядоса" че била продадена, друг се възмути в синхрон с него, трети отнесе половината зъби на втория виртуално защото се меси без да знае и...бе неприятно ми стана.
В интерес на истината и аз се замислих дали Кроки се шегува или не, но вече "опитал", реших само да гледам острани и съм постъпил правилно.
Та мисълта ми е, че от една страна трябва да си изберете някой от вашето общество - той ще е запознат с лова на тази риба, методи, начини, характери на хората... От друга страна, този ваш, ще е "баш" ваш и няма да иска да порицае някой при грешка или прекаляване...
И аз си мисля, че това с лодките не трябваше да се пуска в този подраздел. Явно доста хора, както и аз, проявиха интерес, но има проблем с интеграцията(доколкото такава е нужна).
Не съм сигурен, че изразих правилно всичко, което мисля.
Ако има нужда и интерес, ще пояснявам. :)
Въобще няма да е лесно!
Шморхи....знаеш,че с теб се уважаваме.Лично те поканих за да участваш в темата за лодките.Съжалявам,че те подведох и изяде доста л...на от Сашето.Това нямаше да се случи,ако имаше модератор.
Спора в лодките с Любо беше режисиран.Всичко беше само един майтап от който Светльо Рибата,трябваше да се стегне.Още щом тръгнаха към София,звъннах на Кроки за да му разкажа сценката.Но за да хване декиш,трябваше и мен да хапе и то яко.Всичко това много ясно се видя на клипчетата.И ако някой се е стегнал....сорри,но това беше идеята. :wink: :D
Именно поради тази причина модератора трябва да е от нашето общество.Днес писах лично съобщение на колегата Любо от Плевен.Сега ми се иска да го побликува,защото там съм дал ясни отговори.
Когато започнах да пиша в На риба......всички ми скочиха яко с бутонките.Не обръщах внимание на това.Продължавах да пиша и да се обосновавам със знания,случки и риби.
Тогава опонет ми беше кликата на Отец ми го Нафърфорий.Постепенно хората ме приеха и извоювах своето място под слънцето.Минах от Осанна до Разпни го.
В последствие Асен Пена ме помоли да се преместя в този форум и да създадем сомски тук.Тогава се пишеше в риболов на дъно.Успяхме и привлякохме доста хора.Тогава се зараждаше нова вълна от сомаджии.Всеки четеше и попиваше всичко написано.Спестили сме на половин Б-я години стигане до някаква истина.....например парашут,дълбочини на ловене и т.н.т. многа са.
Във темите има ужасно смислени неща,които са следствие на не малка група хора.
Сега ми се предлагат за модератори някакви хора,дето нямат едно мнение във форума.Е те точно тая няма да стане.Простата причина е само една.Винаги и на всякъде в живота е имало ерархия.За да можеш да контролираш хора се постига само и единствено със уважение(или бой).А то се придобива в битките,истински или словестни.Дори при сомовете има ерархия.Не може да ми дойдеш от другия водоем и да вървиш.Попитай Никаро за неговия басейн в двора.Има 2 малки сомчета по 3кг.Пуска при тях един около 5кг.До три дена са го уморили.Те познават басейна и командват парада.Тук е същото.
При модератора не е нужно човека да има най-големите риби......дори може да не е риболовец.Но обществото трябва да му има уважението по един или друг начин.
Предложих Ачо от Ямбол.Виждал съм на живо този човек два пъти.Прочел съм му не повече от 100 поста(за справка погледни колко хиляди имам аз).Въпреки това съм сигурен,че този човек става.Хората са го приели без да се дуе и парадира....значи има други качества.
Сега ми предлагат някакви незнайни войни.Хората може да са добри,но нека се покажат и докажат.Ако не с мнение,то поне със фото.Такива парашутисти,спуснати отгоре няма да виреят.
Ще ти дам друг пример.Има човек между нас който рядко пише.Не му споменавам името,защото сме скарани и не си говорим.Това обаче не ми пречи да зная,че този човек става и може да е модератор.Просто тука си трябва освен интелект и природен гяволък.А той не се учи в училище,а на улицата...в случая водоемите.
Шморхи извинявам се,че копнах твой пост да изкажа мислите си. :oops: :wink:
На теб ще споделя.Развих темата за лодките тук,защото именно във този форум са тролингистите и кльонкаджиите.В другия ми писна да слушам как се лепят дюшеци и копуват електрички за удавници.
Съвет към теб.Не му се давай на Троли.Той има права колкото теб.За да си силен трябва да воюваш,като него(не точно де).Още помня какъв шматарок(така го нарече Върхара :D )беше в началото.Сега е старо куче медалист и не дава да му го допреш.
Проблемните хора във този форум сме аз,Троли,Мага,Панцеро и Кроки(ако някой си помисли,че може да му скочи).Моето писане умекна.Опитвам се да съм искрен,но това граничи с нетактичноста.
Аре,че поста стана километър и Панца пак нема да го прочете целия. :D :D :D
Както повелява възпитанието ми за шофьора на сом...........Поздрави.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
franko
Мнения: 3455
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:37
Риболов: сооооооом
Местоположение: пловдив
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Re: Нови модератори-предложения към Пайк.

Мнение от franko »

Прочетох те.Имаш интелект и това си личи.
Може да стане добър модератор от теб.
Шморхи
Мнения: 1273
Регистриран на: Сря Сеп 30, 2009 20:58
Риболов: морски
Местоположение: Бургас
получил Браво: 2 пъти

Re: Нови модератори-предложения към Пайк.

Мнение от Шморхи »

И аз го прочетох. :lol: Смея се, но си струва да се чете това, което Емо пише.
Всъщност аз не визирах Троли. Не му се връзвам. Виждам го колко е в час с плавателните съдове. Ако аз не разбирам и съм за 2 1/2 или в най-добрия случай за три на релси, то той е за минус 2. Нека си мяука, не ми пука от него. Уточнявам, че става дума за лодки, не за риби. За рибите съм на минус 10. :lol:
Преди му се връзвах, признавам си, сега не е така.
Проблема не е и в Кроки. С него буквално се разминахме "здрасти-чао" и кой откъде е. Просто аз си заминавах, а той пристигаше в лагера. Стига ми това, да видя овациите с които го посрещнаха за да си съставя, по-скоро затвърдя мнението си него. :)
Както и да е де.
Искренно ми се иска тук всичко да си дойде на мястото и затова си позволих(макар да смятам, че нямам това право) да се изкажа.
Дано изберете правилния човек!
Стискам палци за вас, а и за себе си. Определено ми е интересно, но за момента малко некомфортно. :)
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Нови модератори-предложения към Пайк.

Мнение от Emo-83 »

Шморхи написа: Искренно ми се иска тук всичко да си дойде на мястото и затова си позволих(макар да смятам, че нямам това право) да се изкажа.
Дано изберете правилния човек!
Стискам палци за вас, а и за себе си. Определено ми е интересно, но за момента малко некомфортно. :)
Имаш право да пишеш и да изказваш мнение бе човек......всеки има това право.А бе ей,малкия не ме нерви.Ти си ми идеала за модератор при риболов от лодка.Искам те по нахакан.Ще окомфортим аз,но на следващата сбирка. :wink: :D :P :D :fish5: :fish4:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
milen
Мнения: 955
Регистриран на: Пон Юли 04, 2005 11:01
Местоположение: Варна
получил Браво: 5 пъти

Re: Нови модератори-предложения към Пайк.

Мнение от milen »

franko написа: Може да стане добър модератор от теб.
Mоето предложение е за Ачо и Франко
Фране , не се дърпай , поеми отговорност а и си доста активен тук
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Нови модератори-предложения към Пайк.

Мнение от Emo-83 »

milen написа:
franko написа: Може да стане добър модератор от теб.
Mоето предложение е за Ачо и Франко
Фране , не се дърпай , поеми отговорност а и си доста активен тук
Не иска......,молих го.Щял да се кара с хората. :roll: Що пък да се караш :!: :?:
Нещата вървят така.
Забележка с изтриване на поста.Жолтоя карточка.Седмичен Бан за изтрезняване.Следва месечен за прекалена грубост.Постоянен Бан е тъпо да има.Мнението ми за него е,че се прилага към умишлено включени подводници с 2 или повече Ника. :wink:
До сега имам 20-тина изтрити поста с право.Обикновенно при разправия с непишешти дразнители.
Един заслужен жълт картон.Влезнах по препоръка на Никито при мухарите и нахраних д-р Косьо за майтап.Той пък бил лабилен и спря да пише за малко.От тогава не се бутам по другите раздели,че има хора с нежни души......не разбиращи от майтап. :wink:
Нещата с Бана са тънка работа.Бях свидетел на несправедлив такъв към Панцера.Изказа се към колега,че 6-то място на световно не е кой знае какво за да се получават толкова похвали.Макар да не беше прав,не е използвал грубости.....просто различно мнение.А е имало толкова други случаи в които го е заслужавал,но тогава не.Мисля,че му го наложи Павката.....оня дето се държи на ника за к.ра(много е морално).И вчера,като чух предложение за прашутист с име Павката.....ми стана лошо.
Все пак още ми е странно,как в такъв момент се появиха непишещи тук Никове с предложения за хора,които въобще не познаваме.Други пък се били отказали,защото не сме ги допуснали да се впишат в околната среда.Това естествено не е верно.Всеки има равни права.Мирно,равнис и свободно са казармени термини.Има място за всички,но не и за лекуване на комплекси.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
kalinux
Мнения: 3588
Регистриран на: Нед Фев 20, 2005 1:17
Местоположение: Кюстендил
дал Браво: 208 пъти
получил Браво: 261 пъти
Обратна връзка:

Re: Нови модератори-предложения към Пайк.

Мнение от kalinux »

Emo-83 написа:Все пак още ми е странно,как в такъв момент се появиха непишещи тук Никове с предложения за хора,които въобще не познаваме.
Няма какво да ти е странно. Много спинингисти посещават този форум и макар да не пишат много са редовни тук.
С внимание към детайлите
lubobg
Мнения: 535
Регистриран на: Вто Ное 18, 2008 17:15
Местоположение: Плевен
получил Браво: 47 пъти

Re: Нови модератори-предложения към Пайк.

Мнение от lubobg »

Не става въпрос какво искам аз ,Емо или някой друг.

Не разбрахте ли че
Форума ще изглежда така както реши администратора или нама да го има.

Това че някой има собствено виждане е негова работа.

Тия йерархии дето ги разправя Емо ги няма в правилата.Имаше в казармата едно време.

Точно за това подфорума е на това дередже.
Защото няколко човека си мислят че всичко им е позволено и за тях няма правила.

Сега за това че съм изказал личното си мнение очаквам до ме изяадете с парцалите.
Айде почвайте
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”