Каяк риболовен събор - яз. Жребчево

Форум за новатори, експериментатори и почитатели на екстремните изживявания в комбинация с риболова.
Публикувай отговор
Аватар
RIMOHIT
Мнения: 3909
Регистриран на: Пон Юни 13, 2005 19:10
Местоположение: Бургас-Стара Загора
дал Браво: 40 пъти
получил Браво: 21 пъти

Re: КАЯК РИБОЛОВЕН СЪБОР-яз. ЖРЕБЧЕВО

Мнение от RIMOHIT »

Гого , това масовите , каквито ловихме или йедраци?
hobie revolution 13
gogo26
Мнения: 715
Регистриран на: Сря Дек 10, 2008 9:41
Местоположение: Сливен
дал Браво: 12 пъти
получил Браво: 18 пъти

Re: КАЯК РИБОЛОВЕН СЪБОР-яз. ЖРЕБЧЕВО

Мнение от gogo26 »

Малко по-едри от тези които ловихме.Големите токмаци изобщо ги няма :( или аз не мога да ги уцеля
Hobie Mirage Outback
spzo
Мнения: 361
Регистриран на: Чет Юли 09, 2009 16:27
получил Браво: 3 пъти

Re: КАЯК РИБОЛОВЕН СЪБОР-яз. ЖРЕБЧЕВО

Мнение от spzo »

И бе началото на една идея! :wink: :fish1: Начин на риболов които търсих от години .На 23.09.2011г. за първи път в живота ми отидох целенасочено за сом от първия ми каяк Мини-х до тогава никога не се бях качвал на риболовен сит-он-топ.Бях карал каяци но повечето стари сит-ин.Лятото на същата година на Каредере карах сот каяк на BIG не си спомням модела но това няма значение ,на първите 500метра ми светана ,че това е перфектно за риба бързо ,маневрено и стабилно и си казах това е мойто нещо което търсих от години.Още на следващия ден бях вече в Бяла на нета и почнах да търся .Както повечето от нас търсих нещо малко ,стабилно и оборудвано за риба четях форума тук (липсва на форума Доктора поднасяше доста инфо за каяк риболова надявам се това да се промени :) ) и по света .После за почнах да вървя по моя път в каяк риболова и съм още в началото на това приключение, емоция ,състояние на духа и тялото .Досега с ПРИРОДАТА в най-чистия си вид изживяване което в последствие споделих с моето семейство и се оказа ,че всички много се кефят особено децата и така се роди идеята да се занимавам с това професионално и както само аз си знам с цялата сила и воля която влагам в работата си .

Така започна петъка след много бач и организация по тръгването добре ,че имам добри приятели и организирани момчета.Имах ме забавяне от два дена ,ама заради мен :oops:
В 06:00 бяхме в буса целия катун и хайде на път :D


Изображение
Изображение
ИзображениеИзображениеИзображение

И ето ги и децата да се ми живи и здрави .Стават в 05:00 и цял ден няма сън няма ядене но не мрънкат Машини на тате момичетата :) Изображение
Я да видим кои ще разтегне повече ,че този палец много вкусен
Изображение
Изображение
А някой го взехме в насипно състояние сутринта :lol: :lol: или по-точно в течно.

Изображение

След път пазаруване в Нова Загора и вече сме на Жребеца по бира 10мин почивка и почваме
Изображение
Снимки от работата няма да ви пускам за да не се отегчите от кухнята на едно такова събитие.

Първите участници започнаха да пристигат
Изображение
Изображение
Последно уточняване на зоните Асен е вътре в водата след малко и това е отметнато това беше последното нещо за свършване за днес и започва веселата част и жребия :D
Изображение
Огъня е запалян свирим сбор и да почвамееееееее .....с
Изображение

Изображениетази конфигурация от маси в последствие се разшири доста :lol: снимки от резширението няма ама на всички са ви ясни :wink:

Събрахме се и дойде време за жребия

Изображение


Бъдещия победител се справя добре и със скарата мисля за напред първата вечер да показва майсторство на барбекюто за да печели и състезания :D :D

Изображение

И така в шеги и закачки дойде и утрото на самото състезание
Изображение
Изображение
Изображение

Наставления и приготвяне преди старта
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

И така ние докато се състезаваме и сме далеч от лагера забавлението тече с страшна сила :lol: :lol: :lol:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Дойде края на първия ден .Един човек качил се за първи тъп на каяк и хванал най-голямата риба за деня 1,7кг Щука разбуни каякарските духове. Идва вечерта и предстои малеееееееее знаете ще замълча :? :? :?

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Направих сефтето , костур на попър още един начин човек да си набави стръв :wink: :wink: :wink: :wink:
Изображение

Ще завърша първия ден с тази снимка по-късни не публикувам знаете вече :P :P

Изображение

На сутринта с Сашо мислихме да ви оставим бележка ОПРАВЯЙТЕ СЕ!!! Такъв главобол не съм имал от много време :roll: :roll: :roll: :roll:

Очаквайте продължение на Втория ден и награждаването!!!!
:fish15: :fish15: :fish15: :fish15: :fish15: :fish15: :fish15: :fish15: :fish15:
OCEAN KAYAK TRIDENT 13 Tahe Marine Reval HV 535
http://spkayaks.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.facebook.com/SPKAYAKS" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
DaDa
Вносител
Мнения: 230
Регистриран на: Сря Юли 14, 2010 0:23
Местоположение: Варна

Re: КАЯК РИБОЛОВЕН СЪБОР-яз. ЖРЕБЧЕВО

Мнение от DaDa »

Няма лъжа, няма измама. Така си беше. Мероприятието беше супер!
http://www.hobiekayaks-varna.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Iva_Mateva
Мнения: 6
Регистриран на: Вто Юни 29, 2010 17:23

Re: КАЯК РИБОЛОВЕН СЪБОР-яз. ЖРЕБЧЕВО

Мнение от Iva_Mateva »

Здравейте и от мен,
Първо искам да благодаря за поканата, наистина мероприятието си заслужаваше.Направихте едно прекрасно състезание.Бях поела ангажимент да напиша кога ще се излъчи преването.Това ще стане на 19.10 (петък) в предаването "За риба".Часовете на излъчване са 1:30, 7:30, 13:30, 19:30.
spzo
Мнения: 361
Регистриран на: Чет Юли 09, 2009 16:27
получил Браво: 3 пъти

Re: КАЯК РИБОЛОВЕН СЪБОР-яз. ЖРЕБЧЕВО

Мнение от spzo »

Iva_Mateva написа:Здравейте и от мен,
Първо искам да благодаря за поканата, наистина мероприятието си заслужаваше.Направихте едно прекрасно състезание.Бях поела ангажимент да напиша кога ще се излъчи преването.Това ще стане на 19.10 (петък) в предаването "За риба".Часовете на излъчване са 1:30, 7:30, 13:30, 19:30.

Супер чакаме с интерес!
Радвам се ,че ти е харесало следващия път пак с нас е весело :D, ама за повече и обещавам за теб по-стабилна лодка .Или най-добре да те повозя на каяк да се отпуснеш :) :wink:

Ще се радваме на сътрудничество с вашата телевизия и за в бъдеще . :wink:
OCEAN KAYAK TRIDENT 13 Tahe Marine Reval HV 535
http://spkayaks.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.facebook.com/SPKAYAKS" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
shaman
Мнения: 3336
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:49
Риболов: Спининг, муха и от скоро кльонк с каяк :)
Местоположение: Русе
дал Браво: 205 пъти
получил Браво: 462 пъти
Обратна връзка:

Re: КАЯК РИБОЛОВЕН СЪБОР-яз. ЖРЕБЧЕВО

Мнение от shaman »

spzo написа:, ама за повече и обещавам за теб по-стабилна лодка .Или най-добре да те повозя на каяк да се отпуснеш :)
Аз хубаво предложих да ви дърпам, ама...
--------------
http://www.starividri.org
stefan_ss

Re: КАЯК РИБОЛОВЕН СЪБОР-яз. ЖРЕБЧЕВО

Мнение от stefan_ss »

На сутринта с Сашо мислихме да ви оставим бележка ОПРАВЯЙТЕ СЕ!!! Такъв главобол не съм имал от много време
+1 :lol:
pino
Мнения: 75
Регистриран на: Чет Дек 02, 2010 10:58
Местоположение: София
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 1 път

Re: КАЯК РИБОЛОВЕН СЪБОР-яз. ЖРЕБЧЕВО

Мнение от pino »

За съжаление не успях да дойда, въпреки усилията да си освободя тези дни.Определено си ме е яд.Но като не върви - не върви.Ще се запознаваме друг път.
spzo написа:На сутринта с Сашо мислихме да ви оставим бележка ОПРАВЯЙТЕ СЕ!!! Такъв главобол не съм имал от много време :roll: :roll: :roll:
А за да няма "главобол" мога да помогна.Рецептата е проста: след запоя "източвате аквариума"(правите пиш), взимате 2 парацетамола и изпивате колкото можете повече вода, но минимум половин литър.На сутринта ще ви се иска да ме почерпите :D
Ocean Kayak Torque
spzo
Мнения: 361
Регистриран на: Чет Юли 09, 2009 16:27
получил Браво: 3 пъти

Re: КАЯК РИБОЛОВЕН СЪБОР-яз. ЖРЕБЧЕВО

Мнение от spzo »

pino написа:За съжаление не успях да дойда, въпреки усилията да си освободя тези дни.Определено си ме е яд.Но като не върви - не върви.Ще се запознаваме друг път.
Нищо следващия път!Определено твоя каяк ми се искаше да го видя ама има време то тепърва започва риболова Сега се за формя риболовен трип по морето 18-21.10 тези дати.С момчетата вече се разбираме от вчера :wink: Заповядай с нас!

п.с.Пък и да пробваме рецептата! :D пък и рибка да наловим то ако направим работата може и сериозни риби да ловим :D
OCEAN KAYAK TRIDENT 13 Tahe Marine Reval HV 535
http://spkayaks.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.facebook.com/SPKAYAKS" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
SELVA
Вносител
Мнения: 1290
Регистриран на: Съб Ное 05, 2005 22:48
Местоположение: София
дал Браво: 42 пъти
получил Браво: 30 пъти
Обратна връзка:

Re: КАЯК РИБОЛОВЕН СЪБОР-яз. ЖРЕБЧЕВО

Мнение от SELVA »

хубаво съборче, момчета! следващия път дано вече да мога да дойда!
Lago.bg - Надуваеми лодки, електрически двигатели Haswing, оборудване, сонари
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: КАЯК РИБОЛОВЕН СЪБОР-яз. ЖРЕБЧЕВО

Мнение от LVitchev »

Дам,готино състезание,браво !!! Само да помоля и същевременно да предупредя,моля Ви,не правете грешка да продавате на Троли каяк,дори и на двойна цена :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
spzo
Мнения: 361
Регистриран на: Чет Юли 09, 2009 16:27
получил Браво: 3 пъти

Re: КАЯК РИБОЛОВЕН СЪБОР-яз. ЖРЕБЧЕВО

Мнение от spzo »

Ще вземем да си навлечем беля :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
OCEAN KAYAK TRIDENT 13 Tahe Marine Reval HV 535
http://spkayaks.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.facebook.com/SPKAYAKS" onclick="window.open(this.href);return false;
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: КАЯК РИБОЛОВЕН СЪБОР-яз. ЖРЕБЧЕВО

Мнение от LVitchev »

spzo написа:Ще вземем да си навлечем беля :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Притеснен съм че вече го направихте :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: Ако има модел,каяк-подводница за далечно язовирно плаване,давайте му я,белким се отървете :lol: :lol: :lol: :lol:

П.П Кажи,имате ли дървени гребла за каяци,и ако може линк,да ги погледна.Благодаря предварително за помоща. За предпочитане е да са в България че не ми се занимава с чужди фирми !!!
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: КАЯК РИБОЛОВЕН СЪБОР-яз. ЖРЕБЧЕВО

Мнение от LVitchev »

Опс,видях линковете в подписа и намерих греблата :idea: Ще избера нещо и тогава ще питам за информация,какво да взема че не съм в час !!!
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов с каяк”