Питане относно лодка

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
alllex
Мнения: 15
Регистриран на: Нед Сеп 30, 2012 18:50

Питане относно лодка

Мнение от alllex »

Здравейте,имам една лодка ЗОДИЯК на годинки,не е спукана но най-горния слой се е отлепил на места и съм решил да потърся мнение от някой компетентен колега къде или как саморъчно да я напълня с полиуретанова пяна и да я върна към живота,.Може би тук не е мястото на подобна тема но реших че в този раздел ще намеря най-компетентните мнения защото сомския риболов е предимно от лодка а едва ли има човек който е прекарал 90% от свободното си време в лодка и да няма поглед върху нещата,ще съм ви благодарен ако някой ме просветли или насочи към човек който е в състояние да извърши въпросната манипулация качествено,Благодаря Ви предварително.
Аватар
yankosan
Мнения: 2964
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 20:13
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 12 пъти

Re: Питане относно лодка

Мнение от yankosan »

Алекс,питай и в риболов от лодка!
Аватар
franko
Мнения: 3455
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:37
Риболов: сооооооом
Местоположение: пловдив
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Re: Питане относно лодка

Мнение от franko »

С пяна,ще прецакаш лодката.Пробвай с материал от надуваеми дюшеци(от хубавите)или тези на "интекс"да е облепиш цялата.Лепилото е хелмевект и разхода ,ще ти е около 7-8 кутии :wink: .
Аватар
xaznata
Мнения: 566
Регистриран на: Пет Юли 22, 2011 21:42
Риболов: спининг и кльонк
Местоположение: София
получил Браво: 1 път

Re: Питане относно лодка

Мнение от xaznata »

не си струва карай докато може .и после нова. :D
Иво Ломски
Мнения: 1047
Регистриран на: Сря Яну 28, 2009 20:59
Местоположение: София
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 23 пъти

Re: Питане относно лодка

Мнение от Иво Ломски »

alllex, не се занимавай с глупости. Първо ще се набуташ за скъпи материали, а после ще си прецакаш и лодката. Карай докато може, пък после нова!
Живот без страст не е живот а само съществуване...
alllex
Мнения: 15
Регистриран на: Нед Сеп 30, 2012 18:50

Re: Питане относно лодка

Мнение от alllex »

под никъкъв предлог не мисля да се качвам в нея във състоянието в което е в момента
Аватар
franko
Мнения: 3455
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:37
Риболов: сооооооом
Местоположение: пловдив
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Re: Питане относно лодка

Мнение от franko »

Това ,което ти писах по горе съм го правил.Лодката става тежка,но здрава.
Защо,не пробваш и с материал от някой билборд.Някъде по форума се продаваха на хубава цена.Режеш ленти по 20см широки и лепиш напречно на балона,като ги застъпваш една с друга.Пак ти казвам,че става тежка,но здрава :wink: .
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Питане относно лодка

Мнение от LVitchev »

Панцер,лодката като външност не ми харесва,но има неща които ме кефят.Това е високата предница,против вълни е супер.Конзолата е компактна и пред нея има много място да товариш сомове :lol: Ако се наложи и ти върже,можеш отпред на алащисаш и дядо ти в легнало положение с вдигнати крака :lol: :lol: :lol: Взимай я ако цената е добра :idea: :idea: :idea:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
xaznata
Мнения: 566
Регистриран на: Пет Юли 22, 2011 21:42
Риболов: спининг и кльонк
Местоположение: София
получил Браво: 1 път

Re: Питане относно лодка

Мнение от xaznata »

Айде айрлия да ти е.Па лятото ше дадеш едно кръгче на Монтана.Аз моята цело лято я стегах и са па си още нещо пипам по нея. :D
macaka
Мнения: 523
Регистриран на: Нед Юли 12, 2009 17:30
получил Браво: 2 пъти

Re: Питане относно лодка

Мнение от macaka »

Ей Панци, кат те знам ква си луда чотура :lol: ,как се силиш срещу другите лодки...и у
последния момент завиваш :shock: С тая по дърта и от мене лодка, тежаща един
милион кг. :wink: Знаеш ли как че се врежеш у първио срешнат бре лудоооо :?: :lol: :lol:
Младо си :wink: гледай нещо по така, засуканко, издокарнко... и бреееееееееееееее :lol:
Остай тия старотий за по късен стадий ра брат ми :fish6: :wink: :idea: :)
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Питане относно лодка

Мнение от Emo-83 »

А с този двигател май ще трябва подвижен ГСМ да се слага на гьола. :roll:
Панци,това не е глисираща лодка.Със сигурност е много стабилна,но за това си трябва бочка у язовира.Ако те викна и дойдеш на Ивито с нея си приготви 1,5 бинки за бензин за джипо и бялата ламя дето е транеца.Иначе за бавен трол с 6к.с. двигател и птичка на борда е екстра. :wink: :lol:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Питане относно лодка

Мнение от LVitchev »

Емиле,как да не е глисираща лодката бе,иска си голям двигател и ще лети.Лодката вътре е точно като твоята,дето я взехме от Антона и я продаде,едно към едно,ти кьорав ли си :roll: Твоята не глисираше ли.Единствения проблем е това че иска ремон,и че е стар модел.Ама на Панцера какво повече му трябва,за нова трябва да се изръси 10-15 хилки :lol: :lol: :lol: Аааа,разбирам,не искаш да има леглова база,за да няма тинтири-минтири като те качи :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Питане относно лодка

Мнение от Emo-83 »

Екстра е Панц...вземай я......ще летиш по водата.И двигателя е прекрасен.....за котва.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
ribata402
Мнения: 2469
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2011 17:04
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 4 пъти

Re: Питане относно лодка

Мнение от ribata402 »

Ти мокра талпа виждали си да глисира.... :lol: :lol: :lol: :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”