Питане относно лодка

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Питане относно лодка

Мнение от LVitchev »

Майна,започвате да ме нервирате :roll: Аре,като сте толкова загрижени,вземете и му предложете по-хубава лодка за 2 000 лв с колесара :idea: :idea: :idea: Калине, и ти тръгна като някоя овца със стадото през магистралата по време на най-големия трафик :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Айде намерете му лодка с колесар за тия пари и тогава давайте съвети :idea: :idea: :idea: Не знам,просто не мога да ви разбера как си ги мислите тези работи,акъла не ми го побира.Една много добра лодка си е кинти,да се набутва ли,какво ли,това ли предлагате,като тази лодка може да стане кукла,какво като е стар модел и очукана :fish5:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
kalinux
Мнения: 3588
Регистриран на: Нед Фев 20, 2005 1:17
Местоположение: Кюстендил
дал Браво: 208 пъти
получил Браво: 261 пъти
Обратна връзка:

Re: Питане относно лодка

Мнение от kalinux »

Любо, не знам дали съм оФца със стадото, щото не съм чел и няма да чета какво сте писали по темата. Аз си имам мнение по въпроса и като видя такава каруца, никога не бих я ползвал за риболов, особено пък за кльонк. Пък колко пари струва и това не съм гледал и няма значение. Единствената лодка, която признавам това е мойта и твойта.
С внимание към детайлите
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Питане относно лодка

Мнение от LVitchev »

kalinux написа:Любо, не знам дали съм оФца със стадото, щото не съм чел и няма да чета какво сте писали по темата. Аз си имам мнение по въпроса и като видя такава каруца, никога не бих я ползвал за риболов, особено пък за кльонк. Пък колко пари струва и това не съм гледал и няма значение. Единствената лодка, която признавам това е мойта и твойта.
:lol: :lol: :lol: С голямо Ф ли съм го написал :lol: :lol: :lol: Добре че не си обидчив и да вземеш че да ми се разсърдиш,но не съм целял да те обиждам на оФца,а просто правя съпоставка че и ти един като тръгне и се почва,всички в руслото и по течението :mrgreen: Аз не съм на твоето мнение,старата ми лодка и тя беше с широк борд,ако се сещаш се оплаквах че след еднодневно тропане,ръката три дни ми седеше настрани после с тикове :lol: :lol: :lol: Както знаеш,моята лодка взех и изтъних борда точно там където седя и тропам :idea: Борда ми беше една педя широк и го направих три пръста като на долу го изградих на ново със стъкломат и си го боядисах.Стана си все едно са го правили във фирмата производител.Е,другите пасажери няма как да тропат нормално,но аз не искам да ми се мотат други из лодката и да ми тропат :lol: :lol: :lol: Тази лодка с 500лв ще стане перфектна за кльонкане и ще се упулиш,ако Панца я направи както ми е на акъла.Ще стане перфектна хем за тролинг хем за кльонкане а пичето ще му се гърчи отпред голо и Панца пак няма да хваща сомове,защото ще има други занимавки :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
yankosan
Мнения: 2964
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 20:13
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 12 пъти

Re: Питане относно лодка

Мнение от yankosan »

LVitchev написа: а пичето ще му се гърчи отпред голо и Панца пак няма да хваща сомове,защото ще има други занимавки :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
franko
Мнения: 3455
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:37
Риболов: сооооооом
Местоположение: пловдив
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Re: Питане относно лодка

Мнение от franko »

Каква е цената на кораба,защото все още ,не е упоменато във форума.
Панцер с този танкер,не ти трябват въдици братле.Наблегни на туризма и си свиркай :wink: .
Като ти се прихваща риба,ще се качваш на някоя от нашите.
:D
Аватар
kalinux
Мнения: 3588
Регистриран на: Нед Фев 20, 2005 1:17
Местоположение: Кюстендил
дал Браво: 208 пъти
получил Браво: 261 пъти
Обратна връзка:

Re: Питане относно лодка

Мнение от kalinux »

Любо, за Офцата аз си го измислих. :lol: :lol:

Не ми харесва лодката защото има твърде много излишък - отвън и отвътре. Обичам пълноценното вътрешно пространство, за да има къде да меткам сомаците през борда. :lol: :lol: :lol:
С внимание към детайлите
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Питане относно лодка

Мнение от Emo-83 »

kalinux написа: Единствената лодка, която признавам това е мойта и твойта.
За да бъда честен не признавай ни твоята,нито на Любо.Признавам тази на Томахавката.
Тя е със вашите размери,но с по-високи бордове и уж несъщаствени разлики спрямо вашите.Но в нея не седя изкривен и не ме плискат вълните.Ако мога бих си вземал точно такава.На Любо в лодката слизам,като разглобен....малка и ниска ми е.Твоята Калинка е същата,но ти си по-дребен и нямаш централна конзола.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Питане относно лодка

Мнение от Emo-83 »

kalinux написа:Любо, за Офцата аз си го измислих. :lol: :lol:

Не ми харесва лодката защото има твърде много излишък - отвън и отвътре. Обичам пълноценното вътрешно пространство, за да има къде да меткам сомаците през борда. :lol: :lol: :lol:
Калинка,тази лодка на Панцера,която ще струва 2000лв с колесара не е толкова лоша.Но и аз съм съгласен с посочените от теб неща.
Все пак,когато става въпрос за пари бих предпочел твърдата от колкото до сегашния му риб.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
kalinux
Мнения: 3588
Регистриран на: Нед Фев 20, 2005 1:17
Местоположение: Кюстендил
дал Браво: 208 пъти
получил Браво: 261 пъти
Обратна връзка:

Re: Питане относно лодка

Мнение от kalinux »

Конзола, Емо, никога няма да сложа в мойта лодка, точно поради причината за излишъка. Имам си лодка за риболов, товарно магаре и спалня с две легла едновременно. Екстра ми е всичко.
С внимание към детайлите
Аватар
franko
Мнения: 3455
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:37
Риболов: сооооооом
Местоположение: пловдив
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Re: Питане относно лодка

Мнение от franko »

Калине ,една скромна,нежна конзолка ,ще пасне идеално на твоята рибарска лодка :wink: . :D :D Една такава мааалка и скромна :D .
Изображение
Изображение
Изображение
ribata402
Мнения: 2469
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2011 17:04
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 4 пъти

Re: Питане относно лодка

Мнение от ribata402 »

Emo-83 написа:
kalinux написа: Единствената лодка, която признавам това е мойта и твойта.
За да бъда честен не признавай ни твоята,нито на Любо.Признавам тази на Томахавката.
Тя е със вашите размери,но с по-високи бордове и уж несъщаствени разлики спрямо вашите.Но в нея не седя изкривен и не ме плискат вълните.Ако мога бих си вземал точно такава.На Любо в лодката слизам,като разглобен....малка и ниска ми е.Твоята Калинка е същата,но ти си по-дребен и нямаш централна конзола.
Дабе..да..Вадите рибите кат наказани от господ.Добре че секирата не е с твоя габарит,ща видим тогаз.Ще стоите кат мумии... :lol: :lol: :lol:
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Питане относно лодка

Мнение от Emo-83 »

Рибо...не е така.Уж разликата е малка и несъществена,но лодката му е различна и добра. :wink:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
Tomahawk
Мнения: 1377
Регистриран на: Сря Мар 23, 2005 15:26
Местоположение: Шумен
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 26 пъти
Обратна връзка:

Re: Питане относно лодка

Мнение от Tomahawk »

Няма по хубаво от голямата лодка :lol: . Но на тази ще и трябва 40-ка поне
" Рибата не кълве събота и неделя" :)
" не е важна марката на воблера а на колко гази "
Аватар
Tomahawk
Мнения: 1377
Регистриран на: Сря Мар 23, 2005 15:26
Местоположение: Шумен
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 26 пъти
Обратна връзка:

Re: Питане относно лодка

Мнение от Tomahawk »

Да твърдото си е твърдо , но то човек когато няма възможност а има желание за риболов от лодка , тръгва първо от куменка . Аз имам лодка от преди .... непомня вече , уфимка 23 май беше . После друга подобна , после 2007 тръгнах да влача и купих спортекс . Лодка с транец 2.80м , турих ел мотор и така 2 години , после 3.60 с 10к мотор до 2011 когато взех твърдата 4м с 30к мотор. Сега след 1 година с твърда си мисля за 4.60м+ съответно с по голям мотор. Така че апетита идва с яденето . Стига да има кой да плаща че тука става дебело .. :D
" Рибата не кълве събота и неделя" :)
" не е важна марката на воблера а на колко гази "
ribata402
Мнения: 2469
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2011 17:04
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 4 пъти

Re: Питане относно лодка

Мнение от ribata402 »

pancero написа:Калинка , извинявай но не съм съгласен с теб че твоята и на Католика лодките са по добри от тази която искам да взема а за мястото има достатачно , просто снимките са джаста праста.
Напоследък калинка знаеш ли какво разбрах че нямаш ли одобна лодка е,бал съм ти и риболова , взе да ми се иска конфорта да е на първо място и след това риболова ще е по приятен , тая и облегалка има твоята няма :twisted: :wink: . А аз да я взема ще видим кво ще я правим ,)
Аааа доидохте на моя...
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”