ВАЖНО!!!Подписка!!!

Дискусии на тема контролни органи, закони и тяхното прилагане, бракониерите, и мястото на любителя риболовец в омагьосан кръг.
Аватар
Д.Граховски
Мнения: 1234
Регистриран на: Съб Фев 04, 2012 19:48
Риболов: Спининг
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 241 пъти

ВАЖНО!!!Подписка!!!

Мнение от Д.Граховски »

Здравейте колеги пиша ви с идеята да се обединим и заедно да помогнем,да се опази малкото останала риба по р.Струма около Благоевград.И за да стане това трябва контрол,а то няма.За разлика от Кюстендилски регион,Благоевградско е пълна скръб.Иара не идват на подадени сигнали или се правят на малоумни.Аз това вече няма да го търпя.

За това направих една подписка.Пускам документа тук.Аз ще имам задължението да го разнеса из магазините на Младост-София.Ще бъда благодарен ако се включат колеги от другите квартали да отнесат по някои лист в магазините,както и тези от други градове,най-вече Кюстендил,Дупница и Благоевград.


Моля ви,нека бъдем задружни.Помогнете да съберем колкото се може повече подписи.


И тъй като незнам как да кача файла с подписката тук ще ви дам линк към другия форум със същата тема.

http://forum.nariba.com/viewtopic.php?f=13&t=71618
http://maximo.bg

Спининг клуб "Бобър"

Catch & Release

"Човешкият устрем не бива да има граници. Колкото и зле да изглежда животът, докато има живот, има и надежда." Stephen Hawking
Аватар
Д.Граховски
Мнения: 1234
Регистриран на: Съб Фев 04, 2012 19:48
Риболов: Спининг
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 241 пъти

Re: ВАЖНО!!!Подписка!!!

Мнение от Д.Граховски »

Някой?Нещо?
Или по цял ден ревете че риба нямало ИАРА не си вършели работата,ама като се стигне до нещо по сериозно и се чудите къде да се скриете.Ама после пак ще циврите.Ама такова...ама това

Вземете се в ръце бе хора,дайте на тия дето се гаврат с нас да видят че имаме ТОПКИ.
http://maximo.bg

Спининг клуб "Бобър"

Catch & Release

"Човешкият устрем не бива да има граници. Колкото и зле да изглежда животът, докато има живот, има и надежда." Stephen Hawking
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: ВАЖНО!!!Подписка!!!

Мнение от babydoctor »

Че пусни я тук подписката, що ни пращаш да се регваме на майната си? :roll:
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
Д.Граховски
Мнения: 1234
Регистриран на: Съб Фев 04, 2012 19:48
Риболов: Спининг
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 241 пъти

Re: ВАЖНО!!!Подписка!!!

Мнение от Д.Граховски »

ами няма как да прикача файла иначе искам
http://maximo.bg

Спининг клуб "Бобър"

Catch & Release

"Човешкият устрем не бива да има граници. Колкото и зле да изглежда животът, докато има живот, има и надежда." Stephen Hawking
NIKI1968
Мнения: 634
Регистриран на: Чет Яну 03, 2008 11:23
Местоположение: София
дал Браво: 143 пъти
получил Браво: 8 пъти

Re: ВАЖНО!!!Подписка!!!

Мнение от NIKI1968 »

Къде в Младост си оставил подписката?
Аватар
Д.Граховски
Мнения: 1234
Регистриран на: Съб Фев 04, 2012 19:48
Риболов: Спининг
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 241 пъти

Re: ВАЖНО!!!Подписка!!!

Мнение от Д.Граховски »

все още не съм днес ще отнеса в Младос1А срещу пътеките мисля че Никукден се казваше,в другия зад Била и може и в Скай сити в магазина,малко ме притиска времето на работното ми място,за това съм помолил всеки който може да свали файла да го разнесе в магазините
http://maximo.bg

Спининг клуб "Бобър"

Catch & Release

"Човешкият устрем не бива да има граници. Колкото и зле да изглежда животът, докато има живот, има и надежда." Stephen Hawking
Аватар
Д.Граховски
Мнения: 1234
Регистриран на: Съб Фев 04, 2012 19:48
Риболов: Спининг
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 241 пъти

Re: ВАЖНО!!!Подписка!!!

Мнение от Д.Граховски »

все още не съм днес ще отнеса в Младос1А срещу пътеките мисля че Никукден се казваше,в другия зад Била и в щуката ,малко ме притиска времето на работното ми място,за това съм помолил всеки който може да свали файла да го разнесе в магазините
http://maximo.bg

Спининг клуб "Бобър"

Catch & Release

"Човешкият устрем не бива да има граници. Колкото и зле да изглежда животът, докато има живот, има и надежда." Stephen Hawking
venci72
Мнения: 1999
Регистриран на: Вто Ное 06, 2007 19:06
Риболов: на леб...

Re: ВАЖНО!!!Подписка!!!

Мнение от venci72 »

За разлика от Кюстендилски регион...
:lol:
Аватар
Д.Граховски
Мнения: 1234
Регистриран на: Съб Фев 04, 2012 19:48
Риболов: Спининг
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 241 пъти

Re: ВАЖНО!!!Подписка!!!

Мнение от Д.Граховски »

venci72 написа:
За разлика от Кюстендилски регион...
:lol:
Не видях какво смешно има?Когато и да съм подал сигнал винаги са идвали+това не се наблюдава това което се вижда по Благоевградско,риболовците са малко но са на стръв,като има някой тройкар се подава сигнал,аз за няколко излета такъв не видях!
http://maximo.bg

Спининг клуб "Бобър"

Catch & Release

"Човешкият устрем не бива да има граници. Колкото и зле да изглежда животът, докато има живот, има и надежда." Stephen Hawking
Аватар
naso
Мнения: 3365
Регистриран на: Съб Окт 27, 2007 16:53
Местоположение: София
дал Браво: 95 пъти
получил Браво: 244 пъти

Re: ВАЖНО!!!Подписка!!!

Мнение от naso »

Д.Граховски написа:
venci72 написа:
За разлика от Кюстендилски регион...
:lol:
Не видях какво смешно има?Когато и да съм подал сигнал винаги са идвали+това не се наблюдава това което се вижда по Благоевградско,риболовците са малко но са на стръв,като има някой тройкар се подава сигнал,аз за няколко излета такъв не видях!
Бъркаш Допнишкия с Кюстендилския екип. Затова се смее Венци
Аватар
Д.Граховски
Мнения: 1234
Регистриран на: Съб Фев 04, 2012 19:48
Риболов: Спининг
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 241 пъти

Re: ВАЖНО!!!Подписка!!!

Мнение от Д.Граховски »

Ами то вече не е ли едно и също,Димитров ми е казвал че пазят и Кюстендилските села.Иначе ако са разделени значи съм искал да кажа Дупнишката ИАРА.
http://maximo.bg

Спининг клуб "Бобър"

Catch & Release

"Човешкият устрем не бива да има граници. Колкото и зле да изглежда животът, докато има живот, има и надежда." Stephen Hawking
Аватар
Д.Граховски
Мнения: 1234
Регистриран на: Съб Фев 04, 2012 19:48
Риболов: Спининг
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 241 пъти

Re: ВАЖНО!!!Подписка!!!

Мнение от Д.Граховски »

Има и в риболовен свят в Младост.И като знак за добра воля оставих и някнй лев и за пъстървата на Видрите ;)
http://maximo.bg

Спининг клуб "Бобър"

Catch & Release

"Човешкият устрем не бива да има граници. Колкото и зле да изглежда животът, докато има живот, има и надежда." Stephen Hawking
dimitrovv1963
Мнения: 48
Регистриран на: Вто Фев 24, 2009 10:38
Местоположение: Дупница

Re: ВАЖНО!!!Подписка!!!

Мнение от dimitrovv1963 »

Здравейте колеги.За всички които все още не знаят Кюстендилски окръг се контролира от ИАРА сектор Кюстендил.Това ,че в Дупница има изнесен офис , не означава че сме отделно.Така че гл.инспектор Д.Димитров,демек Аз,съм инспектор в сектор Кюстендил,живея в Дупница и заедно с колегите ми контролираме Кюстендилски окръг. Иначе по темата.... Не са нужни подписки,в района на р.Струма Благоевградско се събират рибари от поне четири окръга.Много са и естествено и нарушителите са повече.Колегите се задъхват,не могат да смогнат.ПОМОГНЕТЕ ИМ!!! а не правете подписки.Колегите познавам лично,добри момчета са и си вършат работата,не ги притеснявайте и не ги кадрувайте!!И ние сме хора,имаме пропуски,но ако Вие не само подавате сигнали,а и проявите нетърпимост към нарушителите,сигурно ще промените нещата.Контролата е завишена неколкократно,сега е нужна гражданска съвест,а не само да викаме,че в Гърция има риба , а тука не/докато и там не насерем нещата/
Аватар
naso
Мнения: 3365
Регистриран на: Съб Окт 27, 2007 16:53
Местоположение: София
дал Браво: 95 пъти
получил Браво: 244 пъти

Re: ВАЖНО!!!Подписка!!!

Мнение от naso »

dimitrovv1963 написа:Здравейте колеги.За всички които все още не знаят Кюстендилски окръг се контролира от ИАРА сектор Кюстендил.Това ,че в Дупница има изнесен офис , не означава че сме отделно.Така че гл.инспектор Д.Димитров,демек Аз,съм инспектор в сектор Кюстендил,живея в Дупница и заедно с колегите ми контролираме Кюстендилски окръг. Иначе по темата.... Не са нужни подписки,в района на р.Струма Благоевградско се събират рибари от поне четири окръга.Много са и естествено и нарушителите са повече.Колегите се задъхват,не могат да смогнат.ПОМОГНЕТЕ ИМ!!! а не правете подписки.Колегите познавам лично,добри момчета са и си вършат работата,не ги притеснявайте и не ги кадрувайте!!И ние сме хора,имаме пропуски,но ако Вие не само подавате сигнали,а и проявите нетърпимост към нарушителите,сигурно ще промените нещата.Контролата е завишена неколкократно,сега е нужна гражданска съвест,а не само да викаме,че в Гърция има риба , а тука не/докато и там не насерем нещата/
Ти ходиш ли в Скринското и Земенското дефиле
Публикувай отговор

Обратно към “ИАРА, законът, бракониерите ...”