Записване за ТОТО СОМ 2014г.

ОФФСом
Публикувай отговор
Аватар
yankosan
Мнения: 2964
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 20:13
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 12 пъти

Re: Записване за ТОТО СОМ 2014г.

Мнение от yankosan »

:tup:
Аватар
yankosan
Мнения: 2964
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 20:13
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 12 пъти

Re: Записване за ТОТО СОМ 2014г.

Мнение от yankosan »

Дарители:
1.zee - 150лв.за второто място!
2.koiki - 20лв.+воблер за третото място!
3.Ashmodean8004 - 50лв. за третото място!

0. Pancero
1.max и Деси - платили 20лв.
2.Мънцата - платил 20лв.
3.georgy - платил 20лв.
4.Жоро Мултито - платил 20лв.
5.host200 - платил 20лв.
6.Pike1 - платил 20лв.
7.ynkosan - платил 20лв.
8.
9.Злати 76 - платил 20лв.
10.ilian iliev - платил 20лв.
11.shkarcheto
12.
13.Твърдишкия
14.guff - платил 20лв.
15.Велико - платил 20лв.
16.bobi.bonev
17.Karakolev
18.toci23 - платил 20лв.
19.Tomahawk - платил 20лв.
20. Ashmodean8004- платил 20лв.
21.LVitchev - платил 20лв.
22.gogopike

До 15.03.14г.мисля е нормално да приключат записванията и събирането на парите!
Ще повдигам темата отвреме навреме за подсещане,за да няма неразбрали после :!:
Аватар
Tomahawk
Мнения: 1377
Регистриран на: Сря Мар 23, 2005 15:26
Местоположение: Шумен
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 26 пъти
Обратна връзка:

Re: Записване за ТОТО СОМ 2014г.

Мнение от Tomahawk »

Според мен правилата са ясни.
Ако някой хване голяма риба и не иска да сподели името на язовира ( пази го в тайна) е правилно той да не участва с тази риба ! Защото тогава водоема се равнява на " частен" един вид само за тези които знаят че там има големи риби и си го пазят в тайна. Така не дават шанс на други риболовци да отидат там и те да си пробват късмета . Това автоматично прави водоема тип "частен". Това не пречи на въпросния човек да участва с риби от водоеми които не се крият и са обществени и всеки ходи там .
Извода е лесен . Като не споделя името на водоема , няма видео с пускане , няма свидетели, рибата не участва в съревнованието. Другите риби отговарящи на правилата си участват.
Поздрави.
" Рибата не кълве събота и неделя" :)
" не е важна марката на воблера а на колко гази "
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Записване за ТОТО СОМ 2014г.

Мнение от LVitchev »

Аз съм по подготовката на терена,печенето на агнетата и помагане при пиенето.Всички заедно решават кои да бъде допуснат до награждаването и никога нито един не вземал никакви решения самостоятелно.Много държа Любо да го прочете това и да си го набие в главата за да не създаваме повече впечатление че някои командори и взима някакви решения в ущърб на други реални печеливши.Аз така и не разбрах кои е допуснал сома на Койки до класирането при положение че не е обявил язовира но съм убеден също така че нито един на масата не каза нищо по въпроса.Аз ако само някои беше изказал недоволство от този факт и беше поставил въпроса на масата,вярвайте ми,щях да подкрепя човека защото и за мене така е правилно и които си запазва язовира от където е сома скрит,значи не участва !!!!!

Янич,ти си касиера и човека които връчва наградите,това автоматично те прави отговорен за хората които са на 1во,2ро и 3то място,да са покрили на 100% изискванията.Така че предлагам следното,за да не се налага тук да се притесняваме кои-какво ще си помисли и да се оправдаваме че нямаме сестри.Нека всички са наясно че тук няма командири и богопомазани а всичко е чисто а наградените на на 100% първите трима заслужили наградите.Ето какво предлагам :

1. Веднага след като изтече времето за улавянето на рибите,Янко качва първите три риби като качва снимка с пълната информация къде,кога и как.

2. Качва се клипа с пуснатата риба за да няма съмнения че точно това е направено и няма шменти капели.

3.Веднъж направено,никои по никакъв начин няма да може да променя и заменя победителите ако ще и 300 сома да е хванал след датата обявена за край на състезанието.

С тези три точки се слага край на спекулациите по тези въпроси и си решаваме проблема със съмненията.Както казват хората,когато се качи тази информация във форума,ако има някои да казва нещо да го казва във форума пред всички или да замълчи до края на живота си.ако някои след като тази информация е била качена а въпросния човек не се е обадил,ще имам възможност да го нахраня подобаващо и да поздравя задника му,както и цялата му рода подобаващо.Пиша всичко това,защото се знаеше кои къде се е наредил в класацията но нашия приятел и колега,моя адаш Любо чак сега изказва съмнения и по този начин създава раздори между нас.Аз не искам да кажа че не е прав,обаче изкам само да попитам,абе адаш,ти КЪРА ми ли си беше наврял в устата че нищо не каза когато се обявиха хората на 1во,2ро и 3то място,та чак сега реши да го поставяш когато всичко е свършило и връщане назад - няма :?: :?: :?: :idea: :idea: :idea:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
yankosan
Мнения: 2964
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 20:13
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 12 пъти

Re: Записване за ТОТО СОМ 2014г.

Мнение от yankosan »

Това е така Кроки :!:
И с моя пост да приключим десетки страници,които ще прерастнат в разпри...
Първото и най-важно нещо е...Никой Не взима самостоятелни решения за каквото и да е било :!: :!: :!:
Кроки(защото да разграничаме двамата Любовци),наистина при рибата на Койки,Любо9 изказа мнение/съмнение-факт!
На първите две риби бях свидетел(и още много хора) и гарантирам с ташаците си за тях/рибите :oops: :lol:
За рибата на Койки-включих я след няколко мнения,от които и гаранция от Емо и още някой(не ми се рови в миналото) и дебат тук :!: Всичко става в реално време и всеки може да изкаже мнението си :idea:
Така че правете реални снимки по правилата и дано не се налага да се подлагаме на съмнение :wink:
Аре наслука и големи риби :tup:
И още нещо,сома се размърда...има двама-трима,които не са платили!Утре ще ги потърся,за да започне състезанието от петък...да речем!Ако сте навити...време е... :wink:
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Записване за ТОТО СОМ 2014г.

Мнение от Emo-83 »

Пичове не допускайте повод който измислихме за да се виждаме,той да се превръща в състезание и разпри помежду ни.
Щом Любо9 изразява съмнение за 3-тото място,нека дадем още една тиква на 4-я и да елиминираме Койки.За по-сигурно да дадем на 5-я рязана картуна за да се изкъпе,когато дойде неделя.
Мама му стара,няма да се разправяме за глупости.
На сбирката мога да дойда и без да съм се състезавал.Ако не може здраве да е. :wink:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Записване за ТОТО СОМ 2014г.

Мнение от LVitchev »

На мене много-много не ми стана ясно защо се отказа от идването и не ми е ясно кои те е гонил изобщо или обидил та реши да не идваш.На мене вече ми омръзна от разправии,мине не мине и стане някаква дрязга.Единственото лошото е че като не дойдеш ще трябва да си търся друг да облича пижамата.Така че не се прави на откачен,ако съм те заключил във Фейса го направих заради това да не те засрямявам пред елитните ти приятели с псувните си,на мене не ми пука кои какво говори за мене,особено елементи които не ме познават.Така че не се прави на малко дете да не ти тегла едни псувни сега и на тебе :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
koiki
Мнения: 390
Регистриран на: Пет Юли 02, 2010 9:25
Местоположение: София

Re: Записване за ТОТО СОМ 2014г.

Мнение от koiki »

Защо си мислите,че има проблем или ,че се караме.
Аз просто реших да не участвам и не виждам какъв е проблема.
Правилата са за всички(прави сте).Напълно съм съгласен с вас.
Болно ми е и обидно,че все още се съмнявате в моята риба,за това се
отказах,за да видите,че не съм за наградата и не съм излъгал,а просто хванах хубав сом
с който се гордея.Това,че не казах къде,е отделен въпрос.

Давам един воблер,защото мисля,че не е
нормално човек влезнал в тройката да получи тиква,която ще изгние
и няма да има нищо за спомен :idea: :idea: :idea:

Благодарение на Върхи ,който ми обеща една награда ще имам спомен и аз :idea:
РИБОЛОВЪТ УДЪЛЖАВА ЖИВОТА
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Записване за ТОТО СОМ 2014г.

Мнение от LVitchev »

koiki написа:Защо си мислите,че има проблем или ,че се караме.
Аз просто реших да не участвам и не виждам какъв е проблема.
Правилата са за всички(прави сте).Напълно съм съгласен с вас.
Болно ми е и обидно,че все още се съмнявате в моята риба,за това се
отказах,за да видите,че не съм за наградата и не съм излъгал,а просто хванах хубав сом
с който се гордея.Това,че не казах къде,е отделен въпрос.

Давам един воблер,защото мисля,че не е
нормално човек влезнал в тройката да получи тиква,която ще изгние
и няма да има нищо за спомен :idea: :idea: :idea:

Благодарение на Върхи ,който ми обеща една награда ще имам спомен и аз :idea:
Койки,аз ти вярвам,проблема идва от Любо адаша,и има право защото наистина не би трябвало да се признае третото място щом си скрил язовира.Що се отнася до вярата,аз специално ти вярвам на 100% и никои от нас които те познаваме едва ли се съмнява в това че си бил честен но правилата са правила.Проблема е че когато си обявен като трети,никои не се обади да оспори това че не си казал водоема и това сега създава проблеми.Друг е въпроса че водоема си го казал на няколко човека на които имаме вяра че е така.За това написах новите неща за да се приемат и те от всички и кой-каквото има да казва да го каже преди да са раздадени наградите или да замълчи вовеки веков както е при сватбите хахахах Ако някои ти е ебал жената или е видял друг да го прави да си каже или да мълчи хихихихи.Мисълта ми е,тези неща да приключат,а наградите в началото се реши да бъдат само две просто и ясно а третото място беше без награда,просто тиквата си беше като майтап за да те амбицираме да се напънеш и да хванеш по-голям сом тази година !!! Смятам че си ме разбрал,не си малко момче да се вързваш,и друг да беше на трето място,пак щеше да вземе тиква за да се научи да лови по-големи риби :lol: :lol: :lol: Хайде стига се вдетенявай,не си малко момче да се лигавиш и обиждаш.Мисля таксата ти да остане,ти си участваш и си казваш водоема в които ще хванеш тазгодишния си победител и това е.А трета награда ще скалъпим пак,аз също ще дам един воблер :idea: :tup: :tup: :tup:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
guff
Мнения: 23
Регистриран на: Пон Мар 28, 2011 14:19

Re: Записване за ТОТО СОМ 2014г.

Мнение от guff »

Emo-83 написа:Пичове не допускайте повод който измислихме за да се виждаме,той да се превръща в състезание и разпри помежду ни.
Щом Любо9 изразява съмнение за 3-тото място,нека дадем още една тиква на 4-я и да елиминираме Койки.За по-сигурно да дадем на 5-я рязана картуна за да се изкъпе,когато дойде неделя.
Мама му стара,няма да се разправяме за глупости.
На сбирката мога да дойда и без да съм се състезавал.Ако не може здраве да е. :wink:
Стига с тая тиква за третото място, по молба на Краси върхара наградата за четвърто място отиде при Койки
guff
Мнения: 23
Регистриран на: Пон Мар 28, 2011 14:19

Re: Записване за ТОТО СОМ 2014г.

Мнение от guff »

Остана мисля още една точка, ако си заел място с една риба, можеш ли да участваш с друга за различно място?
Аватар
yankosan
Мнения: 2964
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 20:13
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 12 пъти

Re: Записване за ТОТО СОМ 2014г.

Мнение от yankosan »

Аре,вие сте :arrow:
Аватар
Ashmodean8004
Мнения: 157
Регистриран на: Пон Май 28, 2012 23:26
Риболов: Тролинг и джиг.
Местоположение: Чепеларе

Re: Записване за ТОТО СОМ 2014г.

Мнение от Ashmodean8004 »

Аз се записах за втора година не за наградата, а заради емоциите и запознанствата, с доста хора се познавам виртуално от форумите и фейса, а искам да се запозная и лично, с някой се познавам и лично и сме добри приятели. Кати гледам тук повечето ходят и на съсзтезанието на Жребеца, вярно е там има добри награди и на някои съсзтезания всеки можеше да е първи, но на мен мисалта ми е че всеки се записва най - вече заради емоцията, да потроли, да пийне по някоя ракия с приятел, да има смях, да му се отвори широко сърцето, за мен това е първопричината да ходим на такива съсзтезания и мероприятия и да се записваме и за тото сома, това че има правила те не умаловажават успеха на даден колега с хубав сом, щом сте приели да е трети въпреки че не е казал на всички къде е водоема това не го прави измамник или лъжец, още повече че е имало хора от нас които са гарантирали за улова на колегата. Всички знаем че живеем в страната на барковците и напълно разбирам идеята на колегата затова и предлагам мястото да не се съобщава във форума ами на збирката първите трима с снимков матерял или клип да кажат и къде е водоема и с гласуване приемаме ли улова или не за актуален това е моето мислене и предложение!
Мънцата
Мнения: 1200
Регистриран на: Пет Сеп 12, 2008 14:27
Местоположение: Варна,морето...
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 7 пъти

Re: Записване за ТОТО СОМ 2014г.

Мнение от Мънцата »

Пичове, тез пари развалят всичко, така да знаете! Правила-мравила, ще каже човек, че става дума за стотици хиляди левове, баси! Коики не бил казал водоема - ми голям праз! Не може между приятели да се подхожда с такова недоверие бре! И то за некви смешни кинти! Искам да ударя едно добиче като това на Росен и Славе, па не ща кинти, бих дал петорно повече само за да изпитам тръпката! Какво са некви кинти в сравнение с това да натрия носа на Троли примерно?! :D :wink:
yankosan написа:Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен...
Бат Стан написа:Едно време беше гъзария да пушиш и срамота да си гей. Сега е гъзария да си гей и е срамота да пушиш.
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Записване за ТОТО СОМ 2014г.

Мнение от LVitchev »

Мънцата написа:Пичове, тез пари развалят всичко, така да знаете! Правила-мравила, ще каже човек, че става дума за стотици хиляди левове, баси! Коики не бил казал водоема - ми голям праз! Не може между приятели да се подхожда с такова недоверие бре! И то за некви смешни кинти! Искам да ударя едно добиче като това на Росен и Славе, па не ща кинти, бих дал петорно повече само за да изпитам тръпката! Какво са некви кинти в сравнение с това да натрия носа на Троли примерно?! :D :wink:
Така е Мънца но ние сме Българи брат а при нас винаги седиш,седиш и ще се намери някои които да ти сере в устата колкото и да си чист.Нито ти,нито аз нито които и да било не е за кинтите,просто гледаме да има някакъв стимул за първите двама-трима.Никои от нас не се е усъмнил в искренноста на Койки освен Люба 69 :lol: :lol: :lol: :tup: :tup: :tup:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Публикувай отговор

Обратно към “СомОФФ”