Мънков спечели състезанието на Панега

Представителен форум на Спининг клуб “Старите видри”
Аватар
wertus
Мнения: 2788
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 22:04
Риболов: риболов с изкуствени примамки
Местоположение: Oldenburg, Deutschland
дал Браво: 53 пъти
получил Браво: 76 пъти

Re: хай

Мнение от wertus »

Бат Стан написа: Говоря най-вече за Вертус, който улови една риба на много трудно място - в големия разлив под моста, като я измъкна между две туфи с водорасли.
Хе-хе-хе, Бат Стане, да ме беше видял как минути преди това се бях овъргалял кат малаче у калта :D . А иначе таз риба беше продукт на прости наблюдения, анализ и слава богу правилно заключение...видях че всички метате у "дебелата" вода и предположих че част от рибата се е изтеглила към "тънката" вода. По- впечатляващо за мен бе следващата пъстърва, уловена минути след това, под падналото дърво на 10 метра под разлива. Там имаше колега/не видях точно кой/, който безрезултатно блеснеше, а местото ми се видя переспективно, и в момента в който се освободи го заех. На третото замятане, точно в момента преди изваждането на воблера от водата видях като на забавен каданс, как изпод един доста голям камък изкочи една пъстърва и го атакува....гледката беше впечатляваща!
Иначе мога да кажа че ме впечатлиха силно три неща:
1. Перфектната и грижовна организация
2. Приятелските и колегиални отношения м/у спинингистите
3. Факта че имаше колеги които ловяха с изпилени контри и даже подозирам че релийзнаха уловената пъстърва, като по този начин се лишиха от класиране...
Съжалявам само за едно...че не можах да се включа още предният ден и така изтървах нещо непреживяно свързано с чували, и доколкото видях от снимките един доста приятен купон.
От сърце поздравявам победителите и им пожелавам нови успехи!
"Мне, просто живота е кратък, и всеки миг удоволствие трее се консумира в цялятя му пълнота. Седиш си на чардака уморен от деня, а пред теб тече чиста, спокойна река... :D"- Чичо Док
Kentavar
Мнения: 4885
Регистриран на: Сря Яну 11, 2006 12:58
Риболов: Спининг предимно, муха, морски...плувка и фидер ама Pro...
Местоположение: Тялом – Destination unknown....Духом - Somewhere I Belong.
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 10 пъти

Мнение от Kentavar »

Честито на победителя и на всички участници.Много се радвам за това,че толкова хора със сходни виждания за риболова са се били събрали на едно място.Съжалявам само ,че не знаех за това и малко "завиждам",като чета колко приятно е било и състезанието и "културно масовата работа" преди него.Още един път,желая много успехи на всички,уаствали и не участвали в състезанието.Да се надявам,че ще мога и аз поне да присъствам и да се порадвам на уменията на майсторите в този спорт.
Успех и на слука колеги. :lol:


__________________________________
Риболова е хоби не война.Радвайте се.
Аватар
Fisherman66
Мнения: 3196
Регистриран на: Чет Авг 11, 2005 22:37
Местоположение: София
дал Браво: 12 пъти
получил Браво: 9 пъти

Мнение от Fisherman66 »

Най-после достъп до комп!..... :lol:
Състезанието беше наистина върха! .... не защото ми беше първото такова и съответно еуфорията - голяма, а защото атмосферата беше страхотна и организацията перфектна! :D
Румен Вертуса написа:По- впечатляващо за мен бе следващата пъстърва, уловена минути след това, под падналото дърво на 10 метра под разлива.
Румба, в този момент бях малко под теб и се изкефих на улова ти! .... майстория! ... използвам момента да те поздравя с отличното представяне на дебюта.... :D :D :D
Аз (да се т***м у тиквата :oops: ) ... реших да пробвам мойте си воблери в началото, когато рибоците още лапаха..... ама не.... едно сторване само .... чак като минах на Салмо миноу тогаз лапна първата.... и после още три удара.... ама неизвадени .... :oops:
карай! .... кефът беше страхотен, компанията - още повече!....
Съжалявам само че нямахме време да се запознаем с всички... нищо, на следващото!
Поздрави на всички и .... наслука!!! :lol:
Spinning is contagious ... Let's start an epidemic!
www.starividri.org
Maverick
Мнения: 249
Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 11:34
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Maverick »

Всичко беше върха. Перфектна организация.

Искам да благодаря на всички, които направиха възможно това мероприятие и допринесоха за приятното изкарване на толкова много хора. Благодарности на колегите, които спаха на реката за да опазят участъка неогазен, също на тези които отделиха от времето си за извършване на подготвителните мероприятия.
Благодарности на Левака, от него се ориентирах къде да търся последната си хваната риба. Също на Цандер, от него разбрах, че човек трябва да се състезава до последния момент без да губи надежда, че може да хване още една риба.

П.С. Пускайте снимките вече.

П.С.2 Възхищавам се на смелостта на колегите които заставаха в непосредствена близост до мен и срещу мен. При отвратителния ми кастин това си беше равно на самоубийство.
Аватар
SASHO
Мнения: 4749
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 8:57
Риболов: Спининг
Местоположение: София
дал Браво: 119 пъти
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от SASHO »

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
"Това, което знам за спининга е толкова малко, че дори си мисля, че нищо не знам."

http://www.starividri.com
http://www.starividri.eu
Аватар
vidalix
Мнения: 1052
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 13:37
Местоположение: София
дал Браво: 1 път

Мнение от vidalix »

Здравейте и от мен... още един новак :lol: :lol: :lol:

Състезанието беше невероятно, навалицата впечатляваща, нямах представа колко много са всъщност "Видрите"! А и имаше хора дошли от доста далеч, за което евала! За мен като новак най-впечатляващо беше отношението на всички, ако закачиш някого, което не е да не се случваше нямаше нерви и изблици, всичко си се оправя културно, помага се на колега да откачи от клона някоя примамка или ако някой закъса - друг му дава (Минка, мерси за блесната ще се реванширам:)), абе яко! Просто човешко отношение, даже на състезание не прилича в истинския смисъл на надпревара на живот и смърт.

Аз лично си изпълних задачките за този ден - хванах си рибка, даже два, ама с първата много ми дойде адреналина в главата и я опущих, ма да е жива и здрава, де:) Второ видях щъркел и махнах мартениците, трето се позапознах с повечко от хората и последно, но не по значимост посетих най-накрая Панега. Реката е нещо велико и наистина си заслужава да се напънем и да не позволим там да се появи ВЕЦ!

Яко беше, чакаме поканата за следващото събитие и както каза Бат Стан накрая: "Радвам се, че ви познавам!"
Тая краста начесване няма!
Аватар
Kriss
Мнения: 3006
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 8:38
Риболов: спининг, тролинг
Местоположение: София
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от Kriss »

Maverick написа:..........Възхищавам се на смелостта на колегите които заставаха в непосредствена близост до мен и срещу мен. При отвратителния ми кастин това си беше равно на самоубийство.
Ееей, пък и скромен. Ти ли нямаш кастинг бе душо? За сефте ли те виждаме със спининг или мухарка?! :lol: :lol:

Маверик, специални благодарности от Надето. Спасил си я с биричката от жадна смърт :wink:
По-добре неестесвено весел, отколкто естествено нацупен!

Стари Видри
Аватар
Иво
Мнения: 908
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 12:50

Мнение от Иво »

Честито Мънков, ако продължаваш така няма кой да те измести по световните ... :wink: :lol: :lol: :lol:
Радвам се за теб! Горко им на съперниците ! :twisted: :twisted: :twisted:
БЕЗ ПАНИКА!
По-добре мъртъв пич - отколкото жив педал!
DobreFF
Мнения: 2151
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 11:17

Мнение от DobreFF »

Сашо, абе я пусни месарската снимка с кормене на пъстърви :lol: :lol: :lol:
Аватар
SASHO
Мнения: 4749
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 8:57
Риболов: Спининг
Местоположение: София
дал Браво: 119 пъти
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от SASHO »

DobreFF написа:Сашо, абе я пусни месарската снимка с кормене на пъстърви :lol: :lol: :lol:
Снимката е там, където й е мястото Добри .. :wink:

Прекрасно състезание и както винаги страхотна приятелска атмосфера!
Много сме - силни сме!

Поздравления пак за Шампиона... И Стани, не е важно колко воблера и блесни имаш в кутията, а как ги използваш... :wink: Здрав да си!

Поздрави на всички приятели!
"Това, което знам за спининга е толкова малко, че дори си мисля, че нищо не знам."

http://www.starividri.com
http://www.starividri.eu
Аватар
ZLAK
Мнения: 2586
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 11:42
Риболов: ..?...О , да !
Местоположение: Пловдив
дал Браво: 103 пъти
получил Браво: 137 пъти
Обратна връзка:

Мнение от ZLAK »

Хосе Пасарелла написа: ... не е важно колко воблера и блесни имаш в кутията, а как ги използваш... :wink:
Много е вярно това !!! На първо място :!:
" Рано или късно всеки рибар стига до спининга."
Алберт Айнщайн

Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен

Всички се оплакват от липсата на пари, а от липсата на ум - никой.
Еврейска мъдрост
muhomor
Мнения: 367
Регистриран на: Сря Сеп 21, 2005 10:44
Местоположение: Русе

Мнение от muhomor »

Най-искрени благодарности на организаторите за прекрасния излет и честито на победителя (направо ни скри шапките) :D
Искам да благодаря и на колегата, дето ми улови живарника, отплувал докато блея по дърветата :oops:. Съжалявам, че не запомних името му, ама много запознанства ми се насъбраха...
С нетърпение чакам следващата сбирка и обещавам, че ще се постарая да не пия толкова ;)
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

хай

Мнение от Бат Стан »

Мухоморе, с един дъх си морил мухите, кайш? големи сладури сте всичките!
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Аватар
ZLAK
Мнения: 2586
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 11:42
Риболов: ..?...О , да !
Местоположение: Пловдив
дал Браво: 103 пъти
получил Браво: 137 пъти
Обратна връзка:

Re: хай

Мнение от ZLAK »

Бат Стан написа:Мухоморе, с един дъх си морил мухите, кайш? големи сладури сте всичките!
Kак ще ги мори мухите ве?
Какъв беше този рояк винарки над устата му сутринта? :wink:
" Рано или късно всеки рибар стига до спининга."
Алберт Айнщайн

Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен

Всички се оплакват от липсата на пари, а от липсата на ум - никой.
Еврейска мъдрост
Ивайло Иванов
Мнения: 526
Регистриран на: Пон Май 16, 2005 19:43
Местоположение: По принуда живея в София

Мнение от Ивайло Иванов »

muhomor написа:С нетърпение чакам следващата сбирка и обещавам, че ще се постарая да не пия толкова ;)
А аз обещавам най тържествено ,че няма да пия два дни поред преди състезание и ще пътувам в деня на състезанието:oops: :oops: :oops: :oops: Срам голям.Добре,че след обяда излезоха 3 пастърви та се отсрамих малко :( :( :(


П.П. И по далеч от Крилов(малкия Левак)!!!:):):)
Публикувай отговор

Обратно към “Спининг клуб “Стари видри””