105 кг сом на жребчево

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
bekata76
Мнения: 45
Регистриран на: Сря Окт 13, 2010 14:39
Местоположение: стара загора
дал Браво: 10 пъти
получил Браво: 1 път

105 кг сом на жребчево

Мнение от bekata76 »

колеги чух че хванали на жребеца 105 кг сом имали нещо вярно или е поредния слух в тая държава
bekata76
Мнения: 45
Регистриран на: Сря Окт 13, 2010 14:39
Местоположение: стара загора
дал Браво: 10 пъти
получил Браво: 1 път

Re: 105 кг сом на жребчево

Мнение от bekata76 »

103 - 104 кг. 2.60 метра хванат от момчета от гр. Казанлък на буй информацията мие от сътрудник на ИАРА Николай от с. Кортен той е всеки ден на язовира и на него може да се вярва ако някой му попаднат снимки моля да ги публикува ще е интересно да видим такъв екземпляр от яз. Жребчево успех на всички в риболова!!!!!
Аватар
Krasi-ribata
Мнения: 164
Регистриран на: Съб Мар 01, 2014 17:01
Риболов: риболов на хищници
Местоположение: Габрово

Re: 105 кг сом на жребчево

Мнение от Krasi-ribata »

Браво голяма риба е това.
Ralitex
Мнения: 344
Регистриран на: Нед Мар 17, 2013 16:06
Риболов: Риболов на хищници с изкуствени примамки.
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 9 пъти

Re: 105 кг сом на жребчево

Мнение от Ralitex »

Дано са го пуснали след като са го хванали, че освен да се снимат с него за нищо друго не става.
Аватар
nasko1971
Мнения: 166
Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 9:03
Риболов: predator fishing
Местоположение: STARA ZAGORA
дал Браво: 1 път
получил Браво: 1 път

Re: 105 кг сом на жребчево

Мнение от nasko1971 »

RALITEX написа:Дано са го пуснали след като са го хванали, че освен да се снимат с него за нищо друго не става.
А дано, ама надали !!!

Иначе поздравления за трофея. Досега не се е чувало за изваден сом над 100 килограма от Жребчево.
Аватар
georgy
Мнения: 64
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 18:50
Местоположение: Нова Загора

Re: 105 кг сом на жребчево

Мнение от georgy »

bekata76,я кажи кога ти го каза това нещо Николай,че сега говорих с него и не се сеща?! :roll: :D
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: 105 кг сом на жребчево

Мнение от Emo-83 »

За харпун се говори. :wink:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Bat Vanko
Мнения: 138
Регистриран на: Пет Окт 28, 2011 11:02
Риболов: риболов на сом
Местоположение: Мъглиж
дал Браво: 48 пъти
получил Браво: 3 пъти

Re: 105 кг сом на жребчево

Мнение от Bat Vanko »

Говорих преди две седмици лично с Николай и ми каза, че са го намесили без да знае за такъв сом. Знам за неделя, че се извади един сом 17 кг. от шаранджиите на царевица и в събота за по-малък на тролинг. Много майстори се бяха събрали на този язовир ей. Само на състезанията съм виждал почти всички ви на Жребеца, както през този уикенд. :tup: :fish15:
Аватар
yankosan
Мнения: 2964
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 20:13
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 12 пъти

Re: 105 кг сом на жребчево

Мнение от yankosan »

Какво ли не правят 217см.с тролингиста :wink: :lol:
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: 105 кг сом на жребчево

Мнение от Emo-83 »

Аз зная за 20-ка от Николай Райков.За дребни и подобни също зная,но чак толкова лодки да е имало......не съм ги видял в петък,събота и неделя. 8) 8)
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
karakudki
Мнения: 147
Регистриран на: Нед Май 23, 2010 12:17
Местоположение: София
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 4 пъти
Обратна връзка:

Re: 105 кг сом на жребчево

Мнение от karakudki »

Четвъртък и петък бях там , имаше си лодки но не бяха толкова много . Но в петък по пътя видях доста пристигащи па не знам .
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: 105 кг сом на жребчево

Мнение от LVitchev »

Къде са 10 къде са 100 и кусур на състезание :idea: :idea: :idea: Искам да кажа на едни пичове с една твърда лодка светло маслено зелена с един голям чадър :!: :!: :!: Пичове,карате като ахмаци,не ви знам какви сте и от кога ловите но е простотия да караш отстрани до някои и да го натискаш в брега.Брега както е дълбок изведнъж се стига до боруми които влизат навътре и става от 15-25 метра,изведнъж пада на 4-5 метра и се късат воблери :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: Имайте малко акъл и не правете така,неприятно е да си подвикваме като селяни :idea: :idea: :idea: Както е да е,след молба да се дръпнете на вътре го направихте и не закачихме воблерите в дъното,отървахме ги но не мина и един час и на излизане от тясното към широкото,пак се появихте,пак карахме в брега и с най голямата Ви простотия,направо си минахте пред нас въпреки че отдалече ни видяхте.Еба ти и простотията,еба ти и селянията,вземете и започнете да се съобразявате с другите лодки,не сте най-великите тролингисти на земята и не сте сами в язовира.Като си карате във вашия двор сами,карайте както си искате,обаче видите ли лодка,преценете от далече къде карат и ако са в брега,отдалечете се от далече в друга посока,иначе се налага хората да спират и да си намалят скороста за да се разминат с Вас,директорите :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Първия път като ни натиснахте към брега го отдадох на това че явно сте нови,втория път обаче оставям на вас да решите от какво е,според мене изобщо си нямате и на идея какво правите в язовира :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
dido ov4arica
Мнения: 782
Регистриран на: Сря Авг 28, 2013 7:22
Риболов: troling i spining
Местоположение: Стара Загора
дал Браво: 8 пъти
получил Браво: 8 пъти

Re: 105 кг сом на жребчево

Мнение от dido ov4arica »

Странно защо и на мен ми се случи същото със същата лодка точно в същия ден.
Навсичкото отгоре карат диагонално без грам да се оглеждат.
То невсеки може да прецени дали ще се засече с другата лодка ама поне малко от малко
Капацитето каза: Платен гьол ; Надуваема кукла и Електронна цигара - ЗАЕБИ
tihomir-68
Мнения: 50
Регистриран на: Чет Яну 21, 2010 13:57
Местоположение: Карлово

Re: 105 кг сом на жребчево

Мнение от tihomir-68 »

За тези който не знаят правилата на третият път Бати Любо ги питай дали могат да плуват. :twisted:
Valio Ludoto
Мнения: 164
Регистриран на: Пон Фев 18, 2013 18:19
Риболов: Тролинг, спининг и подледен
Местоположение: Мордор (София)
получил Браво: 2 пъти

Re: 105 кг сом на жребчево

Мнение от Valio Ludoto »

На 16-ти бях на Жребеца, тая зелена лодка я разпознах веднага, сякоха ми пътя три пъти, и два пъти ме натискаха към брега, минаха ми през воблерите 2 пъти, като на втория вече не ми издържаха нервите и им теглих една майна, после извадиха един сом около 6-8 кила, и като ги питах на каква дълбочина ми казаха 9 метра- според мен се базикаха.... освен всичко друго бяха надули неква люта чалга и просто събудиха съжаление в мен..... vestel беше също там, рано рано опъна едно сомче- може би над 5 кила-видях го от далече, точно след него вървеше една тъмнозелена лодка, те извадиха един в същото време според мен около 120-150 см. приличен сом. за съжаление от колегиална гледна точка не се приближих за да попитам за воблера...аз тъкмо влязох и разпъвах... извъртях си едно класическо капо, и си тръгнах същия ден :)
Поздрави и качествени риби на всички.
ТЕАМ Master Fishing
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”